PDA

צפייה בגרסה מלאה : חו"ד על טויוטה קורולה 2008 רובוטית..

dingo1st
09-06-12, 12:09
אמנם לא 4X4 אבל...
אני מאמין שיש בינינו חברים שהיה /יש להם ניסיון עם הרכב ...
אשמח לשמוע חוויות ..
אני מחפש רכב לאישה שיחליף את הC5 דיזל 2003 שטחנה 170 אלף ק"מ בשנתיים וקצת...
האם היא באמת חסכונית כמו שאומרים?
הבנתי שבהתחלה היו בעיות עם הגיר עד עדכון הגרסה ומה מאז ?
אשמח לשמוע הכל..
ראם

nirs
09-06-12, 18:09
לאחר נסיעת מבחן, סרבתי בזמנו להחליף טויוטה דגם קודם (למורת רוחו של קצין הרכב) ברובוטית, עד להגעת הדגם עם הגיר האוטומטי.
למיטב ידעתי "הקפיצות" בגיר לא נפתרו.
אם זאת במחיר מתאים (להבנתי, נמוך בהרבה מגיר אוטומטי רגיל (מ- 2009)) יכולה להיות אופציה.

zerez
09-06-12, 19:28
נסעתי על כזאת כמה פעמים, במוד ידני היא נוסעת בסדר, אישית לא אהבתי את הגיר למרות שהרכב נוח.

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

ד ו ר ו ן
09-06-12, 23:21
אני נוסע עם רכב כזה מזה כשנה (קורולה 2008)
צריכת דלק בינעירונית 1:15-15.5
צריכת דלק משולבת 1:13.5~, מגיע לפעמים גם ל-14.
החישוב לפי מחשב הרכב, בהתחלה היינו מאפסים מד-מרחק אבל אחרי שראינו שיוצא זהה למחשב אז עוקבים אחרי התצרוכת הממוחשבת.

התנהגות הגיר:
בשביל זוגתי, שלא נהגה על רכב אוטומטי לפני כן הגיר שקוף, מבחינתה לוחצים על הגז והרכב נוסע.. ואין תלונות ולהיפך.
מי שעובר מגיר אוטומטי רגיל ירגיש בהבדל, זה לא עניין של רע-או טוב, יש עניין של להתרגל לדקויות בתחילת נסיעה, בעת החלפת הילוכים ובעמידה ברמזור למשל, שם מומלץ להעביר למצב ניוטראל כמו ברכב ידני.
ברכב שלנו ביצעו את עדכון המחשב אחרי שנסענו עם הגרסא הקודמת, ואכן יש שינוי לטובה- זה לא שהיה רע לפני כן (לא היינו לוקחים את הרכב), אלא שאחרי העדכון ההחלפה חלקה יותר.
הגיר מכוייל לחיסכון, מה שאומר העלאת הילוכים בצורה מהירה ובעצלנות של התיבה במצב רגיל, יש גם מצב ES שמשנה את התנהגות הגיר למהיר יותר ומגיב מהר יותר לדרישות הנהג, והרכב מגיב מהר יותר לדרישות האצה.

לדעתי כדאי שהמשתמש העיקרי יעשה נסיעת התרשמות כדי להרגיש (אם בכלל) להבדל.

היו כל מיני דיבורים על תמרוני חנייה וזינוק בעלייה- אני חייב לציין שלא ברור לי על מה ולמה- מבחינתי ומבחינת מי שנוהגת ברכב יום-יום אין משהו שונה מרכב אוטומטי אחר.

-->