PDA

צפייה בגרסה מלאה : קיה ספורטז'-בחירת צבע לג'אנטים

MR-T
10-06-12, 13:20
שלום לכולם!

אני מקווה שהפורום הוא גם לנושאים כאלה..לפני כמה ימים התחדשתי לי בסט חדש של ג'אנטים..

עכשיו העיניין הוא שאני מעוניין לצבוע אותם ואני לא סגור אם לצבוע אותם בלבן או לצבוע בשחור..צבע האוטו הוא לבן ולכן יש כאלה שאמרו לי לצבוע גם את הג'אנטים בלבן אך לפי דעתי זה לא יראה טוב...אשמח לחוות דעתכם

תודה מראש!!

asafk
10-06-12, 15:52
דעתי האישית...
ג'נטים צריכים להיות שחור-מט. גם עובד טוב עם לכלוך וגם אפשר להעלים בקלות שריטות עם עוד שכבת צבע.

אסף.

איתמר_DRZ
10-06-12, 16:44
אני גם הייתי הולך על שחור מט, יש פה אחת כחולה בסביבה עם ג'אנטים שחורים, נראה טוב מאוד.

דרור ברלי
10-06-12, 16:50
הבעיה היא להכין את הג'נטים לצביעה כמו שצריך.
צריך לעשות לג'נט ניקוי חול, לצבוע ביסוד ואחר כך בשחור עליון. זה תהליך שעולה כסף.

בתערוכה שביקרתי בה בחו"ל בשבוע שעבר מכרו תרסיס צבע פלסטי שחור מט-משי מיוחד לג'נטים. כל מה שצריך זה רק לנקות את הג'נט היטב ולרסס עליו את הצבע - וזה הכל. כולל על חישוקי סגסוגת וכולל על חישוקי ברזל מצופים כרום, והיצרן מבטיח עמידות גבוהה בפני קילוף. התוצאה יפה וזה אפילו לא יקר נורא. לא הבאתי כי לא העליתי על דעתי אפשרות שקופסה עם ארבעה תרסיסים תצליח לעבור בשלום את הבידוק הבטחוני בנמל התעופה.

motorica.net
10-06-12, 17:24
מוכרים את זה גם בארץ.
http://www.plastidip.co.il

בחישוקי פח אצלי בלי יסוד אבל נקיון יסודי, שיוף עם נייר פחחים , נקיון עם טינר וצביעה עם פחית צבע (שחור מט) מחזיק מעמד יופי.
היתרון הוא שתיקון הוא פשוט ועולה כלום כסף.

גלדיאטור
10-06-12, 18:18
זה לא מה שדרור מדבר עליו... או שכן?

motorica.net
10-06-12, 18:29
לא יודע אם זה אותו brand בדיוק, אבל אני מניח שהקונספט זהה.
יש גם שירשור של בולסטר באותו נוזא בדיוק.

דרור ברלי
10-06-12, 22:11
השאלה היא אם זה יחזיק על ג'נטים מצופי כרום.

Sportage09
11-06-12, 00:23
שלום לכולם,

אני הייתי הולך דווקא על צבע ג'נטים זהוב, עם הצבע הלבן של האוטו יצא משהו מיוחד

60189
60186

ואם לא זהב אז לבן
60187

60188

כי אוטו לבן עם ג'נטים שחורים יצא קצת מכוער כאילו שנפלו לו השיניים

60190

בהצלחה

דרור ברלי
12-06-12, 12:49
מוכרים את זה גם בארץ.
http://www.plastidip.co.il

בחישוקי פח אצלי בלי יסוד אבל נקיון יסודי, שיוף עם נייר פחחים , נקיון עם טינר וצביעה עם פחית צבע (שחור מט) מחזיק מעמד יופי.
היתרון הוא שתיקון הוא פשוט ועולה כלום כסף.

אחרי שעשיתי קצת סדר במזוודה והוצאתי ממנה את כל הכביסה והניירות מהתערוכה, כולל הברושור של תרסיס הקסמים הנ"ל, מתברר שמדובר באותו חומר ממש - פלסטידיפ. לפחות זה מה שכתוב על המיכלים ובפרסומת.

-->