PDA

צפייה בגרסה מלאה : כביש 6 - אלימות משפטית

zivo
10-06-12, 20:10
אני נוסע קבוע בכביש 6 ויש להם את פרטי כרטיס האשראי שלי באמצעותו הם מחייבים אותי כל חודש.
קיבלתי היום מכתב ממשרד עורכי דין - י. שיפירא שטוען שהוא מייצג את "חברת דרך ארץ הייוויז (1997) שטוען שבתקופה מסוף 2007 עד תחילת 2009 !!! נסעתי מס' פעמים ולא שימלתי בעבור הנסיעות.
העורך דין המפולפל גם מוסיף כמובן שהם פנו אלי ולא עניתי. כמובן שהם מאימים בעיכולים וכו'.
כאמור - יש להם את הכרטיס שלי והם מחייבים אותי קבוע. לא זכורה לי שום פניה שלהם שלא טופלה.

מישהו פה מכיר את ההתנהגות הזו?
מה אומר החוק של כביש 6? אם הם לא גבו (ויש להם את הכרטיס), מי אשם? האם הם חייבים לשלוח הודעות בדואר רשום?
מישהו מכיר עו"ד שמטפל בנבלות האלו?

אמיר ב.א
10-06-12, 20:25
הסתבכת עם חברה שהיא בעצם מדינה בתוך מדינה , עם חוקים משלה , רשות שופטת ומבצעת משלה.

אני ממליץ על שמיל כאן מהפורום - שהוא משכמו ומעלה , ולדעתי כדאי לך לסיים עם העסק הזה כמה שיותר מהר ,
לפני שזה יגיע לעיקולים וכו'

גם אם אתה לא אשם - קצת קשה להסביר לחברה האלה ... תעשה חיפוש ברשת ותמצא הרבה אנשים שנפלו חזק מאוד בדיוק בצורה שאתה מתאר.

shmil
10-06-12, 20:40
אפשר להתנהל מולם, אך לא בטוח שזה כדאי.
לצערי בעולם המשפטי לפעמים עדיף להיות חכם ולא צודק.
השאלות - ממתי המנוי (שנה), מה מספר הרכב שלגביו טוענים שלא שילמת והאם זה אותו רכב שיש לו את המנוי, מה היו פניות קודמות?, האם ביקשת את פירוט הנסיעות הנטענות?

תשיב על שאלות אלו ונתקדם.

גילוי נאות - מקצועי הוא עורך דין ואני עוסק גם בתעבורה ובמקרים כאלו.

עריכה ותתוספת - לא ראיתי את שכתב אמירר כשהגבתי, אבל שים לב שהוא פירט ביתר פירוט את שכתבתי בשורה הראשונה.

יואב פולס
10-06-12, 21:41
היה לי פעם סיפור דומה איתם, פניה למחלקת פניות הציבור שלהם הביאה את הסכומים לערכם המקורי ובזה נגמר הסיפור.
טענתי בפניהם שהם לא באמת ניסו לאתר אותי בגלל שאת תעודת הזהות שלי יש להם, וגם הרשאה פעילה ממנה הם מורידים כסף יש להם. הם לא עשו הצלבה בסיסית.

נמרוד
11-06-12, 20:46
אני חייב לציין, לא שזה יעזור לזיו, שלאחרונה נתקלתי במקרה הפוך - רכב חדש שקניתי, נסענו בכביש 6 ובמנהרות הכרמל כמה פעמים בלי לרשום אותו. ידה-ידה-ידה עבר קצת זמן ושמתי לב לתכתובות רק כשזה כבר הגיע רשום ובליווי קנס איחורים שיותר מהכפיל את הסכומים. יותר נכון אשתי שמה לב... חטפתי ממנה על הראש, התקשרתי, ביקשתי לשלם ולהוסיף את הרכב למנוי שלי, ולהפתעתי הם ביטלו את הקנס מיוזמתם בלי שאפילו ביקשתי.

zivo
15-06-12, 12:27
המספרים נכונים (בדיוק החלפתי רכב בתקופה), כך שאני מניח שאכן נסעתי שם (אני מבקש מהם את ההוכחה).
השאלות המענינות הן-
1- יש להם כרטיס אשראי שלי, למה הם לא גבו את הכסף?
2- נגיד שהיתה בעיה (לי לא ידוע), איזה "מאמץ" גביה הם עשו? האם פנו אלי? רשום? .
חשוב להבין, הם גובים ממני כסף על הנסיעות כל הזמן, אני מקבל כל הזמן חשבוניות.
יש פה פתאום טענה על 4-5 שנים אחורה ללא שום מכתב רשום (או אחר שקיבלתי מהם).
מה אומר החוק? הם חייבים לשלוח הודאה רשומה? מותר להתחיל בהליכים ללא הודעה רשומה לפני כן?
אין איזה גוף שמפקח על החברה האלו?

shmil
15-06-12, 18:58
אולי זה אני שלא הבנתי, ולכן אשאל שוב:

השאלות - ממתי המנוי (שנה), מה מספר הרכב שלגביו טוענים שלא שילמת והאם זה אותו רכב שיש לו את המנוי היום,

ואם זה לא אותו רכב שיש לו את המנוי היום, האם לרכב ההוא היה מתישהו מנוי.

-->