PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות קשה עבור ג׳יפ

yuri1605
11-06-12, 22:06
ערב טוב לכל חברי הפורם!
אני ואבא שלי החלטנו לקנות ג׳יפ, התקציב שלנו הוא 80 אלף ש״ח, הנסיעות שלנו בעיר בעיקר, ואני רוצה לפעמיים לרדת גם לשטח, חשב לנו שהרכב יהיה 5 דלתות, וצריכת דלק סבירה, כרגע אנחנו נוהגים על סיאט איביזה fr 1800 טורבו צריכת דלק שלה 1-8.
יש כמה ג׳יפים על הפרק
Rav4
פורסטר
Cr-v
גראנד ויטרה
התלבטות מאוד קשה
פתוח לעוד הצעות.

נמרוד
12-06-12, 14:12
ברוך הבא יורי.

אף אחד מהרשימה שציינת אינו Jeep, אבל כוונתך ברורה. הגראנד וויטארה עדיף על פני כל האחרים בשטח בזכות העובדה שיש לו הילוך כוח ועוד כמה יתרונות שהופכים אותו לרכב שטח של ממש, בעוד שכל שאר הרשימה מוגבלים יותר משמעותית. צריכת דלק של כל החבורה הזאת תהיה בסביבות מה שאתה מכיר מהאיביזה טורבו שלך.

aviv1995
12-06-12, 23:34
מכל מה שרשמת פה הגראנד ויטארה יתן לך הכי הרבה בשטח.
הוא גם רכב אמין ועשוי להיות חסכוני יותר מהאיביזה, התקציב שלך יחסית גבוה אז אתה יכול ללכת על שנתון גבוה משמע רכב במצב טוב יותר.
אני הייתי ממליץ על גראנד ויטארה. איזה רמה של שטח אתה מתכנן לעשות?

yuri1605
13-06-12, 04:15
בדקתי את המחירים של גראנד ויטרה התקציב שיש לי אנחנו יכולים לקנות 2007
אפשר לקבל מפרט יותר מעמיק של הרכב
כמה כ״ס יש במנוע הזה?
כמה הילוכים יש?
אנחנו הולכים לנסוע שבילים אם הזמן להיכנס יותר לשטח אם הזמן!
כמה דגמים יש בגראנד ויטרה?
כולם מגיעים אם ריפודי עור?

aviv1995
13-06-12, 23:45
בדקתי את המחירים של גראנד ויטרה התקציב שיש לי אנחנו יכולים לקנות 2007
אפשר לקבל מפרט יותר מעמיק של הרכב
כמה כ״ס יש במנוע הזה?
כמה הילוכים יש?
אנחנו הולכים לנסוע שבילים אם הזמן להיכנס יותר לשטח אם הזמן!
כמה דגמים יש בגראנד ויטרה?
כולם מגיעים אם ריפודי עור?
שנת 2007 אוטומט מגיע עם 4 הילוכים והילוך כוח LOW. אני לא יודע בדיוק כמה דגמים יש אבל יש גם קצרות וגם ארוכות ולא כולן עם ריפודי עור.
נשמע שהויטרה מתאימה לך מאוד

yuri1605
14-06-12, 20:59
שנת 2007 אוטומט מגיע עם 4 הילוכים והילוך כוח LOW. אני לא יודע בדיוק כמה דגמים יש אבל יש גם קצרות וגם ארוכות ולא כולן עם ריפודי עור.
נשמע שהויטרה מתאימה לך מאוד
אני יותר נמשך לטויוטה rav4 מה אתם יכולים להגיד על הג׳יפון הזה
מה צריכת דלק שלו?
אני יודע שסוזוקי יותר טוב ממנו בשטח, איך הטויוטה בעיר מבחינת נוחות?
הטויוטה יש לה צורה יותר יפה מהסוזוקי

tzagi
15-06-12, 05:00
התחלת את השרשור בשאלה על ג'יפ, התכוונת לרכב שטח כמובן כי ג'יפ זה מותג בבעלות פיאט כרגע.
אז כנראה שיכולת נסיעה בשטח זה משהו שחשוב לך...וקיבלתה תשובות בהתאם, אם יכולת נסיעה בשטח לא בדיוק מעניינת אותך אתה יכול לקנות את הקורולה סטיישן (זה הראב4)..או בכלל רד מהפרק ותשאר עם מה שישלך ותחסוך לעצמך המון כסף ועוגמת נפש.
רכב שטח לא קונים לפי המראה, קונים לפי מה הוא מסוגל לעשות בשבילך, זה כמו לקנות רכב מרוץ, לא קונים לפי המצב הקוסמטי, קונים אחד שיביא גביעים הביתה, אחרת מה הנקודה? פוזה נטו?

-->