PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך אפשר להגיש תלונה נגד חייל האוויר על רעש?

אורי. ס
14-06-12, 10:02
חייל האוויר הפך בחודשים האחרונים את המתחם האווירי מעל מקום מגורי
למתחם אימונים כול יום וכול שעה הם טסים בלי סוף ועושים מלא רעש גם בלילות
וזה ממש מעצבן למי פונים להגיש תלונה נגדם?

שמוליקו
14-06-12, 10:56
תפנה לאחמדיניג'אד.
אני מניח שהוא ישמח לדרוש מהם להפסיק, אולי הוא אפילו יערב את האו"ם

אורי. ס
14-06-12, 11:22
טוב עידכון אחרי סבב טלפונים בהתחלה למוקד של המועצה האזורית שהפנו לפיקוד העורף
שהפנו לקצינת פניות הציבור ששם אפשר להגיש תלונות נגד כול דבר שהצבא עושה לא טוב
הגשתי שם באתר תלונה וגם בטלפון ומקווה שיטפלו בעניין ויפסיקו את האימונים הרועשים והטיסות מעל
מקום מגורי אני גם מצרף את כתובת האתר שלהם שמי שיש לו בעיות עם הצבא יוכל להגיש תלונהhttp://www.aka.idf.il

אורי. ס
14-06-12, 11:23
http://www.aka.idf.il/Main/Kapatz/default.aspx

איתמר_DRZ
14-06-12, 12:31
גם אני גר קרוב לבסיס חה"א ועוברים לי מטוסים\מסוקים מעל הראש יום ולילה וניסיתי את כל הדרכים שציינת ונראה שזה לא ממש מזיז לאף אחד שם אז מתרגלים... אם תמצא דרך יותר אפקטיבית אשמח לשמוע

sos4u
14-06-12, 14:12
אולי זר פרחים ?
אולי במקום להתלונן - תשמח שהם מתאמנים ?
אז קצת רעש ... מה קרה ?

אמיר ב.א
14-06-12, 14:24
גם מעל הבית שלי מתאמנים יותר מטוסים ומסוקים בזמן האחרון - ואני די שמח ,
זה אומר שכאשר תגיע המלחמה הבאה , יש סיכוי יותר טוב שנצא מזה עם פחות אבדות בנפש.

איתמר_DRZ
14-06-12, 14:28
SOS4U, האמן לי אין שמח ממני שהם מתאמנים ומשתפרים אבל שטסים לך 5-6 מטוסים כל שעה מעל הבית בגובה נמוך מאוד ומרעידים את כל הבית(בכ"ז קראוון :D ) כל היום זה קצת פחות שמח...

tamir128
14-06-12, 14:41
כמה סטינגרים ללא ספק יפתרו את הבעיה, או לפחות תזכה שיפסיקו להתעלם ממך...

שמוליקו
14-06-12, 14:45
אישית הייתי מעדיף שהם ירעידו לי את הבית ולא איזה אחמדיניג'אד.
וכן מעל 15 שנה התאמנו לי מעל הראש ומתחת ולצד ו.. ו.. ו..
אני חושב שזה גם סוג הדברים שנלקחים בחשבון כשבוחרים מיקום גאוגרפי כדי לגור בו.

אני מבין בהחלט על מה אתה מדבר, אני יודע שזה מפריע ואפילו מאוד, במיוחד אם מנסים להרדים ילדים או סתם לנהל שיחה ....
אבל, לצערי אני חייב לומר שאם כמות אמונים עולה או יורדת בהתאם למצב הבטחוני, אני לא ממש בטוח שנכון לעשות מזה סמפוזיון ברשת.

אני מקווה שהאימונים הנוכחיים יהיו לשווא ושהם יורידו לאט לאט במינון.

להתלונן על אימונים של הצבא בעניי מקביל לנסיון לכרות את הענף עליו אני יושב.

יום שקט לכולנו

yes1952
14-06-12, 15:12
אורי--כתבת ש,,,,,
"חייל האוויר הפך בחודשים האחרונים את המתחם האווירי מעל מקום מגורי "
אז אני מניח שאתה גר אי שם ליד בסיס כזה או אחר
לידיעתך חיל האוויר מקבל אישורים לפעילות אימונים מעל איזורים מיושבים-כאשר מדובר באימון המדמה מקום אחר לא פה
אי לכך ובהתאם לזאת לדעתי אין לך למי לפנות ותדע שפשוט ללא ידיעתך גייסו את הרגש הפטריוטי שמכהן בכל ליבו של אזרח(כמעט כל אזרח)במדינת ישראל
אך יש בידך אפשרות למתן את רוע הגזירה
הכן שלטי ענק וכתוב בהם משהו בסגנון-אם תמשיכו ברעש הילדים שלי לא ירצו להתגייס לחיל האוויר
או טייס נכבדאתה נהנה שגם הילדים שלי לא ישנים?
או האם אני אקבל חיוב מכם לאחר שעשיתם מהבית שלי טרמפולינה או שזה מתנת חיל האוויר
אולי זה יצליח--אולי לא
אך להעלות תלונה כזו כאן בתוך חבורת מורעלים פטריוטים תאבי אבק וסלעים(נו זה אמחנו אנשי השטח)זה לא כל כך פוליטקלי קורקט
אותי למשל זה קצת מכעיס אפילו שאני חושב שאנו מדינה יותר מידי מיליטריסטית --אבל אם לא היינו כזו לא היתה מדינת ישראל
ואני אוהב את המקום הזה ובטח גם אתה
אז תנסה בשקט את שיטת הפלקט
יוסי

YoavR
14-06-12, 15:36
aka.idf

LOL
:D

boaz avrahami
14-06-12, 16:26
תפעילו לחץ דרך הרשות המקומית או המועצה האזורית.

זה לא שיהיה שקט פתאום אבל הם משתדלים להתחשב כשניתן.

כאחד שגדל בסמוך לבסיס ח״א פעיל מאוד וגר גם היום ליד אחר אני לכאורה רגיל לרעש אבל יש תקופות של אימונים ותרגילים אינטנסיביים שזה ממש מקשה וחורקים שיניים...
יש שעות שלמות שמריצים מנועים וקשה לך אפילו לשמוע את מה שאתה חושב. מזל שאני לא חושב הרבה...

raanan
14-06-12, 16:47
רוב הבסיסים המרכזיים הוקמו בימיי המנדט הבריטי.
מה שהשתנה, הבתים מתקרבים לגדרות ולנתיבי הכניסה יציאה .
בשעות הערב והלילה, הרצת מנועים ע"י הצוות טכני (בדיקות תיקונים) נעשית במשורה ונדרש אישור דרג גבוה לביצוע ההרצה.
אני מניח שאף אחד לא מעוניין בתוספת מס להעתקת הבסיסים (לא שיש מרחבים גדולים).

עקב מגבלת מרחב (וזה כשיהודה ושומרון והגולן בידינו) , אפילו נערכים אימונים בשיטת "השכבות " (פרוסות לגובה).

בקיצור, כמאמר השיר, "מדינה קטנה ...."

רענן

איתמר_DRZ
14-06-12, 18:48
מבחינתי הכוונה הייתה לנסות שיהיה פחות רעש ע"י שינוי הנתיב שלהם בכמה שאפשר או דהרים מהסוג הזה ולא שיהיו פחות אימונים, זה דבר חשוב מאוד ואפילו לא חשבתי בכיוון הזה.
ולפותח השרשור תנסה דרך הפיקוד לבדוק מתי זה יגמר אם זה תרגיל.

snirjeepdreamer
14-06-12, 21:18
לא מדויק לגבי האישור לטוס מעל איזורים מיושבים.
גם אני גר ליד בסיס חיל האוויר ולאחר שהטיסות נהיו קצת יותר מידי פנה ראש המועצה לחיל האוויר
והסתבר שאכן הטייסים עושים קיצורי דרך בדרכם לנחיתה וזה לא היה תקין ומאז העניין הזה סודר וההפרעה היא פחותה.
אחרי הכל כל אחד באיזור גדל עם זה שנים וכבר ישן טוב מאוד בלילה עם הטיסות.

Saar
14-06-12, 21:24
יש לי חברה שגרה ליד בסיס ח"א, כשהתלוננו אצל אחד ממפקדי החיל התגובה הייתה "תשמחו שאלו מטוסים שלנו" :) זה היה לפני אי אילו שנים, אני מניח שזה עדיין רלוונטי....

omri_t
15-06-12, 01:17
באותה ההזדמנות, תושבי הדרום שואלים היכן אפשר להתלונן על כל הקאסמים והגרדים- זה ממש מציק ונמאס כבר....

boaz avrahami
15-06-12, 12:43
באותה ההזדמנות, תושבי הדרום שואלים היכן אפשר להתלונן על כל הקאסמים והגרדים- זה ממש מציק ונמאס כבר....

תעבירו אלי את התלונות, יש לי חתיכת קרח מיוחדת בשביל זה

Tourist
15-06-12, 13:49
אמיר ב.א - מסוקים ומטוסים...? לפני שבוע ביקרה אצלך אוגדה לא ? כשסיימו הגיעו אלינו...
להרגיע את הילדים כבר לא היתה הבעיה... הייתי צריך להרגיע את האישה...

לומר את האמת, למרות הרעש המטורף כל מה שהתחשק לי זה לקנות לחבר׳ה האלה ארגזי קרטיבים ולעמוד ליד ההאמרים (ועוד כלים מגניבים אחרים...) ולחלק להם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

shmil
15-06-12, 19:01
ידיד התייר, אף שאנחנו לא תמיד מסכימים, הרי שלתגובה הזו - אני מסיר בפניך את הכובע.
יצאת צדיק... :)

אמיר ב.א
15-06-12, 19:57
היו כאן הרבה מטוסים(יש כאן נתיב שעושים בו אימונים בדיוק בגובה הבית שלנו, טסים מאוד נמוך) ומסוקים ובנוסף,

גם הרבה מאוד חיילים עברו כאן בהחלט , ראינו אותם מקרוב מאוד , היינו אני והילד שלי (בן 3) על האופניים בשטח ,

וניכנסתי למלכודת רצינית ביותר,

"אבא , מה תלוי על הגוף שלהם?

אני:זה רובים, שלו

ואבא, מה עושים רובים ?

הם יורים ויכולים לפצוע(אני מנסה להיות עדין)

ובמי הם יורים?

אני - יש אנשים שהם לא טובים - אפילו רעים לפעמים שרוצים לפגוע בנו

אבא , למה יש אנשים רעים (כאן נישברתי ואמרתי בוא ניסע עם האופניים יחד עם החיילים וניראה לאן הם הולכים)

*
*
*
תום ושמיל - אני איתכם - כשראיתי את החברה הצעירים עם המוטיבציה האדירה , באמת מתחשק ללכת ולהביא להם משהו לאכול - ניראה לי הם היו יותר בקטע של בשר על האש :)

-->