PDA

צפייה בגרסה מלאה : drs armor x10gx מיתקן עגינה ל

rotax624
15-06-12, 21:24
שלום לכולםמחפש מיתקן עגינה שיתאים לטאבלט הנוכחי , חשוב לי לדעת אם מיקום הפינים התחתונים שמעגנים את המכשיר תואמים ל Hammerhead

raanan
15-06-12, 23:24
אני חושש שעבור דגם GX מתקני העגינה המקוריים של ההאמרהד לא מתאימים .
גם כך עבור הארמור (הרגיל) היינו צריכים לבצע שינויים מכניים.
ניסור והקטנת ידית הנעילה העליונה.
הסרת הפין התחתון הימני, בעזרת פחית מייצור עצמי (אפי זיוי) העתקת מיקום הפין שהוסר מעט שמאלה.

בקיצור, אם הארמור הזה אצלך (תתחדש !) תנסה למקמו על תחנת עגינה שעברה הסבה .
אם אתה באזור שלי (קציר) אתה מוזמן לנסות אצלי (האירוח עליי).

רענן

rotax624
16-06-12, 11:25
רענן ,תודה על המידע ועל ההזמנה לאירוח.
איזה דגם של די.אר.אס קיים אצלך ? ומה המרחק בין שני הפינים?

יוסי

raanan
16-06-12, 11:48
איזה דגם של די.אר.אס קיים אצלך ?
יש לי את הדגם הראשוני ARMOR X10 . למעשה יש אותו למרבית החברים שרכשו בעקבות השרשור הזה :
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=46680&highlight=ARMOR+X10
ידוע לי על עוד שניים שרכשו (לא באותו זמן ולא מאותו ספק) את הדגם הבסיסי אבל עם מסך נגיעת אצבע (לא דיגטייזר).

למבחר הדגמים וההבדלים, ראה כאן :
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=47212&p=333196&viewfull=1#post333196

מה המרחק בין שני הפינים?
זה מידע שלא ייתרום לך הרבה.

צריך לייחס מידות בשלוש מישורים (תלת מימד) ביחס לפלג האחורי בעיקר.
בהתאם לשלושת פיני המירכוז וידית הנעילה.
עוד נקודה חשובה, מיקום החיפויים של האנטנות (בחלק העליון של הטבלט) שייאפשר מעבר של ידית הנעילה
ביניהם כאשר הטבלט יושב על פיני המירכוז התחתונים.

בקיצור, צריך לנסות כדי לאשר או לשלול האפשרות לשימוש במתקן עגינה של HAMMERHEAD (כולל שהוסב ל ARMOR X10 )

רענן

אפיז
16-06-12, 22:44
במיקרה ואתה בת''א יכול לנסות אצלי יש לי את כל השבלונות להסבה של המיתקן לתצורות השונות מיצור עצמי , יש גם אביזרים נוספים כולל מיכסים מאלומיניום לפתחים שלא בשימוש

rotax624
21-06-12, 23:28
במיקרה ואתה בת''א יכול לנסות אצלי יש לי את כל השבלונות להסבה של המיתקן לתצורות השונות מיצור עצמי , יש גם אביזרים נוספים כולל מיכסים מאלומיניום לפתחים שלא בשימוש

טוב נראה לי שזה באמת רעיון טוב ,ואני יאמץ את ההצעה שלך אני גר בכפר סבא , ואם אתה פנוי ביום שישי אני יוכל לקפוץ אליך ...אז תיצור איתי קשר ואני אשאיר לך את מספר הפלאפון בפרטי.

יוסי

rotax624
22-06-12, 10:34
אפי המיספר פלאפון הוא
052-6093776
בברכה יוסי

rotax624
22-06-12, 20:47
לפי התמונות שנראות בפורום,מיקום פין המירכוז הימני בארמור ממוקם שמאלה ביחס לפלג העליון , ואצלי בארמור x10gx הוא ממוקם ימינה ביחס לפלג העליון , ממדידה
שביצעתי נראה שהפלג העליון יושב בדיוק בין שני הפינים (בקו אווירי) והמרחק בין שני הפינים הוא 109מ"מ.
ולכן בכל מקרה ההסבה של הארמור הרגיל לא תתאים לי , עכשיו אני ממתין למייל מבחור בארה"ב שהזמנתי מטען ממנו בעבר , והוא יבדוק לי אם המתאם
"lagacy dock converter " שנועד לאפשר החלפה בין דגמי ההמרהד והארמור , טוב גם לארמור x10gx .
רציתי לציין שבכל מקרה המיתקן ישמש לי בסיס טוב לשינויים והוא מיועד להתקנה באופנוע.

rotax624
20-09-12, 23:03
רציתי רק לעדכן ,בנוגע ל ARMOR X10GX אין לו בעיה לעבוד עם מתקני העיגון לרכב ולמשרד מהדורות הקודמים (האמרהד), ללא שום שינוי במיקום הקונקטור או הפינים. כנראה ש DRS הכינו את שעורי הבית מחדש והבינו שמתקני העיגון באשר הם . אמורים לתת עיגון גם לדגמים הוותיקים וגם לחדשים.

שנה טובה חברים ושיתגשמו כל חלומותינו הפרועים ביותר עם המון בריאות.
יוסי

raanan
20-09-12, 23:23
רציתי רק לעדכן ,בנוגע ל ARMOR X10GX אין לו בעיה לעבוד עם מתקני העיגון לרכב ולמשרד מהדורות הקודמים (האמרהד), ללא שום שינוי במיקום הקונקטור או הפינים. כנראה ש DRS הכינו את שעורי הבית מחדש והבינו שמתקני העיגון באשר הם . אמורים לתת עיגון גם לדגמים הוותיקים וגם לחדשים.

זה מנסיון או מדפי מידע/תשובה מ DRS ?
אני מאוד סקפטי. אם כן, אז הם חזרו לתצורה של HAMMERHEAD כי ל ARMOR X10 הרגיל היינו צריכים לבצע שינוי במתקן.

רענן

rotax624
21-09-12, 00:31
היי רענן,

את האמת ,הגעתי למסקנה זו מתמונות ברשת ! הארמור שלי יושב ללא בעיה על מתקן עיגון לרכב וגם על מתקן עיגון שולחני של האמרהד ,וגם כשעיינתי בשבוע שעבר במדריך למשתמש שמצורף לטאבלט,גיליתי שאין לו בעיה לשבת על העיגונים ולהשתמש בחיבורים של הדגמים הוותיקים יותר (הם כללו בטעות את ה ARMOR X10 )למעט יציאות אנטנה ל RF ו GPS .
מה שנדרש זה עידכון בביוס וזהו.
בכל מקרה זה יש לי גם את האקסטרים אה ככה זה סיבה למסיבה.

-->