PDA

צפייה בגרסה מלאה : בשעה טובה יש היילקס

שחר 9
24-02-05, 18:57
זהו , בשעה טובה נמצא הנסיך , היילקס 95 פתוח ,נעילה אחורית מקורית , סרן קדמי אחרי החלפה כללית של מחז"שים, ללא שום נזילה של שמן ,והדובדבן מנוע טורבו של הייאס.

לא להאמין איזה הבדל יש בין הטורבו לרגיל , כבעליו לשעבר של הרגיל אומנם זמן קצר חודשיים אני יכול להעיד שההבדל הוא סופר משמעותי.
עיקר ההרגשה נמצאת בהילוך שלישי ומעלה האוטו פשוט רץ בלחיצה על הגז , סוף סוף אפשר לעקוף זקנות על קלנועים ובנוסף נדמה לי שיש הבדל ברעש שהמנוע מפיק הטורבו יותר שקט.

לגבי התחממות נסיעה מחדרה למודיעין לא בעליות רציניות אבל קרעתי את האוטו כדי לראות אם הוא מתחמם וכלום המחוג עומד על חצי (בהיילקס הקודם היה על רבע), לדבריו של בעל הרכב הקודם האוטו מתחמם לכדי שלושת רבעי רק בעליות היסטריות (סדום וכדומה) וזאת כאשר מושכים ומאמצים את הרכב. מחר אני עולה לירושלים וכמובן מתכוון לאמץ את האוטו כדי לבדוק את המצב.

זהו אז מגיע לי מזל טוב לאחר חיפושים ארוכים נראה לי שמצאתי משהו מוצלח.

תודה לכל אלה שעזרו וסיפקו אינפורמציה עד הלום.

שחר

חגי
24-02-05, 19:09
תתחדש !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

יש תוספות ושיפורים?

שחר 9
24-02-05, 23:01
יש מלא תוספות :צמיגי בלון, מערכת סטראו ,נאון כחול בתחתית הרכב,חלונות כהים,דשבורד פרווה, ומדבקות של להבות ודרקונים , :D :D :D

ולענין ,אין תוספות מיוחדות אפילו רדיו אין.
אבל התוספת בה' הידיעה הוא הטורבו והמצב המכני של האוטו.

מעבר לזה נעילה אחורית מקורית , 2 סטים של צמיגים , כסא אספיר אורטופדי בלי ההידראולי,וו גרירה, וקשת מכוערת שתתפורק בהקדם.

יהיה :
קשת חדשה .
נעילה קדמית כנראה לוקרייט.
ארגז כלים ענק לרוחב הארגז.
פגושים נורמלים אנסה לחקות את מה שדורון עשה. (מקווה שהוא ירשה לי).

בקיצור נראה לי שעכשיו הסיקס יסבול קצת הזנחה ככה זה שאתה כבר לא בן יחיד !

-->