PDA

צפייה בגרסה מלאה : שואבי אבק קירבי - גם את זה הצליחו לחרב!

אייל
19-06-12, 18:05
השואבים המדוברים ידועים הן בתחום האיכות והן בתחום השירות. על האיכות קשה להתווכח אבל בצד השירות, כנראה שגם שם מישהו החליט לוותר על איכות...
אתמול התקשרו לאימי, ביקשו לבוא להדגים. היא הבהירה שאין בכוונתה לקנות שואב בשום אופן כיוון שלא נראה לה הגיוני ששואב האבק שלה יעלה פי שלוש מהפונטו עליו היא נוסעת.
מצידו השני של הקו המוקדנית החביבה התעקשה לבוא לתת את השירות והתמורה, כפי שההיא ציינה, בפרסום לו יזכה השואב מהאימי המרוצה. אימי הבהירה שוב את כוונתה וקבעה איתם לשעה עשר.
בשעה שמונה הטלפון צלצל ונציגה חביבה אחרת התקשרה לברר עם אימי האם יש ברשותה כרטיס אשראי או פנקס צ'קים. לאחר בירור קצר הבהירה שוב אימי שאין בכוונתה לרכוש את השואב וההסבר לביטול מצד המוקדנית "יש היום תחרות מכירות והם לא יבואו לשאוב אם לא תיקני, ניצור איתך קשר במועד אחר".

אז אם יש כאן מישהו שמקושר לקירבי אתם מוזמנים למסור לו:"כל הכבוד! ככה מחרבים חלקה טובה!".

yes1952
19-06-12, 19:02
מראש אני מתנצל בפני אנשי מכירות מהזן שאייל הזכיר באם יפגעו
שיטת השיווק האגרסיבית הזו פונה לקהל יעד שהוא חלש בעיקרון
אמך אייל היא לא מהטרף הקל
השיטה של אם לא תקנה תפסיד הינה שיטה עתיקת יומין ורבים נופלים בפח
ישנה גם שיטת "זכית בפרס"ומהר מאוד הבקשה לקבלת מספר כרטיס האשראי הינה מהירה מאוד ועוד מלוווה--זה רק לביטחון-שטויות תקראו בתקדין כמה תביעות יש נגד החברות הללו -לאחרונה ואני מצטט"חברות המתחזות לנציגי מפעל הפיס עם שיטות זכיה מהממות"
מנסים כל דרך בשוק התחרותי לגרום ל"לקוח"לגהץ כרטיס
לפני זמן מה מוקדנית ניסתה לשכנע את אמא שלי לקנות משהו והאחרונה נמאס לה ואמרה למוקדנית "את יודעת מה? שבעלי יחליט" לשאלת המוקדנית מתי הוא יגיע הביתה
ענתה אימי,הוא לא יגיע אבל אני יכולה לתת לך את הכתובת היכן הוא נמצא,המוקדנית שמחה מאוד ושאלה "והיכן הוא נמצא שאוכל לשלוח נציג?" ובשקט בריטי אופייני אמרה לה אימי "בבית הקברות בכפר ויתקין" השיחה נותקה וזהו לא חזרו אליה יותר
אייל זה לא רק קירבי-מרשם התושבים מסתובב אצל הרבה חברות שיווק ובמקרה דנן ניסו למכור לאימי דיור מוגן--נו אבא שלי כבר מזמן מוגן
ערב נפלא
יוסי

tzagi
19-06-12, 20:03
אייל,
תיארת את קירבי בצורה מדוייקת וזה תמיד היה ככה, הרבה מעל ל30 שנה
המוצר לא רע....אבל כמובן לא שווה את המחיר ולכן הם משתמשים בטקטיקה מאד אגרסיבית, במשך השנים זרקתי מהבית כמה "נציגים" שלהם....הם סירבו לעזוב.

hogi
19-06-12, 21:15
מה חדש?
מוצר לא רע שלא שווה את המחיר המטורף שלו ומשווק במשך שנים בשיטת מכירות אמריקאית אגרסיבית שהרמאות נמצאת בבסיסה.
מראש הם מחפשים טרף קל של זקנות ולוחצים עליהן בכל דרך אפשרית. הם מחפשים זקנות אלמנות וההצקות שלהם לאמא שלי התחילו אחרי שאבא שלי נפטר. הם עבדו עליה בדיוק בשיטה שאתה מזכיר ובסוף התישו אותה ובאו 'רק להדגים' והצליחו לדחוף לה קירבי עם כל התוספות. היא אפילו לא ידעה להשתמש בכל החלקים הנלווים. את התשלומים האחרונים על המכשיר נאלצנו לעשות אחרי שהיא נפטרה.

אני מאחל לבעל הבית של קירבי בישראל ולסוכן שדחף לה את המוצר שיפגשו אותה בקרוב במקום שהיא נמצאת בו עכשיו!!!!!!!!:mad:

אני לא מהמתעצבנים בקלות אבל עד היום כשאני רואה את הרכבים שלהם בא לי לרדת ולהוריד עליו כמה מכות עם לום.

BackDoorMan
19-06-12, 22:07
אחח, אתם חובבנים.
נציגים כאלו אני מארח בכיף.
הגיע אלי פעם נציג עלוקתי במיוחד של אחת מהפלדלתות, מיד הבנתי שאין טעם להתנגד והחלטתי לזרום עם הצגת המוצר.
בתחילה הוא הופתע והתלהב מכך שאני מתענין בכל פרט ופרט במנגנוני הדלת, אבל לאחר רבע שעה שחפרתי לי בשאלות על החלקים הטכניים,
ההתלהבות התפוגגה, אבל אני המשכתי להתענין והוא ענה בפחות ופחות רצון, לאחר 40 דקות הוא נחלש מאוד כשאגלי זיעה נטפו ממנו
ביקש בלשון רפה כוס מים, שתה אותה ונמלט, יותר לא ראיתי או שמעתי ממנו.

ישי.פ
21-06-12, 12:50
כש נציגי הוט מתקשרים אני אומר שאין לי טלבזיה. ככה אין להם על מה להתוקח
כש נציגי קירבי יתקשר תגיד לו שאין לך בית ואתה הומלס זה עשוי להצליח;)

-->