PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לבולמים

julie
20-06-12, 12:31
אני צריכה להחליף את הבולמים האחוריים בג'יפ שלי ( פאג'רו ארוך 2000 )
אשמח לקבל המלצות של סוג, תוצרת ואיפה כדאי לקנות / להתקין.

רוב הנסיעות שלי הם בכביש, נסיעת שטח נעשית בערך פעם בחודש.
תודה

ניר ל
05-07-12, 02:12
אצלי מותקנים כרגע מאחור tjm , לטעמי הם רכים מדי . בקדמי החליפו זוג בולמי ראו- (RAW ) את ה tjm שכשלו והם פשוט מעולים , הייתי שמח להתקין זוג כזה גם מאחור. אני יכול להמליץ על שי מבולסטר לצורך רכישת הבולמים , http://www.bolstertech.com/Bolster-Store.htm לגבי התקנה - מדובר בהליך פשוט שקשה מאד לפשל בו, אז נראה לי שכל בעל מקצוע יעשה עבודה ראויה.

Luckies
08-07-12, 02:08
מחפש המלצה לסט הגבהה לפאגרו Q ארוך שנת 97
הרכב כרגע מקורי ומתנדנד כמו עלה ברוח בולמים וקפיצים גמורים לגמרי.
אם כבר מחליפים אז אחי מעדיף שתהיה הגבהה.
רוב הנסיעות הם בכביש ,טיולים עד בינוני פעם בחודש חודשיים ברכב עמוס 5 ילדים והורים.
על מה הייתם ממליצים בתקציב מוגבל עד 3000 בערך.
תודה

eyalex
08-07-12, 22:42
julie אם לא בקטע של שטח קשה ולא בדיוק מעוניינת בהגבהה (הכרוכה גם במתיחת מוטות פיתול והקשחת הרכב ) תחליפי את הבולמים למידות המקוריות ישנו בולם פופולרי שנקרא KYB אחד לאחד כמו המקורי והוא יעשה את העבודה בפעם האחרונה שבדקתי נע ביסביבות 200 ש"ח לבולם .
lockies -אחרי בדיקת ההיצע בשוק החלטתי ללכת על סט בולמים וקפיצים של חברת אולדמן האוסטרלית מיובא עי הנדפלד . מדובר בבולם רציני המומלץ בפורומים רבים בעולם
החברה מייצרת גם את הקפיצים ונמכרים כסט שנבחן ונבדק ביחד ואין צורך לבצע ניסויים והתאמות .. המחיר קצת יותר מ3000 אבל מומלץ.
ההגבהה מסתכמת בכחמישה ס"מ -ודורשת מתיחת מוט פיתול .
בארץ הרבה בעלי פאג'רו התקינו קוני וגם פה ההמלצות טובות ( ניתן לכוון ממספר דרגות קושי. להבדיל מהאולדמן)

-->