PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה סוגיות לפני קניית טראנו ארוך 96 בנזין

Reef
22-06-12, 00:46
שלום לכולם, ככ"נ אני אקנה טראנו ארוך בנזין 96 ויש לי כמה שאלות:
ראיתי שיש המון למכירה מהשנתון הזה לעומת 97 ו 98. ממה זה נובע? טורבו\עיצוב\מתלים?
האם המתלים שופרו ב96 או רק ב 97? אפשר להחליף מתלים בין השנתונים או לשפר למשהו פחות קופצני במחיר סביר?
רוב הרכבים בסביבות ה 240000 ק"מ, כמה המנועים האלו יכולים לסחוב לפני שהם נגמרים?
איך המנוע מגיב להסבה לגז? יש הבדל בין מנוע מקורי\ יבוא מגרמניה\ספרד או מקום אחר בקשר לאיכות ולהתאמה לגז?
של איזה עוד שנתונים המנועים הם אותו הדבר כמו של ה96 בנזין?
תודה לכל העונים!!

revo465
22-06-12, 20:57
שלום לך
טראנו 96 עד 2001 זה למעשה אותו רכב אולי פה ושם שינוי בפלסטיקה
מבחינה מכנית זה אותו הדבר אין שינוים דרמטיים נדיר למצוא רכב עם ק"מ נמוכים
לי אישית יש 96 והוא אחלה פשוט ולא מסובך כול כך
בהצלחה

אלדר
23-06-12, 09:38
שלום לכולם, ככ"נ אני אקנה טראנו ארוך בנזין 96 ויש לי כמה שאלות:
ראיתי שיש המון למכירה מהשנתון הזה לעומת 97 ו 98. ממה זה נובע? טורבו\עיצוב\מתלים?למנוע הבנזין אין טורבו, משנת 97 שינו את חזית הרכב, יותר יפה לטעמי
האם המתלים שופרו ב96 או רק ב 97? אפשר להחליף מתלים בין השנתונים או לשפר למשהו פחות קופצני במחיר סביר?המתלים זהים, כן אפשר לשפר נוחות הכל תלוי בתקציב
רוב הרכבים בסביבות ה 240000 ק"מ, כמה המנועים האלו יכולים לסחוב לפני שהם נגמרים?הטראנו שלי עברה 280000 ק"מ
איך המנוע מגיב להסבה לגז? יש הבדל בין מנוע מקורי\ יבוא מגרמניה\ספרד או מקום אחר בקשר לאיכות ולהתאמה לגז?לדעתי ההסבה לגז לכל רכב שעבר כל כך הרבה ק"מ היא פתח לצרות
של איזה עוד שנתונים המנועים הם אותו הדבר כמו של ה96 בנזין? 94-96 אותו מנוע 112 כוח סוס, 97-01 124 כוח סוס, זה ממה שאני זוכר!!!
תודה לכל העונים!!

המלצה שלי לחפש רכב בסבלנות יש המון טראנואים שחוטים בשוק, לא להתפתות למחיר זול כי בסופו של דבר זה יכול לעלות ביוקר.

-->