PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט לגבי סמוראי....

Scrusher
29-06-12, 00:39
אהלן חבר'ה

בחודש האחרון התחלתי לחפש סמוראים ונתקלתי בסמוראי עלים אחד עם מנוע שנת 97 וטרנספר דנדש.
הרכב הרגיש מצוין בנסיעה.הגיר עובד חלק,הטרנספר משתלב בקלות,הלוקרים ננעלים בכיף,ההגה מגיב יפה (יש קצת חופש,אבל זה עוזר לקחת תנופה בסיבובי הגה בעצירה מוחלטת :D)
הרכב (והמוכר) נתנו לי רושם טוב אבל יש בעיה קטנה של חלודה בעלים ובאזור של החיבור לשמשה (בעלים זה נראה כמו שכבה דקה,בשמשה זה כבר יותר מדאיג אותי).מעבר לזה השלדה עברה גירוז ולא מצאתי עוד חלודות נסתרות בשום מקום אחר.
השאלה העיקרית שלי היא האם אני יכול ליישר קו ברכב מבחינת הסרת החלודה (אולי אפילו החלפה של העלים\בית שמשה אם יהיה צורך) והאם השיפוצון הזה יחזיק לי בסביבות שנה פלוס מינוס (אני גר בחדרה,אבל דיי רחוק מהים ושאר קורוזיות.מתכוון לטייל בעיקר באזור חורשן-כרמל)
יש לי כ-3000 שקל בשביל להסיר את החלודות.האם זה אפשרי בתקציב הזה או שכדאי לי לחפש אחד אחר?

omri_t
29-06-12, 01:42
חלודה בעלים? כלומר בקפיצי עלה?? כניראה שזה ממש לא רלוונטי לכלום.

לגבי מסגרת החלון- זה כבר כאב ראש שידרוש פחח.
ב3000 ש"ח אני צבעתי את הסמוראי שלי קומפלט. אז לא תהייה לך בעיה.

ממליץ לבדוק בנוסף ע"י חבר מנוסה בסמוראים או לחלופין אחד מהעוסקים ברחבים הללו.

GodsFather
29-06-12, 06:45
חלודה בעלים היא חסרת משמעות. זה לא משפיע על כלום, אתה יכול לרסס על זה עם ספריי צבע כל חודש אם תרצה.

לגבי החלודה בשמשה, זו מחלה ידועה בסמוראי שנגרמת כתוצאה מעיוותי השלדה שמעוותים את הבודי ויוצרים באיזור הזה סדקים שכנראה ניסו לתקן והחלודה היא התוצאה שלאחר תקופת תיקון. בגדול, אפשר לנסות ולתקן שוב, צריך פחח שישקיע בנושא אבל גם פה זה באמת לא קריטי אלא רק ענין של אסתטיקה. 3000 שח זה די והותר, בטח אם תעשה את העבודה לבד ואו אצל בני דודנו.

אם כל השאר מצא חן בעיניך והמחיר טוב - לך על זה וברוך הבא למועדון

-->