PDA

צפייה בגרסה מלאה : התלבטות קשה..

דנדן 4*4
01-07-12, 10:39
שלום חברים, שאלה פשוטה אך מורכבת..
מה עדיף?
דיפנדר 97' 110
או
טויוטה טנדר 99'
?
ברור שזה גם תלוי במצב של זה מול זה, אבל בהנחה שמיישרים קו וזה פחות או יותר אותו המחיר,
הטנדר עם נעילת דיפרנציאל וכננת. הדיפנדר כי אני אוהב אבל מפחד להיכנס לבור בלי תחתית..
ללא נסיון מכונאי מעמיק כלשהו.. אך עם נסיון של הרבה נהיגת שטח מהצבא\ומיל.

שיקולים -
בעיקר נועד לטיולים עם הילדים שממש בא לי לחבר אותם לג'וק הזה במקום שירבצו מול הטלויזיה כל סופי שבוע..
נסיעות לא יומיומיות שלי לעבודה - עד 50ק"מ ביום (עובד חלק מהשבוע גם מהבית..)

אודה לעזרתכם וקיץ נעים (וזהיר..) לכולם!!

ניר ל
01-07-12, 11:04
שתי קצוות של הקשת.

הדיפנדר זה רכב להתאהב בו . רכב עם אישיות. נוחות נסיעה בשטח כמעט ללא תחרות .

היילקס זה כלי הרכב הפרקטי להגיע איתו ממקום למקום , אבל אין בו שום דבר שובה לב או מהנה, גם צפוף ופחות נוח בקבינה .

אני לא מתייחס להבדלי האמינות כי לא מדובר בכלי רכב חדשים וגם טויוטה ישנה מתקלקלת , גם מבחינת קריצה לגנבים - שניהם מאד מבוקשים ותצטרך לאבטח אותם הייטב. תנהג בכל אחד מהם ותדע את התשובה שמתאימה לך.

nirs
01-07-12, 11:31
דיפנדר הוא רכב שטח נטו,
אם אני זוכר נכון, בהיילקס ויתרו בשנתונים הנדונים (99 וצפונה) על סרן קדמי חי.
לגבי אמינות, רבות נכתב בנושא (ומן הסתם עוד יכתב בשרשור) ולא רואה טעם לכתוב עוד.
הייתי קורא היטב את המדריכים לרכישת הרכבים הנדונים, וכמו שכתב ניר ל, עושה נסיעה עם שני האקזמפלרים.
בהצלחה

raanan
01-07-12, 11:39
שיקולים -
בעיקר נועד לטיולים עם הילדים שממש בא לי לחבר אותם לג'וק הזה במקום שירבצו מול הטלויזיה כל סופי שבוע.
למרות שאתה ממוקד על שני דגמים בלבד, לדעתי אתה "מפספס" עוד אופציות (רכבי SUV ) לאור השיקול העיקרי שרשמת.
בכול אופן, לאור השיקול שלך, הייתי פוסל על הסף את הטויוטה היילקס (שייקר לילדים מאחור).

אם בכול זאת תרצה לשמוע על עוד חלופות,
נא ציין תקציב, האם הג'יפ ישמש כרכב עיקרי בבית, מה הנסועה השנתית החזויה (קילמוטראז'), עדיפות לאוטומט/ידני.
הכי חשוב, באיזה רמת עבירות אתה מתכנן לטייל.

רענן

hogi
01-07-12, 21:50
הילדים יעדיפו סופה!!!!! ואם אין ברירה אז דיפנדר.
בת הזוג תעדיף שתלך ברגל;)

-->