PDA

צפייה בגרסה מלאה : HAMMERHEAD / ARMOR - למי אמיגוס של TWONAV פועלת ללא תקלות על הטבלט ?

raanan
05-07-12, 17:26
שלום לכולם,

גרסה רשמית של V2.6 TWONAV (לטבלט מבוסס מע' הפעלה ווינודוס) יצאה רשמית.
http://www.compegps.com/download/Setup_TwoNavTablet_2.6.exe
וורסיה זו כוללת את תכונת אמיגוס שהצגתי בעבר :
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=64987

העניין הוא שמשום מה על הטבלטים שלי (HAMMERHEAD XTREME ו ARMOR X10 ) היא עובדת לסירוגין (יותר לא עובדת).
למרות כול הסיוע מגיא ומספר גרסאות פיתוח, לא נפתרה התקלה (משום מה האמיגוס ב LAND על אותם טבלטים עובד מצויין).

מאוד מסקרן אותי, האם התופעה ספציפית לטבלטים שלי, או שהיא משותפת לכלל הטבלטים מתוצרת DRS / WALKABOUT
אשמח אם בעלי טבלטים כאלו שמנווטים עם TWONAV, יתקינו (רצוי בספריה חדשה) את הגרסה האחרונה הרשמית ויעדכנו האם אצלהם תקין/לא תקין פעולת האמיגוס.

תודה מראש
רענן

גימל4
10-07-12, 00:46
לרענן,
הכי חשוב שתפתח תקלה מסודרת לתמיכה כולל פרטים על המחשב שלך, ודו"ח סטטוס מערכת.

לכל האחרים,
המודל של תכנת TwoNav השתנה בשבוע האחרון באופן רשמי.
יש כעת תכנה חינמית המאפשרת ניווט כולל מפות - TwoNav Free (לכל מערכות ההפעלה).
האמיגוס הוא חלק מהתכנה החינמית, ולכן כל אחד יכול לבדוק ולהשתמש עם התכנה ועם האמיגוס.
אפשר לדווח בפורום על אמיגוס עובד/ לא עובד, אבל בסופו של דבר (כפי שנכתב למעלה), כדי שבעיות יטופלו צריך לדווח במסודר לתמיכה.

raanan
10-07-12, 05:38
לרענן,
בוצע !
Ticket ID #SOQ-472-54899

רענן

motorica.net
10-07-12, 12:18
לכל האחרים,

הי
בהקשר הזה עבור אנדרואיד, אשמח אם תוכל לספק לינק למפות.

גימל4
10-07-12, 15:51
הי
בהקשר הזה עבור אנדרואיד, אשמח אם תוכל לספק לינק למפות.

הגישה למפות החינמיות היא מתוך התוכנה עצמה.
הסבר על התוכנה החינמית (כולל השוואה לתוכנה המלאה, מפות, ניווט, ספר תפעול בעברית ועוד...) בקישור http://www.twonav.co.il/TwoNav-Free/cp-37.htm

raanan
10-07-12, 16:39
הגישה למפות החינמיות היא מתוך התוכנה עצמה.
הסבר על התוכנה החינמית (כולל השוואה לתוכנה המלאה, מפות, ניווט, ספר תפעול בעברית ועוד...) בקישור http://www.twonav.co.il/TwoNav-Free/cp-37.htm
גיא,
יש כבר מפה חינמית להורדה עבור PC ? (ללא קישור אוןליין לאינטרנט)

תודה
רענן

דיננוזאור שטח
22-07-12, 09:08
לרענן,

לכל האחרים,
האמיגוס הוא חלק מהתכנה החינמית, ולכן כל אחד יכול לבדוק ולהשתמש עם התכנה ועם האמיגוס.
אפשר לדווח בפורום על אמיגוס עובד/ לא עובד, אבל בסופו של דבר (כפי שנכתב למעלה), כדי שבעיות יטופלו צריך לדווח במסודר לתמיכה.

אם הבנתי נכון את מה שאתה אומר זה שמי ששילם ממיטב כספו על הטונאב יצא פרייר בגדול???

נחמד מאוד תודה רבה הלקח נלמד

כשמוצאים גירסה חינמית זה בדרך כלל הכנה למעבר לסידרה הבאה 3 במקרה זה ואז הרשיון שרכשתי הופך להיות חסר ערך

אני את הגרסה הבאה כבר לא אקנה אצלם ....

ואנ מניח שגם לוחות נאמנים אחרים יעשו כמוני והיא תעלם ותיפרץ בדיוק כמו הנביגייד

מה גם ככל שהגרסאות מתפתחות הן הופכות פחות יציבות ונתקעות יותר

raanan
22-07-12, 09:19
אם הבנתי נכון את מה שאתה אומר זה שמי ששילם ממיטב כספו על הטונאב יצא פרייר בגדול???

נחמד מאוד תודה רבה הלקח נלמד
על מה אתה מדבר ?
על האמיגוס או הטונאב המוגבלת ?
אם על אמיגוס, אז לא מבין את הבעיה. סה"כ הוסיפו עוד פיצר נחמד לתוכנה.
אם על הטונאב החינמית, אז אין לך מה להרגיש פראייר. חסר לה הרבה אפשרויות לעומת התוכנה שרכשת.
הכי חשוב, המפה היא באינטרנט. לכן אתה חייב להיות מחובר לאינטרנט כדיי לנווט שזאת מגבלה שתכלס הופכת התוכנה החינמית ללא שימוש אמיתי בשטח.
בקיצור, זה סה"כ מודל עיסקי שמאפשר לאנשים להתנסות בתוכנה (בעיקר בבית ובסביבה עירונית). בהתאם יחליטו לרכוש או לעבור לתוכנה אחרת.

רענן

omri_t
22-07-12, 10:00
זו לא הסיבה היחידה שלקוחות נאמנים יפסיקו לרכוש את התוכנה........
כותרת השרשור הזה מבהירה שככל שהתוכנה מתקדמת כך היא הופכת להיות גירסת ביטא לא בדוקה ולא יציבה בעליל.
בניגוד למוצר הבסיסי שנרכש, היום הגירסאות לא תמיד עובדות.
ולא ירחק היום שנמצא את עצמנו עם רישיון לתוכנה ישנה שלא תתפקד ומי שירצה יאלץ לרכוש את הגירסא החדשה.

גם אני לא אהיה בין אלו שיוציאו כסף על התוכנות האלו.
עד עכשיו חלק מהפיצ'רים לא מתפקדים אצלי. ואני מחזיק 3 או 4 גירסאות על המחשב בניסיון למצוא אחת שתתפקד.

אני אפילו לא מעיז לנסות להפעיל את האמיגוס הזה, לך תדע מה יקרה...

raanan
22-07-12, 10:16
זו לא הסיבה היחידה שלקוחות נאמנים יפסיקו לרכוש את התוכנה........
כותרת השרשור הזה מבהירה שככל שהתוכנה מתקדמת כך היא הופכת להיות גירסת ביטא לא בדוקה ולא יציבה בעליל.
בניגוד למוצר הבסיסי שנרכש, היום הגירסאות לא תמיד עובדות.
ולא ירחק היום שנמצא את עצמנו עם רישיון לתוכנה ישנה שלא תתפקד ומי שירצה יאלץ לרכוש את הגירסא החדשה.

גם אני לא אהיה בין אלו שיוציאו כסף בבית התוכנה הזה.
עמרי, עם כול הכבוד אליך, אתה כותב לא לעניין.

מי מחייב אותך לעדכן בכול גירסה חדשה ?
סה"כ החברה מעבר לתיקון באגים (כמו בכול תוכנה , הווינדוס שלך מתעדכן כול הזמן וזה יותר קריטי) כול הזמן מוסיפה פיצ'רים ובקשות שמגיעות ממשתמשים.
דווקא על זה אתה מלין ? עדיף לך נווגייד שתקועה עם אותם יכולות ותכונות משנות ה 80 ?

אם יש לך בעיית יציבות עם גרסאות חדשות, תעשה כמוני,
תמיד תשמור גרסה יציבה ותתקין במקביל (בספריה חדשה) את הגרסה החדשה עד שתצבור בטחון ואמון איתה.
אצלי לדוגמה יש 3 ספריות של טונאב (כולן עובדות היטב וזה רק ליתר בטחון).
מכיוון שאתה באופן תדיר מתלונן, ייתכן שזה נובע מתקלת חומרה או תפעול אצלך. אם הינך מעוניין, אני מוכן להיפגש ולנסות לסייע לך.
אגב, ספר לי על איזה בעיה ומה לא עובד לך בגרסה 2.6 ?

נ.ב - למען הסר ספק, אין לי שום קשר עיסקי או רווח מול חב' COMPE או גיא הנציג שבארץ.
רענן

boaz avrahami
22-07-12, 10:27
אין שום הצדקה למחירים השערוריתיים של התוכנות האלו.
וגם אם מאשימים את המפות אז למה צריך לרכוש סט חדש של מפות לכל תוכנה.

יסלחו לי כולם אבל אני משתדל כיום לא להוציא על זה כסף. יהא מקור התוכנה אשר יהא.

raanan
22-07-12, 10:45
אין שום הצדקה למחירים השערוריתיים של התוכנות האלו.
וגם אם מאשימים את המפות אז למה צריך לרכוש סט חדש של מפות לכל תוכנה.
מה נסגר ? מישהו ביקר אצל יוסי ועשה ספתח לבקבוק ?
מי מחייב לרכוש תוכנה או מפה ?
מי שרכש לפני כמה שנים את טונאב, משדרג חינם עדיין לגרסה חדשה יותר.
בעז, נניח שאתה מנווט עם מצפן, מחוגה וסט מפות מנויילן, אתה מחליט האם לרכוש מפות עדכניות שיוצאות.
כך זה עם התוכנות והמפות שנילוות אליהן.

יסלחו לי כולם אבל אני משתדל כיום לא להוציא על זה כסף. יהא מקור התוכנה אשר יהא.
עד שחברות לא מוצאות עניין עיסקי (הרי הן לא ארגון שלא למטרות רווח) וסוגרות התחום.
התחרות קטנה, המוצר פחות איכותי אך מאידך מחירו עולה.

רענן

omri_t
22-07-12, 12:20
רענן, אתה צודק שזה אולי לא כל כך קשור ומודה שאני בעיקר מוציא קיטור.
יש לי "בטן מלאה" על התוכנה ואי ההצלחה לסדר את העסק.

בעיה בתפעול... אהה... אני לא חושב
פתאום יום בהיר אחד לאחר שדרוג העסק נדפק ומתפקד באופן לא יציב.
כמובן שאני שמח שמוציאים פיצ'רים, אבל התחושה שקודם מוציאים ואז בודקים מה נידפק כתוצאה מהפיצ'ר.

ומה שהתכוונתי שהחברה נערכת כניראה לפורמט מחירה שונה, והם כפי שנכתב לקראת עליה לתוכנה חדשה.
מה שישאיר את מי שרכש מאחור...

ותודה על ההצעה לסייע!! באמת, מכל הלב!
בסוף אשבר מהעקשנות ואבוא לקבל עזרתך. :)

raanan
22-07-12, 12:54
רענן, אתה צודק שזה אולי לא כל כך קשור ומודה שאני בעיקר מוציא קיטור.
יש לי "בטן מלאה" על התוכנה ואי ההצלחה לסדר את העסק.
אחלה להוציא קיטור. עדיף מאשר לשמור בבטן ....
אבל עדיין אתה "מתפזר" ... תגיד מה לא בסדר ולא עובד

בעיה בתפעול... אהה... אני לא חושב
תאמין לי שבחיי כבר ראיתי אנשים שמחזיקים מעצמם מוקדי ידע ואותירוטות בתחומם. אבל מה, גם הם היו "שבויים" בקונספציה שגוייה.

פתאום יום בהיר אחד לאחר שדרוג העסק נדפק ומתפקד באופן לא יציב.
תגיד את מספר הגירסה שעבד לך יציב ואנסה לאתרה.
פעם שלישית, מה לא עובד טוב ולא יציב ?

כמובן שאני שמח שמוציאים פיצ'רים, אבל התחושה שקודם מוציאים ואז בודקים מה נידפק כתוצאה מהפיצ'ר.
אני חושש שאיבדת אמון טוטאלי בתוכנה.

ומה שהתכוונתי שהחברה נערכת כניראה לפורמט מחירה שונה, והם כפי שנכתב לקראת עליה לתוכנה חדשה.
מה שישאיר את מי שרכש מאחור...
סלח לי, אבל,
מה זה עניינך, ענייני או כול מי שרכש את התוכנה ?
מה אתה רוצה שהחברה ושאר המשתמשים ידרכו במקום ? כלומר שלא תצא תוכנה משופרת וטובה יותר ממה שיש ?
נניח שתצא תוכנה חדשה פי 1000 יותר טובה מהטונאב שיש עכשיו, במחיר של 2000 ש"ח,
יתאים לך תרכוש, לא מתאים לך תשאר עם הטונאב שיש לך (בהנחה שתהיה יציבה עד אז ...)
אגב, האם אתה מתלונן על מייקרוסופט שהוציאה חלונות 7 כאשר ה XP הייתה מצויינת ?
אני לא ! כול המחשבים נשארו עם XP בבית למעט מחשב חדש שנרכש עם חלונות 7.

ותודה על ההצעה לסייע!! באמת, מכל הלב!
בסוף אשבר מהעקשנות ואבוא לקבל עזרתך. :)
אתה וכול מי שצריך עזרה/סיוע תמיד מוזמן !

רענן

דיננוזאור שטח
22-07-12, 16:27
אחלה להוציא קיטור. עדיף מאשר לשמור בבטן ....
אבל עדיין אתה "מתפזר" ... תגיד מה לא בסדר ולא עובד

תאמין לי שבחיי כבר ראיתי אנשים שמחזיקים מעצמם מוקדי ידע ואותירוטות בתחומם. אבל מה, גם הם היו "שבויים" בקונספציה שגוייה.

תגיד את מספר הגירסה שעבד לך יציב ואנסה לאתרה.
פעם שלישית, מה לא עובד טוב ולא יציב ?

אני חושש שאיבדת אמון טוטאלי בתוכנה.

סלח לי, אבל,
מה זה עניינך, ענייני או כול מי שרכש את התוכנה ?
מה אתה רוצה שהחברה ושאר המשתמשים ידרכו במקום ? כלומר שלא תצא תוכנה משופרת וטובה יותר ממה שיש ?
נניח שתצא תוכנה חדשה פי 1000 יותר טובה מהטונאב שיש עכשיו, במחיר של 2000 ש"ח,
יתאים לך תרכוש, לא מתאים לך תשאר עם הטונאב שיש לך (בהנחה שתהיה יציבה עד אז ...)
אגב, האם אתה מתלונן על מייקרוסופט שהוציאה חלונות 7 כאשר ה XP הייתה מצויינת ?
אני לא ! כול המחשבים נשארו עם XP בבית למעט מחשב חדש שנרכש עם חלונות 7.

אתה וכול מי שצריך עזרה/סיוע תמיד מוזמן !

רענן

רענן סלח לי אתה ממש לא מקשיב

כל מפתח תוכנה מודע לכך שיש צורך במחלקת QC טובה

אין לי שום כוונות לעדכן את התוכנה ואני לא רוצה להיות מחלקת ה-QC שלהם ולא רוצה להתקין כל גירסה במחיצה ניפרדת ולנהל מסמכים מבוקרים איזו גירסה עובדת ואיזו לא

אני הפסקתי לעדכן בעקבות זה שיצאתי לטיול ולפני הטיול גיליתי שיש גירסה חדשה עידכנתי על הגרסה היציבה שהייתה לי ושבה השתמשתי בהמון טיולים הם לא מסבירים בשום מקום איך לנהל את ההרשאות של המפות והתוכנה והיכן נמצאים קבצי המפתח שיאפשרו לי להפעיל כמה גירסאות במקביל

אז נחמד מאוד שאתה נהנה להיות מחלקת ה-QC שלהם ויש לך קשר עם הנציג בארץ שמעביר לך אינפורמציה למשל איך להתקין כמה גירסאות במקביל כי הדיפולט זה דורס את הגירסה הקודמת

מאז אין לי תוכנה יציבה על הארמור ואני יודע בדיוק איפה הבאג אם יוצאים מהתוכנה במצב תלת מימד אז בפעם הבאה שתייכנס התוכנה עושה זום האוט זום אין וניתקעת ותוקעת את הארמור מה שלא היה בגירסה הקודמת שכבר אין לי אותה ושהיתה דפוקה בגלל גודל הפונט היה צריך זכוכית מגדלת לקרוא את התפריטים

אז אני יכול לשבת ולכתוב מכתב באנגלית ולפתוח תקלה אבל האמת האנגלית שלי לא משהוא ואני עובד קשה וכשיש לי פנאי אני רוצה לטייל מה אני עובד אצלם

מזל שיש לי עמוד ענן בסיסי ותקין שעובד תמיד!!!!!!!!!! אחרת כל הטיול היה הולך קאקן אני אוהב פתרונות רובסטיים מעולם לא השתמשתי בתוכנת ביטא וגם את ההץקנה המורכבת עם GPSGATE והגופסס העפתי לכל הרוחות אין לי זמן לשטויות כולה ניווט... לא רוצה חיבור לאינטרנט על הטבלט שאני מנווט עליו ובטח לא רוצה אמיגוס

זכותי לקבל גירסה עובדת ויציבה שילמתי מספיק כסף לכל כך מעט התקנות חונקים אותך נמחק לך מחשב אתה צריך לפרמט דבר ללאמפות

זה שאתה נהנה לשחק במחשב במקום לעשות דברים אחרים זו בחירה שלך אז מה אתה מגן עליהם????

דיננוזאור שטח
22-07-12, 16:39
ואני לא עובר מערכת רק אחרי שיש הרבה ניסיון איתה ומרבית הבאגים הגדולים תוקנו

אתה כבר על סיסטם 8?

גימל4
22-07-12, 17:20
עלו כאן מספר נושאים, אז אענה עליהם בנפרד.

לגבי הגירסה החדשה והאמיגוס:
מבחינת הלקוחות הוותיקים אין כאן שינוי.
הגירסה החדשה שיצאה בשבוע שעבר (2.6) מביאה כרגיל יכולות חדשות ותיקוני באגים.
אמיגוס היא אחת היכולות החדשות.

לגבי הגירסה החינמית
עד גירסה 2.5 ניתן היה להתקין את התוכנה בחינם במוד דמו (לוודא התאמה לחומרה והתרשמות כללית).
החל מגירסה 2.6 ההתקנה בחינם מאפשרת לנווט ללא מגבלות. בתוספת של 150 ש"ח (תשלום חד פעמי) מקבלים יכולות נוספות עם התכנה המלאה.
את ההבדלים בין היכולות המלאות לחלקיות/חינמיות ניתן לראות בקישור http://www.twonav.co.il/TwoNav-Free/cp-37.htm
המודל המסחרי של הגירסה החינמית הוא פניה לקהל הלקוחות היותר פשוט/בסיסי בצרכים.
לקהל הזה אנחנו מציעים פתרונות בחינם עד זול מאד (יש מפות חינמיות, וניתן לרכוש מפת סמ"ש בודדת במקום את החבילה הארצית).
בקרוב נרחיב את מבחר המוצרים הזולים מאד (20-50 ש"ח) - מפות נוספות וגם ספרי הטיולים של אבירם ברקאי.

גימל4
22-07-12, 17:42
כללי על גירסה חדשה
החברה מוציאה בכל 3-4 חודשים גירסה חדשה עם שיפורים ותיקונים.
לפני התקנה ניתן לעבור על רשימת החידושים/תיקונים, וגם על ספר התפעול המעודכן.
לדוגמה, הנה רשימת החידושים והתיקונים של גירסה 2.6 http://en.compegps.com/communication/news/twonav-26

כיצד מבצעים עדכון גירסה:
להתקנת גירסה חדשה מומלץ לדרוס את הגירסה הישנה (התקנה רגילה ללא שימוש בקודים/אקטיבציה).
באופן דומה ניתן לחזור אחורה - מתקינים גירסה ישנה על פני החדשה.

התקנה למתוחכמים:
ניתן להתקין במקביל מספר גירסאות, בספריות נפרדות.
במידה והתכנה מבקשת, נדרש להזין קוד.
אין מגבלה למספר ההתקנות על אותו מחשב. כמו כן ניתן להתקין שוב ושוב לאחר פירמוט.

דיננוזאור שטח
22-07-12, 17:45
עלו כאן מספר נושאים, אז אענה עליהם בנפרד.

לגבי הגירסה החדשה והאמיגוס:
מבחינת הלקוחות הוותיקים אין כאן שינוי.
הגירסה החדשה שיצאה בשבוע שעבר (2.6) מביאה כרגיל יכולות חדשות ותיקוני באגים.
אמיגוס היא אחת היכולות החדשות.

לגבי הגירסה החינמית
עד גירסה 2.5 ניתן היה להתקין את התוכנה בחינם במוד דמו (לוודא התאמה לחומרה והתרשמות כללית).
החל מגירסה 2.6 ההתקנה בחינם מאפשרת לנווט ללא מגבלות. בתוספת של 150 ש"ח (תשלום חד פעמי) מקבלים יכולות נוספות עם התכנה המלאה.
את ההבדלים בין היכולות המלאות לחלקיות/חינמיות ניתן לראות בקישור http://www.twonav.co.il/TwoNav-Free/cp-37.htm
המודל המסחרי של הגירסה החינמית הוא פניה לקהל הלקוחות היותר פשוט/בסיסי בצרכים.
לקהל הזה אנחנו מציעים פתרונות בחינם עד זול מאד (יש מפות חינמיות, וניתן לרכוש מפת סמ"ש בודדת במקום את החבילה הארצית).
בקרוב נרחיב את מבחר המוצרים הזולים מאד (20-50 ש"ח) - מפות נוספות וגם ספרי הטיולים של אבירם ברקאי.

איזה יופי של תשובה

למעשה הוא מוכיח את מה שאמרתי בהתחלה

התקנה בחינם פלוס 150 שקל ויש לכם את התוכנה הנלאה שלי עלתה 1000 שקל... נחמד הא? תתבישו....

ועל נושא היציבות המפוקפקת של המוצר שלו לפחות על PC על זה הוא לא עונה

עדיין רוצה להגן עליהם רענן. אתה לא מרגיש קצת פרייאר???

גימל4
22-07-12, 18:17
לגבי התקלות שדווחו כאן:
בעקרון תקלות מטופלות ע"י התמיכה, אך את שתי התקלות שדווחו כאן אני מכיר.
לרענן יש מחשב עם תצורת תקשורת ייחודית, ואצלו האמיגוס לא עובד. רענן העביר את הפרטים לתמיכה והנושא בטיפול.
עמרי לא עובד עם TwoNav. לעמרי הוצע סיוע בפתרון הבעיה. הוא התבקש לספק פרטים בכדי שניתן יהיה לפתור את הבעיה שלו.

לגבי יציבות כללית ובאגים:
כל חברת תכנה יודעת שפיתוח יכולות חדשות מביא גם באגים חדשים.
לכן מבצעים בדיקות איכות בטרם הוצאת הגירסה הרשמית
לגירסה האחרונה החברה הוציאה כעשרים גירסאות ביטא (בכל שבוע גירסה חדשה), שנבדקו באינטנסיביות ע"י עשרות משתמשים/בודקים. גירסאות הביטא המאוחרות היו זמינות לציבור הרחב ונבדקו ע"י מאות משתמשים מכל העולם.

raanan
22-07-12, 18:27
אבי,

אתה גם מרגיש פראייר שקנית פלזמה ב 25 אלף ש"ח והיום אתה קונה יותר טובה ב 3.5 אלף ש"ח ?
כנ"ל גם לדקת שיחה ששילמת בסלולרי ?
אם כך, אל תקנה כלום היום, חכה עוד עשור אותו מוצר ברמה גבוה יותר יהיה יותר זול ! (חוץ מרכבים אקזוטיים אטלקיים)

בדקתי את מה שאמרת לגבי יציאה במצב תלת מימד והיתקעות התוכנה /מחשב בהפעלה, אצלי בגרסה 2.6 בדקתי מס' פעמים וזה לא קורה.
בכלל אם אתה מגיע לצורך של לפרמט מחשב מידיי פעם (ועוד במחשב יעודי לניווט), אז כנראה תצטרך לחפש הסיבות אצלך.
אני לא פירמטתי כלל ובטבלט אני משתמש 24 שעות 365 יום לצורך גלישה, דואר, עריכת וידאו וניווט.
0 תקלות למעט SSD שקרס.

זכותך לנווט ולהשתמש בכול אמצעי שאמין עליך. מפות נייר, עמוד ענן, נווגייד. אבל,
איך שהוא כן מסקרן אותך תכונות מתקדמות ופיצ'רים נוספים (למרות שאתה לא מודה בזה). זאת גם הסיבה שאתה/אני/אחרים לא עומדים בפיתוי ומנסים גרסה חדשה גם אם הכול עובד תקין .

כדי שהשרשור יהיה מועיל (ולא רק קשקשת והוצאת קיטור), אתן כמה טיפים לשימוש והגדרות לטונאב :
א. לבטל אפשרות חיבור אוטומטי ל GPS כשהתוכנה עולה (הגדרות/מערכת/GPS )
ב. לחבר GPS בתוכנה רק כשיש "רכישה" מלאה של מיקום (אפשר להוסיף כפתור לזאת בסרגל הכלים)
ג. הגדרות/תצוגה/מפות אוטומטי - לבטל את אפשרות "פתח אוטומטי מפות" . לבחור את האפשרות "פתח אוטומטי מפת גבהים".
ד. הגדרות/תצוגה/זום אוטומטי - לבחור בזום אוטומטי "קנ"מ המפה", בשנה לדו מימד ב: "אף פעם" , בקנ"מ קבוע: 5m/pixel
ה. מעבר בין מפות (מפורט לפחות ולהיפך) רצוי לעשות כשה GPS מחובר.

אם זה מעניין, אוכל להסביר איך להתקין בספריות שונות ולהעתיק את "מפתח" רשיון המפות.

רענן

גימל4
22-07-12, 18:39
איזה יופי של תשובה

התקנה בחינם פלוס 150 שקל ויש לכם את התוכנה הנלאה שלי עלתה 1000 שקל... נחמד הא? תתבישו....

קיבלת קישור עם הסבר אך נראה שלא קראת מה כתוב שם...

המודל החדש איננו על חשבון לקוחות ותיקים אלא הוא פונה לקהל יעד אחר, בעל צרכים אחרים.

יש מידרוג של יכולות ומחיר לתוכנה, ויש מדרוג של יכולות ומחיר למפות.
יש משתמשים שהם "לייט" ואינם זקוקים למפות סמ"ש בפריסה ארצית. בשבילם המחיר הוא חינם עד זול מאד.

שים לב שלמעשה רוב המחיר ששילמת בעבר (כנראה 850 ש"ח) היה בעבור מפות הסמ"ש בפריסה של כל הארץ.
המחיר הזה לא השתנה כמעט שכן רובו הולך לתמלוגים לחברות המפות (אנחנו משלמים פי 2 תמלוגים בהשוואה לחברות אחרות מאחר ואנחנו נותנים ללקוח אפשרות התקנה על מספר מערכות הפעלה).

-->