PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה ליוקון.? מישהו ביצע פעם?

kobixk
07-07-12, 10:47
אני מאוד רוצה להגביה את היוקון שלי. מישהו יכול לומר לי איזה הגבהה עדיפה בודי ליפט או בולמים שונים?
כמו כן איך אני יכול לדעת מהי מידת הצמיגים המקסימלית שניתן בצורה חוקית להרכיב על האוטו הזה.
חייב לציין שאני ממש לא חיית שטח מעולם לא טיילתי איתו בשטח כל הקונסטלציה תעשה למען הויזואליות נטו.
יצא לי לראות כמה מפלצות מסתובבים בכבישי ארצנו עם הגבהות מטורפות וצמיגים ענקיים רוצה גם להצטרף לא יודע איפה להתחיל.
היוקון אגב שנת 96. מחפש גם גנטים אחרים מהמקוריים מי יודע מה מרווח הברגים ואם יש למישהו משומש שירצה למכור אשמח לשמוע.
חשוב לי שיהיה חוקי (ההגבהה) ומידת הצמיגים תאושר ברשיון..(לקחי העבר)

שאלה אחרונה מבטיח להיום. . יש לי בנסיעה איטית רעשי צפצוף מהעלים מאחורה איך ניתן לגרז או לשמן את כל העסק שישתוק קצת..<?

kobixk
09-07-12, 11:44
כל חיות השטח כאן אף לא אחד יכול להסביר איך ניתן להעלים רעשי צפצופים מקפיצי העלים?

GodsFather
09-07-12, 11:49
יש כמו "דפים" כאלה שאפשר לשים בין העלים וזה מסייע בהפחתת הרעש (מצטער שאני לא מכיר את המונח המקצועי). אצל כל קפיצאי אפשר לבקש כאלה ושירכיב לך. כמו כן, צריך לבדוק את כל הבושינגים ולראות אם לא מיצו את חייהם ולמעשה מדובר בברזל שנוגע בברזל ויוצר את הרעש. יש שממליצים על החלפה של בושינגים לכאלה שמאפשרים גירוז ובכך להאריך הן את חייהם והן לשפר את איכות הנסיעה.

בודי ליפט זו לא הגבהה באמת, זה מיועד בעיקר כשרוצים להכניס גלגל גדול ואו להרוס את הבודי בחיבורים שלו לשלדה. הגבהה תקינה עושים עם קיט נורמלי במידה ולא רוצים לעשות תכנון עצמי. בבהמות כמו שיש לך, שווה אולי להחליף מילה עם שי מבולסטר (פרסום בראש האתר), הוא מביא כל מיני קיטים לרכבים אמריקאים בסגנון, אולי הוא יוכל לעזור.

כל השאר - אחרים יענו, אני לא יודע. גם חיפוש היה עונה לך על מה שאני עניתי ועל שאר השאלות.

kobixk
09-07-12, 11:56
ניסתי לעשות חיפוש האמן לי.. העניין עם האוטו שלי הוא כזה. זה רכב שרכשתי כשיגעון של רגע .. היו לי בעבר כל מיני מפלצות כאלה אבל זה משהו מיוחד.. האוטו הזה לא נוסע כלל ביום יום וגם בסופי שבוע אולי אחת לחודש.. וגם כשאנחנו יוצאים מהבית זה לסיבוב של אולי 20 קילומטר בחולות של ים ..כל השינויים שאני מבקש הם( אם אהיה ממש כנה ) לפוזה בלבד ולמראה . הרכב ליסינג שלי לא עושה את העבודה הזו לצערי :) אני כנראה לא אהיה חיית שטח ולא הולך לטפס על שום סלע בזמן הקרוב גם לא נראה לי שאפשר עם כל המשקל שלו.. האם שווה לי להשקיע בקיטים יקרים שלא אשתמש בהם כנראה או שיש אופציות זולות יותר?

GodsFather
09-07-12, 12:00
יש ג'נטים "שופוני" שאתה יכול לייבא ולקבל יותר פוזה. תוסיף קצת קוסמטיקה פה ושם ורק תתקן את הרעשים אצל קפיצאי. תקבל רכב דמוי "ראפרים" ושלום על ישראל.

אה ו... תוסיף מערכת מולטימדיה נורמלית, כדי שלפחות תהיה לכך הצדקה.

ואם אתה רוצה שהרכב יחיה הרבה זמן, תדאג לשטוף אותו אחרי כל ביקור בחול ים ותשמור על זה שהוא יהיה רחוק מ100 מטר מקו המים.

לגבי היכולות שלו והכוח שלו - אתה לא מודע למה שיש לך מתחת למכסה מנוע, אבל זה גם כנראה לא מעניין אותך, אז עזוב אותך מזה, זה רק יכניס אותך להוצאות מיותרות.

kobixk
09-07-12, 12:07
גאנטים שופוני אני מכיר.. למרות שזו לא כוס התה שלי . רכב ראפרים זה גם לא מה שחשבתי . לגבי מערכת מולטימדיה שלחתי לתיקון את הציינגר שנקנה לראשונה עם האוטו והצלחתי לשמור על מקוריות לפחות למראית עיין .. יש מגברים ורמקולים מעולים והכל מוחבא היטב. מה גם שחווה אלברשטיין ומתי כספי ואם אני ממש מתפרע אז אני מצליח לשמוע שלמה ארצי זה לא בדיוק מוזיקת ראפרים.... 100 מטר מקו המיים על פי חוק אני שומר גם שומר..
יש לו יכולות שטח אמיתיות? השאלה רצינית לגמרי. ושוב יש דבר כזה הגבהה פשוטה יחסית?

תודה רבה על הזמן ועל האינפורמציה!!!

GodsFather
09-07-12, 12:12
לא יודע מה זה "שטח אמיתי" בשבילך. בגדול, אנשים מטיילים עם רכבים כאלה רק שצריך קצת ראש פתוח והכנות לרכב. זה לא היילקס או סופה, לטוב ולרע.

לגבי ההגבהה, אני ממליץ באמת לדבר עם בולסטר, הוא מתעסק בדיוק בתחום הזה ויכול להתאים לך קיט שיעשה מה שתבקש שיעשה. אין לי דבר וחצי דבר איתו, למען הסר ספק.

אם אתה לא מחפש שופוני מניקל אלא פשוט להפליץ את הרכב, יש שיטות לכך, אבל ביקשת גם מידת צמיגים מאושרת ברשיון וזה די מתנגש.

rob
09-07-12, 19:58
לא ממש מכיר יוקון, אבל אולי בכל אני יכול לעזור לך להשיג את מה שאתה מחפש

אם אני לא טועה (ומאוד יכול להיות שאני כן טועה) לרכב יש מקדימה זרועות A עם קפיצי סליל
אם זה המצב לך לחרט הקרוב לביתך ובקש ממנו שיחרוט לך אוקולונים ששמים בין הקפיץ לבין הבודי
כמה גבוה האוקולון ככה יהיה גבוה הרכב

מאחורה אני גם הייתי מהמר על קפיצי סליל, אם כן המצב זהה לקדימה.

אם תפרסם תמונות של הסרן הקידמי והסרן האחורי אוכל לעזור לך יותר.

סה"כ קח בחשבון סט כזה של 4 אוקולונים יעלה לך כ-1000שח
לגבי הנזקים למערכות הרכב השונות והעובדה שהרכב לא יעבור טסט, זה כבר סיפור אחר

asafk
09-07-12, 20:33
אז ככה...

בוא נסה להגדיר למה ההגבהה?
בשביל גלגלים גדולים יותר?
בשביל שטח?

וגם השלם לנו בבקשה נתונים - איזה יוקון? קצר? ארוך? 1500? 2500? (יש בישראל גם כאלו).

בגדול, יש ליוקון קיטים להגבהה. אבל חייבים ל קודם לדעת מה אתה הולך לעשות איתו.
יש חבר באתר שלקח יוקון 1500 קצר והחליף, אחד לאחד, את כל מה שמתחת לשלדה לסט מושלם של טנדר 2500. גם קיבל הגבהה וגם עלה משמעותית בחוזק המכללים. גם זו דרך (ואם אתה שואל אותי, והוא שאל - זו הדרך הטובה ביותר)

צפצופים מהעלים - יש חתיכות פלסטיק ששמים בין העלים. קפיצאי שמכבד את עצמו יפתור לך את הבעיה ברגע.

אסף.

tzagi
10-07-12, 02:54
נעשה סדר
יוקון זה טאהו, יוקון XL: זה סבורבן והם באים גם בגרסת 2500
ל2X4 יש קפיצי סליל, ב4X4 מוטות פיתולׁמקדימה, תלוי בשנה ואפליקציה יהיו עלים או סלילים מאחור.

בשיטת GIGO, תן מידע מדוייק וקבל תשובה מדוייקת.

לעבודה בשטח, אני עם אסף...הדבר הראשון זה להסב למכלולים מ2500, כול השאר זה לפוזה בלבד.

kobixk
10-07-12, 19:24
קודם כל היי אסף :).
הרכב הוא יוקון ארוך דגם 1500 שנת 96 4 על 4 .
מאחורה אני ראיתי קפיצי עלים ובולם כאלכסון מקדימה לצערי אני לא מצליח לפענח כלום. האוטו דיי סטנדרטי
עוד שאלה ברשותכם האוטו הגיע עם מערכת גז דיי חדשה והרבלות מוכיחות שעלתה לא מעט. האם יש באמת סכנה למנוע בהנעה על גז או שהכל שמועות. ניסיתי לקרוא בהסטוריה ובאופן כללי שם גילתי כי הדעות חלוקות לכאן ולכאן יש מישהו שיכול לשפוך אור על הנושא?

asafk
10-07-12, 20:17
רק פוזה? עם 1500 ארוך? זה קל. מתח מוטות פיתול מקדימה. בלוק הגבהה מאחורה. אתה מאבד מהלך מתלה מלפנים - אבל אם לא צריך את הרכב לשטח - לא נורא.
גלגלים וצמיגים זה כבר טעם אישי, אבל לדעתי השקעה חשובה.
אם רוצים לעשות עבודה כמו שצריך... תתחיל בלמצוא טנדר 2500 מושבת משנתון קרוב.

אסף.

חגי
02-08-12, 12:45
אם עדין רלבנטי דבר איתי , יש לי יוקון כזה מגובה ע"י RCX 4" /

יש גם בלוקים (שלא השתמשתי) למכירה להגבה של "4 ..

חגי.
05040427-80

-->