PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסומת: פתרונות מיגון ואיתור לא שגרתיים של סקיילוק מבית "רב בריח מוטורס"

תוכן שיווקי
08-07-12, 20:18
ניתן לצפות בעמוד זה ב-http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2559-%D7%A4%D7%A8%D7%A1%D7%95%D7%9E%D7%AA-%D7%A4%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%95%D7% AA-%D7%9E%D7%99%D7%92%D7%95%D7%9F-%D7%95%D7%90%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%A8-%D7%9C%D7%90-%D7%A9%D7%92%D7%A8%D7%AA%D7%99%D7%99%D7% 9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%99%D7%9C%D7%95%D7% A7-%D7%9E%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%A8%D7%91-%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%97-%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%A1

טלטולי
08-07-12, 21:01
מה ההבדל בין זה לביפר. שיש איתור לוייני? ניראה אותכם מוציאים סופה מהשטח של טארבין או אל עזזמה .כשיהיה פיתרון לזה דברו איתי..:cool:

omri_t
08-07-12, 22:46
שירותי "החזרת הרכב" זה בולשיט שנועד לצרכי ביטוח.
צר לי אבל אני לא רואה סייר כלשהו מצליח לעצור גנב על הסופה שלי-
(אולי אם הוא טייס אפצ'י ויסגור את הסיפור עם הל-פייר).

האלקטרוניקה היא דווקא יתרון גדול.
יש טכנולוגיה מדהימה שיכולה לעשות עבודה מאוד מוצלחת.
הצרה היא שבדרך כלל ההתקנה ודרך הפעולה עם האמצעי הוא נקודת הכשל.
ולא חסרים סיפורים על הדרך בה ניטרלו אמצעי כזה או אחר.

מנסיוני הביפר של סקיילוק פועל לא רע.
גם הקודניות האלחוטיות שלהם.
וכניראה גם אמצעי ההתראה מבוססי GSM\GPS (אין לי ניסיון אישי)
את כל המוצרים הללו תוכלו למצוא במחיר נוח מאוד ברחבי הרשת בחול. מיטב התוצר הסיני.
כאמור הצרה היא בדרך בה מתקינים ומשתמשם במוצרים.
כל עוד המתקין הוא עוד חשמלאי מדרכה- 5 דקות והרכב עובר את המחסום בדרך לחברון.
צריך לדעת לנצל את המערכות ואת הרכבים.
להתקין באופן שלא ניגשים למשאבת הדלק ומתניעים אחרי 33 שניות.

התקנה טובה, שימוש באמצעים נכונים ומעט תחכום- תגרום לגנב להזיע הרבה מאוד ואף להתייאש.

ishc
09-07-12, 06:47
והשאלה האמיתית זה למה אין יותר ברזלים כמו המנעול הילוכים של פעם

razzamataz
09-07-12, 21:48
הצעה לשיווק
אם המערכות שלכם כל כך אמינות, והסיירים גברים מהקומנדו שמחזירים כל רכב לבעליו שטוף ומבושם אז...
תבטיחו לכל אחד שרכבו נגנב ולא הוחזר שהוא יקבל את עלות ההתקנה ודמי השירות החודשיים לכל תקופת השירות שלכם
מה אתם אומרים?

benza
09-07-12, 23:13
למי שמעוניין:
למכירה http://www.facebook.com/photo.php?v=2150228034569&fb_source=message
חדש לחלוטין
פרטים בפרטי

רב בריח מוטורס
18-07-12, 09:27
על מנת לעשות קצת סדר בנושא אני אפרט מדוע כן יש חשיבות למערכת איתור פעילה עם מוקד.

כאשר יש מע' מיגון כגון ביפר, כל נושא האיתור אינו רלוונטי, בסה"כ מדובר במערכת שמופעלת במספר מצבים ושולחת הודעה מסרון שיש הפעלה של המערכת.
מי שאמור לתת מענה ברגע שכזה הוא בעל הרכב.שאמור להגיעה למקום ו/או לדאוג שמישהו יגיעה ויבדוק במה מדובר.
כאשר מדובר במערכת איתור פעילה/רדומה, יש מגוון רחב של אופציות לפעולה כאשר הכל תלוי כמה בעל הרכב מעוניין בשמירה על הרכב וסוג הפעולה הרצויה במקרה של...
אם אנחנו מדברים על מערכת מחוברת למחשב בבית ולאייפון באפליקציה ללא מוקד (נ.צ.ר) ניתן לקבל התראה לנייד (דור שלוש ומעלה) וכמובן לראות את מיקום הרכב וכיוון הנסיעה שלו כולל הסטוריה אחורה מתי הרכב הונע והתחיל בנסיעה.

במידה ומדובר בהתחברות למוקד מגוון האפשרויות הוא הרבה יותר רחב.

דרך המוקד ניתן לקבל עד 9 התראות שונות המחולקות לשלוש רמות התראה - נמוכה, בינונית, וגבוה.
לפי הנתונים המתקבלים מהמערכת יודע המוקד האם רק לבדוק עם בעל הרכב שהכל בסדר? או האם להפעיל את כל המערכות ( צבא, משטרה, סייירים ).
במידה ומופעלים הכוחות בשטח יש התראה הן במחסומים והן בכוחות המסיירים בשטח במעברים השונים.
פעולה זו ברוב המקרים מביאה לתפיסת הרכב ולעיתים רחוקות אינה מצליחה.

עד כמה שידוע לי אין היום וכנראה שגם לא יהיה בעתיד הקרוב פתרון מושלם למניעת גניבת רכב.
כמו שאנחנו משפרים ומשתכללים כל הזמן, גם הגנבים פועלים ומשתכללים כייצד לעקוף מערכות ולנטרל אותן.
לשמחתי הרבה נכון לתקופה זו המערכת שלנו יודעת לתת מענה מהטובים ביותר הקיימים בשוק (כמובן שלא נפרט כאן במה מדובר) על מנת לעקב ולמנוע מהגנבים לבצע את הגניבה. במקרים מסויימים יש לנו יכולת לבצע השבתה של הרכב מרחוק מה שיעקב בעוד מס' דקות את הגנב ויתכן ויגרום לו לוותר ולנטוש את הרכב.

אני מקווה שקיבלת את התשובה לשאלתך.
אשמח לעזור בעוד פרטים ושאלות.

אבנרי חנן
סמנ"ל שיווק רב בריח מוטורס.

-->