PDA

צפייה בגרסה מלאה : 7000 ש"ח - המלצה לסט הגבהה לויטרה 94 קצר

sniper
10-07-12, 22:48
המשך
לשרושור קודם -אז כך : המטרה : שיפור איכות נסיעה בכביש ובשטח.
השקעה כ 7000 ש"ח.
אחרי קריאה בפורמים - התלבטויות :
1. האם ניתן להגביה ויטרה - קצר ביותר מ 5 ס"מ מבלי לפגוע במבני הרכב מבחינת דרישפט אחורי וציריות ?
2. סט אולדמן - לא מספיק מגביה הגיפ (כ 3 ס"מ )- והשמועות לגביו סתורות - הוא אופציה עם ספייסר 1" - כנראה זה הסט הכי נוח .
3. קפיצי לובלס עם בולמי קוני (heavyTruck) - לפי היבואן - זה מגביה ב 2" (מקובל) - אפשר לכוון הבולמים - השמועות שהם בולמים נוקשים - עלות הסט כ 6000 ש"ח. בנתיים זה הככוון שלי.
4. קלמיני 2" או 3" - התלבטות - לפי הכתבות זה לא סט נוח (בולמים נוקשים).
(כנראה שה 3" ירד במחיר :
http://4x4pro.co.il/suzuki/vitara/מערכות-מתלה.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=36&category_id=22
5. בחורים שהתקינו הגבהות לג'ימני - ממלצים על 4xfourart - לא יודע אם יש סט של 2" לויטרה קצר .!?! האם להתאמץ לסט של 3" 4xfourart ?
(זה לא סט יעודי לויטרה קצר - בהתקנה חותכים חצי סיבוב מהקפיצים ! - האם זה לא פוגע במבני הגיפ שאולי אצטרך להתאמת הדרישפט האחורי !?)

!@##@$$^%$^&^**)!@#$@#^%

רוב הנסיעות שלי : כביש + שטח קל עד בינוני ...
מודה למכל מי שיעזור לי בהחלטה.

ישי.פ
11-07-12, 00:25
חשוב שהסט הגבהה שאתה קונה יהיה מקיף ויכלול את כל המרכיבים לתיקון הזוויות וכל שאר הפיצ'פקס.
אצלי מותקן קלמיני 3' בויטרה ארוכה. הסט יחסית מקיף ונותן פתרונות להרבה דברים למשל זווית צריות אבל הסט אינו מושלם.
הרכיב שיחסית נוקשה בסט אלו הקפיצים ולא הבולמים, אני מתחבר לנוקשות (בשבילים מהירים זה תענוג אמיתי!)

כל הגבהה שתעשה תשנה לך את התנהגות הגיפ ותהפוך אותו ל"גמלוני" יותר.
לגבי האפשרות של בולמי קוני וקפיצי לובלס מה הפתרון לאורך הבולמים? לפי מה שהבנתי מהם יש להם בולמים רק באורך סטנדרטי
זה אומר שיהיה רצוי ספייסרים לבולם.

sniper
04-08-12, 05:56
לגבי האפשרות של בולמי קוני וקפיצי לובלס מה הפתרון לאורך הבולמים? לפי מה שהבנתי מהם יש להם בולמים רק באורך סטנדרטי
זה אומר שיהיה רצוי ספייסרים לבולם.

תגובה של החברה :

"לגבי הבולם בקדמי אין לו בעיה להסתדר עם הפער ולכן אין בעיהבולם אחורי ניקח בולם ארוך יותר מספר המק"ט שלו הוא: 8240-1148
הוא מעט יקר יותר, מחירו הוא 930 ₪ אחריי הנחה של 25% :697 לפני מע"מ "

לפי http://www.koni.com/index.php?id=254
זהו בולם של:
Sportage (4WD) 2.0, 2.0-16V and Diesel

ישי.פ
04-08-12, 14:39
אתה מתכוון לבולם האחורי בלבד?
כי לפי מה שאני יודע בספורט'ג תצורת הבולם הקדמי שונה מויטרה.

לאיזה רכב שטח יש תצורת בולם קדמי כמו לויטרה?

sniper
04-08-12, 22:47
אתה מתכוון לבולם האחורי בלבד?
כי לפי מה שאני יודע בספורט'ג תצורת הבולם הקדמי שונה מויטרה.

לאיזה רכב שטח יש תצורת בולם קדמי כמו לויטרה?

הבחור בחברה הציע קודם סט בולמים קדמיים ואחוריים המתאימים לויטרה ללא הגבהה - של חברת קוני.
אחרי שהערתי לו שהקפיצים של לובלס מגביהים את הג'יפ ואז נוצר פער .
אז הוא חזר ועדכן : הבולמים הקדמיים "יסתדרו" עם קפיצי לובלס. !!
והוא החליף בהצעה הבולמים האחורים של ספורטאג.

אפשר להעזר באתר לבדיקת תאימות בולמים של קוני: http://www.koni.com/index.php?id=254

כנראה שאני אפסיק את כל זה ואחליף הבולמים למקוריים של קיאבה (שמן) ואסתפק בזה בנתיים. (מכווה שזה יתן נסיעה יותר רכה ) הבולמים האחוריים אצלי גמורים.

-->