PDA

צפייה בגרסה מלאה : מרצדס 240 99 בנזין מנעול תא מטען

מלכי
14-07-12, 19:51
בבוקרו של יום מזיע ניסיתי לפתוח את תא המטען של האוטו, לא ניפתח, יש שלוש אופציות, כפתור פנימי,שלט מפתח אורגינלי, ומפתח מכני,לא היה דחוף במיוחד השארתי סגור ונסעתי, בצהרים ניסיתי והפלא ופלא נפתח בלחיצה על המנעול בעוד המיכסה פתוח נעלתי ושיחררתי את המנעול מס' פעמים רק ע"י לחיצה עליו השלט או הכפתור הפנימי לא תפקדו. חששתי לסגור את המיכסה, כלי נהג וגלגל רזרבי, מנסיוני מרפי מבטל כל חופשה כשזה קשור אלי. בחשמליה פרק ידידי משכבר את המנעול ואז גילינו כי למנעול יש הפעלת וקום ממשאבה חשמלית שממוקמת בתא המיטען ופיקוד חשמלי של המשאבה שאחראי על הכפתור בקבינה ובשלט ואפשרות למפתח מכני שהיתה תקולה אולי משנים של חוסר שימוש (האוטו במישפחה כבר 9שנים בערך) עלה רעיון לנתק את המצבר שגם הוא בתא המטען, ניתקנו,המתנו, חיברנו, הכל עובד כמו חדש,ניסינו ארבע חמש פעמים בפעם האחרונה שוב לא ניפתח בשום אופציה. או קי, מרצדס,מפלצת מוצצת, חייב "לדבר" אם המחשב בחברה זה מה יש, נכנסתי למורשה המקומי הסברתי, השארתי את האוטו חזרתי בסוף היום קבלתי אוטו אם מכסה סגור בבנד פלסטיק ומנעול שנימצא אצל מנעולן מקומי (אגב די מוכשר) ויותקן למחרת מה שאכן קרה וכאן מתחיל הענין,"אפשר לפתוח רק אם המפתח מבחוץ חצי סיבוב ולחיצה או להזמין משאבת וקום מחו"ל 2600 ש"ח לפני עבודה ומילווה עננים ולא בטוח שהבעיה תיפתר" נפרדתי מאלף זוזים עבור התיקון של החלק המכני ואו קי נחשוב, נתארגן, נחליט, ואז עלתה מחשבה איך לעזאזל פתחו את תא המטען במוסך?שאלתי, ענו, "יש לנו שיטות אנחנו מוסך מרצדס", נו טוייב, בזמן הרכבת המנעול שמתי לב שנער שהרכיב משום מה מחזק את ברגי המיספר לא יחסתי חשיבות, היום פרקתי שוב (לא יכול להיתאפק) והופ נפתרה החידה, במוסך המורשה פשוט קדחו חור 10 מ"מ בפח המכסה מתחת למיספר הרכב מעל המנעול ופתחו, לא ידע הוא אם לצחוק או רק לבכות מה שלא יהיה הוציא את הגיטרה, אל הענין אם הכדור בתחת ויתרתי אבל מחפש בנרות משהוא שיכול לתקן דבר כזה ורק בעל נסיון. תודה מראש לכל הסבלנים שיעזרו

לביא
14-07-12, 20:26
בבוקרו של יום מזיע ניסיתי לפתוח את תא המטען של האוטו, לא ניפתח, יש שלוש אופציות, כפתור פנימי,שלט מפתח אורגינלי, ומפתח מכני,לא היה דחוף במיוחד השארתי סגור ונסעתי, בצהרים ניסיתי והפלא ופלא נפתח בלחיצה על המנעול בעוד המיכסה פתוח נעלתי ושיחררתי את המנעול מס' פעמים רק ע"י לחיצה עליו השלט או הכפתור הפנימי לא תפקדו. חששתי לסגור את המיכסה, כלי נהג וגלגל רזרבי, מנסיוני מרפי מבטל כל חופשה כשזה קשור אלי. בחשמליה פרק ידידי משכבר את המנעול ואז גילינו כי למנעול יש הפעלת וקום ממשאבה חשמלית שממוקמת בתא המיטען ופיקוד חשמלי של המשאבה שאחראי על הכפתור בקבינה ובשלט ואפשרות למפתח מכני שהיתה תקולה אולי משנים של חוסר שימוש (האוטו במישפחה כבר 9שנים בערך) עלה רעיון לנתק את המצבר שגם הוא בתא המטען, ניתקנו,המתנו, חיברנו, הכל עובד כמו חדש,ניסינו ארבע חמש פעמים בפעם האחרונה שוב לא ניפתח בשום אופציה. או קי, מרצדס,מפלצת מוצצת, חייב "לדבר" אם המחשב בחברה זה מה יש, נכנסתי למורשה המקומי הסברתי, השארתי את האוטו חזרתי בסוף היום קבלתי אוטו אם מכסה סגור בבנד פלסטיק ומנעול שנימצא אצל מנעולן מקומי (אגב די מוכשר) ויותקן למחרת מה שאכן קרה וכאן מתחיל הענין,"אפשר לפתוח רק אם המפתח מבחוץ חצי סיבוב ולחיצה או להזמין משאבת וקום מחו"ל 2600 ש"ח לפני עבודה ומילווה עננים ולא בטוח שהבעיה תיפתר" נפרדתי מאלף זוזים עבור התיקון של החלק המכני ואו קי נחשוב, נתארגן, נחליט, ואז עלתה מחשבה איך לעזאזל פתחו את תא המטען במוסך?שאלתי, ענו, "יש לנו שיטות אנחנו מוסך מרצדס", נו טוייב, בזמן הרכבת המנעול שמתי לב שנער שהרכיב משום מה מחזק את ברגי המיספר לא יחסתי חשיבות, היום פרקתי שוב (לא יכול להיתאפק) והופ נפתרה החידה, במוסך המורשה פשוט קדחו חור 10 מ"מ בפח המכסה מתחת למיספר הרכב מעל המנעול ופתחו, לא ידע הוא אם לצחוק או רק לבכות מה שלא יהיה הוציא את הגיטרה, אל הענין אם הכדור בתחת ויתרתי אבל מחפש בנרות משהוא שיכול לתקן דבר כזה ורק בעל נסיון. תודה מראש לכל הסבלנים שיעזרו

בצומת כנות יש בעל מקצוע מעולה. התמחות בחלונות אבל עשה לפולו שברשותנו הסבה מנעילת ואקום לנעילה חשמלית. עמנואל (054)633-4374

דרור ברלי
14-07-12, 21:02
והופ נפתרה החידה, במוסך המורשה פשוט קדחו חור 10 מ"מ בפח המכסה מתחת למיספר הרכב מעל המנעול ופתחו, לא ידע הוא אם לצחוק או רק לבכות מה שלא יהיה הוציא את הגיטרה, אל הענין אם הכדור בתחת ויתרתי אבל מחפש בנרות משהוא שיכול לתקן דבר כזה ורק בעל נסיון. תודה מראש לכל הסבלנים שיעזרו

כלומר המוסך המורשה של מרצדס לא פתר את הבעיה אבל השחית לך את האוטו ולא אכפת לך. מגניב.
אני מקנא בך, באמת. על זה שאתה מצליח לא להתעצבן מזה...

בקיץ הבא, אחרי שהחור שקדחו יהיה בגודל של אגרוף מרוב חלודה, גם תוותר?

אגב, בעיה דומה אצלי בפורד פוקוס 2002. הפתיחה באמצעות לחצן משולש בלוח המחוונים. כנראה חשמלי. ממש כמ והנעילה המרכזית, לפעמים הוא עובד, לפעמים לא. בגלל שאין בעיה לפתוח מבחוץ באמצעות המפתח, אני מתעצל ללכת למוסך של פורד ולאפשר להם לפשוט ממני את העור.

מלכי
14-07-12, 21:29
דרור אני קבלן ביצוע בענף הבנין דברים מהסוג הזה אני רואה על בסיס קבוע לפני שלוש שנים את מלאו לי חמישים החלטתי להיתעצבן רק אם יורד דם, זה לא תמיד עובד אבל שומר על הבריאות, איך פתרתה את ענין הביקורת בחניוני הקניונים? אישתי לא רצתה לגעת באוטו לפני הבעיה בשל מוצאו רק הצלחתי לשכנע אותה לעזוב את המריאה 98 שגם היא אצלינו 12 שנה ובאה השטות הזאת. השחיה הזאת נגד הזרם בקטע של מכוניות ישנות לא משפרת את סיבולת לב ריאה.

דרור ברלי
14-07-12, 22:13
איך מסתדרים בחניונים?
לפעמים זה עובד אז אין בעיה.
כשזה לא עובד, אני מנסה לשכנע את השומר שזה לא פועל, לרוב הם מוותרים לי, המסכנים.

מלכי
17-07-12, 21:41
תשמעו הלא יאמן קרא, האוטו תיקן את עצמו, סתם כך היום לחצתי על השלט והמיכסה ניפתח ניסיתי פעם ניסיתי 20 פעם!!!! עובד כמו שעון מכל הכפתורים והאפשרויות. ראבק זה מטורף לגמרי. אישתי חושבת שאני פסיכי

tzagi
18-07-12, 02:47
במרצדס משתמשים באותה שיטה דבילית כבר מ1981, ומאז שהרכיבו את המשאבת ואקום החשמלית התחילו הבעיות
אם תצתרך, המשאבות די זולות
http://www.ebay.com/itm/DOOR-LOCK-CENTRAL-VACUUM-PUMP-1997-MERCEDES-BENZ-C-230-OEM-202-800-18-48-/261068129118?pt=Motors_Car_Truck_Parts_A ccessories&hash=item3cc8df835e&vx

משומש לא מתאים? יש פה חדש ב150 דולר קנדי, לא רע בכלל.

http://workshopmb.com/product.php?id_product=130

-->