PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש עבודה לטווח קצר, גם בריתוך.

BackDoorMan
17-07-12, 16:16
אז ככה, התחלתי קורס בחברת העוסקת בשוק ההון, בסוף הקורס האנשים המתאימים יבחרו, אני חושב שאצליח להתקבל אבל יקח כנראה עוד שבועיים
לסיום הקורס ולגיבוש ההחלטה.
יש עוד משרה שאמורה להיות מוצעת לי, אבל נמצאת בסטטוס לא ברור, לפני 3 חודשים התקבלתי למשרה אלא שהבחור שהייתי אמור להחליף שם
הצליח לדחות את רוע הגזירה ואותי.
שכחתי מכל הענין עד לפני כשבוע כשהתקשר אלי המנהל ושאל אם אני זמין לעבודה שם, הבטיח שהם מנסים להפטר מאותו אחד מלפני 3 חודשים, וביקש ממני להמתין, לפחות שבוע עד לסילוקו.

בינתיים עד שאדע מה קורה אני מחפש עבודה לטווח הזה.

אלקטרודה או CO2.

BackDoorMan
18-07-12, 15:36
עכשיו אני לא יודע מה לעשות.
המנהל מאותה משרה דחויה, התקשר אלי עכשיו ושאל אם אני רוצה להתחיל חפיפה ביום ראשון.
5 דקות לפניו התקשר המדריך מחברת הברוקרים לתיאום פגישה להמשך הקורס.
סיפרתי למנהל את הדילמה, והוא ביקש ממני להחליט עד מחר.

זה תמיד קורה לי, כמה חודשים של ריקנות ופתאום בום, אני צריך להחליט לבחור בין 2-3 משרות.

גלדיאטור
18-07-12, 15:49
שאלו יהיו הצרות שלך חביבי

shachar
18-07-12, 16:35
תבחן את מצב שוק ההון,
זה הזמן בו הגיוס שלילי,
ממה שאני מבין ממך זה סוג של "מתפרה מודרנית" בה תצטרך לחיות מהאחוזים שתרוויח.

לעומת זאת במשרה השניה יש סוג של התחשבות בעובדים, אחרת היו זורקים את הבחור שאתה מחליף לפני שלשה חודשים...

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

BackDoorMan
18-07-12, 16:53
לא מתפרה, מקבלים משכורת בסיס של 6K , העמלות על הלקוחות שעוברים את ההדרכה ופותחים חשבון מצטברות כל הזמן, על הפעולות קניה ומכירה שהם מבצעים.
צריך להגיע תוך חודשיים שלושה לסה"כ 15K $ של כל חשבונות הלקוחות, אחרת המדריך מוצא את עצמו שוב בשוק המובטלים.
יש לאן להתפתח, ואילו במשרה השניה, השכר ההתחלתי הוא 7K ואין לאן להתפתח כאיש אחזקה.

six 4 life
18-07-12, 18:21
לקחת 1000 ש"ח פחות בחודש תמורת האופציה להרוויח יותר בעמלות (גם אם תאורטית כרגע), בעיניי היא האופציה המועדפת.
שאלה שאתה צריך לשאול את עצמך היא כמה אתה מאמין בעצמך ולא פחות חשוב כמה אתה מאמין בתחום שממנו אתה מתעתד להתפרנס.
בנתים מה שכתבת זה מספרים שמעיפים לכם באויר בתור סטודנטים כדי לצייר לכם תמונה מסויימת שלאו דווקא תואמת את המציאות. הדבר היחיד שחשוב בכל הדברים שכתבת הוא שכר בסיס קבוע של X כסף, שזה תמיד טוב, על אחת כמה וכמה כשאתה עובד על אחוזים.

-->