PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול לילה מדברי ירח מלא יום ו , 3 אוגוסט

taylorh
21-07-12, 07:13
https://www.facebook.com/events/123139897828927/

דרור ברלי
21-07-12, 11:38
כרגיל, שוב צריך להזכיר לשורצי הפייסבוק שכמות הולכת וגדלה של אנשים טובים מאסה ומואסת בפייסבוק, בניג'וסיו ובנזקיו.

זה טוב ויפה שאנחנו מוזמנים לטיול, אבל מי שאין לו פייסבוק (מבחירה ירון, מבחירה. כבר אין ולא יהיה עוד. ואני לא לבד עם העיקרון הזה), לא יכול לצפות בפרטים.
אם אתה מזמין כאן, תעלה גם כאן את כל הפרטים. תודה וסליחה.

raanan
21-07-12, 11:47
אבל מי שאין לו פייסבוק (מבחירה ירון, מבחירה. כבר אין ולא יהיה עוד. ואני לא לבד עם העיקרון הזה),
הבת שלי (עוד לא 13 ) אומרת שאני עתיק וזקן בגלל זה ...
בקיצור דרור, אתה לא לבד ! (כנראה זה בגלל השנתון שלנו = 66 )

רענן

דרור ברלי
21-07-12, 12:16
רענן, אנחנו לא עתיקים, אנחנו שפויים.
נמאס מההתמכרות הקולקטיבית של מיליוני משועממים לחינטרוש הזה.
אחלה כלי שיווקי בלהבלהבלה - זה כן, אבל להתמכר לזה וממש לחיות שם?...

ואגב ילדים - אני מקווה שאתה מנטר היטב את כל מה שהם עושים בפייסבוק, עם מי הם מדברים ועם מי הם נפגשים...

ועכשיו ברצינות, אני אחזור שוב:
הזמנות לטיולים - מעולה, נהדר, נחוץ ותודה.
אבל כל מי שאין לו פייסבוק לא יכול לקרוא את הפרטים אם לא יירשם לפייסבוק...
אז מי שמזמין כאן - שיעלה כאן את הפרטים.

taylorh
24-07-12, 15:54
למי שאין פייסבוק , להלן עיקרי הדברים :

בקוים כלליים אבני דרך למסע :

מתחילים באלמוג , מעבר אוג המערבי , מעבר אוגמנטין , רכס חרמון דרך הסכין הדרומית ( עצירה לאבטיח וצפיה בשקיעה ) וירידה בסכין האבודה ( ראו עמוד ענן ) , אל רכס ראס מעקף ( עצירה לקפה ופיצוחים ) דרך ציר 29 ומעלה סככה , ציר אסמרה לאזור מצפה נחליאל ( ארוחת לילה ) , ראש טור להתמקמות בואך מעלה מאגורה. שעה לפני זריחה טיפוס למונטר
לקבלת השמש וקפה . יציאה דרך ציר תצפיות יריחו ,מעבר אדככין , מעבר מדאוורה , מעלה קדומים לתחנת דלק כפר אדומים.

עבירות לילה : בינוני קשה

ירון

taylorh
09-08-12, 07:16
סיכום הטיול ועדכונים מהשטח :

מעבר אוג המערבי בעל שני חריצים עמוקים שלא כדאי להכניס את הצמיג לתוכם מחדד לפגיעה בדופן.
מומלץ לטפס על הקירות שיצרו החריצים. האחיזה טובה ואפשר לעלות על הטורים.

מעבר אוגמנטין שינה צורתו והוא קל יותר למעבר . אין יותר נסיעה על שפת קיר הואדי אלא מצד שמאל.

הסכין האבודה פתוחה לתנועה והיא מומלצת כדרך גלישה מהר חרמון לעולים במעלה חרמון.

הציר צפוני העולה לראס מעקף איננו מדוייק המפה , ולמעשה הוא קיים כ 70 מטר מערבית לציר במפה.

הציר הנע מראש טור מערבה מרהיב בנהיגת לילה

-->