PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיוע באיתחול מחשב חדש

ינון
26-07-12, 22:31
טוב בשעה טובה רכשנו מחשב ביתי חדש ומסתבר שהפעלתו דורשת תואר במדעי המחשב.
ניסתי להקל עליו עם wd40 רכשתי קצת גריז גרפית וכמובן כמה מכות פטיש קלות סתם ככה כדי לעורר את האנטי וירוס.
אבל המחשב בשלו, מצאתי ברגים באריזה ההיקפית סובבתי קצת אבל עדיין המחשב תקול ניסתי לחץ אוויר כבלים ומצבר ספרי ניקוי קרבורטורים ועדיין המחשב תקוע ניסתי להניע בדחיפה וכמובן המחשב תקוע לאחר התעמקות גליתי כי יש בעייה ברדיו יענו wifi וכפי הנראה הוא לו סופק איך מאתרים את הwifi הסורר כדי שנוכל לאתחל את המחשב
בין הפותרים נכונה יוגרל פרס שעת משחק בgta 4 כוס קולה ושקית במבה אדומה
ינון ויותם שמחכה למחשב

boaz avrahami
26-07-12, 22:35
זה כתב חידה או בקשת עזרה לא ברורה?

nezero
26-07-12, 22:58
מה קניית בדיוק?
עם\בלי מערכת הפעלה ואיזה ?
האם קיבלת את ה"דריבירם" של כל רכיבי החומרה ?
מה הקשר בין איתחול המחשב ל-WIFI ?.

boaz avrahami
26-07-12, 23:20
אני לא בטוח שמה שינון קורא איתחול זה מה שרובנו מבינים....

BackDoorMan
27-07-12, 05:01
נראה לי שהוא קנה חשבוניה.
יכול להיות שהחוטים חלודים קצת, צמר פלדה יחולל נפלאות.
http://www.mekupelet.co.il/userfiles/image/small1/5130 Fun Abacus_resize.jpg

ינון
27-07-12, 06:53
מחשב ביתי רגיל תוכנת החלונות מותקנת וכפי הנראה אין כרטיס wifi במחשב כך שאני לא יכול לחבר אותו לראווטר .
התוצאה אני רושם הודעות מהאייפון ובנוסף החלונות והאנטי וירוס מבקשים התחברות לצורך אימות נתונים או משהו כזה
בכל מקרה תודה אני אקפוץ היום לivory לדרוש wifi

meir alony
27-07-12, 07:16
לא צריך wifi חבר אותו לראוטר עם כבל רשת, גם תהיה גלישה מהירה יותר, כל יתר התוכנות יבצעו עידכון אוטומטי ברגע שיהיה חיבור לאינטרנט.

boaz avrahami
27-07-12, 07:17
איזה מחשב,?
מותג או מורכב?
חדשאו משומש? אם יש דגם ספציפי ציין בבקשה
כמה רחוק המחשב מהראוטר והאם לפחות זמנית הם יכולים להתקרב למרחק של מטר(לחבר עם כבל רשת)
האם יש לך בבית מחשבים נוספים?
מהיכן אתה בארץ?

תן את המידע הזה ונוכל להתחיל לסייכ

ינון
27-07-12, 07:56
מאיר תודה- המחשב נמצא בחדר השינה והיה אמור להיות מותקן בו wifi ווכפי הנראה אין
בועז תודה גם לך וכמובן לכולם המחשב מחשב שולחני המפרט
ספק כח a.pfc 500w
לוח אם h61mae35 b3 hdmi usbusb3 stat3 1glan msi
מעבד אינטל 2400 quad 1155. 3.1ghZ 6mb
זכרון hs value plus geil 4gb ddr3 1333mhZ
כרטיס מסך nvidia geforce 5500gtd ti soc 1g-5 evga
זה המפרט כאמור ולהבנתי התפספס הwifi וזאת למרות שהוסבר לי שהוא מובנה
אני מירושלים
בכל מקרה אני בדרכי לחנות עם המחשב
תודה לכולם

lizard
27-07-12, 08:33
תלמד בפעם הבאה לא לקנות מאייבורי.

boaz avrahami
27-07-12, 15:29
כשמחירי המותגים כל כך ירדו לא מבין מי רוכש היום מחשב מורכב....
ובמותגים יש לך עוד אחריות בבית.

תתחדש

raanan
27-07-12, 19:21
יסלח לי כבודו,
האם אתה יודע להגדיר לבד את הגדרות הרשת ?
פשוט ייתכן שיש לך כרטיס WIFI אבל לא הגדרת סוג אבטחה וסיסמה כדי שהמחשב יתחבר לראוטר האלחוטי שלך.

רענן

idor
27-07-12, 19:35
אין שום בעיה לקנות מאייבורי, לא היתה לי איתם שום תקלה מספר רב של מחשבים (לפרטי לחברה) - פשוט צריך לדעת מה לעשות

תכנס ל DEVICE MANAGER:
start -> run -> devmgmt.msc

ותבדוק איזה התקנים נמצאים תחת NETWORK ADAPTERS ואם יש עליהם איקס לא פעיל

תראה אם יש שם התקן WIRELESS

לדוגמה:

http://www22.verizon.com/cs/groups/public/documents/onecmsresource/xpdevicemanagernetw_99cf.jpg

lizard
27-07-12, 22:27
סליחה אבל כשאני קונה מחשב, טוב לא אני כי אני קונה חלקים אבל כל אחד אחר שלא כמוני, לא רוצה לדעת שום דבר. כמו שכשאתה קונה רכב אתה לא צריך לדעת לעדכן תוכנה למחשב רכב או לודא שהוא בכלל מותקן.
אין לי שום דבר אישי נגד איבורי, פשוט שמעתי עליהם דברים לא טובים. מה גם שיש מקומות קטנים יותר שיכולים לתת דילים טובים לא פחות. אישית אני קונה מחשבים ממישהו שאני מכיר כבר שנים, המון שנים במקצוע ונותן שירות טוב.

ינון
27-07-12, 23:45
קצת מאוחר אבל היה לי יום עמוס
אז ככה- בתחום המחשבים לצערי אני איני מומחה גדול כך שרבים מן המושגים זרים לי.
מאייבורי רכשתי את המחשב הקודם בשנת 2005 והוא שרד יפה את השנים ולי הדרישות היו מינימאליות.
כאשר הגדרתי לאיש המכירות מה רציתי הבהרתי לו שאני רוצה מוצר איכותי וכמובן שברגע שאני אפעיל אותו הוא יעבוד ללא התברברויות מיותרות, ב2005 כך היה לצערי כיום 2012 הייתי מגדיר כטעון שיפור לצערי איש המכירות או שלא הבין או שכח אבל לא התקינו את הwifi ולצערי הוא תופס פורט של usb.
תודה לכל העונים

yes1952
28-07-12, 00:00
ינון ערב טוב
אם תצטרך אפשר להוסיף רכיב של כרטיס רשת על חוטי שיושב בשקע usb
יש לי מיותר
יוסי

idor
28-07-12, 18:03
תלמד בפעם הבאה לא לקנות מאייבורי.

עדיף היה לוותר על התגובה הזאת. לא תרמת לו כלום.

כמו בנושא הרכב - יש כאלו שיעדיפו ללמוד ולעשות הכל לבד ומהצד השני של הספקטורם יש את אלה שלא יודעים כלום ויישלמו אצל המוסכניק שייטפל בו עבורם
אותו הדבר גם המחשבים
וכמו שאתה יודע החיים הם לא שחור לבן ויש את אילו שיודעים קצת ורוצים ללמוד כדי לעשות לבד (יש כאילו בגיפולוג ?)

אז תחליט אם אתה רוצה להעביר ביקורת או לתת עזרה

בקיצור...
אם שילם על מחשב מורכב והחלק ולא קיים או מקולקל קיבל שייפנה לאייבורי יש להם אחריות
אם שילם על מחשב מורכב עם מערכת הפעלה מותקנת והדרייבר לא הותקן כהלכה שייפנה לאייבורי - המעבדה שלהם מסוגל להתמודד עם זה

אבל אם שילם רק על חומרה, חשב שהוא יכול להתקין לבד ולא הצליח שישאל - אחרת איך ידע ???

ינון
28-07-12, 20:07
החלק לא הוכנס בהזמנה כך שלא שילמתי עבורו
האכזבה מבחינתי שהבנתי שאקבל מחשב עם wifi מובנה ובמקום יש לי התקן חיצוני שיושב על הusb.
למדתי עד המחשב הבא
תודה לכולם
יוסי תודה על ההצעה ינון

BackDoorMan
28-07-12, 20:24
למה חשוב לך WIFI במחשב נייח ?
אין לך אפשרות להציב את הראוטר קרוב ?

כבל רשת אמין יותר.

yes1952
28-07-12, 20:32
כאשר למשהו כואבת הרגל-לא דורכים עליה-נותנים לו עצות מה לעשות בצורה שיוכל לבנות מכך את הכלים שיעזרו לא להקל על הכאב
את מעבדת המחשבים שלי סגרתי כבר בשנת 2003-כשאני צריך מחשב אני קונה מוגמר-החומרה של היום טובה פי 10 מהחומרה של אז-לפחות בדרישות הצנועות שלי-
ובמחיר י הניידים היום והמסכים-עדיף נייד
אולם יש אנשים שטוב להם מנייח-לכל אחד יש את המטרות שלו
הלוואי ומחירי הרכבים היו יורדים כמחירי המחשבים
לגבי טכנולוגיה-יש כאן חברים עם ידע מופלג בטכנולוגיה-אך הם לא הרוב
חלקנו וחלקנו הגדול הינם אנשים רגילים שלומדים מכם בעלי הידע-בשביל זה בין היתר קיים הפורום
אך הנה הכל בסדר ואפשר לברך על המוגמר הבחור הסתדר
יוסי

ינון
29-07-12, 06:14
למה חשוב לך WIFI במחשב נייח ?
אין לך אפשרות להציב את הראוטר קרוב ?

כבל רשת אמין יותר.
המחשב המדובר ממוקם בחדר שינה שלנו וכמו כל ילד מגודל הוא אמור לשמש את ה״ילד״ גם למשחקים.
יש מחשב נוסף בחדר מרכזי בו הילדיים משתמשים ושם ממוקם הראוטר מודם פקס וחבורתם ולכן אין טעם לערוך שינויים.אגב לגבי הילדים חשוב לי שבמחשב יהיה במקום מרכזי לצורך בקרה עליהם (אני מניח שזה נושא אחר לדיון)

-->