PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש מקום לרכישת חלפים וחומרים לצורך תחזוקה עצמית של היילקס (דבק אגזוזים, צנרת מים)

ytk
27-07-12, 00:22
שלום רב,

רכשתי לא מזמן טיוטה היילקס 96 אני מחפש לצורך תחזוקה עצמית של הרכב מקום אמין שמוכר חלקי חילוף ספציפית לטויוטה וגם מקום שבאופן כללי יש לו כל מה שצריך לתחזוקת רכב. לדוגמא: כרגע אני מחפש להחליף את הצנרת מים , לתקן סדק באגזוז בעזרת דבק לאגזוזים אך זה לא משהו שמוצאים באוטו דיפו ומה שמוצאים באינטרנט זה בכמויות מסחריות.
רכשתי ממוסך טויוטה מסננים מקוריים אבל אני מניח שבמוסכים המורשים הם יותר יקרנים.

תודה רבה
יואב

omri_t
27-07-12, 00:51
מאיפה אתה בארץ? כדי שנדע מה קרוב לך....

ולא קונים באוטו-דיפו. אלא אם זה בתלושי חג שאין מה לעשות בהם.
אוטודיפו זה יקררררר

ytk
27-07-12, 07:22
אני בשאר יישוב . אבל אני בהחלט עושה נסיעות למרכז מידי פעם וזה יכול להתאים לעבור במקום כזה.

תודה רבה
יואב

ספרדי
27-07-12, 10:00
אם אתה רוצה יש בחיפה כמה חניות שאפר לקנות אצלהם.
1. ים חלקי חילוף נמצא בחלוצי תעשיה 21, חיפה. בעל החניות בחור בשם יניב בעל סילברדו מאוד עוזר ומבין.
2. מוסלח יוסף נמצא שד' ההסתדרות 76 חיפה.
אני ממליץ בחום על יניב
בהצלחה

נמרוד
27-07-12, 10:15
בנצרת יש לך חנויות חלפים גדולות לא מעטות, אני מניח שיש גם קרוב יותר אליך. תוכל למצוא חלקים תחליפיים רבים לרכב שלך, בכל מה שנוגע למנוע וטיפולים רגילים (מסננים, שמנים, חלקי בלמים) אין בעייה. יש דברים כמו צנרת מים שמחליפים פעם בעשר שנים שכדאי לקנות מקורי ממחסני החלפים של טויוטה. בהחלט יקר יותר אבל משתלם. יש כאן חברים שיגידו לך לקנות הכל מקורי - זה מעלה עלות של טיפול במאות שקלים בודדות, ויכול להיות שזה משתלם.

ytk
27-07-12, 18:21
תודה לעונים.. האם ניתן לרכשו ישירות מהיבואן של טויוטה ? אני מניח שלקנות דרך מוסך מורשה או לא מורשה חלפים מקוריים זה יותר יקר ומה גם שמבירור שלי לא כולם מסכימים למכור בלי להתקין...

תודה ושבת שלום
יואב

נמרוד
27-07-12, 18:43
בסוכנויות של היבואן יש מחסני חלפים. לא אכפת להם מי קונה מהם, העיקר שאתה משלם. המחיר אחיד. חלקים תחליפיים רבים במחירים זולים בהרבה תמצא כאמור בחנויות חלפים כלליות גדולות - טויוטה היילקס רכב נפוץ.

ד ו ר ו ן
27-07-12, 22:04
יש תחליפי שבעצם זהה למקור,
יש תחליפי באיכות גבוהה ( וגם עולה ככה)
ויש תחליפי זול שתשלם עליו ביוקר אח״כ.

לפני שאתה מחפש חלף ספציפי, תחפש כאן באתר אם היו דיונים לגבי איכות ואיפה למצוא, יכול לחסוך לך הרבה מאד.

ytk
28-07-12, 23:33
תודה רבה, עזרתם לי מאד.

שבוע טוב.

tooshey
29-07-12, 01:57
אין אפשרות לרכוש חלקים ישירות מהמחסן המרכזי בטויוטה, אתה חייב לרכוש ממחסן חלקים של מוסך.
רוב המוסכים כמעט ולא מחזיקים חלפים להיילקס ישן, צריך להזמין מהמחסן המרכזי, שגם אצלם מלאי המדף לחלקי הילקס ישן מצומצם.
אין כמעט יבוא מקביל של חלקים מקוריים.

בתוספת למה שדורון כתב, לא כל מה שטויוטה מייצרים זה זהב טהור. ישנם חלקים משופרים לטויוטה ,טובים וחזקים מהמקור, צריך רק לחפש.

כמו שנכתב כבר בעבר, הילקס ישן זה האוטו הכי "טיפש" שניתן לקנות היום בארץ, אבל לא כל טיפש יכול לטפל בו...

בברכה,טושי

YosSima
29-07-12, 07:46
אין אפשרות לרכוש חלקים ישירות מהמחסן המרכזי בטויוטה, אתה חייב לרכוש ממחסן חלקים של מוסך.
רוב המוסכים כמעט ולא מחזיקים חלפים להיילקס ישן, צריך להזמין מהמחסן המרכזי, שגם אצלם מלאי המדף לחלקי הילקס ישן מצומצם.
אין כמעט יבוא מקביל של חלקים מקוריים.

בתוספת למה שדורון כתב, לא כל מה שטויוטה מייצרים זה זהב טהור. ישנם חלקים משופרים לטויוטה ,טובים וחזקים מהמקור, צריך רק לחפש.

כמו שנכתב כבר בעבר, הילקס ישן זה האוטו הכי "טיפש" שניתן לקנות היום בארץ, אבל לא כל טיפש יכול לטפל בו...

בברכה,טושי

נכון שיש הרבה חלקי אפטרמרקט שהם יותר טובים מהמקור , אבל מעולם לא היתה לי בעיה להשיג חלק מקורי להיילקס
נכון לפעמים צריך לחכות קצת, לפעמים החלק היה מפרוקיה אבל תמיד אפשר להשיג ...

לגבי המשפט "הגאוני" של טושי שחוץ מזה שהוא נשמע טוב ובא להפחיד מעבודה עצמית לא אומר כלום - כמו בכל דבר בחיים ,
צריך ללמוד קצת את הנושא לפני שנגשים אליו , אם יש לך ראש על הכתפיים וידיים טובות ,אתה יכול לעשות הכל ברכב שלך ,
קנה\תוריד ספר רכב, תקרא , תלמד (אולי אתה כבר מכונאי שכן יודע...) ותחליט בעצמך עד איזו רמת
טיפול ברכב אתה יכול לעשות בעצמך ומה השלב שבו אתה נוסע למוסך...
תתחדש ותהנה ;)

המשוטט
29-07-12, 21:15
לגבי המשפט "הגאוני" של טושי שחוץ מזה שהוא נשמע טוב ובא להפחיד מעבודה עצמית לא אומר כלום - כמו בכל דבר בחיים ,

אני לא חושב שטושיי מנסה להפחיד מעבודה עצמית - נהפוך הוא ,
הוא מנסה להזהיר ממוסכים שלא יודעים להסתכל על הספר כי "זה כולה ההיילקס - פשוט פשוט פשוט"

מניסיון מר

ד ו ר ו ן
29-07-12, 21:20
אני לא חושב שטושיי מנסה להפחיד מעבודה עצמית - נהפוך הוא ,
הוא מנסה להזהיר ממוסכים שלא יודעים להסתכל על הספר כי "זה כולה ההיילקס - פשוט פשוט פשוט"
מניסיון מר
כמו למצוא מוסך שיודע ומשתמש במד-מומנט לסגור ברבים ואומים..
או לחפון גריז לתוך המיסב בצורה נכונה ולא רק למרוח אותו בחוץ..
או לחלץ מיסב מציריה בלי לחרע את כל המכלול.. או לנסות לתקוע לך ציריה ומיסב משומשים בכמה אלפיות.

tooshey
03-08-12, 12:25
נכון שיש הרבה חלקי אפטרמרקט שהם יותר טובים מהמקור , אבל מעולם לא היתה לי בעיה להשיג חלק מקורי להיילקס
נכון לפעמים צריך לחכות קצת, לפעמים החלק היה מפרוקיה אבל תמיד אפשר להשיג ...

צריך ללמוד קצת את הנושא לפני שנגשים אליו , אם יש לך ראש על הכתפיים וידיים טובות ,אתה יכול לעשות הכל ברכב שלך ,
קנה\תוריד ספר רכב, תקרא , תלמד (אולי אתה כבר מכונאי שכן יודע...) ותחליט בעצמך עד איזו רמת
טיפול ברכב אתה יכול לעשות בעצמך ומה השלב שבו אתה נוסע למוסך...
תתחדש ותהנה ;)

אין בעיה להשיג חלקים להילקס ?
טרי מהשבוע - נסה להשיג בטויוטה צינורות בלם קשיחים, תושבת למסנן סולר, בסיס ידית הילוכים.
לטויוטה אין, מזל שאני יודע איפה יש...

לא בא להפחיד אף אחד מעבודה עצמית. אני מכיר מספר הילקס שמטופלים ע"י בעליהם בצורה הרבה יותר טובה מאשר היו מטופלים במוסך.
דווקא את רוב הזוועות שראיתי בהילקס עשו מוסכים.

בברכה,טושי

ניצן40
03-08-12, 13:10
בזמנו החלפים בסוכנות במפרץ חיפה(מול לב המפרץ) סוכנות היבואן ולא סוכנות משנה היו במחיר שפוי
עוד ניסיון חיובי אישי הוא עם חנות "דאי פרטס" בעפולה קניתי פנס לקורולה ישנה במחיר של שליש מהמחיר בסוכנות הקרובה מומלצים כי לא עשו דוואיון ונתנו הנחה יפה ומחיר מצוין

YosSima
03-08-12, 18:41
אין בעיה להשיג חלקים להילקס ?
טרי מהשבוע - נסה להשיג בטויוטה צינורות בלם קשיחים, תושבת למסנן סולר, בסיס ידית הילוכים.
לטויוטה אין, מזל שאני יודע איפה יש...

לא בא להפחיד אף אחד מעבודה עצמית. אני מכיר מספר הילקס שמטופלים ע"י בעליהם בצורה הרבה יותר טובה מאשר היו מטופלים במוסך.
דווקא את רוב הזוועות שראיתי בהילקס עשו מוסכים.

בברכה,טושי

באמת מזל שאתה יודע איפה יש ...
פותח השירשור שאל איפה אפשר להשיג חלקים , ובמקום לשתף אותו יצאת עם פוסט מבאס של משהו כמו "אי אפשר להשיג ולא כדאי לטפל ברכב לבד.. "
אבל מה אני יודע ? אתה הדוק' ואני רק מלפפון... ;)

tooshey
04-08-12, 01:21
באמת מזל שאתה יודע איפה יש ...
פותח השירשור שאל איפה אפשר להשיג חלקים , ובמקום לשתף אותו יצאת עם פוסט מבאס של משהו כמו "אי אפשר להשיג ולא כדאי לטפל ברכב לבד.. "
אבל מה אני יודע ? אתה הדוק' ואני רק מלפפון... ;)

אני יודע איפה יש - כי יש אצלי.
אני מחזיק על המדף חלקי הילקס שאפילו טויוטה לא מחזיקים במחסן המרכזי.
גם בגלל בעיית המלאי של טויוטה וגם בגלל המיקום שלי אני לא יכול להרשות לעצמי להיתקע בלי חלק.

כשמישהו שואל על שאלה ספציפית או על חלק ספציפי יקבל תשובה מדוייקת.
כששואלים שאלה כללית מקבלים תשובה כללית.
כששואלים שאלות מטומטמות מקבלים תשובות מפגרות....

אצלנו בחווה, מלפפון עם בעיה בהבנת הנקרא נקרא מלפפון חמוץ.

בברכה,טושי

-->