PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא לגמרי אוף טופיק-חזרה לאהבת נעורים

yes1952
28-07-12, 04:21
היום נפל לי האסימון-זה כאילו חזרה לה אהבת הנעורים-ואיך נפל?
הבוקר הייתי אצל אודי מזרחי –הוא התעקש שאבוא עם הסופה אפילו שהוא שלח אותי למקום ממנו קניתי את הסופה-
אך הגיעו גם שני חברים שמלווים אותי לאחרונה בייעוץ ומעשירים את הידע שחסר לי עקב הפער הגדול בהבנתי ג'יפים מבית ג'יפ מלפני יותר מ-25 שנה ועד היום-וזה שלא נהגתי בסופות פה ושם ניום שיצאו משערי תע"ר-אך רק נהגתי לא היה לי שלי-
יואב לקח את הסופה לסיבוב כאשר אני בכסא של האין הגה-תוך כדי כך החלו ההסברים התובנות ההערות וההארות-
שניר-סרק כל ס"מ חשוף ולא חשוב עם הסבר על המנוע ופירוש של כל רכיב ורכיב כולל מיקום כל החיישנים והסברים על נקודות התורפה-
ושניהם בסבלנות אין קץ עונים על כל שאלה ושאלה-פער אמרתי?
בהמשך טיפל שניר בסופה שיום אחד תהיה שלו-הערגה לרכב הזה בערה בעיניו-וגם יואב עלה על הסיקס שלו –והוא עוד צחק על החיוך שלי לאחר הסיבוב שעשה לי ברכב שלו עם החלון המורד
יואב החיוך הזה קיים גם אצלך יקירי-
וכך בסופו של יום שישי אצתי נהגתי הביתה-אני עולה הביתה והאשה אומרת לי-"הכנסת את הסופה בין שתי המכוניות" לאחר שעניתי בשלילה התשובה שלה היתה לתוכית אתה דואג,את הכלבה אתה מוציא לטיול-לי אתה תמיד מכין קפה-ואת הסופה אתה משאיר חשופה?
לא עזר לי שהיא מתחת לעמודים נעולה מאובטחת-
טוב אני יורד מחליף מיקומים מסתכל על הGMC Jummy וממלמל התנצלות בסגנון-טוב זה ג'יפ אמיתי
ואתך קניתי בשביל הנוחות-והסופה היא גם לנוחות אך בעיקר לנשמה-
במטבח הכנתי משהו-ןאני נוהג להשתמש ב 2 סכינים שמלווים אותי שנים מתוך אוסף של סכיני בשר דגים סכיני פילוט ומה לא-
והאשה מחייכת בממזריות ואמרת "אחרי שתנוח אנחנו נוסעים לסיבוב-
בדרך חזרה הביתה היא אומרת לי-אתה תמיד אומר שאם היינו נפגשים כשהיינו יותר צעירים לא היית מוותר-ואני תמיד אמרתי –לא היינו סופרים אחד את השנייה ממטר-והיום אני מוכנה להודות שלו היית בא אז עם ג'יפ?לא הייתי מוותרת על החיוך הזה שלך בחיים-
והנה מסופה סטנדרטית פשוטה פתוחה ספרטנית למדי חזרה אהבת נעורים לחיי המשפחה-
אהבה משותפת יד ביד לפתיחות, לאהבת המרחבים, ליצירה שמחייבת כל בעל ג'יפ כמו של פעם-
לרגש הבלתי מוסבר לדבר שאינו בן אנוש-והפואנטה הגדולה היתה-------
"עכשיו אני מבינה את המבט הזה שתמיד בכבישים מחד הצרת על חוסר האופנוע ומאידך את ה—תראי את הגיפ ההוא עם הברזנט כזה אנחנו צריכים---------------ואתה מחר מתחיל ללמד אותי איך משתמשים ברתכת--------
ואפרופו השוטרים שעוצרים בעלי ג'יפים------
עצרו אותי פעמיים בדרך לרחובות וחזרה ---------------------
פעמיים שאלתי עם חיוך-"עצרת אותי מסקרנות או באמת לבדוק לי ניירות שמא (משמאות)משהו לא חוקי בג'יפ שלי" ופעמיים שמעתי "ג'יפ יפה בפשטותו רציתי רק לראות-סע לשלום"(אבל זה לא קשור לפתיח)
יוסי

boaz avrahami
28-07-12, 06:15
בקרוב תהיה ביחפץ ותהיה לך תעודת פטור משוטרים, לא?

yes1952
28-07-12, 06:45
בוקר טוב בועז יקירי
יש לי כבר 15 שנה תעודה-לעולם לא הצגתי אותה כשלא הייתי בתפקיד-ללמעט בכניסה לבתי המשפט כשנשאתי עלי נשק משטרתי
אבל בוא נעזוב זאת
ונדבר בעוד כמה ימים באם תרצה על כוסית וויסקי משובחה
יוסי

ד ו ר ו ן
28-07-12, 08:07
סנדל דנוור ושרשרת כבר יש?

תתחדש!

yes1952
28-07-12, 10:46
יהיה שבוע הבא אחרי שאני אעיף את הגנטים 10 לכל הרוחות ואשים במקומם ג'נטים 8
ואם יש כאן מישהו שיש לו 8 חדשים ורוצה 10אחליף איתו בשמחה
בנתיים יש פטנט אחר שברור שלא יפורט כאן בפרהסיה
יוסי

בוזי
28-07-12, 10:52
כשהיינו צעירים (עוד יותר מעכשיו), היה לנו בחבר'ה כלל - החבר'ה הכי חשובים.
אבל אם מישהו היה בחברת בחורה - מיד היינו זזים הצידה ולא מפריעים להם.

יוסי, לפי הכלל הזה, בחמישי בלילה אני משאיר אתכם לבד?

אגב, כתבת מקסים, אני מזדהה עם כל מילה...

שי קרנצלר
28-07-12, 10:53
יוסי
בשעה טובה
תהנה

yoav21
28-07-12, 11:07
איזה כיף, מרגישים את החיוך של דרך הכתוב

יואב

shmil
28-07-12, 11:07
מזל טוב.
מחכה לראות :)

yes1952
28-07-12, 11:08
בוזי
אין סיכוי בעולם-ההבדל היחידי ביום חמישי שאסתי מקטרת שאין מי שיחליף איתה משמרת ערב
אבל היא כן מכינה לנו הפתעות קולינריות
שי תודה
שמיל --אני חושש שתרצה לוותר על הוויליס
ויואב זה גם אשמתך בגלל התמונה שיש לך שם למעלה מצד ימין
יוסי

zviki
28-07-12, 15:11
היום נפל לי האסימון-זה כאילו חזרה לה אהבת הנעורים-ואיך נפל?
הבוקר הייתי אצל אודי מזרחי –הוא התעקש שאבוא עם הסופה אפילו שהוא שלח אותי למקום ממנו קניתי את הסופה-
אך הגיעו גם שני חברים שמלווים אותי לאחרונה בייעוץ ומעשירים את הידע שחסר לי עקב הפער הגדול בהבנתי ג'יפים מבית ג'יפ מלפני יותר מ-25 שנה ועד היום-וזה שלא נהגתי בסופות פה ושם ניום שיצאו משערי תע"ר-אך רק נהגתי לא היה לי שלי-
יואב לקח את הסופה לסיבוב כאשר אני בכסא של האין הגה-תוך כדי כך החלו ההסברים התובנות ההערות וההארות-
שניר-סרק כל ס"מ חשוף ולא חשוב עם הסבר על המנוע ופירוש של כל רכיב ורכיב כולל מיקום כל החיישנים והסברים על נקודות התורפה-
ושניהם בסבלנות אין קץ עונים על כל שאלה ושאלה-פער אמרתי?
בהמשך טיפל שניר בסופה שיום אחד תהיה שלו-הערגה לרכב הזה בערה בעיניו-וגם יואב עלה על הסיקס שלו –והוא עוד צחק על החיוך שלי לאחר הסיבוב שעשה לי ברכב שלו עם החלון המורד
יואב החיוך הזה קיים גם אצלך יקירי-
וכך בסופו של יום שישי אצתי נהגתי הביתה-אני עולה הביתה והאשה אומרת לי-"הכנסת את הסופה בין שתי המכוניות" לאחר שעניתי בשלילה התשובה שלה היתה לתוכית אתה דואג,את הכלבה אתה מוציא לטיול-לי אתה תמיד מכין קפה-ואת הסופה אתה משאיר חשופה?
לא עזר לי שהיא מתחת לעמודים נעולה מאובטחת-
טוב אני יורד מחליף מיקומים מסתכל על הGMC Jummy וממלמל התנצלות בסגנון-טוב זה ג'יפ אמיתי
ואתך קניתי בשביל הנוחות-והסופה היא גם לנוחות אך בעיקר לנשמה-
במטבח הכנתי משהו-ןאני נוהג להשתמש ב 2 סכינים שמלווים אותי שנים מתוך אוסף של סכיני בשר דגים סכיני פילוט ומה לא-
והאשה מחייכת בממזריות ואמרת "אחרי שתנוח אנחנו נוסעים לסיבוב-
בדרך חזרה הביתה היא אומרת לי-אתה תמיד אומר שאם היינו נפגשים כשהיינו יותר צעירים לא היית מוותר-ואני תמיד אמרתי –לא היינו סופרים אחד את השנייה ממטר-והיום אני מוכנה להודות שלו היית בא אז עם ג'יפ?לא הייתי מוותרת על החיוך הזה שלך בחיים-
והנה מסופה סטנדרטית פשוטה פתוחה ספרטנית למדי חזרה אהבת נעורים לחיי המשפחה-
אהבה משותפת יד ביד לפתיחות, לאהבת המרחבים, ליצירה שמחייבת כל בעל ג'יפ כמו של פעם-
לרגש הבלתי מוסבר לדבר שאינו בן אנוש-והפואנטה הגדולה היתה-------
"עכשיו אני מבינה את המבט הזה שתמיד בכבישים מחד הצרת על חוסר האופנוע ומאידך את ה—תראי את הגיפ ההוא עם הברזנט כזה אנחנו צריכים---------------ואתה מחר מתחיל ללמד אותי איך משתמשים ברתכת--------
ואפרופו השוטרים שעוצרים בעלי ג'יפים------
עצרו אותי פעמיים בדרך לרחובות וחזרה ---------------------
פעמיים שאלתי עם חיוך-"עצרת אותי מסקרנות או באמת לבדוק לי ניירות שמא (משמאות)משהו לא חוקי בג'יפ שלי" ופעמיים שמעתי "ג'יפ יפה בפשטותו רציתי רק לראות-סע לשלום"(אבל זה לא קשור לפתיח)
יוסי

ריגשת, אם זה היה תלוי בי- הייתי נותן לך להדליק את הלפיד האולימפי [או לפחות משואה ביום העצמאות]
גרמת לי להוציא את עצמי[ אשכרה,למרות כל הצלזיוסים המשתוללים עכשיו בחוץ ] בעוד שעה קלה מהבית - סתם לשבת באיזו חורשה [כנראה בפלמחים] על קפה . אתה יותר ממוזמן.

hogi
28-07-12, 18:23
הכל יופי.
רק תמונות עוד לא ראינו.
יש בעיה עם הכתיבה וההתלהבות שלך- זה מדבק!
פתאום אני מוצא את עצמי חושב "מעניין איך זה יהיה בלי סגירת הברזל, רק עם רשת צל...."
עברתי ליד אודי ביום שישי - אם הייתי יודע, הייתי נכנס.
אני שולח את זוגתי אל זוגתך לקורס פירגונים. ואולי היא יכולה לצאת עם סטרט-אפ של ניהול קבוצת תמיכה לנפגעות סופה ולשנות להן את נקודת המבט מקורבן למובילות.

bizon
28-07-12, 19:15
משמח לשמוע מחכה כבר לראות :) תעלה תמונה ! אני מאחל לך המון טיולים ורגעים של הנאה :)

מור

yes1952
28-07-12, 21:24
מור עוד ניפגש
הארלי
אתה מאשים אותי????????????אתה יודע מה זה עושה לי לראות תמונה של הארלי בידיעה שאני כבר לא ארכב על אופנועים?
חשבתי לגבי רשת הצל-וכבר שוחחתי על כך עם השותפה שלי-היא העלתה את נושא הבטיחות והרעיון נגנז
לגבי ה"קורס"זה יכול להיות מעניין--מפגש של נשים תומכות סופה-
שמע בני-אני אתחיל להוביל אותה לכך(את זוגתי לא את הסופה)
יוסי

foty
29-07-12, 21:52
יוסי תתחדש , בהחלט כייף לקרוא את ההודעות שלך!

סמי

Tourist
29-07-12, 23:22
לגבי ה"קורס"זה יכול להיות מעניין--מפגש של נשים תומכות סופה-

כתיבתך מרגשת מאוד.
לי יש אישה תומכת (ונוהגת) דיפנדר 110.
אולי נפתח סדנאות ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->