PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון אנדברקס.

tayrie
05-03-05, 17:15
סופה 92 , האנדברס לא עבד , מתחתי את המותחן , ועכשיו האנדברקס עובד רק במשטח (די) ישר , ז"א כשהוא לא נושא הרבה ממשקל הרכב :?

הרמתי את הסרן האחורי על מנת למתוח אותו בצורה מדויקת , וגיליתי שכאשר האנדברקס מורם הוא "נועל" רק את הגלגל הימני , השמאלי מתגלגל ללא הפרעה .
הכבל שהולך לתוף(?) של אותו גלגל (השמאלי) לא עושה רושם שהוא קרוע , ז"א הוא לא רפוי לגמרי...ישנה אפשרות למתוח רק כבר אחד? כי כשמתחתי את המותחן הגעתי למצב שלא ניתן להרים את האנדברקס...גם ככה קשה :twisted:

אוקיי , לאן מכאן?

UNIX
05-03-05, 17:46
איך הברקסים עצמים מתפקדים?
כהתחלה
תנסה למשוך ידנית את הכבל מתיחה מהמפצל של הכבלים , אבל רק את הצד המאלי ותראה אם יש לחץ והוא לא רפוי , אם הוא רפוי יכול מאוד להיות שהוא קרוע מבפנים וזה לא נראה ויזואלית .

AvigdorAharon
05-03-05, 17:50
הכבל שהולך לתוף(?) של אותו גלגל (השמאלי) לא עושה רושם שהוא קרוע , ז"א הוא לא רפוי לגמרי...ישנה אפשרות למתוח רק כבר אחד?
אני לא מכיר שיטה למתיחת כבל אחד בלבד.
בעבר, גם אצלי בלם החניה נעל רק גלגל אחד.
תוריד את הגלגל הסורר, תפרק את התוף, תבקש מחבר\שכן\אח\מזדמן להרים בלם חניה ותראה אם הכבל שבתוך התוף מותח את המנוף שאמור לנעול את הרפידות.
אם כן, כנראה שצריך לכוון רפידות (כמובן בתנאי שהלחיצה על דוושת הבלם מפעילה בצורה לא שווה את שני הגלגלים האחוריים).
אם לא, יש לחפש את הבעיה בכבל עצמו (אולי תפוס מלכלוך\בוץ, אולי קרוע בפנים ואתה לא רואה בעין).

אביגדור

UNIX
05-03-05, 17:51
סופה 92 , האנדברס לא עבד , מתחתי את המותחן , ועכשיו האנדברקס עובד רק במשטח (די) ישר , ז"א כשהוא לא נושא הרבה ממשקל הרכב :?

הרמתי את הסרן האחורי על מנת למתוח אותו בצורה מדויקת , וגיליתי שכאשר האנדברקס מורם הוא "נועל" רק את הגלגל הימני , השמאלי מתגלגל ללא הפרעה .
הכבל שהולך לתוף(?) של אותו גלגל (השמאלי) לא עושה רושם שהוא קרוע , ז"א הוא לא רפוי לגמרי...ישנה אפשרות למתוח רק כבר אחד? כי כשמתחתי את המותחן הגעתי למצב שלא ניתן להרים את האנדברקס...גם ככה קשה :twisted:

אוקיי , לאן מכאן?

סליחה לא ראיתי את מה שרשמת (בהבלטה)

tayrie
05-03-05, 18:32
הכבל שהולך לתוף(?) של אותו גלגל (השמאלי) לא עושה רושם שהוא קרוע , ז"א הוא לא רפוי לגמרי...ישנה אפשרות למתוח רק כבר אחד?
אני לא מכיר שיטה למתיחת כבל אחד בלבד.
בעבר, גם אצלי בלם החניה נעל רק גלגל אחד.
תוריד את הגלגל הסורר, תפרק את התוף, תבקש מחבר\שכן\אח\מזדמן להרים בלם חניה ותראה אם הכבל שבתוך התוף מותח את המנוף שאמור לנעול את הרפידות.
אם כן, כנראה שצריך לכוון רפידות (כמובן בתנאי שהלחיצה על דוושת הבלם מפעילה בצורה לא שווה את שני הגלגלים האחוריים).
אם לא, יש לחפש את הבעיה בכבל עצמו (אולי תפוס מלכלוך\בוץ, אולי קרוע בפנים ואתה לא רואה בעין).

אביגדור

אני עדיין לא יודע איך לבדוק אם גלגל אחד בולם יותר מהשני בלחיצה על הברקס .
ועוד לא למדתי לפרק תוף , ולא לכוון רפידות - זמן ללמוד ...(אין לי את המכשיר היעודי הזה שבספר רכב , אפשר גם עם מודד רגיל?)

אני ינסה ויעדכן.

AvigdorAharon
06-03-05, 07:12
אני עדיין לא יודע איך לבדוק אם גלגל אחד בולם יותר מהשני בלחיצה על הברקס .

אני מעדיף להמשיך בשיחת טלפון, והמניעים ברורים...

אביגדור

-->