PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית שולחן עבודה באיסוזו טרופר

דודי והטרופר
31-07-12, 01:06
לאחר תקופה של טיולים ראיתי לנכון לשתף אותכם בבנית שולחן מתקפל מהדלת האחורית(שולחן עבודה)
בכל טיול אתם מחפשים שולחן לחתוך סלט או להכין ארוחת בוקר.
אני בניתי שולחן מתקפל שלא תופס מקום ותמיד נגיש, המידות נכונות לאיסוזו טרופר אבל ניתן לבנות לרוב הרכבים אשר הדלת נפתחת הצידה:D
תמיד כיף לשתף את שאר קהילת הג'יפאים

boaz avrahami
31-07-12, 02:14
יפה מאוד.
אגב, כל פעם שאני רואה כזה אני מקלל בלב את המהנדס שתכנן בגרנד צירוקי דלת נפתחת למעלה... הכול מקנאה כמובן

GodsFather
31-07-12, 06:33
דלת נפתחת למעלה מגינה מגשם, לא ? :)

אפיז
31-07-12, 09:56
יפה מאוד.
אגב, כל פעם שאני רואה כזה אני מקלל בלב את המהנדס שתכנן בגרנד צירוקי דלת נפתחת למעלה... הכול מקנאה כמובן

אין בעיה לעשות שולחן מתקפל גם לגרנד/אחר עם דלת שניפתחת למעלה !! קצת יותר השקעה אבל יתרון שיש '' גגון ''מובנה

טלסקופ
31-07-12, 22:00
בוא'נה, דודו, רעיון גדול.
אימצתי

Tsafrir
01-08-12, 08:17
לאחר תקופה של טיולים ראיתי לנכון לשתף אותכם בבנית שולחן מתקפל מהדלת האחורית(שולחן עבודה)
בכל טיול אתם מחפשים שולחן לחתוך סלט או להכין ארוחת בוקר.
אני בניתי שולחן מתקפל שלא תופס מקום ותמיד נגיש, המידות נכונות לאיסוזו טרופר אבל ניתן לבנות לרוב הרכבים אשר הדלת נפתחת הצידה:D
תמיד כיף לשתף את שאר קהילת הג'יפאים

רעיון מענין מאד ונראה נפלא.
תוכל לפרט לגבי חומרים, חלקים והיכן ניתן להשיג אותם?
תודה.

tooshey
01-08-12, 10:04
תרשו לי להרוס את המסיבה.
הביצוע אולי סביר אבל הרעיון דפוק מיסודו.
השולחנון הזה כובל אותך לתחת של האוטו, ובמקום לשבת במקום האופטימלי מבחינתך אתה חייב לשבת מאחורי האוטו במקום שהצלחת לחנות, ולא בהכרח במקום הטוב ביותר מבחינת נוף, צל, בריזה וכו'.

מדורה,מחצלת , שני ארגזים לאוכל וכלים וג'ריקן מים, שאני יכול לטלטל עימי לאן שארצה בלי תלות ברכב עדיפים בעיני על כל "רכבי המסעות " המדוגמים.

בברכה,טושי

אפיז
01-08-12, 10:23
צריך לשים לב במיוחד היכן אפשר לקדוח חורים כי הדלת מלאה בחווט ובקלות אפשר לעשות נזק
אנסה להעלות שרטוט מצטער על האיכות

-->