PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעל מקצוע אמין לטיפול בסופה אזור רחובות

ערן טרופר...+six
31-07-12, 10:50
נכנסתי לאודי מזרחי החלפתי חצי אוטו שמנים בסרנים בלמים הכל האוטו יצא עם בעיה חדשה בעיה בקונקטור של הmsd סידר קומבינה ושיחרר אותי נתקעתי אחרי שבועיים נגעתי פירקתי לא הצלחתי להניע גררתי למוסך לפני הכניסה למוסך לא הייתה שום בעיה חוץ ממיכל דלק עקום ושעון דלק מזייף ומאז רק בעיות עכשיו מהmsd הוא מכניס לי חיישן גל ארכובה האוטו במוסך כבר שתי שבתות

בקיצור חוסר אחריות הרכב רכב יחיד אצלי מחפש מישהו שיכול לתת שירות מקצועי ואמין ולא אודי מזרחי תודה

בולדוזר
31-07-12, 12:46
אני לא מכיר את אודי אבל שמעתי עד היום על הרוב שבחים הרכב שלי אצל אורן מערכות ברגע זה ובשנתיים האחרונות ואני מרוצה מאוד וממליץ בחום 0547000073 אורן

yoav21
31-07-12, 13:01
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=67934

snirjeepdreamer
31-07-12, 14:12
ערן,
כאשר נכנסת לראשונה לפורום זה וביקשת עזרה והכוונה כולנו הושטנו כתף, ייעצנו ועזרנו בכיף ובאהבה רבה מתוך רצון לשיתוף הדדי וברוח האתר.
בנוסף, הוזמנת אלי הביתה לאחר כבוד לקפה ושם הסברתי לך קצת על מערכות הרכב ובמה מומלץ לטפל קודם על מנת לא להיסחף להרפתקאות והוצאות מיותרות.
בנוסף גם ציינתי בפניך שהסופה דורשת תשומת לב תמידית. למרות זאת, יש לומר, הדבר הראשון שהלכת לעשות זה מדרכות צד, טמבון, כננת, צבע ולא יישור קו כפי שהוצע לך על ידי החברים באתר ועל ידי.

למען הגילוי הנאות אני הוא גם זה שהמליץ לך על אודי מזרחי שהוא גם חבר קרוב וגם לכל הדעות ולאורך שנים בעל מקצוע בחסד.
אני לא חושב שתוכל למצוא אי פעם מילה רעה על הבחור טרם השרשור הזה שהעלית.

עכשיו, היות וגם אני מרגיש אחריות כלפי הדברים / האנשים עליהם אני ממליץ, בדקתי את הנושא לעומק והייתי אומר שהשמטת מספר פרטים חשובים.
אז לכל המעוניינים להלן הסיפור המלא:
ערן הגיע לאודי לראשונה לאחר שנתקע עם הרכב והתלונן בפני אודי שהלכה לו משאבת הדלק.
אודי בדק את הרכב ובמקום פשוט להחליף לערן את המשאבה ולחייב אותו הוא גילה לערן שבסה"כ לא היה לו דלק במיכל !!

שמח וטוב לב ביקש ערן מאודי לבצע יישור קו כללי לרכב. לצורך כך הוחלפו שמנים, צינורות יבשים, הורכבו בלמים ועוד הרבה דברים.
בנוסף, לאחר שאני שוחחתי באופן אישי עם אודי, הוא הסכים להתקין לערן ניתוקים סודיים מיוחדים שהוא בד"כ עושה רק ללקוחות וותיקים המקורבים אליו באופן אישי.

ערן למעשה נכנס לאודי זמן קצר לאחר שהרכב שלו כמעט נגנב והיה לו חשש רב מכך. למרות שהטיפול הסתיים אודי אחסן לו את הרכב אצלו במשך 3 שבועות עד שזה יתארגן על מקום חלופי / הגנות ראויות לרכב ולא חוייב על כך בשקל בעוד שבמושב סמוך גבו ממנו 300 ש"ח ללילה לחניה !

לאחר שערן אסף את רכבו אודי ביקש מערן להיכנס אליו לאחר מספר ימים לצורך ריגולאג' לבלמים. לאחר שערן הגיע אליו הוא ציין בפני אודי שהרכב מקרטע ולעיתים נכבה.
אודי הסתכל וראה שהמחבר לכהל לא תקין ואמר לערן שכאשר יגיע אליו מנוע מיבוא הוא יתן לו מהצמה שמגיעה איתו קונקטור חדש ללא תשלום. בינתיים שם לו אזיקון לצורך חיזוק המחבר.
בינתיים ערן ניסה לבד לבצע תיקון בבית: פירק, חתך, הלחים, ניסה כל מיני ווריאציות והבעיה לא נפתרה.
ערן כעת חזר לאודי לצורך סידור הבעיה (לאחר שהוא כבר עשה ניסיונות בעצמו ויתכן וגרם נזק במערכת החשמל. שוב, ייתכן!)
אודי בדק וציין בפני ערן שייתכן ומדובר בחיישן גל ארכובה. אודי הציע לערן שישים חיישן תקין במקום ויבדוק אם נפתרה הבעיה.
אם כן מה טוב, אם לא, יפורק ויוחזר החיישן הקודם ללא כל חיוב !

לא קרה מעולם שאודי החליף למישהו משהו באופן אוטומטי ללא בדיקה של מקור הבעיה.

לכן ערן אני מציע שתדייק בפרטים ולא תציג מידע חלקי ! אודי הינו בעל מקצוע הידוע כמדקדק בפרטים הקטנים, בעל יושר אישי ומקצועי רב ונותן ללקוחותיו מעל ומעבר
בדיוק כפי שנראה בדוגמא במקרה שלך.
אני לא צריך לסנגר על אודי מזרחי, יש כאן מספיק אנשים באתר שיעשו זאת הרבה יותר טוב ממני !!

חוץ מזה, בתור אחד שהצהיר שהוא לא מבין דבר בסופות ויש לו את הרכב בקושי מספר חודשים, זה שהאוטו מניע ונוסע לא אומר
ש"הכל תקין" ולדבריך לא הייתה כל בעיה לפני כן. זה מראה בבירור שאין לך מושג או ניסיון באחזקת סופה לאורך זמן !

שניר

ערן טרופר...+six
31-07-12, 16:33
שניר כל מה שרשמת נכון רק שני פרטים השמטת 1 . כשיצאתי מאודי אחרי 10 דקות נתקעתי עם האוטו בהום סנטר ואז חזרתי והוא שם אזיקון
2.אחרי 2 דקות הופיעו שריקות חזקות מהגלגל

עכשיו שניר קח נשימה עמוקה אני נגעתי בכוהל כי נתקעתי באמצע הדרך הבייתה להזכירך יצאתי עם הבעיה מהמוסך אחרי חודש שהוא היה שמה ואודי עזר לי שנתן לי לאכסן אותו

מעבר להכל הגיפ הגיע לאודי למוסך ביום חמישי לפני שבועיים היה שם עד היום כולל הרגע הזה ממש נאמר לי שיצא בשלישי שעבר ועדיין לא יצא כשאני בעסק שלי לא יכול לקבל קעקוע אז אני קובע לו תור וכשהוא מגיע אני מקבל אותו לא מורח אותו שבועיים באני יחזור אלייך ואף פעם לא חוזר אני מתקשר לאודי כל יום הסופה היא הפרייבט שלי זה לא אמין ולא בסדר

בנוסף הרכב יצא עם נזילת שמן מהאגן מה שלא היה לפני שהוא החליף שמן אז שניר הבעיה העיקרית היא שהוא מורח אותי ואני רודף אחריו שים לב להגדרה רודף

shmil
31-07-12, 16:59
שניר כל מה שרשמת נכון רק שני פרטים השמטת 1 . כשיצאתי מאודי אחרי 10 דקות נתקעתי עם האוטו בהום סנטר ואז חזרתי והוא שם אזיקון
2.אחרי 2 דקות הופיעו שריקות חזקות מהגלגל

מבלי להתייחס ספציפית, אילו דברים שיכולים לקרות, ללא קשר לשהות במוסך.

בנוסף הרכב יצא עם נזילת שמן מהאגן מה שלא היה לפני שהוא החליף שמן
בהנחה שנזילת השמן היא לא מפקק הריקון (ואם כן, חזק מהר לפני שהוא יעוף), אין כל קשר בין החלפת השמן לנזילה, למעט השערה שקודם לכן היה לך שמן"אחר", וב"אחר" הכוונה שקודם לכן היה לך סוג מסויים של שמן צמיגי מדי.
זאת, כמובן, תחת ההנחה שמילאו לך סוג שמן מתאים, ומהכרות עם אודי - לא נראה לי סביר ששמו לך שמן לא מתאים.

אני לא יודע מה האינטראקציה שהיתה לך עם אודי, וכנראה שאיך שהוא היא היתה לא טובה, וחבל, כי את השם הטוב שיש לאודי בין גולשי האתר הוא עבד קשה והרוויח אותו ביושר.
נסה לבדוק עצמך שוב, אולי טעית היכן שהוא.

snirjeepdreamer
31-07-12, 17:21
ראשית ערן אני שמח שאתה מאשר את הדברים שציינתי ככתבם וכילשונם ועל פי הסדר הכרונולוגי שהוצג.

לגופו של עניין:
1. זה שהרכב שלך נתקע לאחר הטיפול הגדול מקורו בבעיה שהתגלתה לאחר מיכן וללא קשר לטיפול. כעזרה ראשונה עד לטיפול בבעיה שמו לך אזיקון.
וזאת עד שיגיע המחבר שאודי ציין.
הטיפול הכולל שעבר הרכב שלך בפרמטרים רבים מאוד לא קשורים לבעיה הספציפית הזו היות ולא לשמה נכנסת למוסך מלכתחילה.
2. זה ששמעת שריקות מהגלגל ייתכן ומשהו לא נעשה כראוי בטיפול וזה מובן, לגיטימי ודורש התייחסות. אני בטוח שאודי טיפל בבעיה מיד כאשר הפנתה את
תשומת ליבו לעניין. את זה משום מה לא ציינת ! (האם טיפל ולקח אחריות או לא )
3. נושא לוחות הזמנים אצל אודי הוא ידוע והוא אכן לא תקין !! זמנים זה לא הצד החזק שלו וזה ידוע והוא גם מציין זאת בפני לקוחות.
למרות ועל אף כך אנשים מוכנים לחכות כדי שהוא יגע להם ברכב היות ולו יש ידע עצום בכל הנוגע לסיקסים, סופות ורכבים אמריקאים.
בוא אגלה לך סוד קטן: כל הסדנאות שעליהם אתה שומע, לרבות היבואנים פונים לאודי כאשר נתקלים בבעיות רציניות.
אני בטוח שאם היית לוחץ עליו ומבהיר לו שמדובר ברכב ראשון ויחיד במשפחה הדבר היה מקבל עדיפות. זה כמובן ללא קשר
לבעיתיות שלו בנושא זה.

לאור כל האמור לעיל זכותך להתאכזב מהמתנה ארוכה לרכבך אך בשום פנים לא להעלות תגובה אשר
מטילה דופי במקצועיות וביושר של אדם ומציגה אותו כקומבינטור וסחטן כספים שמחפש רק איך לדפוק אותך !

שניר

ערן טרופר...+six
31-07-12, 17:30
חברה תראו אודי מקצוען אני יודע והכל יכול לקרות בסופה שנת 96 זה אני גם יודע גיפ ישן וכו אבל שימו לב לשורה תחתונה זה הרכב היחיד שלי ואני צריך מישהו שייתקן לי תרכב שאני מאוד אוהב אבל מאוד אוהב בזמן שאמר עיקובים יש יום יומיים למה שבוע וחצי

אודי מכונאי עם ידי זהב וכנראה גם לב היות והוא נתן לי לאכסן את הרכב אצלו שבועיים אחרי גמר יישור הקו
כנראה שהציפייה שלי לאחר יישור הקו הייתה לקצת שקט וביטחון בסופה ולא להיתקע 10 דקות אחרי ועם הציפיות שלי גבוהות מידי אז זאת כנראה הטעות שלי

אודי אפילו הציע להשתתף ברכב השכרה חצי בחצי מעולם לא התכוונתי לרמוז שאודי נוכל או משהו בסגנון סחטן או איך שלא הגדרתם את זה

ושניר נתקעתי 10 דקות אחרי שיצאתי מהמוסך התקשרתי לאודי ותוך כדי פתאום הניע לאחר חצי שעה בחום

קצת מבאס לשים 6000 שקל במוסך לשמוע שריקות מאחד הגלגלים (להתקשר מיד להודיע כמובן) ולהיתקע אחרי 10 דקות אחרי שחודש לא נהגת על הגיפ שלך

benb
31-07-12, 17:34
אני מציע לעשות שלום בית
טוב שיש פורום כי ככה אפשר לשים דברים בפרופורציות הנכונות

ד ו ר ו ן
31-07-12, 18:04
אני לא מצליח להבין מה הקשר בין הטיפולים שתיארת ובין השריקה.
משהו מהדברים שאודי טיפל בהם כשל או לא מתפקד?

ערן טרופר...+six
31-07-12, 18:18
בתגובה לדורון
הקשר הוא שהוחלפו הבלמים ושמנים בסרנים ואני ממש לא יודע הרבה בסופה (מכונאות) הורדו הגלגלים מן הסתם ומשהו חזר כנראה (שוב אני לא מכונאי ) לא כמו שצריך

אודי טיפל בגיפ דורון והגיפ כשל ולא תיפקד 10 דקות אחרי היציאה מהמוסך את מי בדיוק אתם רוצים שאני יאשים את עצמי

אני בטוח שכל אחד מהמגיבים היה חוזר למוסך ומצפה שיטפלו בו תכסף שלי לא מצאתי על עצים זה מעצבן שאחרי ששילמתי שנייה בדיוק צצו כל הבעיות והאמינות של אודי או כל בעל מקצוע אחר מעניינת לי תת.....

benb
31-07-12, 18:37
אז הנזילה היא מהביצה הוא מהקרתר?

ערן טרופר...+six
31-07-12, 18:43
מהקרטר

benb
31-07-12, 18:46
בתור התחלה תנסה לחזק את הבורג ריקון ותראה בכלל מאיפה הנזילה מתחילה
קורה שלא מחזקים חזק מספיק ויכולה להיות נזילה קלה

גניסלב רונן
31-07-12, 18:53
בתגובה לדורון
הקשר הוא שהוחלפו הבלמים ושמנים בסרנים ואני ממש לא יודע הרבה בסופה (מכונאות) הורדו הגלגלים מן הסתם ומשהו חזר כנראה (שוב אני לא מכונאי ) לא כמו שצריך

אודי טיפל בגיפ דורון והגיפ כשל ולא תיפקד 10 דקות אחרי היציאה מהמוסך את מי בדיוק אתם רוצים שאני יאשים את עצמי

כן .

תאשים את עצמך .

המלצה שלי ,להבא אל תתעסק במה שאתה לא מבין בו ואל תצהיר הצהרות לא מבוססות .
לטעמי עשית עם אודי עוול גדול ,שם טוב לוקח זמן רב לרכוש אבל כדי להשחיר אותו לא צריך יותר מדי .

אודי לא שעון שוויצרי עם לו"ז ,אבל המקצועיות ,יושרה ,היותו בן אדם עם נכונות לעזור תמיד ,פשוט מאפילים על כך .

לסיכום - בענק ,אתה פשוט כפוי טובה .

גילוי נאות -אני חבר ולקוח של אודי .

רונן

yoav21
31-07-12, 19:05
חברים
אני חושב שערן הבין את המסר.
עדיין אני בטוח שכל אחד מכם שהיה משלם 6000 ש"ח ונתקע אם הרכב היה מתבאס!!!.

ערן אני בטוח שאם תחזור לאודי ותדברו (לא על גבי הפורום) תגיעו לעמק השווה ודעתך בסוף תהייה חיובית, כי הוא באמת בעל מקצוע אמין וטוב!.

yes1952
31-07-12, 19:23
אחרי שאני התאכזבתי קשות ממוסך הייטק מוטורס (ותרשו לי לא לפרט) ואני כותב זאת מאחר ובשרשור אחר הוא היה ברשימת המומלצים
נסעתי עם הג'ימי שלי לאודי מזרחי -הוא פתר את כל התקלות שהיו
בנוסף יעץ לי בנושא קניית הסופה שלי-הפנה אותי לאחרים אף על פי שיד לו סופה למכירה-
לאחר ששמע את הדרישות שלי מסוג הרכב שאני רוצה והשנתון אמר לי-מה שיש לי לא מתאים לך-
ואכן רכשתי סופה בעקבות המלצה של אודי---המלצה מחבר אחר שבא איתי לראות סופה לא יצא לפועל מפני שבעל הסופה לא חזר אלי מסיבות השמורות עימו-
לאחר שקניתי את הסופה שלי התייצבתי איתה אצל אודי מזרחי והוא בדק אותה ס"מ אחר ס"מ-רשם את ההערות שלו-שהפנו למי שמכר לי אותו ודברים מטופלים בצורה מושלמת
בלי תירוצים בלי החלטות מה טוב בשבילי ומה לא
ישר פתוח ולעיניין
ומכאן יישר כח למוסך אודי מזרחי--אני מניח שלו הכרתי אותו לפני חצי שנה הייתי חוסך ממון רב
יוסי

zviki
31-07-12, 19:30
לא רציתי מההתחלה להיכנס לוויכוח,אבל אני מרגיש שאני חייב אם לא בשבילי אז לפחות בכדי להגן על שמו הטוב, המוניטין, של אודי מזרחי.
אין לי שום כוונה לסתור את דברי פותח השרשור, כבודו במקומו מונח, לא הייתי שם, אינני בקיא בפרטים, כל דבר לגופו.

אני מרשה לעצמי לומר בקצרה: וותק של למעלה מ- 50 שנה כלקוח מוסכים מכל המינים והסוגים.
כבר ציינתי בעבר - אודי מזרחי אחד האנשים היותר הגונים ,ישרים, חביבים , מקצוענים ובעצם מה לא? אשר הכרתי במהלך חיי הלא קצרים עם ג'יפים ורכב פרטי.
ההגינות שלו לפעמים הביכה אותי. דוגמה אחת [למשל] , אחרי שהתקין לי מדחס מזגן משומש והוא שבק חיים אחרי כ-8 חודשים- החליף לי לחדש מהניילון ללא עלות ודמי התקנה בלי שאלות מיותרות. יש לי עוד הרבה מה להגיד בשבחו.

לאחר מס' שנים ומכורח הנסיבות המיוחדות, לא בשל חילוקי דעות או אכזבה, אני "עובד" כיום עם " אורן כפר הנגיד" ומרוצה עד הגג, [לא קשור לנושא, חשבתי שראוי לציין זאת].
בהצלחה

ערן טרופר...+six
31-07-12, 19:35
כולכם צדיקי אודי ואני ממש אדם רע .... רק כדי שתירגעו לכל הוותיקים פה היוצאים אלי בהאשמות להכפשה זה הניסיון שלי עם הבחור אלה עובדות לא המצאתי כלום תחייו עם זה או לא זאת בעיה שלכם אני בעצמי בעל עסק ישר שלא מתנער מאחריות גם עליי יש שייגנו המון וגם לא מרוצים בכל זאת העובדות הובאו בפני מי שהיה צריך שזה אודי את כל מסע ההכפשה דרשתם אתם ורק אתם בניסיון לגונן על מישהו שאף אחד לא תוקף .

ושוב אודי הוא מכונאי מצויין ואחלה גבר
פירקתי עצבים ואתם יצאתם למסע צלב

grand
31-07-12, 19:47
ערן.
אני יכול לשער רק דבר אחד, כיוון שאתה לקוח חדש אצל אודי ועדיין לא הספקת להכיר את אופי הבנאדם, לקחת את זה לכיוונים קצת קיצוניים, למרות שאני יכול להבין את התסכול שלך, אתה צריך להבין שרכשת סופה ישנה וחיישן קראנק תקול למשל זאת בעיה די נפוצה במנועי ה 4L.
זה נכון שיש לאודי בעיה בלו"ז, אף אדם אינו מושלם ולפעמים גם הטובים ביותר עלולים לטעות, אבל לאחר כ 12 שנים שאני מכיר את אודי, אין מצב שאודי לא יקח אחריות על פשלה שהוא עשה, ואין סיכוי שהוא ינסה לדחוף ללקוח עבודות וחלקים מיותרים. נהפוך הוא, הוא תמיד ינסה לחסוך כסף ללקוח.
כאשר אודי עורך חשבון ללקוח ( לי לפחות..) הוא מתפתל קצת, בצניעותו.. שואל אם הסכום בסדר? לא יקר מדי? זה האיש, תמיד ישמח לעזור, למצוא פתרון, סתם להציע קפה או בירה.
נכס יקר לבעלי הג'יפים באזור.

zviki
31-07-12, 19:48
כולכם צדיקי אודי ואני ממש אדם רע .... רק כדי שתירגעו לכל הוותיקים פה היוצאים אלי בהאשמות להכפשה זה הניסיון שלי עם הבחור אלה עובדות לא המצאתי כלום תחייו עם זה או לא זאת בעיה שלכם אני בעצמי בעל עסק ישר שלא מתנער מאחריות גם עליי יש שייגנו המון וגם לא מרוצים בכל זאת העובדות הובאו בפני מי שהיה צריך שזה אודי את כל מסע ההכפשה דרשתם אתם ורק אתם בניסיון לגונן על מישהו שאף אחד לא תוקף .

ושוב אודי הוא מכונאי מצויין ואחלה גבר
פירקתי עצבים ואתם יצאתם למסע צלב
חס וחלילה, אין ולא הייתה שום כוונה [מצידי בכל אופן] להטיל דופי בדבריך וגם ציינתי זאת בהודעה הקודמת שלי. מרוח הדברים בתגובה שלך - נראה לי שאתה כועס . אז לא.לא, ....לא זו הייתה הכוונה, יצאתי להגן על אודי מזרחי בלי שום קשר למקרה שלך.

ערן טרופר...+six
31-07-12, 20:04
התחלת השרשור הייתה פריקה של תסכול לאחר עיקוב של כמעט שבועיים לאחר מכן הגעתי לאודי והבאתי בפניו את הדברים טעיתי בסדר לא הייתי צריך להשמיץ לפני שדיברתי איתו אבל אחרי שבוע וחצי של אני יחזור אלייך ושום חזרה לא באה יריתי קצת באויר לפרוק זה הכל תירגעו

zviki
31-07-12, 20:20
התחלת השרשור הייתה פריקה של תסכול לאחר עיקוב של כמעט שבועיים לאחר מכן הגעתי לאודי והבאתי בפניו את הדברים טעיתי בסדר לא הייתי צריך להשמיץ לפני שדיברתי איתו אבל אחרי שבוע וחצי של אני יחזור אלייך ושום חזרה לא באה יריתי קצת באויר לפרוק זה הכל תירגעו

אכן יש בעיה עם הלו"ז של אודי. לא מתוך רוע או אדישות. הבנאדם עסוק מעל ומעבר, אין לו זמן להשתין, לפעמים לענות לטלפון או להחזיר תשובה, לדבר לא על ענייני עבודה. כל זה מתגמד בסה"כ החיובי מאוד.

yes1952
31-07-12, 20:22
ערן
אני חושב שאם יש מקום לפריקת תסכול זה המקום
אני אישית לקוח חדש אצל אודי ומניסיוני(אני כבר אחרי 60)הוא זן נדיר ממש כך
הלוואי ואני הייתי פורק כמוך את התסכול שהיה לי מהמוסך האחרון שטופלו בו 3 מכוניות שלי
אך מאחר ומצאתי בית חדש (אצל אודי)לטפל בו ברכבים שבמשפחתי החלטתי לנצור אש
יישר כח
ומחרתיים בליל הירח בשטח אשתה כוסית קטנה של וויסקי לחייך
(אינני ציני בדברים שכתבתי-אני רציני)
תודה ערן
יוסי

asafk
31-07-12, 22:28
ערן,
אני חושב שמובן לכולם שדבריך נכתבו מתוך תסכול מזה שבשורה התחתונה הרכב שלך לא נוסע אחרי שהיה לא מעט זמן במוסך.
רק מנסים לומר לך שייתכן והבעיה לא בגלל הטיפול, אלא צירוף מקרים.
ובכל זאת, ראוי לקבל יחס קצת יותר מהיר וזמינות יותר טובה מבעל מקצוע.

אני כמובן לא יודע את הפרטים, ולא יודע מה גרם למה, וכן, יכול להיות שיש בעיה זו או אחרת כתוצאה מהטיפול. יכול להיות.
אני גם לא מכיר את אודי מזרחי, אבל שמעתי עליו הרבה דברים טובים מאנשים שאני מעריך את דעתם. זה לא אומר שהוא לא טועה.

עצתי לך - גש למוסך, רגוע, לא באמצע היום ובשיא הבלאגן, ודברו בגובה העיניים. לפעמים תקשורת ישירה בין שני אנשים פותרת הרבה מאוד.
מעבר לכך, אני חושב שהדיון הזה כבר מיצה את עצמו והוא יינעל. אם אודי או ערן ירצו לעדכן - שלחו לי בבקשה ה"פ ואני מבטיח לעדכן בדיון הזה.

אסף.

asafk
03-08-12, 12:03
נכנסתי לאודי מזרחי החלפתי חצי אוטו שמנים בסרנים בלמים הכל האוטו יצא עם בעיה חדשה בעיה בקונקטור של הmsd סידר קומבינה ושיחרר אותי נתקעתי אחרי שבועיים נגעתי פירקתי לא הצלחתי להניע גררתי למוסך לפני הכניסה למוסך לא הייתה שום בעיה חוץ ממיכל דלק עקום ושעון דלק מזייף ומאז רק בעיות עכשיו מהmsd הוא מכניס לי חיישן גל ארכובה האוטו במוסך כבר שתי שבתות

בקיצור חוסר אחריות הרכב רכב יחיד אצלי מחפש מישהו שיכול לתת שירות מקצועי ואמין ולא אודי מזרחי תודה

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=68029

ובא לציון גואל.

אסף.

-->