PDA

צפייה בגרסה מלאה : H3 ,FJ או JK?

mickyc
01-08-12, 10:42
לאחר שנמכר הדיסקו וראש ממשלה פסלה דיסקו אחר, התקבל אישור לאחד מהרכבים הנ"ל.
הרכב ישמש את כבודה ביום יום וטיולים בסופי שבוע עד רמת עבירות ביינונית.
התקציב הוא כ-180K וראש הממשלה פוסלת רכב מתחת ל-2009 אך הסכימה להחריג את ה-FJ.
איך ה-FJ בשטח? נוח ליושבים מאחור להכנס ולאת עם דלתות ההתאבדות שלו?
לחבר היה H3 אשר האכיל אותו מרורים מבחינת אמינות, כולם כך?
איך החיים עם JK ביום ביום?
תודה מראש לעוזרים.

נמרוד
01-08-12, 20:39
JK הוא ברירת המחדל - הוא נפוץ ונעשה יותר נפוץ בארץ. זה אומר שיהיה יותר קל וכלכלי להחזיק אותו כמשומש - מוסכים, ידע, חלפים ועוד. כמובן ששוק השיפורים שלו הוא הגדול ביותר, בכלל, מכל רכב שטח אחר בעולם, ובמיוחד בארץ - מאותה סיבה. העובדה שזה רכב פתוח עם סגירת פלסטיק מצ'וקמקת זה היתרון הגדול שלו, וגם החסרון מול השניים האחרים. חסרון אחר זה המנוע הלא מבריק (עד 2011).

H3 זה רכב שלא מיוצר יותר, מחברה שלא קיימת יותר. הוא רכב לא רע בכל בבסיסו - רכב שטח טוב אפילו, בתצורה המקורית. התחזוקה שלו תהיה יותר קשה מJK כי הוא פחות נפוץ בארץ.

הFJ עוד יותר נדיר בארץ, וזה טויוטה, וזה מראש רכב יותר יקר ויוקרתי מהשניים האחרים. אבל זה רכב מיוחד שנראה מיוחד - אולי זה מה שאתה מחפש...

אישית הייתי בוחר בJK ללא ספק, גם משיקולים פרקטיים וכלכליים (הימור קטן יותר בתחזוקה) אבל בעיקר כי זה ג'יפ אמיתי, פתוח, בסיס מצויין לבנייה של רכב חלומות.

hogi
01-08-12, 23:22
מסכים עם נמרוד.
ההאמר הוא לא ממש פטיש, הוא גרזן. זה רכב שאי אפשר להתעלם מהנוכחות שלו אבל לטעמי - לשלילה. רוב קהל היעד של הקונים שלו יכול לספק את כל אוהבי הסטראוטיפים והוא מושך מבטים כמו BMW 318 בשנות ה-80 וכמו מכוניות סופר יוקרתיות ומעורר תחושת אנטגוניזם. לא בטוח שראש הממשלה תאהב את זה, אבל אתה מכיר אותה יותר.
FJ הוא פיסול סביבתי במיטבו ויש לו הסיכוי הגדול ביותר להפוך לרכב אספנות נחשק, אם רק תחכו איתו מספיק שנים.
שניהם נמצאים בשני הקצוות של אותו מקל - SUV גדול ובולט, אחד לשלילה והשני לחיוב [לטעמי האישי]. לשניהם גם קוראים ברחוב 'ג'יפ' אבל ג'יפ אמיתי יש רק אחד - רנגלר.
הוא נראה צנוע - יחסית אליהם - ומושך פחות מבטים אלא אם 'משפרים' אותו ברמות לא חוקיות. גם אני הייתי בוחר בו, אבל לא בשבילה אלא בשבילי.

אמנם לא הזכרת אותו כבחירה אבל אפשר ללכת לאח/אחיין/בן הדוד של הרנגלר - הגרנד צ'ירוקי. במחיר שאתה מדבר עליו יש אין סוף גרנדים למכירה עם מגוון מנועים, עם פינוק של תא נהג שהיא תהנה יותר משלושת האחרים, עם רמות עבירות שבין 2X4 ועד לנעילות וכו'. וגם כאן יש מוסכים, ידע, חלפים ואפשרויות שיפור רבות.
שרת החינוך הבריאות והאוצר אצלנו פסלה אותו לצערי ["גדול מדי בשבילי" היא קבעה ולכן 'נאלצת' לחיות עם הליברטי]. בתוכנית החומש הסודית שלי היא תקבל סוויפט/יאריס או ערימת מתכת ופלסטיקים דומה ואני אקבל רנגלר.

mickyc
02-08-12, 09:48
תודות על ההארות וההערות,
הגברת נסעה ונהגה בגרנד ועוד HEMI. ממש לא מעוניינת ולא רוצה אחד כזה. גם הליברטי נפסל וכמו כן Range Rover שנת 2003 או 2004 ודיסקו 3.
ה-H3 מאוד מפתה במחיר וחוות דעת של חבר אשר היה לו אחד כזה, כשהוא נוסע, הוא מצויין. רק שאצלו הוחלף כמעט הכל מלבד המנוע. לכן נשאלה שאלת האמינות שלו. ר"מ דווקא אוהבת את המוחצנות שלו.
JK בא מאוד בחשבון, היא מעדיפה את הקצר,אך לא פרקטי בעליל, ואפילו ישנו גישוש אצל שר העל לעינייני כלכלה ל-Robicon ביבוא אישי (כן, אני יודע שזה לערך כ-100K יותר. אז לא נצא לחופשה כי אבא שרף את הכסף על Robicon והבנות לא יאכלו חצי שנה, אז מה?)
FJ עדיין תעלומה, יש למישהו אחד כזה שניתן לתהות על קנקנו מקרוב?
תודה.

mickyc
08-08-12, 13:19
לאחר בדיקה לא כל כך מעמיקה, הוחלט שה-FJ ישאר חלום כמו של רבים אחרים.
ושוב נשאלות השאלות
איך החיים עם JK ביום יום?
מה בדבר אמינות ה-H3?

GodsFather
08-08-12, 13:21
בוא נשאל ככה - מה באמת אתה רוצה ? כי נראה לי מהשאלות, שאתה כנראה רוצה כלי שהחבר'ה הציעו לפסול, וזה בסדר כי ככה זה בתחביב המשוגע הזה, אין החלטות רציונאליות.

mickyc
08-08-12, 13:27
אני???
רוצה רוביקון חדש (עם צמיגי 35" אם אפשר. תודה)
מה האישה רוצה?
זו כבר השאלה הנכונה יותר.
אלו שני הרכבים שהגיעו לקו הגמר והשאלה איך החיים איתם ביום יום? הרי ממלא רוב הנסיעות הן בכביש וכבודה תשתמש ברכב ביום יום.

GodsFather
08-08-12, 13:41
אמרו לך - הH3 בעייתי כי הוא כבר לא מיוצר ואם אתה נתקל בצורך להשיג חלקים אתה עלול לשלם על זה ביוקר רב ולפעמים גם בהשבתה.

הJK נפוץ מאד בארץ ובחו"ל, הוא אמנם לא מפואר כמו הH3 (ואני מבין ממך שזה משהו חשוב לגברת יותר מסרנים חיים) אבל עדיין מספק מאד ואפשר כמובן להוסיף לו ניקלים ושאר ירקות נוצצים כדי שהיא תרגיש יותר טוב.

raanan
08-08-12, 13:58
לאחר שנמכר הדיסקו וראש ממשלה פסלה דיסקו אחר
כבר רואים שראש הממשלה עם רגליים יציבות על הקרקע ...

הרכב ישמש את כבודה ביום יום וטיולים בסופי שבוע עד רמת עבירות ביינונית.
לדעתי טויוטה לנדקרוזר 120 תפור לדרישות במידה ונכנס בתקציב. מכסימום הקינג או מחליפו.
זה בהנחה שראש הממשלה החליט על קיצוץ בתקציב האחזקה למוסכים (הנסיון מהלנד רובר כנראה).

בהצלחה
רענן

hogi
08-08-12, 23:57
אני???
רוצה רוביקון חדש (עם צמיגי 35" אם אפשר. תודה)
מה האישה רוצה?
ם.
הבנתי מי שם ראש הממשלה.
לא הבנתי מי שר האוצר...
אם אתה רוצה רובי חדש, ברור שתעדיף את הרנגלר המשומש על פני הפטיש המשונה.

נמרוד
09-08-12, 09:29
רענן, אל תבגוד בבני מינך!

הבן אדם כבר ניצח 90% מהדרך, הוא כבר שכנע אותה שזו היא שרוצה או JK או H3, הלוואי על כל הגברים בישראל... אז תחזיר אותו אחורה! ;)

raanan
09-08-12, 10:05
רענן, אל תבגוד בבני מינך!

הבן אדם כבר ניצח 90% מהדרך, הוא כבר שכנע אותה שזו היא שרוצה או JK או H3, הלוואי על כל הגברים בישראל... אז תחזיר אותו אחורה! ;)

דווקא נהפוך הוא !
הוא כרגע אולי בכיוון של ניצחון טקטי (ירכוש H3 או JK) . אבל חבל שיפסיד במערכה כולה !
(אם ראש הממשלה יחליט חד צדדית על התנתקות ונסיגה מלאה מעולם הג'יפאות. לך תדע כמה זמן לקח להתאושש מהדיסקו ...)

רענן

mickyc
09-08-12, 10:11
רענן, לא יהיה ל.ק בבית. כבודה אינה מעוניינת.
hogi כמו אצלנו במדינה, כך גם בביתי, היא ראש הממשלה וגם שרת העל לענייני כלכלה.

מתחיל החיפוש אחר JK

תודה לכל העוזרים

GodsFather
09-08-12, 10:26
גם לא כמו ההוא של יואב ? עם המתנפחים ?

יואב פולס
09-08-12, 12:42
גם לא כמו ההוא של יואב ? עם המתנפחים ?

לעניות דעתי, מי שמחפש JK או H3 - אינו קליינט של ה 100. עניין של סגנון. אם הגב' פסלה גרנד HEMI וגם דיסקו 3 היא רוצה משהו אחר.

mickyc
15-09-12, 16:25
שלום לכולם,
כבודה נסעה ב-JK ואמרה "רוצה כזה".
נרכש אקסמפלר מודל 2010.
הממשלה (אשתי) מאושרת.
שנה טובה.

נמרוד
15-09-12, 17:26
אשריך, נפלת על "דיקטטורית נאורה" מה שנקרא ;)

hogi
15-09-12, 21:07
אמא שלי הייתה אומרת על זה ביידיש:
הלוואיי אוף מיר גזועקט
שנדמה לי שזה "הלוואי שיגידו את זה עלי" או בקיצור "הלוואי עלי"...-
גם הג'יפ וגם ממשלת אחדות כזו.

תביא מהר תמונות!

landY
18-09-12, 14:49
תתחדשו, זה הדבר האמיתי

asafk
18-09-12, 16:59