PDA

צפייה בגרסה מלאה : קפיצי oldman- חוות דעת

boaziko
06-03-05, 10:49
במסגרת נסיון לפתור סוגיית קפיצים שלא נגמרת אני זקוק במהרה לחוות דעת על קפיצי oldman (אם ככה כותבים את זה..). במיוחד אם מישהו חווה את הסט על סמוראי (או יותר נכון - את הסמוראי על הסט.. לפי מה שאני מבין אין הרבה כאלה..)
תודה.

sush
06-03-05, 16:13
היי, קניתי לפני כמה חודשים קפיצים של אולדמן אמו. הסט הבסיסי הוא של ארבעה קפיצי עלים שנותנים הגבהה של שני אינץ' מקדימה ושניים וחצי אינץ' מאחורה. ניתן לבחור עבור הסרן האחורי שני סוגים, מדיום או heavy duty. אני בחרתי את המדיום. בנוסף רכשתי מאולדמן אמו (דרך Wheelers Off Road בארה"ב) את כל הסט שכלל גם ארבעה בולמי גז, (שוב- מדיום לסרן האחורי) ומייצב הגה. התוצאה, רכות נסיעה ניכרת (עדיין לא סיטרואן או רנו), מהלך מתלה משופר והגבהה כפי שהוזכר למעלה. בנסיעה בכביש יש שיפור ממש משמעותי כאשר יש שיכוך רציני של המהמורות והקפיץ ממש מורגש (תנודה גלית לאחר קפיצה הנמשכת כמה שניות טובות מול הזעזוע הרגיל).
נקסוס ואיל שנסעו בג'יפ שלי ציינו גם הם את הרכות הניכרת של הסוזוקי מול סמוראי רגיל.
מקווה שעזרתי

boaziko
06-03-05, 17:22
שלום,
קודם כל תודה על התגובה.
דבר שני בקשר לקפיצים - נכנסתי לאתר שציינת אבל לא מצאתי את הקפיצים. אתה יכול לספר לי כמה הם עלו? ואיך הבאת אותם לארץ?
תודה ,
בועז.

boaziko
06-03-05, 17:25
טוב, ההודעה שלמעלה היתה אמורה להיות ה"פ... :roll:
תסלחו לי, אני מעופף......

sush
06-03-05, 20:03
האתר שבנושא הוא האתר שבו קניתי, משום מה הגיע עם סטיקרים של Wheelers Off Road'
הלינק למפרט והמחירים הוא הבא:

http://www.rocky-road.com/zukome.html

והבאתי את הכל איתי כל נסיעה (עבדתי בארה"ב באותה תקופה) מעט גם בגלל שיקולי משקל ובעיקר משיקולי מכס

jack1505
14-01-08, 16:50
גם לי יש שאלה דומה אלה שהיא נוגעת לפגירו קינג ארוך. האם מומלץ להשתמש ב OLDMAN או בקפיצי ויינבאך הגרמנים? (מקוה שאייתתי נכון)

-->