PDA

צפייה בגרסה מלאה : התנצלות למוסך אודי מזרחי -הוא מלך האודי הזה

ערן טרופר...+six
03-08-12, 09:45
יצאתי פה בהצהרות ובתלונות כולם סתמיות הבחור מקצוען וגבר שאין כמותו .....נכון לוקח לו זמן שזאת הבעיה העיקרית אבל הוא אלוף עם ידי זהב ולא הגיע לו את כל הרעש שעשיתי פה או במוסך

יצאתי דביל ואת הסליחה הראשונה ביקשתי מאודי עצמו שקיבל ודיפדף ותיקן לי תגיפ

yes1952
03-08-12, 10:14
ערן
יושרה ועמידה על האמת הינם דבר חשוב
ואתה ניחנת בזה
נשמח תמיד לסייע
כל הכבוד
יוסי

benb
03-08-12, 10:21
כל הכבוד

boaz avrahami
03-08-12, 16:06
חכה ערן שתכיר אותו יותר לעומק.
אין אנשים כמוהו. בעל מקצוע בחסד ואדם יקר מפז.
יכולתי לכתוב מגילה ארוכה על מעלותיו אבל אני בטוח שתלמד אותם בעצמך עם הזמן ואודי אינו זקוק לפרסומת שלי.

hogi
03-08-12, 23:11
מסכים עם כל המפרגנים.
נאלץ להסכים גם עם בעיית הזמנים הידועה...

על אודי יצרו את ביטוי הסלנג "אין דברים כאלה".
אני, אגב, פיצחתי את סוד בעיית התארגנות הזמן וההמתנה הממושכת:
בסופה אני נאלץ להמתין כמו כולם, ימים על גבי ימים.
אבל כששאלתי אותו אם יסכים לטפל גם בליברטי - הוא הודיע לי ש-"זה לא ג'יפ אמיתי" ומאז כל פעם שצריך משהו בליבי - הוא מטופל באותו יום!

המסקנה שלי- אודי חייב להקיף את עצמו לא רק בגרוטאות האישיות שלו אלא גם בסיקסים, סופות ושאר הגרוטאות שלנו. אם חצר המוסך לא מלאה עד אפס מקום בברזלים חלודים - הוא לא ישן טוב בלילה.
את כל שאר צעצועי הפלסטיק החדשים הוא משחרר מיידית. הם לא עושים לו את זה;)

הבן הקטן שלי ביקר איתי אצל אודי לפני מספר חודשים ומיידית הדביק לו את השם "אודי-גרוטאודי". מאז, זה שמו אצלנו בבית.

zviki
03-08-12, 23:50
הכל נכון. יחד עם זאת אין מצב שהוא לא "יעמיד" לך את הרכב על הרגליים אם זו תקלה קלה ודחופה[אם אפשר להגיע אליו עם הרכב התקול] מהיום להיום לנסיעה מנהלתית ובשלב יותר מאוחר כפוף להזמנת תור בצורה מסודרת- לפתרון סופי ומלא של הבעיה.
בעצם -אודי מזרחי זה לא מוסך, זה מועדון חברים. רק שיהיה לי בריא האיש העניו, צנוע, הזה.

כל זה מחוץ לעובדה שאפשר להשקות אצלו ,ללטף לפעמים בחצר החיצונית שלו .... חמור :)

hogi
04-08-12, 18:02
הכל נכון. יחד עם זאת אין מצב שהוא לא "יעמיד" לך את הרכב על הרגליים אם זו תקלה קלה ודחופה[אם אפשר להגיע אליו עם הרכב התקול] מהיום להיום לנסיעה מנהלתית ובשלב יותר מאוחר כפוף להזמנת תור בצורה מסודרת- לפתרון סופי ומלא של הבעיה.
בעצם -אודי מזרחי זה לא מוסך, זה מועדון חברים. רק שיהיה לי בריא האיש העניו, צנוע, הזה.

כל זה מחוץ לעובדה שאפשר להשקות אצלו ,ללטף לפעמים בחצר החיצונית שלו .... חמור :)

ואפשר לשבת בזולה ולשתות קפה,
ואפשר ללטף פגרי וויליסים ושלדי סיקסים.

בסופו של דבר הוא מגשים יום יום את חלום הילדות הרטוב של חלק מאיתנו - להיות מוקף בצעצועים אמיתיים, שלמים ומפורקים.

snirjeepdreamer
05-08-12, 23:25
ערן,
רציתי רק לבקש ממך לא לכעוס עלי. לא הייתי לי שום מטרה להוכיח אותך על טעותך בשרשור הקודם ולא חלילה לגרום לך לחוסר נעימות.
רציתי רק להעמיד את הדברים על דיוקם.
כפי שאמרו לך כבר כאן, כולנו מבינים את התסכול במקרה שעברת ואת העובדה שהוצאת קיטור ללא כוונת זדון לפגוע באף אחד.
אני רוצה שתדע שלא משנה מה קרה ,עזרה והכוונה ממני תמיד תקבל.
ובנושא שיפוץ צמת החשמל עליה דיברת אתה מוזמן לעשות זאת יחד איתי. אני כרגע מתחיל תהליך דומה בצמה נוספת שיש לי עם סכימות
חשמל ובצורה מסודרת.
ואני לא יודע אם אתה יודע אבל אודי היה אמור במוצ"ש לנסוע לנופש שבוע באילת עם המשפחה.
אבל היות והוא החליט שהוא לא מוותר ומוצא את התקלה ברכב שלך הוא ישב במשך 3 ימים עד 01:00 בלילה,
איתר ופתר אינסוף תקלות עד שביום ה' ב01:30 בלילה שלח לי SMS שסוף סוף הצליח במשימה.
הוא נשאר ביום שישי וגם ביום ראשון (היום) כדי לסגור לך את הרכב כדי שיהיה לך מוכן.
אתה מבין, הוא דחה את הנופש שלו ויצא רק היום אחה"צ כדי שיהיה לך את הרכב !
ושיהיה לך טוב על הנשמה !

אני מאחל לך שתיסע בדרכים טובות ותהנה ממנו באותה רמה שהשקעת בו.
ודע לך, בתור חבר קרוב של אודי, הוא לא שומר טינה !

שניר

boaz avrahami
06-08-12, 01:35
ואם מישהו מכיר עוד נותני שירות כאלו שיקום! (לאו דווקא מכונאים)

ניב151
08-08-12, 17:01
אכן מלך!!

בדיפנדר הקודם שלי שנת 97' טיפלתי אצלו.
הבחור אמין, ישר, מחירים הגונים, משקיען.
הוא שנא לטפל ברכב שלי (מת על בנזין), חלק מהדברים הוא גם למד עליו, אבל הוא הציל אותי מהוצאות מיותרות שכל גורו של לנד רובר היה פושט את עורי.

אין עליו.
ניב

zviki
08-08-12, 19:54
אם כבר, אז עוד סיפור מקרה שהתרחש לפני כשנתיים.

לאחר רעשי חיכוך בבלמים של הרכב הפרטי [ניסן אלמרה] קבעתי עם אודי תור לתיקון העניין ואם כבר אני אצלו -להמשיך בטיפול תקופתי כללי של הרכב.
אודי נוהג לצאת לחופשה באילת מדי שנה. במהלך החופשה הוא לא סוגר את המוסך,המוסך פתוח לתקלות שבר, לאפשר המשך נסיעה ללקוח באופן זמני עד לפתרון סופי של התקלה עם חזרתו מהחופשה.
לא יכולתי להגיע אליו בשעה שנקבעה לי [0800] ואודי כבר באילת. בשעה 1600דיברתי עם פיני העובד שלו, גם נשמה טובה בפני עצמה, הסברתי לו מה הבעיה אצלי והוא אמר לי- בוא מיד לפני שסוגרים את כל החנויות, אני כבר מזמין לך בלאנקו צלחות סנדלים,רפידות, מה שבטוח בטוח. או קיי.

הגעתי למוסך בסביבות השעה 1700עליתי על הליפט הגלגלים פורקו , פיני אומר לי- יש גם בעיית קליפר, אנחנו
לא מחזיקים כזה במלאי, הכל סגור עכשיו ואין לי ממי להזמין עכשיו. בעיית בלמים, ע"פ החוק הרכב לא יוצא מכאן. אודי עדיין לא בתמונה, אולי בבריכת השחיה במלון.

ועכשיו מתחיל הוויכות הבלתי נמנע- פיני!!! אין שום סיכוי שבעולם שהרכב נשאר פה עד מחר,, לא התכוננתי לזה, יש לי מחר המון בעיות דחופות לסדר וכו' וכו'.
מצטער אסור לי להוציא את הרכב מהמוסך, לאחר תחינות רבות- טוב תן לי לדבר עם אודי,
לא רוצה להפריע לו בחופשה!!!!
אין לי ברירה, אתה לא מוכן להשאיר את הרכב עד מחר.
טוב דבר.
מצלצל לאודי, מספר לאודי אודות המקרה, אודי מבקש אותי לטלפון

צביקה אתה הרי מכיר את החוק, נכון?
וודאי שאני מכיר את החוק, אבל אם הרכב נשאר ללילה ואקבל אותו רק מחר- הלך עלי סופית.
טוב, תן לי לחשוב מה עושים

המתנה מורטת עצבים,כבר חושך, אחרי כשעה אני רואה את פיני מארגן ארגז כלים.
נו מה פיני?
אני יוצא לפרק קליפר מהניסן של חבר של אודי ולהרכיב לך. תשאר פה, תשגיח שאף אחד לא נכנס, תענה לטלפונים במשרד ותגיד שסגור כבר.
לאחר כשעתיים וחצי מגיע פיני עם החלק שנלקח מניסן אחרת, חבר של אודי. אנחנו כבר עמוק בתוך הלילה.

הכל סודר, תוקן,כולל טיפול מקיף
זה אודי,אני כבר לא מדבר על זה שעל כל הטרטורים לא רצה לקחת
ממני אגורה, תחזיר לחבר שלי את החלק וזהו.

-->