PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרופסור אחד ממכון וויצמן למדע.

zviki
05-08-12, 21:55
ראשית יצויין - אין לי כל כוונה להעליב, לפגוע, קטונתי ,סה"כ קינטור קל רק בכדי להעלות בדל שחוק בימים המיוזעים האלה. ומראש - כל מי שאומר לי טעית אני מקבל בהכנעה. להלן סיפור המעשה:

פרופסור נודע וחרטום ידוע בתחומו ממכון וויצמן פיתח והמציא מכונה להורדת IQ . יום אחד מגיע אליו עמית - פרופסור ממכון למדע מוכר ומכובד מאוד בעולם.
אדוני הפרופסור -שואל את הממציא- האם אתה יכול להוריד לי קצת את ה- IQ ?

למה לך קולגה?

כי אני כבר לא מסתדר ברחוב, לא מבין את השפה העברית, תקוע כל היום במעבדה שלי ובכלל- הסלנג לא מוכר לי. "חבל על הזמן" , "סוף הדרך", " באמשך" " ירדה לי" "אוטו בן זו-ה " וזה רק על קצה המזלג, קשה לי כבר לתקשר עם עמך.
אני מביו קולגה, כמה IQ יש לך כיום?
אני מעריך שלמעלה מ-200 .
ולכמה אדוני מעוניין להוריד?
הייתי אומר - בסביבות ה130 .

או,קיי- כנס למכונה ונתחיל.

נכנס הפרופסור למכונה, עמיתו מחבר את האלקטרודות לאן שצריך בגופו, סוגר את הדלת ומכוון את הטיימר ל-130.
הממציא יושב וממתין עד לקריאה של 130 בטיימר.
טלפון, שלום אבא נפצעתי בתאונת דרכים,אני במיון קפלן , בוא בבקשה דחוף,שלום.
הממציא המבוהל נוטש הכל ורץ למעלית, המעלית לא פועלת, יורד 300 מדרגות, יוצא מחוץ לבנין, הלו מונית, אין,שביתת מוניות, רץ לרחובות, מגיע למיון, שלום אבא, המצב לא נורא כנראה שאשתחרר עוד היום. נו אז מה שלום הילדים? הנכדים שלי? ואיך הולך בעבודה? ומה שלום כלתי היקרה? והשיחה קולחת , כוס קפה, והכל סבבה.

אוי, הממציא זועק- שכחתי פציינט במכונה!!!!!. עוזב את הבן, יוצא מהמיון, שביתת מוניות כבר אמרנו, רץ לקליניקה, המעלית לא פועלת, עולה ברגל, קצר נשימה ומתנשף מגיע למכונה אחרי 5 שעות, מביט בטיימר- הברוך, הטיימר מראה מינוס 700 IQ , החדר מלא עשן, ריח של קבבים והמבורגרים צלויים ממלא את כל החדר
פותח את הדלת ושואל את הצלוי- תגיד הכל בסדר אצלך? רוצה לשתות מים? מתאים לך מינוס 700 IQ ?
כן הכל בסדר, אבל החלטתי להחליף את הסופה בלנד רובר.

נא לקרוא שוב את ההקדמה.

אפרים
06-08-12, 00:58
צביקהלה אתה גדול

אביעד פ.
06-08-12, 01:03
מעולה!

יואב פולס
06-08-12, 13:27
כן הכל בסדר, אבל החלטתי לארגן תחרות מלך השקר-כלשהו.

יפה. שנון. מתחת לחגורה.

yes1952
06-08-12, 13:56
צביקי
מכאן אני מבין שלי עלה קצת ה iq???וסוף סוף יש לי משהו בקלאבאסה?
אתה מדהים
יוסי

zviki
06-08-12, 17:11
יפה. שנון. מתחת לחגורה.
אין צורך בשום תחרות מלך השקר, ידוע מראש מי תמיד תזכה במקום הראשון. חבל על המאמץ.
חברת הביטוח שלי, שלך, שלו- תוך כדי עבודה בעיניים.

-->