PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיור-סדנה: רוק סוליד

Jeepolog
16-08-12, 20:55
ניתן לצפות בעמוד זה ב-http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2634-%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%A8-%D7%A1%D7%93%D7%A0%D7%94-%D7%A8%D7%95%D7%A7-%D7%A1%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%93

חנן גולומבק
16-08-12, 22:33
רפי וארנון עברו דרך ארוכה כל אחד בדרכו עד שהגיעו לאן שהגיעו ומגיע להם כל הכבוד ובהצלחה.

yaron
16-08-12, 23:08
רפי וארנון בהחלט מגיע לכם כל הכבוד,אתם מוכשרים ,מקצועיים והכי חשוב ...נחמדים :)!
בהצלחה בהמשך.
ירון.

Tourist
16-08-12, 23:20
אהבתי מאוד את הרעיון של קבלת החלקים לפי מידה וריתוך עצמי !

מדרגות צד לדיפנדר - יש על מה לדבר ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

shay_love_off_road
17-08-12, 05:44
אחרי שאמכור את הכליה אכנס אליכם,

amit_san
17-08-12, 12:36
+1 , אין דברים כאלה.... :)

אבי גולן
17-08-12, 16:59
בסעיף "התשוקה של ארנון ורפי לספורט המוטורי" יש להוסיף את הבאגי הצהובה של אילן פטורין שקבלה מס' אפור והשתתפה בתחרות החוקית - של נועם היימן
ובעמותת העבירות - את ה CJ-5 של אורן אברהמי באופן מדהים לקראת הכנתו למס' אפור
ומטפלת באופן שוטף בג'יפ שלי עד הכנתו בעתיד למס' אפור - ( על פיהאדמו"ר (ארנון )ופוסק ה
הלכה ( רפי) הוחלט לבנות כלוב מלא ותקני ).

מעבר לכך שהסדנא בנתה פגושי מתכת לאנשי איסוזו טרופר , ניתן לומר כי הסלוגן המעטר
את השם ROCKSOLID " אצלנו המרכז זה השטח " - הוא כ"כ נכון
ולראות אותם כיצד הם מגשימים לאנשים חלומות - זו חוויה בפני עצמה.

ממליץ בכל פה .

דרור ברלי
17-08-12, 19:22
בהתחלה לא רציתי להגיב כאן. "רפי וארנון הם חברים שלך" אמרתי לעצמי, זה לא ייראה טוב.
אז חברים חברים, אבל כשמגיעות למישהו מילים טובות - הן מגיעות לו בזכות.

את רפי אני מכיר טוב כבר שבע שנים, נפגשנו בראלי חרמון אילת 2005, שני צוותים בשני ניסאן פאת'פיינדר חדשים של היבואן. רפי ניווט לדני קושמרו, אני וערן לוי היינו ברכב השני. נפגשנו אז, ומאז חברים טובים. ואז הגיע חרמון אילת 2006, שאולי לא היה מוצלח מבחינתנו, אבל גם חיזק את החברות וגם לימד אותנו הרבה מאוד.
גם את ארנון הכרנו בערך בפרק הזמן הזה - התרשמנו מבנאדם שהוא לא רק נחמד אלא גם אוצר בלום של ידע בתחום, שקט, צנוע, מקצוען.

על שניהם אפשר לומר שהם מקצוענים בתחום הרכב והשטח כבר הרבה שנים. אבל לקום בוקר בהיר אחד, לעזוב משרות בטוחות במקומות עבודה יציבים, כאלה שפרנסה ותנאים טובים בצידן וכל זה רק כדי להגשים את החלום ולפתוח סדנא לרכבי שטח, ועוד במדינה "קשה" ולא צפויה כמו ישראל, עם שוק קטן ובתקופות לא יציבות מכל הבחינות (כלכלית, בטחונית) תקופות שבהן הרוב מעדיפים לשבת על הגדר ולהמתין - את זה לא כל אחד עושה. צריך אומץ, צריך תשוקה וצריך שיגעון. צריך להאמין בעצמך. רפי וארנון לא ישבו והמתינו עד "שיהיה טוב" במדינה, אלא פשוט קמו ועשו את זה, הגשימו את החלום. היום הלקוחות שלהם באים לשם כדי להגשים חלומות...
זה כיף לבוא לבקר ברוק-סוליד, כי ארנון ורפי נותנים שם את הנשמה. העבודות שלהם בליגה משל עצמה ומי שמכיר אותם יודע שהם מגיעים לשם בכל בוקר עם חיוך ויוצאים בשעות המאוחרות של הערב עם אותו חיוך. נהנים מהעבודה ונהנים לעבוד - וזה הכי חשוב.

הרבה הצלחה חברים! יש לכם במה להתגאות, ושלעולם לא תפסיקו לחייך!

yes1952
17-08-12, 19:42
אתמול חשבתי בכלל לפתוח פוסט חדש,עם הכותרת-יושרה איך ולמה?
הייתי אתמול(חמישי)יום שלם בסדנה של עידו לוריה "ארמדילו" וחוויתי את תהליך בנייתו של רכב המרוצים של אוניברסיטת באר-שבע.
קיבלתי הסבר מפורט ובחנתי תפר תפר את תפרי הריתוך----
מאוד רציתי שעידו יבנה לי משהו אך שיהיה מוכן לקראת מיפגש ג'יפולוג מחד ומאידך כדי שאני אוכל לתפקד עם הסופי הירוקה גם שאין עוד זוג ידיים לידי-
לאחר הרבה שעות (10 בערך)נפרדנו ורכבתי לקראת חצות הביתה-עידו הסביר לי ברצינות תהומית(ולאיש יש הרבה חוש הומור)שהוא מאוד רוצה לעשות לי את העבודה אך עלי להכנס לרשימה-ואין סיכוי שלקראת סוף ספטמבר הוא יגיע לביצוע העבודה,ובאותה נשימה המליץ לי לבקש מארנון ורפי שתוך כדי בניית הכלוב בסופי הירוקה פשוט ימשיכו לבנות את האחוריים לפי התוכנית שלו.
לזה קוראים יושרה-ומותר לציין שזה בדיוק מה שעידו אמר גם על ארנון ורפי-יושרה ומיקצועיות חסרת פשרות--
בשיחות עם שלושת המוסקיטרים הללו-סוכם מי ייצר מה ומתי-
על היושרה הזו והרצון לשתף פעולה, עם, בואו נאמר, מתחרה, והכל לטובת הלקוח מגיע לרפי וארנון יישר כח גדול ככל שיכול להיות
תודה על הבמה הזו
יוסף

baga
19-08-12, 22:54
ישר כח .

liontamer84
20-08-12, 14:35
מעורר השראה! סחטיין!

רמי גלבוע
20-08-12, 15:37
ואם כבר חוגגים כאן סביב אנשי הסלע של רוק-סוליד, אי אפשר שלא להזכיר את פרוייקט המשאית האפריקנית (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2263) שחלק גדול מהזיוודים, גנרטורים, תאורה, גגונים, ושאר מיתקונים שלה תוכננו-נבנו-רותכו והורכבו בסדנה בלו"ז מטורף, מקצוענות, סבלנות ומסירות שאין עליהם.

יונימוג אדום
20-08-12, 20:18
ביקרתי אתמול בסדנה ביבנה על מנת לייצר קשת מתאימה לארגז הסמוראי היפיוף שלי .
סדנה לא גדולה במיוחד , רפי ארנון ועוד עובד . אין פקידה ( תשאיר בבקשה מספר טלפון - יחזרו אליך מתישהו ) , הטלפון אלחוטי ומגיע היישר לרפי או ארנון , שאלתי שאלה מיד קיבלתי תשובה עניינית - תענוג .
מעוניין לכופף קשת לטנדר - אנחנו עסוקים מאןד , אולי בעוד שבועיים הייתה התשובה .
אני מעוניין היום , תוך חצי שעה אני מגיע , אפשרי? תבוא , נראה נקווה לטוב .
מגיע לסדנה מחפש חניה , מיד נפתחת הדלת הגדולה - בוא כנס , יש מיזוג . אוקיי תודה , אני משיב .
תוך חמש דקות בין העבודות האחרות רפי וארנון מורידים מידות ניגשים למחשב לתכנן ויאללה לעבודה .
תוך פחות משעה הקשת מוכנה ( במקביל לשאר הפרוייקטים בסדנה ) .
היה קשה לי להיפרד מהסדנה החמודה הזאת .
בקיצור חברים , נהנתי מאוד - החברה האלה עובדים בכיף תמיד עם חיוך .
אינני מכיר אותם ופעם ראשונה ( לא אחרונה ) שלי בסדנה קיבלתי שרות מהיר ( אף על פי שהיו עמוסים בעבודות אחרות ) וגם מחיר הוגן ביותר .

אילן - עם הסמוטנדר הכתום

סולי
21-08-12, 03:29
את ארנון אני מכיר עוד בגילגול קודם, העבודה שיצאה תחת ידיו תמיד נראתה מקצועית ומוקפדת גם כשלא היו לו אמצעים,
את רפי אני מכיר מאז שפתחו את העסק המשותף,אחרי יום שישי עבודה עם רפי אי אפשר שלא להתפעל מהידע הרב.. והוא אפילו לכלך איתי ידיים.

גם אני עם סמוראי, קיבלתי שירות טוב עבודה מקצועית ומחיר הוגן ביותר, העבודה שבוצעה - חיזוק סרנים, בנוסף גם קיבלתי עזרה חברית עם השיפוץ המכני..
אני חייב לציין שזה היה עוד בתחילת הדרך ואני מאושר לדעת שדברים לא השתנו, עלו והצליחו חברים!

ערן טרופר...+six
21-08-12, 21:11
מקצוענים !!!
בנו לי מדרגות צד מאסיביות ויפות טמבון מטורף ומגש כננת ובנוסף התקינו לי תכננת ,כיף לראות אותם עובדים דייקנים.

-->