PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם יש תוכנת ניווט שטח ליוון?

itt8
18-08-12, 14:56
לניווט ביבשת היוונית, תוכנה שמתאימה למיו SPIRIT ,

גימל4
23-08-12, 00:37
לניווט ביבשת היוונית, תוכנה שמתאימה למיו SPIRIT ,

אתה מוזמן לבצע בדיקה.
יש לנו מפות ליוון, כמו להרבה מאד מדינות בעולם.
הסבר על בדיקת התאמה למכשירים סגורים תוכל למצוא בקישור (http://www.twonav.co.il/shop/faq.asp?cat=%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7% AA_%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA&topicID=1)

itt8
23-08-12, 09:25
אתה מוזמן לבצע בדיקה.
יש לנו מפות ליוון, כמו להרבה מאד מדינות בעולם.
הסבר על בדיקת התאמה למכשירים סגורים תוכל למצוא בקישור (http://www.twonav.co.il/shop/faq.asp?cat=%D7%A9%D7%90%D7%9C%D7%95%D7% AA_%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA&topicID=1)

תודה, אבל המפות הטופוגראפיות שלכם ביוון כתובות בשפה הרוסית קירילית, עדיין לא למדתי את השפה כך שזה לא רלוונטי לגבי,

גימל4
24-08-12, 13:54
תודה, אבל המפות הטופוגראפיות שלכם ביוון כתובות בשפה הרוסית קירילית, עדיין לא למדתי את השפה כך שזה לא רלוונטי לגבי,

המפות הטופוגרפיות שאנחנו מספקים לכל העולם הן בכיתוב "מקומי"
אוסטריה, צרפת, גרמניה, איטליה, ספרד, צ'ילה, ארגנטינה... בכל מדינה השפה היא בהתאם (או בקירילית כמו הדוגמה של יוון, גאורגיה, רומניה...).

אבל... המפות כוללות שני סוגי מידע:
1. מידע טופוגרפי כולל תכסית (קווי גובה, שבילים...)
2. שמות (ישובים בעיקר) - כדי לגשר על חוסר הבנת השפה אנחנו מספקים קובץ נק' עניין באנגלית.

השמשוני יחיעם
24-08-12, 15:35
תראה מה מתאים לך,,
http://www.omnimap.com/catalog/int/greece.htm

שי - 4 לבן
24-08-12, 17:05
אני השתמשתי החודש ב - I GO עם מפות של מערב אירופה עולה כ - 320 שח
זיהוי מקומות ונקודות ענין באנגלית , ניווט קולי בעברית
עבד מצוין
תבדוק איתם אם מתאים למכשיר שלך

itt8
24-08-12, 18:25
אני השתמשתי החודש ב - I GO עם מפות של מערב אירופה עולה כ - 320 שח
זיהוי מקומות ונקודות ענין באנגלית , ניווט קולי בעברית
עבד מצוין
תבדוק איתם אם מתאים למכשיר שלך
המפות שאתה מדבר עליהן הן מפות כבישים, אני מחפש תוכנת מפות שטח טופוגראפית ( כמו עמוד ענן למשל) שנתמכת בעבודה עם GPS,

itt8
24-08-12, 18:33
המפות הטופוגראפיות של townav, ליוון, הן מפות של הצבא הרוסי וכתובות ברוסית, למי שלא קורא רוסית זה לא עוזר הרבה, הפתרון כפי שאני מבין במקרה הזה יהיה לעשות עבודה ולשבת עם מפה נוספת באנגלית , או גוגל מול המפות הרוסית, ולתרגם אחת לאחת את שמות המקומות ולדקור אותן בקובץ POI סמוך לשמות המקומות ברוסית.
אני טועה גימל4?

raanan
24-08-12, 19:19
עקרונית אתה יכול לייצר לעצמך מפות .
תשיג מפה באנגלית, סרוק אותה ותבצע קליברציה ועיגון.

המומחה בנושא זה ארז גור.
אולי הוא ייתן יותר פרטים כיצד מבצעים זאת.

רענן

itt8
24-08-12, 19:57
עקרונית אתה יכול לייצר לעצמך מפות .
תשיג מפה באנגלית, סרוק אותה ותבצע קליברציה ועיגון.

המומחה בנושא זה ארז גור.
אולי הוא ייתן יותר פרטים כיצד מבצעים זאת.

רענן

אחלה רענן, אני אפנה לארז במידת הצורך.

גימל4
24-08-12, 23:48
המפות הטופוגראפיות של townav, ליוון, הן מפות של הצבא הרוסי וכתובות ברוסית, למי שלא קורא רוסית זה לא עוזר הרבה, הפתרון כפי שאני מבין במקרה הזה יהיה לעשות עבודה ולשבת עם מפה נוספת באנגלית , או גוגל מול המפות הרוסית, ולתרגם אחת לאחת את שמות המקומות ולדקור אותן בקובץ POI סמוך לשמות המקומות ברוסית.
אני טועה גימל4?

אתה טועה רק בדבר אחד.
אנחנו מספקים עם המפות הרוסיות קובץ של שמות המקומות באנגלית.

itt8
25-08-12, 08:06
אתה טועה רק בדבר אחד.
אנחנו מספקים עם המפות הרוסיות קובץ של שמות המקומות באנגלית.
OK, מצויין, זה מתאים וכן נותן פתרון טוב

erezgur
25-08-12, 13:36
אני בחו"ל ולכן בינתיים תשובה לקונית:
ישנם כיום מספר אתרים שהם מקורות למפות דיגיטליות למקומות רבים בעולם.
אחת האפשרויות הנוחות להכין מפות כאלו הינה באמצעות MOBAC = Mobile atlas Creator, התוכנה יודעת לשאוב נתונים מאתרים כאלו ולייצר מפות עבור אזור גאוגרפי שמעניין אותך למגוון רחב של תוכנות מפות כמו OZIEXPLORER, ORUXMAPS ו-TowNav (למיטב זכרוני).
כדאי להשתמש בגרסאות ישנות יותר של MOBAC שבהן הייתה עדיין רשימה גדולה יותר של אתרי מפות.

ישנה כמובן שיטה ידנית, של סריקת מפות ועיגונן (כיולן) לתוכנה ספציפית בעזרת הגרסא השולחנית של אוזי אקספלורר או CompeGPS Land (כל אחת למשפחת התוכנות שלה) ולמיטב זכרוני תיארתי זאת בעבר בפורום זה. אם צריך - אוכל להסביר שוב לאחר שובי ארצה.

ארז גור

ofiredri
25-08-12, 15:06
אם יש לך אייפון, תטכל להתקין xGPS ולהוריד מפות offline של Google Terrain

itt8
04-09-12, 13:42
אם יש לך אייפון, תטכל להתקין xGPS ולהוריד מפות offline של Google Terrain
אכן,

shahav
05-09-12, 19:18
אם יש לך אנדרויד, אז תוכל להתקין אדמה. ליסרוק מבעוד מועד את איזור היעד ( אפשריות=> ניהול מפות=>הורד לשימוש לא מקוון ). אני היתי סורק את OpenCycleMap , את גוגל לווין וגוגל מפות.
בנוסף יהיה לך גם 3D :-)

רבין

itt8
18-09-12, 18:14
הרבה תודה רבין , הורדתי את התוכנה, כל הכבוד על העבודה והתרומה!!

-->