PDA

צפייה בגרסה מלאה : פאגרו קצר

marom
19-08-12, 18:56
שלום לכולם, אני מתנצל מראש על התמימות משהו, זהו הרכב הראשון שלי.. היום רכשתי ג'יפ פאג'רו קצר שנת 98, שעל פי הנתונים שלו ומה שבעליו הציג, על פניו, נראה נפלא- המנוע- נראה די "נקי", אין סימני הזעה, לא נראות נזילות, מדובר במנוע מקורי שגמע 270000 ק"מ. שלדה- אין לי ניסיון והבנה בזה אבל הצצתי מטה ונראה נורמלי..., לא קיימים רעשים וחריקות למיניהם במהלך הנסיעה ומעבר לזה אני לא מבין.., גיר עובר "חלק", קלאץ מרגיש בסדר. סך הכל הג'יפ, בעיניי, נראה שמור ביותר. הכי חשוב ושיחק תפקיד היה האדם איתו ביצעתי את העסקה- מדובר בבחור בן 30, שעל פי הכרותי הקצרה איתו, נראה מאוד ישר,הוא הבין שאני לא "בעיניינים" ופשוט עבר איתי והסביר לי והכי נתן לי הרגשה טובה, אפשר גם לומר שבעיניי הוא בחור כארז כזה.., בטח יוצא יחידה קרבית רצינית, נראה אדם מאוד רציני וכנה, מה גם שהוא לקח אותי לביתו והביא לי עוד דברים, שבואו נאמר- הוא לא היה חייב. חרף כל זה, וכיוון שהוא ממש הרשים אותי לטובה, לא לקחתי את הרכב לבדיקה.... כשהגעתי לבית ורציתי לעשות ביטוח, הבנתי שהוא היה יד 5 ולא 4 כמו שטען, בנוסף הוא דיבר על היסטוריית טיפולים וקבלות שלו ושל 2 בעלים אחורה, בפועל יש בנמצא המון קבלות שלו, וקבלה או שניים של בעלים קודם.כל זה קצת אכזב אותי וכעת אני מרגיש מרומה וחושש לחיי.., לא סתם, סתם.. חחח, אבל עכשיו אני לא שלם עם הקנייה...
לחיזוקכם ו"דעתכם" אודות רכישתי.
תודה מראש לכולם.

moshik999
19-08-12, 19:21
תרגיע ,הרכב כבר שלך אין טעם כרגע להכנס לסרטים אפלים רק בגלל שהוא יד חמישית ולא רביעית או אין מספיק קבלות.
זמן טוב להכנס למוסך שמתמחה בגיפים לבקש חוות דעת על הרכב ,
ולפי חוות הדעת להמשיך הלאה.

אם הייתה לך התרשמות טובה מהמוכר זה סימן טוב זה לא הזמן ל"חפש" אותו
זה זמן טוב לדעת את האמת על מצב הרכב.
"דיסוננס קוגנטיבי" מכיר? מאד עוזר לעבור את השלב הזה בשלום.

ELKABETS
19-08-12, 19:22
במזל טוב שיהיה לך ותהנה.
אבל, מה אתה אומר? אפילו שמאוחר... בא לך שנעזור לך לשכנע את עצמך במשהו?

raanan
19-08-12, 19:29
לחיזוקכם ו"דעתכם" אודות רכישתי.
תודה מראש לכולם.
לא בטוח שאני מבין איזה דעה אתה מחפש ?
חוץ מזה כתבת בפורום "ייעוץ לפני קנייה" . אני מניח שעברת ולא מצאת פורום "ניחומים אחרי קנייה" ...
פשוט זה אתר שהמוטו העיקרי שלו זה מקצועיות (חברה מסוקססים ופחות בקטע של חיבוקים וליטופים . לכך יש אתרי ג'יפים אחרים ...).

לעצם הסיפור,
ראשית, את הלקח למדת ! קח את זה בקלות. זה סה"כ יכול להסתכם בכסף .
מציע שתתחבר למישהו כאן בעל רכב זהה (וזה מחזיר אותנו לפתיחת שרשור בפורום מיצובשי ורצוי שתציין את דגם הרכב - בנזין/דיזל ?)
שמכיר הרכב טוב גם מבחינה מכנית שיעבור וימליץ לך על יישור קו רצוי .
עוד עצה, אל תרוץ לשפוך כסף בסדנאות ובמוסכים . לאט לאט, גם זה יגיע.
קודם תוודא שמן, מים, אוויר בצמיגים, סע ותכיר את "הכלה" לפני שאתה שופך החסכונות ....

בהצלחה וברוך הבא
רענן

נ.ב - מנהלים, ממליץ להעביר השרשור לפורום המתאים.

marom
19-08-12, 22:58
תודה מושיק, אתה צודק כנראה...

marom
19-08-12, 23:00
תודה רבה.

sos4u
20-08-12, 11:31
מציע לך לא לחסוך, וללכת לבצע טיפול בסיסי שיכלול החלפת שמן מנוע, והחלפת פילטר שמן
העלות לא גבוהה, מצד שני פוטנציאל הנזק במקרה ולא בוצעו החלפות בזמן יכול להיות גבוה.

על הדרך במוסך יפקחו את עיניך לדברים נוספים, אל תתפתה, תחזור לכאן ותתייעץ. זו מהות הפורום.

יש כאן קהל מדהים של אנשים עם ידע בתחומים רבים שאוהבים לחלוק אותו. במידה ורק תשאל את השאלות הנכונות. וגם את זה תלמד עם הזמן, ועם קריאה פה בפורום...
בהצלחה, הרכב כשלעצמו מדהים, החזקתי כזה מספר שנים. נהנתי מכל רגע.

jonny boy
26-08-12, 16:31
מרום אתה יכול להיות רגוע, אני מכיר את בעל הרכב,טיילתי איתו והוא גם עזר לי הרבה פעמים(גם לי יש 2500 שנת 98).
אני יכול להגיד לך שהוא טיפל בו ולא חסך עליו גרוש ברכב ומכר בגלל שרוצה להשתדרג, דיברתי איתו על זה במפגש פאג'רו שאירגנו מהמועדון בפייסבוק לפני חודש.
סע לשלום ותהנה , הרכב הזה סוס עבודה.

500 מעפ"ש
31-08-12, 11:28
קח בחשבון שלוש עובדות:
1. גם ה"ייקה" הכי גדול והאדם הכי אמין לא יתקן הכל ברכב כזה ישן שעומד למכירה (אם יש יוצאים מן הכלל, אני מתנצל מראש).
2. בהמשך לעובדה הראשונה, הוא כנראה לא יספר לך הכל כאשר הוא מנסה להפטר מרכב ישן.
3. רכב שטח בגיל הזה, גם כשהוא מטופל, מדי פעם ידפוק לך ברז- זה לא מאזדה בת שנה.

לכן - סע ותהנה, ואם תהיינה תקלות פה ושם, קבל זאת בהבנה.

-->