PDA

צפייה בגרסה מלאה : הודעות על גניבת רכבים

yes1952
20-08-12, 09:16
מידי פעם לצערנו הרב מתפרסמת הודעה כאן בפורום על גניבת רכב-ונחמץ לי הלב
חלק מאיתנו נמצא בדרכים שעות רבות,ואם לא יפרסמו סוג רכב עם תיאור יחודע,מספר,וצבע,אין סיכוי שנוכל לזהות רכב כזה שנגנב,
לפעמים הרכבים הגנובים מוסלקים כמה רחובות מהמקום בו נגנב ואפשר לאתר אותם-אך ללא סימנים מזהים כפי שכתבתי לעיל אין לנו סיכוי-
וחברים
שוב תעלו את רמת המיגון הקשיח והאלקטרוני ועל תזלזלו בחברות האיתור
אנו מוציאים אלפי ועשרות אלפי שקלים על שיפורים וחוסכים בכמה מאות במיגונים כאילו ואחרים
אני מבקש שלא יתחילו לנהל דיון על יעילותם או חוסר יעילותם של כל האמצעים,כמה מהחברים כאן מנעו גניבת רכבם עם אמצעים שונים
אשמח לייעץ באופן פרטי למי שמבקש-אני מבהיר --אינני מרוויח מכך מאומה ואין לי הסכם עם אף אחד---
אני מעמיד לרשותכם ללא תמורה את הידע שיש לי ושצברתי בשנים בהם עסקתי באיתור ובמניעת רכבים ורכוש גנובים
יוסף

דידו
20-08-12, 09:21
אם אתה יכול לעזור באיתור אנא התקשר -0524054227

דרור ברלי
20-08-12, 14:57
בסופו של דבר - אנחנו מגלים שהרכב נגנב רק אחרי שהוא כבר הגיע ליעדו, ואז כל זה כבר לא כל כך משנה. ברוב המקרים אף אחד לא יראה ולא יידע, ולמעט במקרים בהם יש גישה למידע פנימי (היכרות עם מישהו שמקורב לגנבים שיכול לתת מידע, תמורת תשלום בד"כ), אפשר לומר שהרכב כבר אבוד. או שפורק לגורמים, או שנמכר הלאה ונמצא כבר בידיים שלישיות או רביעיות, במאהלי המבריחים בדרום או בכפרים באיזור איו"ש, ואלה ידיים שמשנות אותו כליל מהר מאוד ולא תכירו אותו גם אם תעמדו לידו.

נכון להיום, אנחנו לבד במלחמה הזו. המשטרה ובתי המשפט לא לצידנו. שום דבר לא יעזור כאן למעט מאמץ שלנו - מיגון כבד ו"לא הגיוני" הן בברזלים (קשיח) והן באמצעים אלקטרוניים למיניהם (שוללי תנועה, מערכות איתור וכו) שמרתיע וגורם לגנבים לעבור לחפש לעצמם קורבן אחר.

ד ו ר ו ן
20-08-12, 15:15
דרור,
כל זה נכון כשמדובר על רכבים כמו סופה שמשמשת להברחות, טנדרים כרכבי עבודה ודיפנדרים למשטרה הפלסטינית.. לא כשמישהו גונב רכב מיושן שיש אולי 2 במצב נסיעה בארץ, ולא שייך לקטגוריות הנ״ל.

דוקא לגניבה כזו יש פוטנציאל להשאר בתחומי הארץ.

טל חסיד
20-08-12, 16:19
דורון אתה טועה גם רכבים נדירים נגנבים לרשות. פתח בפורום מועדון החמש ותראה כמה רכבי אספנות נגנבים.

טל

דידו
20-08-12, 17:02
אני מכיר חיפושית אספנות משופצת שהוחזרה משכם

Tourist
20-08-12, 18:34
דרור, ודיפנדרים למשטרה הפלסטינית.. .

אם אשים על הדיפנדר שלט שהוא בנזין ולוקח 1 ל-5 (זו האמת) הם יניחו לי...?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ד ו ר ו ן
20-08-12, 19:56
דורון אתה טועה גם רכבים נדירים נגנבים לרשות. פתח בפורום מועדון החמש ותראה כמה רכבי אספנות נגנבים.

טל

הייתי בטוח שהשיקול העיקרי שלהם הוא כלכלי.

yes1952
20-08-12, 20:01
דורון
השיקול של גנבי הרכב הינו כלכלי
מסיבה זאת כל דבר שנגנב מכניס להם כסף והרבה כסף
הרכב של דידו לדעתי זו הזמנה ואמנע מלפרט מדוע
ואכן יכול להיות שהוא עדיין בגבולותינו-שוב לדידו כל הפרטים והאפשרויות
אנחנו הבוקר עשינו את מה שניתן באיזור
יוסף

ד ו ר ו ן
20-08-12, 20:20
זה מה שאמרתי, זה צועק שהיתה הזמנה ספציפית על הרכב הזה.
זה לא עוד ״סמוראי מדוגם״ (ויסלחו לי בעלי הסמוראים), אלא רכב מיוחד שאין כמוהו, כך שהסיכוי שהוא נגנב לחלפים קטן מאד.

ומהסיבה הזו יש סיכוי לא רע שהוא נשאר בארץ.

דידו
20-08-12, 20:44
בתמימותי חשבתי שה"מיוחדות" תקנה לי הגנה מפני גניבה-טעות

מאד ייתכן שמישהו נידלק על הרכב והזמין אותו בלי לדעת בדיוק במה מדובר
ועדיין האפשרות האופטימית עד כדי דביליות שמישהוא "השאיל" כדי לקפוץ עם החברה לים..

ממידע שמצטבר - למישהוא יש קשרים בקלקיליה?

מויש
20-08-12, 22:21
אולי תתפלאו לדעת אבל יש אנשים בפורום שמסתובבים לא מעט (אני למשל) ביו"ש או באיזורי הספר של מדבר יהודה, ושם העניין של מספר על רכב הוא די נדיר ,
כך שבכל מקרה כדאי לתת פרטים גם אם חושבים שהרכב כבר עבר לשטחים.
בכל מקרה אם חלילה מישהו יזדקק , יש לי חברים באיזור חברון.
מויש

eranm90
20-08-12, 23:44
גם אני החזרתי רכב מדהרייה לפני שלושה שבועות ולא שרצו להחזיר
הרכב כבר היה בשלבי פרוק
הפתרון שאני נעזרתי בו הוא הרבה רעש
עשיתי מזה כזה רעש שחצי מדינה חיפשה את הרכב
יש שיגידו שזה פשוט מזל אבל אני מאמין שתמיד יש מישהוא שמכיר מישהוא שמכיר...........
לי זה השתלם
הרכב נגנב ביום שלישי וביום שבת כבר נהגתי בו שוב אל מחוץ למחסום ובדרך הביתה

eranm90
20-08-12, 23:46
יש דף בפייסבוק "רכב גנוב"
שיתחילו לפרסם וכולנו ביחד נעשה מזה רעש גדול
אולי נוכל לשנות משהוא

דרור ברלי
21-08-12, 00:52
זה מה שאמרתי, זה צועק שהיתה הזמנה ספציפית על הרכב הזה.
זה לא עוד ״סמוראי מדוגם״ (ויסלחו לי בעלי הסמוראים), אלא רכב מיוחד שאין כמוהו, כך שהסיכוי שהוא נגנב לחלפים קטן מאד.

ומהסיבה הזו יש סיכוי לא רע שהוא נשאר בארץ.

דווקא משום שזה רכב נדיר אבל ללא ערך אספני, אני מהמר שהוא הוזמן לצורך פירוק לחלפים.

MR BIG
21-08-12, 07:02
ערן ,
מה זאת אומרת "עשית הרבה רעש" ?
בפני מי? איך ?
מה הפעולות האופרטיביות שביצעת?
שנלמד כולנו אם חס וחלילה....
אייל.

yes1952
21-08-12, 08:34
אני בודק בימים אילו אפשרות להקמת עמותת בעלי 4X4 למציאת רכבים גנובים והגנה על הרכבים שלנו
באם יש מבין קוראינו עורך או עורכי דין המתמצאים בנושא חוק העמותות אשמח שיצרו איתי קשר בפרטי
כמו כן אשמח לדעת מה דעתכם והאם תיענו לבקשה להצטרף לעמותה במידה ותקום כזו
לדעתי כשם שהוקמה החיה הזו שנקראת משמר אזרחי אפשר להקים מערך פרטי וחוקי
כעמותה יכול להיות לנו כח רב כולל אכיפת החוק ---ולא ירחק היום שנשמע את נציג המשטרה אומר "אין מה לעשות"--
תודה
יוסף

tzagi
21-08-12, 09:04
מחזיק לך אצבעות
אבל...
מיליציות כמו " ההגנה" וכול השאר לא יוכלו להתקיים בימינו, החוק השתנה לטובת הפושע והמגן פותח את עצמו לאסון כלכלי ופלילי.
אולי אם החוקים ישתנו לטובת בעל הרכוש יהיה על מה לדבר, עד אז, תהנו מהריח.(מי שלא הבין שישאל)
אני ממש לא מנסה לבחוש בקדרה או לשפוך שמן על המדורה, רק מציב את מה שיש, לא צריך להתעלל בי.

yes1952
21-08-12, 09:14
ג'ו איש יקר
זה ממש לא שמן למדורה-להיפך-זו הצגת האמת
אך טעות קטנה בידך
יש עמותות שמירה בכמה יישובים בארץ
חוק אפשר לשנות במהלכים ידועים ומסודרים
ובשביל זה יש עורכי דין שיתנו את חוות דעתם בנושא
ותמשיך לבקר להעיר ולהאיר
יוסף

דרור ברלי
21-08-12, 09:25
יש עמותות ומיליציות למיניהן ששומרות.
אין להן שום סמכות לאכיפת חוק וכל פעולותיהן צריכות להיות מתואמות עם המשטרה.
עצם קיומן ונוכחותן נועד להרתיע/להבריח את הגנבים ותו לא.
מי מהשומרים שחמוש - יכול להשתמש בנשקו לצורך הגנה עצמית רק לפי כל הכללים הידועים (לגנב זכות ראשונים באיום בנשק, בפתיחה באש, בתקיפה וכו')

אחי עבד פעם כשומר שדות, לילה אחד הוא תפס פעמיים את אותו גנב בזמן גניבת רכב באחד ממושבי חוף הכרמל. בכל פעם הבחור (תושב אחד הכפרים באיזור ואדי ערה) נעצר - ושוחרר מיד ושוב נכנס לאותו מושב כדי לנסות לגנוב רכב. כשיש לו איזה 100 תיקים על גניבות רכב, מה זה כבר משנה עוד תיק פחות תיק. למשטרה פשוט אין זמן בשבילו. מבחינתה גנב רכב שנתפס זה לא "עניין לציבור". את המשאבים שלה היא משקיעה בדברים יותר חשובים כמו מארבי מהירות.

ככה מתנהלת לה המדינה הדפוקה הזו במדרון לקראת התרסקות סופית.
ואז יבוא איזה אידיוט שחי בסרט הזוי ויגיד לי שכל זה לא מדיניות מוצהרת בכוונה תחילה ושהדג לא מסריח מהראש.

tzagi
21-08-12, 09:29
מבחינה חוקית הנושא בעייתי,
כנאמר באנגלית(אמריקאית)
its all fun till somebody gets hurt
יודע, זה כמו כתב חרטומים
ברגע שמישהו יפגע, במיוחד פושע-גנב-חלאת אדם
כול מי שמעורב יהיה פתוח לתביעה אזרחית ופלילית, שום עורך דין ושום עמותה לא תעזור.
נגיד ככה, אם הסיכון לא היה קיים.....כולם היו שייכים לעמותה.
ובכול מקרה, זה לא העבודה שלכם
יש לכם משטרה, והמון, מה דעתך לדרוש מהם לעשות מה שהמשלם מיסים דורש מהם?
זה מדהים
בכול ענף פרטי מפטרים את מי שלא עובד, או לא מתפקד,
כשזה מגיע למשטרה, אזרחים מתנדבים למלא את הואקום
נשמע לך הגיוני?
אתם משלמים להם לעשות כלום ועוד מתנדבים לעבוד במקומם.
אעצור בזה. לפני שאני מקבל עצבים.

דידו
21-08-12, 11:08
יש דף בפייסבוק "רכב גנוב"
שיתחילו לפרסם וכולנו ביחד נעשה מזה רעש גדול
אולי נוכל לשנות משהוא

פורסם-תודה

gp1
22-08-12, 02:27
דרור . הבעיה זה לא המשטרה, הבעיה זה בתי המשפט. אם המשטרה ומג"ב יודעים על חולייה של גנבים עד רמת השמות , מספרי הרכב צבע וסוג הרכב, ולאיזה מושב הם באים ומה הם מחפשים , ואם לא תופסים אותם עם הגניבה ביד , אפילו שיתפסו אותם בתוך אתר הפריצה . אז אדון שופט שחי בבועה ואפילו לא יודע את מחיר הלחם או החלב . ישחרר אותם, ולמתנדבי מג"ב נאמר : לא לחסום מעבר בשטח מפני שהגנבים לא מפחדים ויינגחו את הניידת עם הרכב שלהם, וגם במצב זה אסור לבצע ירי ( מישהו זוכר שוטר בשם : שחר מזרחי ? ). אז אל תסכנו את עצמכם . ואל תיצרו מצב שבו תאלצו או תתפתו לבצע ירי , אתם תסתבכו עם מערכת המשפט.

Yaloon
22-08-12, 06:59
במדינתנו היקרה זה הפך להיות שיטה, הכסף מופנה לקבוצות לחץ פוליטיות נוצר מחסור מבטלים שירותים חיוניים לאזרח ונכנסות עמותות ו/או מתנדבים לוואקום שנוצר. למדינה זה נוח מאוד יש מי שעושה את העבודה ללא תקצוב, עשו מה טוב, כשלו - ישלמו את המחיר ממערכת המשפט על כוונתם הטובה.
עד שלא נדרוש כולנו מהמדינה לשרת את אזרחיה בכל תחום ועניין - לא יקרה פה כלום !!!
תראו איך אסד הדיקטטור התחיל לחפש איך ולאן לברוח, אז על אחת כמה וכמה אצלנו.
העם ידרוש - יקבל.
עם אדיש - גם יקבל, בראש !!

גדולי המהפכנים בעולם, התחילו מצעד בודד ראשון והמשיכו בסבלנות אין קץ, שילמו מחירים עד להשגת היעד.

הירשפלד יובל
21-03-20, 12:22
מצ"ב 1 נוסף מאתמול בלילה/לפנות בוקר. מתחבר בתוכן/נושא לדיון ב-4x4 כללי שאסף פתח.

הירשפלד יובל
23-03-20, 09:46
המצב בארץ הולך/נהיה קשה יותר בגניבות רכבים. אתמול הסרתי לצורך עבודה אחת ממספר הנעילות המכניות שיש לרכב , סנדל , לא מהדגם המשוכלל ביותר וראיתי שאחת האוזניים/פינים שחובקים את החישוק ( העליונה בצילום ) , עקומה. ראיתי בעבר שהסנדל זז קצת ממקומו , לא ראיתי את הפין העקום , לכן הנחתי שזה היה משחק של ילדים. כנראה שלא.
תמונות מצורפות

ד ו ר ו ן
23-03-20, 09:51
לא בטוח.
כבר יצא לי לעקם סנדל רק מהמשקל של הרכב בחנייה בתמרון הקטנטן של שחרור בלם יד.

הסנדל התעקם קצת, אבל לא נפתח.

מה גם שעם כל הכבוד לסמוראי שלך.. זה לא מוצר הדגל בשטחים.

הירשפלד יובל
23-03-20, 11:11
[QUOTE=ד ו ר ו ן;882945
מה גם שעם כל הכבוד לסמוראי שלך.. זה לא מוצר הדגל בשטחים.[/QUOTE]

הוא שאמרתי , המצב נהיה גרוע אם הגענו לכך שחושקים בסמוראי 87 בהנחה שמישהו נגע/עבד על הסנדל.

amirmoshe
23-03-20, 14:06
יכול לציין שלפני כמה שנים אני וחבר חנינו אחד ליד השני בירושלים.
אני עם היילקס מבורזלת מכל עבר. וצמוד אליי סמוראי של חבר.
בלילה קר אחד הסמוראי נעלם. וההיילקס הנחשקת הייתה ללא שריטה.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

-->