PDA

צפייה בגרסה מלאה : משהו מכיר xado?

עודדוש
09-03-05, 18:21
שלום
משהו מכיר מוצר זה xado? ג'ל ממלא סדקים במנוע וממסרות. כדאי?
http://www.taavura.com/main.asp?id=90
http://www.xado.com/text/uk/faq/xado.htm
תודה רבה
עודד

moriseven
09-03-05, 20:03
אם לתעבורה יש את החומר אז זאת אומרת שיש אותו בארץ?
ואם כן איפה משיגים?

זאביק
10-03-05, 09:58
היו דיונים על החומר הזה,
גם פה וגם בג'יפטריפ . . .

ניסיתי חיפוש תחת XADO, ולא מצאתי כאן כלום, אולי יש לו שם אחר ? איות דומה ?
אני זוכר בוודאות שהיו פה דיונים על זה.
צ'טערת שאני לא יכול לעזור יותר.

נמרוד
10-03-05, 21:40
זה הדיון שזאביק התכוון אליו, בג'יפטריפ:
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=1&item=455905

moriseven
20-05-05, 10:35
לכל מי שמעוניין בחומר ולא סומך על כל מיני אנשים שטוענים שהם משווקים את החומר אז אני פניתי ישירות לתעבורה(שלחתי להם אימייל שבו רשמתי שאני מתעניין בחומר והם חזרו אליי) ומתברר שהם גם משווקים וקניתי ישירות מהם.

דרך אגב, הם נתנו לי גם רשימה של משווקים בארץ ובה נמצאים עידו כהן וגם גתוס.

למי שרוצה איש השיווק שלהם הוא:

דובי קיזלשטיין

054-7912387

קובי2
21-05-05, 00:20
שלום מוריס7,

האם החומר עזר ? ולאיזו אפליקציה ?

כמה עלה ?

moriseven
21-05-05, 04:48
רק היום התחלתי בטיפול עם החומר למנוע ויש לי עוד שתי שפורפרות לשים כדי לסיים את הטיפול אז עדיין אין דיעה אישית.

הטיפול למנוע עולה בסביבות 300 שקל והוא ל - 70000 ק"מ

ישנו גם חומר במיוחד לדיפרנציאלים, תיבות העברה ותיבות הילוכים (לא אוטומטיות) ולהגה כוח מנועי דיזל ועוד.

השפורפרות לתיבות העברה ולהגה כוח עולות 80 שקל.

אני אדווח בקשר לתוצאות בהמשך.

אני ממליץ להתקשר למשווק ולשאול כל מה שאתה רוצה הוא נותן הסבר מפורט ובסבלנות רבה ולהזכירך הוא עובד תעבורה והם עשו בדיקות לחומר ומשתמשים כבר 3 שנים בכל צי התעבורה כחלק מטיפול קבוע.

אם אתה רוצה אני גם אפרסם את הרשימה של המשווקים המורשים יש שם כמה שמות ידועים כמו שהזכרתי.

lior_b.s
21-05-05, 09:13
אבל מה החומר הזה אמור לעשות??? :roll:

moriseven
21-05-05, 13:00
החומר (ג'ל רויטליזנט) מזהה שחיקה ובלאי במנוע ומתקן אותם בבנית שכבה מטאלוקרמית החזקה מפלדה וע"י כך מאריך את חיי המנוע והמכלולים המכנים.
אני אנסה יותר מאוחר לסרוק את הפרוספקט של תעבורה.

שרון פיינשטיין
07-06-05, 14:04
ניתן לרכוש תוספי קסאדו במוסך להבות הבשן טלפון 0522-357552[/b]

נמרוד
07-06-05, 14:18
רק היום התחלתי בטיפול עם החומר למנוע ויש לי עוד שתי שפורפרות לשים כדי לסיים את הטיפול אז עדיין אין דיעה אישית.

הטיפול למנוע עולה בסביבות 300 שקל והוא ל - 70000 ק"מ

ישנו גם חומר במיוחד לדיפרנציאלים, תיבות העברה ותיבות הילוכים (לא אוטומטיות) ולהגה כוח מנועי דיזל ועוד.

השפורפרות לתיבות העברה ולהגה כוח עולות 80 שקל.

אני אדווח בקשר לתוצאות בהמשך.

אני ממליץ להתקשר למשווק ולשאול כל מה שאתה רוצה הוא נותן הסבר מפורט ובסבלנות רבה ולהזכירך הוא עובד תעבורה והם עשו בדיקות לחומר ומשתמשים כבר 3 שנים בכל צי התעבורה כחלק מטיפול קבוע.

אם אתה רוצה אני גם אפרסם את הרשימה של המשווקים המורשים יש שם כמה שמות ידועים כמו שהזכרתי.

"אני אדווח בקשר לתוצאות בהמשך"

על מה בדיוק תדווח מוריס? איזה מדד יש לנו כצרכנים לדעת עם החומר הזה, או דומים, שאנחנו מוסיפים לשמן או לדלק, עושים משהו, לטוב או לרע?

הטיעון היחיד בעד החומר, שעושה עלי איזשהו הגיון, הוא הטיעון הלא-טכני ולא מדעי - "תעבורה" שמים את זה במשאיות. תעבורה היא אכן חברה גדולה מאד עם צי רכב גדול מאד, ואם הם אכן שמים את החומר בתור טיפול יזום במשאיות שלהם, זה אמור להגיד משהו. לא ככה?

הנה תסריט תיאורטי לחלוטין, דמיוני, אין לו שום קשר למציאות. אני בטוח.

אני יבואן, סוחר שתמיד מחפש עסקות משתלמות. קונה בזול שם, מוכר ביוקר פה. נתקלתי בחומר מסויים שמוסיפים למנוע ואמור לעשות ככה-וככה. הרווח עליו גדול מאד, קניתי מכולה שלמה של שפופרות כאלו במחיר רצפה. אני לא באמת מבין מה זה עושה, אני לא איש טכני. מאמין לרוסים. איך מוכרים את זה למקומיים? הנה רעיון יפה - קרוב משפחה שלי מנהל צי רכב גדול ומוכר מאד, המשאיות הצבעוניות שלו מסתובבות בכל הארץ. נעשה עסק, הוא יכניס את החומר לשימוש בצי הרכב הידוע, בתשלום מסודר כמובן (כלומר אני אשלם להם, ואולי רק לו...)ואני בסך הכל מקבל את הרשות להזכיר את העובדה שצי הרכב הנ"ל משתמש במוצר. זה הכל. מבחינתי, עדיף לא לדעת מה המוצר באמת, ואפילו עדיף שהוא לא יעשה כלום, שיהיה פלסבו לגמרי, שמן עם צבע מאכל. ככה אני גם בטוח שלא יגרם נזק לאף אחד וצי הרכב הגדול הנ"ל לא יבוא אלי מתישהו בטענות. כולם מרוויחים.

לא יכול להיות כזה דבר.

moriseven
07-06-05, 22:26
נמרוד האמת שידעתי שזאת תהיה התגובה, אז תכננתי מראש לנסות לבדוק את הרכב בדינמומטר במכללה (בלימודים) אבל זה לא אפשרי (אחרי תחנונים רבים) אז כל מה שאני יכול לעזור זה בהרגשה האישית שלי.

asafk
07-06-05, 22:35
מצד אחד... אין חומר ש"מגדל" פלדה במנוע.
מצד שני... יש הרבה משתמשים (כולל חבר'ה רציניים) שאומרים שהחומר עזר למנוע עייף למשוך עוד הרבה מאוד.
אז מה זה "שכבה מטאלוקרמית" שהיא "חזקה מפלדה"? מה זה עושה? איך זה עובד? והכי חשוב- איך אפשר להוכיח שזה עובד?
כנראה שקשה מאוד להוכיח או לשלול את היעילות של החומר. יש בדיקות פשוטות, יחסית- בדיקת קומפרסיה לפני ואחרי (לא שזה נותן משהו מוחלט- יש הרבה פטנטים שמעלים קומפרסיה אבל גורמים נזק), וגם מסובכות- כמו רנטגן לסליבים לפני ואחרי.

אסף.

יוני5
08-06-05, 08:43
אסף,

למה צריך רנטגן? הרי אתה בודק את פני השטח עצמם ולא מה שמתחתם?
אם הצלחתי להבין נכון, מדובר ב"סתימת חורים" ומילוי שריטות ע"מ להביא את השטח למצב קרוב יותר למקורי.
אם החומר הזה באמת מצליח לעשות זאת - קטונתי. אבל לא נראה לי שהבדיקה מסובכת במיוחד. אני רק לא רואה מישהו שיש לו בעיות במנוע, שם את החומר, ואח"כ, בשביל הכיף (או הידע המדעי) מוכן לפתוח את המנוע סתם כך.

אני יודע שהרוסים טובים מאוד במטלורגיה. אני גם יודע שיש לא מעט שרלטנים בשוק.

יוני5

ניר ל
08-06-05, 09:23
אם הייתי צריך להמר על זה בחיים שלי, לא הייתי מהסס להגיד שזה קשקוש.
קשה להתווכח עם טענות לגבי חמרים מפחיתי חיכוך, חמרים שגורמים לסיכוך טוב יותר, זה משהו שאפשר לבדוק ע"י ניסוי. אבל אם הטענה היא שהמוצר יוצר שכבה שמעבה את דופן הצילינדר נניח, זה נשמע כמו בולשיט לא מוצלח במיוחד ואין שום בעיה למדוד את זה בבדיקה פשוטה.
אגב גם אם המוצר משפר ביצועי מנוע או ממסרות, זה לא מוכיח כלום, נסו לשפוך נסורת לתוך ממסרה ידנית רועשת או דיפ' רועש, נסו לשפוך נוזל בלמים לתוך ממסרה אוטו' דפוקה, נסו לשפוך שמן סמיך ("דבש") כלשהו לתוך מנוע גמור.

יוני- מה הבעיה בשביל חברה מסחרית לשלם כמה אלפי ש"ח למעבדה מהימנה ומוכרת שתבדוק אמפירית את המוצר ולפרסם את התוצאה - הרי אם החברה היתה מאמינה במוצר זה היה אמצעי השיווק הזול ביותר והאמין ביותר, לא היה אחד שלא היה קונה את המוצר כולל נמרוד. גם המשווק המקומי מסוגל לממן בקלות ניסוי כזה במעבדת הטכניון.מי זה לעזאזל "תעבורה" ?! ראבק איך אפשר להיות כאלה נאיבים ?! גם אני משלם לפעמים על שטויות חסרות ערך (פלאגים של ספליטפייר, לנדרובר דיסקברי) אבל אני מודע לזה שזה בולשיט ולא מחפש צידוקים "מדעיים".

איציק - 4X6ZH
08-06-05, 10:37
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

יוני5
08-06-05, 13:01
ניר,

אני לא יודע מה הבעיה בשביל חברה מסחרית לעשות את זה.
אני ציינתי שלמיטב הבנתי, לא צריך רנטגן וכיו"ב ע"מ לבדוק. אם יש שריטות, שמים חומר ובודקים. הם צריכות להיעלם אחרי השימוש.

אני בטח לא הקנדידט לבדוק את זה באוטו שלי, כמו שאתה מבין, שיפור של 30% אצלי הוא אולי גדול באחוזים, אבל מכשירי המדידה יתקשו להבחין בתוספת של 0.0054 כ"ס.

יוני5

נמרוד
12-11-05, 17:59
הנה דיון מג'יפטריפ על הבדיקה של רוו גל לחומר:
http://www.jeeptrip.com/page.aspx?div=Forums&group=3&item=613983

לרון - אני מאחל בהצלחה, ספורט מוטורי צריך ספונסרים ולא משנה מיהם.

אבל עולות שם נקודות מעניינות - יתכן שמדובר בכמה יבואנים מקבילים, שמתחרים אחד בשני, ויש כמה סוגים של חומר לא זהים, ואחד שמפרסם שתעבורה משתמשים בחומר עושה זאת אולי לא על דעתם של תעבורה, ואולי זה גם לא אותו החומר, ועוד כהנה וכהנה...

מעניין, את מי שטורח להתעניין.

moriseven
12-11-05, 18:48
נמרוד, בזמנו אינ קניתי מתעבורה, לפי מה שהבנתי מהדיון בג'יפטריפ או שהם כבר לא משתמשים בזה או שהם כבר או שהם כבר לא מוכרים את זה לציבור אלא רק בשימוש עצמי.

מוריס

שלומי
13-07-08, 00:29
מעלה מהאוב -
זו אחת מהפרסומות שרצות בגוגל אדסנס - http://www.practex.co.il/practex01.html
הם נותנים פה איזשהוא הסבר בסיסי .

מה אומרים ?

kd2
13-07-08, 01:07
המסקנה הגיפולוגית בנושא כפי שאני הבנתי אותה, היא משהו כמו -

המנוע שלך על ערש דווי?... נכנסה בך רוח הרפתקנית מעורבת בסקרנות וקמצוץ של תקווה לנס כזה או אחר?
אתה מוזמן לנסות , על פניו נראה שזה עוד "שמן נחשים"...
ואם ממש במקרה זה לא , יעילות הטיפול, עמידותו וכדאיות השימוש בחומר מוטלים בספק ותופעות הלוואי לא ברורות.
נסה ודווח... עד אז אנחנו נמשיך לחרוט.
;)

-->