PDA

צפייה בגרסה מלאה : ככה עובדים עלינו במחירי הדלק

meir alony
26-08-12, 12:16
לא נשכח ולא נסלח - בבחירות הבאות את ביבי לסלק.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000776885

http://desmond.imageshack.us/Himg526/scaled.php?server=526&filename=555866200.jpg&res=landing

דרור ברלי
26-08-12, 13:16
מפאת האיסור לעסוק כאן בפוליטיקה אני חורק שיניים ומונע מעצמי את העונג לתמוך בדבריך ולסמוך עליהם שתי ידים ושתי רגליים.

מוני אורבך
26-08-12, 13:18
אבל למה ??? הוא עושה עבודה כל כך טובה !!

הוא מגן עלינו מפני "האיום האטומי האירני":
או כך חושבים 29 מנדטים ישראלים...

polar bear
26-08-12, 13:48
יש שני דיונים בנושא, למה לפתוח עוד אחד?

דרור ברלי
26-08-12, 15:35
אלה דיונים שייפתחו מחדש בכל חודש עודד.
פשוט כי הממשלה הזו איבדה שליטה על עצמה כבר מזמן ואנשים ממורמרים. נמאס להם.

six 4 life
26-08-12, 17:21
לדעתי זה כבר מחוץ לידיים של הנבחר התורן
העסק מנוהל ע"י מספר משפחות ועסקנים שמחזיקות יונקות ושולטות במדינה הזאת כעסק שלהם, הבובה שלמעלה לא רלוונטית כבר.

polar bear
26-08-12, 18:30
דרור....תשמע...אתה הרי יודע שביבי לא אשם. אתה הרי יודע בוודאות של מליון אחוז + בלו שגם השליט הבא ידפוק אותך { כמו שאמר דודו טופז ה' יקום דמו מידי עצמו - דמוקרטיה בישראל שפעם ב 4 שנים אנחנו הולכים לבחור מי ידפוק אותנו ב 4 שנים הבאות, והוא אמר את זה ב 88 } . אתה יודע גם במליון אחוז כנ"ל שהממשלה האחונה הובילה פה מהפיכות בכל מני תחומים שלא היו מאז קום המדינה { עידן+ ששיחרר את מי שרצה רק לצפות ב 1 2 10 23 מתשלום לחברות הכבלים, המהפיכה בתחום הסלולרי שפתאום אפשר לסגור חודש עם 100 שקל לשני מכשירים ועוד ועוד } . אתה גם יודע שרוב החרא שאנחנו אוכלים היום הוא פרי של ממשלות עבר.אתה גם יודע שרוב המפעלים שנסגרים לא נסגרים באשמת הממשלה { כן, גם ערוץ 10 מתוך 100 } אז מספיק עם זה ודי. איתי זה לא כדאי וכו' וגו' שם שם.

אה...ושני הדיונים הקודמים היו פה רק בשבוע שעבר, אז זה כבר יותר מפעם בחודש.

boaz avrahami
26-08-12, 18:47
דרור....תשמע...אתה הרי יודע שביבי לא אשם. אתה הרי יודע בוודאות של מליון אחוז + בלו שגם השליט הבא ידפוק אותך { כמו שאמר דודו טופז ה' יקום דמו מידי עצמו - דמוקרטיה בישראל שפעם ב 4 שנים אנחנו הולכים לבחור מי ידפוק אותנו ב 4 שנים הבאות, והוא אמר את זה ב 88 } . אתה יודע גם במליון אחוז כנ"ל שהממשלה האחונה הובילה פה מהפיכות בכל מני תחומים שלא היו מאז קום המדינה { עידן+ ששיחרר את מי שרצה רק לצפות ב 1 2 10 23 מתשלום לחברות הכבלים, המהפיכה בתחום הסלולרי שפתאום אפשר לסגור חודש עם 100 שקל לשני מכשירים ועוד ועוד } . אתה גם יודע שרוב החרא שאנחנו אוכלים היום הוא פרי של ממשלות עבר.אתה גם יודע שרוב המפעלים שנסגרים לא נסגרים באשמת הממשלה { כן, גם ערוץ 10 מתוך 100 } אז מספיק עם זה ודי. איתי זה לא כדאי וכו' וגו' שם שם.

אה...ושני הדיונים הקודמים היו פה רק בשבוע שעבר, אז זה כבר יותר מפעם בחודש.

אני מניח שאתה ציני או תושב חוץ.....

המיסים עולים כי ההוצאות בממשלה הזו גבוהות משמעותית מההוצאות בממשלות הקודמות.
הן לא גבוהות כי מוציאים לרווחתינו יותר כסף כפי שהיית מצפה.
התחומים שנקבת בשיפור בהם כגון הסלולרי זה משהו שלא עלה למדינה אגורה למעט פתיחת השוק לתחרות.
עכשיו יש יותר מפוטרים שיקחו דמי אבטלה ויעלו למדינה סכום כסף נוסף שצריך לממן אותו דרך המיסים של כולנו.

בנתיים אני מזכיר לך המוצרים הבאים התיקרו ללא היכר בעוד שהמשכורת שלך לא עלתה במאום.
כל אחד מהמוצרים הבאים התיקר בעשרות אחוזים אם לא מאות!

1. מחיר המים.
2. מחיר הדלק.
3. מחיר החשמל.
4. מחיר האלכוהול.
5. מחיר הסיגריות.
6. מחיר הדיור (השכרה או רכישה)
7. מחיר הלחם.
8. חלב ומוצריו.
9. התייקרות התחבורה הציבורית.
10. עליה גורפת על כלל הרכישות שלך (למעט ירקות וטיסות) בזכות העלאת המע"מ באחוז
11. שווי רכב למס לבעלי ליסינג צמוד מהעבודה.

להמשיך?
או שאתה חי בחו"ל או שכנראה אתה חי בסרט.
אם לא זה ולא זה אז אתה כנראה מאוד עשיר שכסף קטן כזה ממש לא נוגע אליך.

אני בטוח שהאזרח ישראל ישראלי משלם הרבה יותר ממה שהוא שילם לפני פרוץ ביבי.

http://cafe.themarker.com/media/t/270/343/6/file_0.jpg

מלכי
26-08-12, 19:23
שתי אופציות עובד נמל אחראי על רצועה מס' 6 - 80,000 ש"ח בחודש. או טיקון בעל נמל - שכר מינימום ותיספורת לפנסיה כל חודש. איפה הקטע אם כל דבר מתחלק לשלושה חלקים? היה בקיץ שעבר? מה בדיוק עשו חצי מליון בכיכר? פחדו וניבהלו אבל ביחד? היה ראש ממשלה בישראל קראו לו אריק נרדם רגע לפני הזמן,בא אולמרט תותח על, אבל אנחנו צחים כשלג, עורכי דין מנהלים אותנו. מה הסיכוי ששלמה מעוז יהיה שר האוצר? כמעט כמו שגלנט יהיה רמטכ"ל? פעם עשו פה אחרת או שסתם ההיתי צעיר וטיפש.

עידו לוריה
26-08-12, 19:23
63317

עידו

polar bear
26-08-12, 20:08
בועז - מה אתה רווצה? על איזה נושא מהנושאים שצינת לא דיברת כבר עשרות פעמים בפורום? מה אתה חושב שיעשו בממשלה הבאה שונה או יותר טוב מהממשלה הנוכחית? מה אתה חושב שיעזור עוד דיון כזה בפורום של ג'יפים? אתה רוצה להקים עוד ד"ש/שינוי/קדימה ושות/ ? יאללה. היה האורח שלי .אבל אל תבוא אחר כך שהכל יתפוצץ לך בפנים.

מלכי - לגבי פעם - עכשיו אנחנו אוכלים את כל מה שהפעם הזה עשה. אז לגבי "פעם הכל היה יותר טוב" - עדיף לשתוק. באמת.

razzamataz
26-08-12, 20:12
63317

עידו

גדול!

boaz avrahami
26-08-12, 21:36
POLAR BEAR - אני ואחרים צועקים בשביל להעיר את האחרים.
יותר גרוע מהממשלה הזו לא יכול להיות כך שאין סיכון - מקסימום נשאר במקום.

אם יורשה לי, אתה חבר מפלגה במקרה?

-->