PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני צריך יעוץ בנוגע לרכישת סמוראי

יניב לוי
11-03-05, 00:50
אני מעוניין בסמוראי שנת 95 פלוס מינוס והשאלה שלי היא האם ג'יפ מסוג ושנה אלו בשימוש ג'יפאי בסופ"שים ושימוש עירוני של סטודנט בשאר השבוע יכול לעמוד בעלויות חודשיות כמו פרטי כלומר טיפולים וכל מיני הוצאות מקריות או שזה אומר אני לבטח אחרוג בהוצאות כמו כן אם תוכלו ליעץ או לאפנות אותי בנוגע לכל הפרטים על סמוראי בשנים אלו (צריכת דלק עלויות חודשיות וכל מה שאתם חושבים שאני צריך לדעת על הג'יפ הזה).
תודה מראש
יניב לוי

שעיה כליף
12-03-05, 13:58
קשה להגיד על סמוראי שהוא רכב עירוני נוח, קל יחסית לבצע בו לבד טיפולים ושיפורים, יש לו יכולות שטח טובות מאוד !! גם ללא תוספות, הוא מצוין למי שאין לו כסף ובכל זאת רוצה להנות מכל העולמות.
אבל.. :roll:
ג'יפ זה ג'יפ, וירידה לשטח יכולה לגרום להוצאות, אז העלות לא נגמרת בטיפולי שיגרה וצריך לקחת בחשבון שיפורים שבודאי תרצה ובלתמים :D

צריכת הדלק בממוצע (שטח עיר ומכמה בעלי סמו) נעה בין 1/9 ל 1/11 ק"מ לליטר.
ביטוח חובה וצד ג' יחד - בערך (תלוי בשנתון ובנפח) כ 2500 ש"ח.
שיפורים ומיני שטח תמצא בפורום אם תבצע חיפוש ספציפי.
מקווה שעזרתי :D

נמרוד
13-03-05, 10:19
אני מעוניין בסמוראי שנת 95 פלוס מינוס והשאלה שלי היא האם ג'יפ מסוג ושנה אלו בשימוש ג'יפאי בסופ"שים ושימוש עירוני של סטודנט בשאר השבוע יכול לעמוד בעלויות חודשיות כמו פרטי כלומר טיפולים וכל מיני הוצאות מקריות או שזה אומר אני לבטח אחרוג בהוצאות כמו כן אם תוכלו ליעץ או לאפנות אותי בנוגע לכל הפרטים על סמוראי בשנים אלו (צריכת דלק עלויות חודשיות וכל מה שאתם חושבים שאני צריך לדעת על הג'יפ הזה).
תודה מראש
יניב לוי

העלות היא בוודאות גבוהה הרבה יותר מרכב פרטי!

במחיר של סמוראי משנה מסוימת אתה יכול לקנות מכונית ארופאית קטנה 4 או 5 שנים קדימה, עם הרבה פחות ידיים וקילומטראז', שתסע 50% יותר על כל ליטר של בנזין, שעלויות האחזקה שלה זולות הרבה יותר מכל רכב שטח. אני לא אגזים אם אומר שהאחזקה הכוללת של סמוראי כזה תתקרב לכפולה ממכונית סופר-מיני כלשהי.

אבל מה זה משנה? רכב שטח זה גם רכב, אבל זה קודם כל תחביב. סמוראי מהשנים שאתה מדבר עליהן הוא רכב שטח קלאסי, אידיאלי למתחילים, ובטח שלסטודנטים.

yoav
13-03-05, 12:45
לנו יש סמוראי ואיביזה מאותו השנתון....עלות האחזקה הממוצעת כפולה לסמוראי לעומת האיביזה.

-->