PDA

צפייה בגרסה מלאה : תמונה של המיטה המתקפלת החדשה מהאוטו...

jase
29-08-12, 20:38
יום עבודה והרבה לילות של שינה מתוקה בשטח :)

63461

omri_t
29-08-12, 20:50
שיחקת אותה!

אתמול שאלת, היום כבר בנית- כל הכבוד!!

מאיפה לאיפה אתה בדיוק הולך לישון?
זה מספיק ארוך?

jase
29-08-12, 20:57
תודה.. אני לא אוהב שמשהו יושב בראש ולא קורה.. :)

יש בתוך הרכב 1מ' עד הספסל וההמשך הוא 84 ס"מ כך שבסך הכל יש 1.84מ' שזה יותר ארוך ממני :).. וגם תאכלס בדיוק האורך שנכנס בקיפול לתוך הרכב כי 84 ס"מ זו המגבלה של הדלת..

shmil
29-08-12, 21:04
עכשיו תמשיך את הפרוייקט עם כילה....

jase
29-08-12, 21:13
כן זה בדיוק מה שעשיתי... כבר יש כילה באוטו.. :)

אבל אני אשמח לעוד רעיונות....

shmil
29-08-12, 21:44
רגליים מתכווננות, כדי שזה יוכל להחזיק משקל.

גלדיאטור
29-08-12, 23:50
עדיף רק רגל אחת... ככה זה לא יתנדנד. הרי זה לא "ישפך" כי זה מחובר לגגון...

בקשר לביצוע יפה מאוד

jase
30-08-12, 00:03
הבעיה עם רגליים כמו שציינתי בבהודעה הקודמת.. אם היא קבועה (אפילו מתקפלת) היא תמיד באותו אורך... ואז כל שיפוע הכי קטן משפיע נניח בשיפוע אחד היא קצרה מידי ואז לא אפקטיבית ובשני היא ארוכה מידי וזה יוצר לחץ על הצירים.. בכל אופן השרשראות ששמתי יחד עם השאקלים שתופסים אותה אמורים להישבר רק ב430 ק"ג ויש 2 כאלה אז נראה לי שזה יחזיק..

GodsFather
30-08-12, 08:25
אם תשים פרופיל בתוך פרופיל עם כמה חורים, תוך ליצור רגליים מתכווננות.

אביעד פ.
30-08-12, 08:34
ביצוע יפה מאוד! ומהיר... אהבתי.

כמו שזה נראה בעיני, הנקודת חולשה שלך זה לא הגגון, ובטח שלא השרשרת, אלא הצירים, איפה שהרמפה מתחברת לאוטו.
איך זה מחובר שם ?
השתמשת בברגי עץ רגילים לחיבור הצירים לרמפה, או בברגים בריאים שעוברים לאורך העץ וסגורים עם אומים ושייבות?

stavamrosi
30-08-12, 08:38
הביצוע יפה , והרעיון גם! מפרגן!

החלק החיצוני של המיטה לא מפריע לך בהעמסת האוטו? זה די מגביל לא?
למה לא בנית משהו פנימי שנימתח מעל הכיסא כאשר הוא במצב שכיבה? יש פרוייקטים כאלה בזוקרז...

יגאל81
30-08-12, 09:44
רעיון יפה מאוד.

אני מציע להעביר את החלק התחתון של השרשראות בחתיכת צינור, או לעטוף אותם בצורה אחרת.
להתהפך בלילה או סתם להתמתח ולגעת במתכת קרה יכול להיות לא נעים.

שלא לדבר ששיער יכול להתפס בשרשרת בלילה.

jase
30-08-12, 10:43
החלק שמחובר לאוטו הוא עם 8 ברגי איסכורית חזקים מאוד.. ובלי קשר בגלל שהפגוש קצת נמוך מהבגאג' ויוצא החוצה קצת.. פלטת העץ הראשונה יושבת עליו (וגם מחוברת עם צירים) כך שאין בעיה בצד הזה
מה שאני חושב לעשות הוא בגגון זה מחובר עם בורג ואום לסגור את השרשרת בתוך עצמה.. חשבתי לקדוח בגגון שני חורים ולחבר את זה גם עם שני שאקלים קפיציים שאפשר לנתק בקלות... מה שאני לא יודע זה האם זה יהיה מספיק חזק (הגגון הוא מאלומיניום)
אין סיבה שזה יפריע נכון? ואז אני בשניה מחבר ומפרק את זה...

בקשר להפרעה בגודל... זה מחובר עם צירים ומתקפל לתוך הרכב .. ממש נסגר עד הסוף אז זה כאילו שמתי פלטת עץ שטוחה על הרצפה.. אני אנסה לצלם עוד תמונות שיהיה ברור... פשוט כשסיימתי כבר היה חושך :)

avivindi
30-08-12, 17:00
לא מסתיר את המראה האחורית שזה סגור או שזה יורד עד למטה? אחרת היית יכול לעשות את הפלטה מפוליקרבונט...

raanan
30-08-12, 19:55
מצטער אבל,
נראה לי רעיון לא פרקטי ! לפרוק את כול האוטו לפני שהולכים לישון ?
מעדיף לישון על הגג (בד"כ על הגגון יש את המזרונים וציוד לא כבד כך שקל לפרוק ולארוז אותו בבוקר).

רענן

jase
30-08-12, 21:11
האמת זה החיסרון היחיד ... שצריך להוריד הכל .. אבל אני חושב על משהו יצירתי לפתור את זה...
בתור התחלה יש קצת רווח בתוך הרכב אז אפשר לעשות שני תאים בצדדים שלא מפריעים לזה להסגר.. לכלים ג'ק וכמובן קפה.. אז זה יפתור הרבה..
ואז ציוד שלוקחים לטיול גם ככה יורד הרבה ובטח בלילה... אז אני מאמין שזה יהיה אחלה
או שאפשר להשאיר את זה מקופל צמוד לדלת ואז יש את כל המקום מאחורה אבל זה יסתיר את המראה..... אני צריך לחשוב על זה
גם חשבתי להכין משהו שמחובר לזה מלמטה ואז אפשר לפתוח את הכל וזה פשוט יהיה למטה מחושב למשטח... קצת יוסיף עומס אבל נראה לי שזה מספיק חזק

GodsFather
31-08-12, 07:33
להוסיף קיפולים או להמיר את זה למשטח הזזה במקום משטח מתקפל.

-->