PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית חלקים מהאתר LMC Truck

CUCV M1009
03-09-12, 15:33
פונה לכל בעלי הרכבים האמריקאיים האם מישהו מכם קנה/הזמין חלקים מסויימים לארץ?
אם כן מה מחירי המשלוחים + - ודרך איזה חברת שילוח הם שולחים את המשלוח?
ובנוסף בכללי האם השירות שלהם הוא טוב ואם הם אמינים.

אני בעיקרון צריך כמה חלקים לא גדולים ואני מעדיף לקנות הכל בחבילה אחת מאשר לקנות חלק חלק דרך eBay (פשוט דרך eBay לא ממש משתלם כי על כל חלק צריך לשלם משלוח כי זה מחנויות שונות) ולהם יש את הכל במלאי זמין למשלוח.

תודה
דייב

eysham
03-09-12, 16:30
לחלקים יחסית קטנים, בלי לחשוב - ROCKAUTO
משלוח בפדאקס מהיר (בד"כ תוך יומיים עד שלושה החלק אצלך ביד!) ויחסית זול
מנסיון של אין ספור הזמנות.

www.rockauto.com

איל

שי קרנצלר
03-09-12, 17:20
מישהו יודע איך מזמינים חלפי פח גדולים?

yarinzim
04-09-12, 07:50
אני מזמין המון חלקים מLMC
תפתח חשבון ב www.mustop.co.il ככה שתהיה לך כתובת משלוח בארה"ב ומLMC תשלח לשם ורק מהם תשלח לארץ. ב85% מהמקרים אתה תחסוך.

lizard
04-09-12, 08:31
תבדוק גם את USHOPS (הבנתי שיש להם עכשיו שם אחר, לא זוכר מה שמו) כי יש להם אופציה של הובלה ימית שמוזילה את העלויות מאוד. גם במשלוח אוויר עושה רושם שהם זולים יותר.

yarinzim
04-09-12, 08:34
חצי מילה ברשותכם על ushops.. אני מזמין המון מחו"ל לכן אולי כך גם עולה הסיכוי לחוות ניסיון רע.
לפני כשנה בערך הזמנתי חבילה ושלחתי אותה לארץ דרך Ushops, ואני מוכרח לציין שכשדברים הסתבכו עם החבילה זכיתי לשירות לקוחות זוועתי...
אין טעם ואני גם לא אכנס לפרטים..
מצד שני לא באמת ניתן לכמת שירות לקוחות של חברה ע\ל פי חוות דעת בודדת, לכן לא פסלתי לחלוטין, רק שיתפתי בניסיון רע.

CUCV M1009
04-09-12, 22:16
לחלקים יחסית קטנים, בלי לחשוב - ROCKAUTO
משלוח בפדאקס מהיר (בד"כ תוך יומיים עד שלושה החלק אצלך ביד!) ויחסית זול
מנסיון של אין ספור הזמנות.

www.rockauto.com (http://www.rockauto.com)

איל

אני מזמין המון חלקים מLMC
תפתח חשבון ב www.mustop.co.il (http://www.mustop.co.il) ככה שתהיה לך כתובת משלוח בארה"ב ומLMC תשלח לשם ורק מהם תשלח לארץ. ב85% מהמקרים אתה תחסוך.

היי
איל תוך יומיים שלושה זה אצלי ביד? באמת? זה נשמע super fast delivery
אתה רושם מניסיון של הרבה הזמנות אני יודע גם כי הזמנתי כבר דרך fedex וגם כי שמעתי מאחרים שחברות כמו Fedex/DHL/UPS המכס תמיד מעכב את המשלוחים שלהם שקשורים לרכב, כשאתה מזמין מהאתר www.rockauto.com (http://www.rockauto.com/) אין לך עיכובים כלשהם כמובן אני מתכוון אם הזמנת חלק/חלקים שלא קשורים לבטיחות ודורשים אישורים ממשרד התחבורה ואז מתעכבים במכס.

ירין לא ממש הבנתי אתה יכול להסביר קצת יותר לעומק?
ממה שהבנתי אני פותח חשבון באתר הזה www.mustop.co.il (http://www.mustop.co.il/) אז אני מבקש מ LMC Truck שישלחו את החבילה שקניתי לכתובת שאני יקבל בארה"ב.
עכשיו נגיד והחבילה הגיע לכתובת בארה"ב איך משם היא תגיע אלי לארץ?

תודה
דייב

yarinzim
04-09-12, 22:42
אהלן דייב..
שלח את החבילה של LMC לכתובת שתקבל מ- mustop, כשהחבילה תגיע אליהם הם יצרו איתך קשר על מנת להסדיר את תשלום השילוח לארץ.. כשהתשלום יוסדר החבילה תישלח אליך עם שליח עד דלת ביתך.
יש להם ב- mustop מחשבון עלויות, נסה לבקש בLMC מידות של החבילה ומשקל, לי בדר"כ לא נותנים. במידה ותשיג תוכל לשערך כמה יעלה לשלוח לארץ ובהתאם להעריך כדאיות.
כמובן קח בחשבון את כל האלמנטים הסטנדרים כגון האפשרות שהמכס יעכב את החבילה וכן הלאה. במידה ולא יהיו עיכובים החבילה תגיע אליך תוך זמן קצר.

בברכה, ירין.

eysham
05-09-12, 07:12
היי
איל תוך יומיים שלושה זה אצלי ביד? באמת? זה נשמע super fast delivery
אתה רושם מניסיון של הרבה הזמנות אני יודע גם כי הזמנתי כבר דרך fedex וגם כי שמעתי מאחרים שחברות כמו Fedex/DHL/UPS המכס תמיד מעכב את המשלוחים שלהם שקשורים לרכב, כשאתה מזמין מהאתר www.rockauto.com (http://www.rockauto.com/) אין לך עיכובים כלשהם כמובן אני מתכוון אם הזמנת חלק/חלקים שלא קשורים לבטיחות ודורשים אישורים ממשרד התחבורה ואז מתעכבים במכס.

תודה
דייב

היי דייב,

מהזמנה ניתן לבחור את סוג המשלוח. אני מקפיד לשלם עוד 1-2$ ולבחור את הפדקס המהיר.
בד"כ אם אני מזמין ביום שלישי-רביעי, בסופ"ש יש לי כבר מה להרכיב.

הזמנתי כפי שכתבתי כל מיני פריטים, בעיקר קלים וקטנים כמו מיסבים, מחזשים, אטמים, צינורות מים, טרמוסטט, חיישנים, בול ג'וינטים, בושינגים....
אף פעם לא נעצר לי בגלל משרד התחבורה. למרות שאם מזמינים למשל רפידות ברקס יש מצב שזה ייעצר.

רק פעם אחת נעצר בגלל מכס כשהסכום של ההזמנה היה יחסית גדול, והייתי צריך לשלם מאה ומשהו ש"ח (בכרטיס אשראי בטלפון, לא חלילה להגיע לתור אינסופי בסניף דואר מרכזי כלשהו...) כדי לשחרר ושיעבירו לי את המשלוח למחרת.
מאז אני משתדל לא לעבור 75$ כולל משלוח לכל חבילה ואז אין סיבה שזה ייעצר.

בחלקים כבדים יותר מרכיב המשלוח מפיל את הכדאיות.

איל

CUCV M1009
05-09-12, 18:53
אהלן דייב..
שלח את החבילה של LMC לכתובת שתקבל מ- mustop, כשהחבילה תגיע אליהם הם יצרו איתך קשר על מנת להסדיר את תשלום השילוח לארץ.. כשהתשלום יוסדר החבילה תישלח אליך עם שליח עד דלת ביתך.
יש להם ב- mustop מחשבון עלויות, נסה לבקש בLMC מידות של החבילה ומשקל, לי בדר"כ לא נותנים. במידה ותשיג תוכל לשערך כמה יעלה לשלוח לארץ ובהתאם להעריך כדאיות.
כמובן קח בחשבון את כל האלמנטים הסטנדרים כגון האפשרות שהמכס יעכב את החבילה וכן הלאה. במידה ולא יהיו עיכובים החבילה תגיע אליך תוך זמן קצר.

בברכה, ירין.

היי דייב,

מהזמנה ניתן לבחור את סוג המשלוח. אני מקפיד לשלם עוד 1-2$ ולבחור את הפדקס המהיר.
בד"כ אם אני מזמין ביום שלישי-רביעי, בסופ"ש יש לי כבר מה להרכיב.

הזמנתי כפי שכתבתי כל מיני פריטים, בעיקר קלים וקטנים כמו מיסבים, מחזשים, אטמים, צינורות מים, טרמוסטט, חיישנים, בול ג'וינטים, בושינגים....
אף פעם לא נעצר לי בגלל משרד התחבורה. למרות שאם מזמינים למשל רפידות ברקס יש מצב שזה ייעצר.

רק פעם אחת נעצר בגלל מכס כשהסכום של ההזמנה היה יחסית גדול, והייתי צריך לשלם מאה ומשהו ש"ח (בכרטיס אשראי בטלפון, לא חלילה להגיע לתור אינסופי בסניף דואר מרכזי כלשהו...) כדי לשחרר ושיעבירו לי את המשלוח למחרת.
מאז אני משתדל לא לעבור 75$ כולל משלוח לכל חבילה ואז אין סיבה שזה ייעצר.

בחלקים כבדים יותר מרכיב המשלוח מפיל את הכדאיות.

איל

היי
ירין אוקי עכשיו הבנתי, תגיד מניסיון שלך עם mustop הם אמינים? אין מצב נגיד ש LMC Truck שולחים לכתובת שאני יקבל את המשלוח ומשם המשלוח יעלם.
ואם אפשר לשלם להם דרך פייפל שישלחו לי את החבילה לבית בארץ

ואיל תודה! זאת בדיוק החוות דעת שרציתי לשמוע ממישהוא שמזמין לא קצת חלקים מאתרים כאלה.

בנוסף יש אולי עוד מישהוא שיכול לתת לשרשור ולנושא הזה עוד חוות דעת אני יודה לו

תודה
דייב

yarinzim
06-09-12, 07:51
מהניסיון האישי שלי הם אמינים, אם זה מניח את דעתך זו חברה אמריקאית עם שלוחות בכל העולם..
ולשאלתך השנייה, כן - אפשר לשלם בפייפל.

neriya
09-09-12, 20:36
היי דייב
לאחרונה הזמנתי חלקים דרך LMC .א
כן תוך 3 ימים היו אצלי בייד .
חברת השילוח שלהם היא UPS
שירות מעולה חוץ מקצת בירוקרטיה לגבי אמצעי התשלום .
לגבי כתובת המשלוח בארה"ב www.mustop.co.il (http://www.mustop.co.il/) חבל שלא ידעתי קודם .
עלויות החלקים היו 460$
המישלוח עלה לי 511$
למרות העלות היקרה של המישלוח עדיין זה יצא חצי מחיר ממה שרצו ממני בארץ על חלקים אלו .
ובנוסף לכך היתי צריך להמתין חודש עד שהם יגיעו .
מקווה שעזרתי .
נרי'ה

CUCV M1009
13-09-12, 20:54
היי דייב
לאחרונה הזמנתי חלקים דרך LMC .א
כן תוך 3 ימים היו אצלי בייד .
חברת השילוח שלהם היא UPS
שירות מעולה חוץ מקצת בירוקרטיה לגבי אמצעי התשלום .
לגבי כתובת המשלוח בארה"ב www.mustop.co.il (http://www.mustop.co.il/) חבל שלא ידעתי קודם .
עלויות החלקים היו 460$
המישלוח עלה לי 511$
למרות העלות היקרה של המישלוח עדיין זה יצא חצי מחיר ממה שרצו ממני בארץ על חלקים אלו .
ובנוסף לכך היתי צריך להמתין חודש עד שהם יגיעו .
מקווה שעזרתי .
נרי'ה

וואו המשלוח יצא יקר, למרות שמצד שני איך שרשמת גם אחרי מחיר כזה של משלוח עדיין יותר משתלם לקנות מחו"ל מאשר בארץ
כן עזרת תודה! על המידע
UPS דרשו על החבילה מס קניה מע"מ או תשלום כל שהוא?

דייב

-->