PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מתמצא באיירסופט ?

ניר ל
04-09-12, 15:33
הילדים (8 / 10/12 ) בהתלהבות, במיוחד הכי קטנה ... לקחתי אותם פעמיים למטווח כזה וזה כבר סיפור יקר,

בהנחה שאחליט לרכוש כלי כזה ( סביר להניח שאקדח ) , האם להשקיע ברפליקה מקצועית כמו שנמכרת בבית ברל וכדומה או שמה שנמכר בתחנה המרכזית יעשה מבחינתם את אותה עבודה ?

lizard
04-09-12, 16:54
אתה לא יכול לקנות כזה, אתה יכול "לשכור" כזה. נורא יקר. טיפלה מסוכן אם יורים בעין.
אני מדבר על רובה/אקדח רציניים, לא יודע מה נמכר בתחנה מרכזית ואם זה בכלל איירסופט.
צבאות בעולם משתמשים בזה לאימונים. שקלתי לקנות אחד כזה או רובה פיינבול והטענה היא שהאיירסופט הרבה יותר מדוייק וראליסטי אבל לפי מה שהבנתי בפורומים בארץ, אתה לא יכול לקנות אחד אלא רק "לשכור" אחד לתקופה בלתי מוגבלת.

tzagi
05-09-12, 01:29
משתמש לא, אבל מתעסק
אם תרצה, אקשר אותך לאחד הכבדים בתחום, תקבל את כול המי מה מו.

ומיכה, מה שכתבת לא נכון בוודאות, אפשר לקנות הכול. הכלי הכי כבד שעבר דרכי זה SAW בגודל 1:1...אין צורך להוסיף..

lizard
05-09-12, 09:01
מגניב, אני רוצה גם.

ניר ל
05-09-12, 09:28
מדובר בצעצוע . אמנם קרוב לוודאי שיוגדר בישראל תחת ״צעצוע מסוכן״ ואסור למכירה כמו אקדחי קפצונים ונפצי נייר , עדיין כל ילד יכול לשים יד על כלי כזה וגם בארץ מוכרים אותם לא מעט . החנויות הרציניות שמתעסקות בזה בארץ , לא מוכרות אותו לילדים באופן ישיר וגם מבוגרים נדרשים להרשם למועדון הספורט שמאחורי החנות . זהו בהחלט ספורט , דעתי עליו חיובית מאד , הוא בהחלט נותן מושג לא רע ומשפר יכולות קליעה וטכניקות ירי (אבל לא רק של הטובים) , אני מקווה שלא יהרסו את פינת החמד הזו בגלל תירוצים מופלצים שיש רק בישראל. חשוב להבין - רפליקה (חיקוי מדוייק של הדבר האמיתי) איננה כלי יריה ולא דורשת רשיון נשיאת כלי ירייה, כלים מסויימים יגרמו פציעה קשה של עין (מדובר על כלים של אלפי ₪) ואפילו פציעה שטחית של איברים אחרים (כך גם השלכה של חפצים חדים או דקירה...) .מי שמסתובב עם כזה כלי ברחוב או מתכוון לשדוד באמצעותו סניף דואר או לצלוף באנשים/בע״ח מסכן את חייו בהחלט. אם הייתי מאויים ע״י כלי כזה הייתי יורה כדי להרוג בלי להסס ושום שוטר או שופט לא היה מערער על הצידוק לירי, כך שגם הטענות מסוג זה (שישמש באופן כזה) הן קשקוש. צריך להיות אוויל גמור בכדי להשתמש באופן לא חוקי - אי אפשר לירות עם זה בחזרה...*

גלדיאטור
05-09-12, 11:40
ניתן לקנות.
חבר קנה לפני שבוע העתק של M16 יורה כדורי חימר אוטומטית ב2400 שקל

ניר ל
05-09-12, 11:58
השאלה שלי היא אם יש דגמים זולים יחסית אבל לא זבל שמתקלקל מהר, איפה ובכמה ? אפשר גם בה״פ . נראה לי שאקדח יותר מתאים כי לילדים קשה להחזיק רובה בגודל ומשקל מלא . זה לא חייב להיות רפליקה של דגם אמיתי כי הצורך הוא פרקטי ולא אסתטי. האמת היא שלפני שניסיתי את זה חשבתי לרכוש דגם מסויים מקצועי לעצמי במטרה להוזיל עלויות אימוני ירי, אבל זה לא זה... יש כמובן פורומים יעודיים לזה , אבל הם מטעם מועדונים עסקיים ששומרים על האינטרס שלהם לכן אני שואל דווקא כאן...

avishon
05-09-12, 17:48
מחד , לא חוקי לייבא/לרכוש באופן פרטי (מוגדר כ-"צעצוע מסוכן") , ומאידך - נמכר "תחת כל עץ רענן"...

ב-"יד 2" יש עשרות כלים , מסוגים שונים , למכירה מידיים פרטיות - בטווחי מחיר שבין עשרות לאלפי ש"ח :
http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2Gallery.php?AreaID=&SalesCatID=27&SalesSubCatID=273&fromPrice=&untilPrice=&Info=&ImgOnly=1&GalleryView=1

הכלים היקרים הם המתכתיים , רפליקות בקנ"מ 1:1 , כולל פעולת הרתיעה (BlowBack) .
הכלים הזולים עשויים בד"כ פלסטיק , וגם הם -בחלקם הגדול- רפליקות בקנ"מ מציאותי...

לתשומת ליבך :
בגילאי הילדים שעליהם אתה מדבר , משחק ב-"צעצועים" אלה עלול להגמר באובדן עין !
(מיותר לציין , כמובן , גם סיכוי סביר לשבירת חפצים כשמשחקים בזה בבית...)

tzagi
05-09-12, 22:21
מחד , לא חוקי לייבא/לרכוש באופן פרטי (מוגדר כ-"צעצוע מסוכן")

לא מדוייק, אם זה מגיע בלי המנגנון ירי זה רפליקה לאספנות.

נמרוד
05-09-12, 23:49
אני יכול להבין את האמריקאים שמוצאים עניין בתחביב הזה, אבל מה אנחנו צריכים את זה כשיש לנו את הדבר האמיתי?

ניר, תן לילדים לגדול בשלווה ובהרמוניה, הם כבר ישלימו את החסר בגילאים 18-21 ובתשלומים עד גיל 40. גם הקטנה יכולה למצוא את עצמה מדריכת קליעה בגולני בלי להתאמץ יותר מדי...

tzagi
06-09-12, 00:39
תאמין או לא, אבל הדבר האמיתי לא מספיק להם
זה תחביב נפוץ בקרב היחידות המיוחדות, הם גם קונים ציוד במאות דולרים לשימוש "בעבודה".
כשאני שואל מה לא נותנים לכם? עונים לי שזה יותר טוב....אבל אני חושב שזה עניין של אופנה.

נמרוד
06-09-12, 09:22
זה שמשתמשים בפיינטבול ובמשחקים האחרים האלו לאימוני דו"צ זה לא רק ביחידות המובחרות, עושים את זה כבר שנים בכל יחידת ח"יר גם במילואים. אבל מכאן ועד להביא את זה הביתה... ועוד לילדים... אבל ניר הוא לא בדיוק דוגמא לשום דבר ;)

ניר ל
06-09-12, 13:55
זה שמשתמשים בפיינטבול ובמשחקים האחרים האלו לאימוני דו"צ זה לא רק ביחידות המובחרות, עושים את זה כבר שנים בכל יחידת ח"יר גם במילואים. אבל מכאן ועד להביא את זה הביתה... ועוד לילדים... אבל ניר הוא לא בדיוק דוגמא לשום דבר ;)

לאמריקאים אין בעיה, בהרבה מדינות קניית נשק מותרת וגם מותר לייצר בבית תחמושת וללכת לירות בחלקה הפרטית שלך ביער או מאחורי הבית. דווקא מיפן העסק הזה מגיע , כי שם אסור להחזיק נשק חם . ישראל זה יותר גרוע מיפן... אסור גם נשק צעצוע ... אני לא מביא את זה הבייתה לילדים , זה הם שגילו את העניין בזה , הלכו לשם עם אמא שלהם והכריחו אותי לקחת אותם גם . כמובן שלא אפקיד משהו כזה בידיים שלהם , פשוט לשכור כזה כלי במועדון עולה 1₪ לכל כדור והם חולי הדק ... כנראה בגנים העניין הזה, אז כבר עדיף לקנות ולהשתמש במקום מסודר.

יוני5
07-09-12, 00:44
גם הקטנה יכולה למצוא את עצמה מדריכת קליעה בגולני בלי להתאמץ יותר מדי...

כל הכבוד נמרוד,
ממך לא הייתי מצפה לייעד מישהי למשהו זולת פקידה פלוגתית

GodsFather
07-09-12, 12:16
אתה רוצה שאני אביא לך ממנילה ? יש לנו פה כמויות של זה בכל חור בערך. עם קבוצות גדולות שמתארגנות על אימונים/משחקים כולל מדים, ציוד הסוואה מכל הגוונים וכל סוגי הנשקים.

תן טווח מחירים ואני אשלח לך קטלוג :)

ניר ל
07-09-12, 13:50
אתה רוצה שאני אביא לך ממנילה ? יש לנו פה כמויות של זה בכל חור בערך. עם קבוצות גדולות שמתארגנות על אימונים/משחקים כולל מדים, ציוד הסוואה מכל הגוונים וכל סוגי הנשקים.

תן טווח מחירים ואני אשלח לך קטלוג :)
עזוב קטלוג, השאלה מה יגידו על זה במכס...

lizard
07-09-12, 14:18
גם פה יש אבל השאלה היא מה לקנות, איזה יצרן נחשב טוב ומי יכול לבדוק את הכלי.

GodsFather
07-09-12, 14:51
אם היית יודע מה מעבירים פה, היית מבין שמכס יותר קל מלהעביר טסט עם מעכר

tooshey
07-09-12, 15:36
הבת שלך חייבת כזה http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=553648

בברכה,טושי

ניר ל
13-09-12, 06:49
תאמין או לא, אבל הדבר האמיתי לא מספיק להם
זה תחביב נפוץ בקרב היחידות המיוחדות, הם גם קונים ציוד במאות דולרים לשימוש "בעבודה".
כשאני שואל מה לא נותנים לכם? עונים לי שזה יותר טוב....אבל אני חושב שזה עניין של אופנה.

אחרי שראיתי מה מוכרים כאן בסופרמרקט לצד ירקות , חלב, חיתולים, תיקי אוכל דורה וציוד קמפינג , BB GUN זה צעצוע לילדים עד גיל 3... רובי אוויר .177 ו 0.22 , אקדחי אוויר מופעלי גז דחוס עם מהירות לוע של 800 רגל/שנייה , כמובן שתחמושת בכל הקטרים הנפוצים לנשק חם... ואני אפילו לא במדינה דרומית...*

tzagi
13-09-12, 07:14
ואני אפילו לא במדינה דרומית...*

אתה בוולמט, זה סוג של.

ניר ל
13-09-12, 16:00
נ.ב. עכשיו אני מבין עוד משהו שסיפרת - המכוניות הישנות כאן אכולות חלודה ברמות קשות. כשהן עוברות מעל באמפרים נושרות מהן חתיכות והמקומיים אינם משתמשים בבלמים כדי לעצור - הם בולמים עם הרגל דרך הרצפה, ככה שמי שמתכנן לייבא מכאן רכב אספנות שאינו שבי קורבט - שיחשוב שוב , זה נכון מן הסתם לכל המדינות המושלגות.

-->