PDA

צפייה בגרסה מלאה : חברים קצת עזרה (בעייה בלוקר ויטרה - הכותרת נערכה)

יובלמנ
07-09-12, 15:45
יש לי ויטרה קצרה 94,היום בבוקר הלכתי למוסך רק בשביל לבדוק איזה רעש מהגלגל הקדמי.
המוסכניק אמר שזה יכול להיות שברח לציריה שייבת הביטחון שמחזיקה אותה (את הציריה).
הוא פירק את הלוקר הוסיף שייבה ליד השייבת ביטחון,אך ברגע שהוא רצה להחזיר את הלוקר הוא הסתבך איתו ולא הצליח להחזיר
אותו למקום (הלוקר לא נכנס עד הסוף ונשאר קצת בחוץ) לאחר שהוא פירק את המכסה של הלוקר והוציא את קפיץ ושחק שחק הצליח לבסוף להחזיר אתו למקום. שבדקתי שהכל עובד שיצאתי מהמוסך אז 4X4 עבד לא ממש טוב אבל עבד שהגעתי לבית אחרי שנסעתי רבע שעה בכביש זה כבר היה נראה אחרת יש לי כל מיני רעשים מוזרים ו4X4 לא עובד, לפעמים הוא נתפס ממש לשניה ואז משתחרר.

השאלה שלי אם רוב הסיכויים שהלך לי כבר הלוקר או שיש מצב להציל אותו??

כמובן שהוא לא סידר לי את הרעש רק דפק לי את השבת!!!!!!!!

שלום יובל
ברוך הבא לג'יפולוג.
אנו מקווים שתמצא כאן מענה לכל בעיה, אבל - אנא הקפד על ניסוח כותרות ענייניות,
שיעזרו לחברי הפורום להבין מה אתה רוצה ומה הבעייה כבר מהכותרת, ובהתאם להכנס ולהגיב בשרשור.
באופן מפתיע, כותרת כמו "דחוף מאד מאד!!!!!" או "עזרה" גורמת לותיקי הפורום שלא לקרוא את השרשור כלל.
הפעם ערכנו עבורך את הכותרת, אבל רק הפעם!
בזמנך הפנוי, אנא קרא גם את כללי הפורום.

המערכת

kruvi
07-09-12, 16:46
ממליץ לך ללכת למוסך שמתמחה בויטרות.
שלחתי לך בפרטי
איתי

יובלמנ
07-09-12, 19:15
עכשיו ראיתי שהביצה\הסרן הקדמי נשבר ביציקה שלו יכול להיות שזה מתוצאה של התקנה לא נכונה של הלוקר????

razzamataz
07-09-12, 19:54
ואוו
דבר ראשון תחליף מוסכניק, אם השייבת אבטחה (טבעת קפיצית) התרחבה, נחלשה או...אז מחליפים אותה בלבד ולא מוסיפים שום שייבה שם
צריך שיהיה שם חופש מובנה כדי שהלוקר יוכל להינעל ולהשתחרר! אם המוסכניק שלך לא יודע את זה אז תסיק מסקנות
דרך אגב החופשים שם מסודרים על ידי שימסים (כמו שייבות אבל דקות דקות) ועדיין משאירים חופש מובנה

דבר שני, נסעת 4x4 על אספלט\כביש? איזה רעשים היו מהגלגל ובאיזה מצב, כלומר בשטח, נעול\לא נעול על כביש\באיזה מהירות (לפני שהמוסכניק טיפל בך)

וסדק בביצה\סרן לא קורה מלוקר דפוק, אבל לך תדע אם הוא נתפס כתוצאה מהשייבה המיותרת ואז נגרם נזק
איפה הסדק בדיוק? נוזל משם שמן?

יובלמנ
07-09-12, 21:40
ואוו
דבר ראשון תחליף מוסכניק, אם השייבת אבטחה (טבעת קפיצית) התרחבה, נחלשה או...אז מחליפים אותה בלבד ולא מוסיפים שום שייבה שם
צריך שיהיה שם חופש מובנה כדי שהלוקר יוכל להינעל ולהשתחרר! אם המוסכניק שלך לא יודע את זה אז תסיק מסקנות
דרך אגב החופשים שם מסודרים על ידי שימסים (כמו שייבות אבל דקות דקות) ועדיין משאירים חופש מובנה

דבר שני, נסעת 4x4 על אספלט\כביש? איזה רעשים היו מהגלגל ובאיזה מצב, כלומר בשטח, נעול\לא נעול על כביש\באיזה מהירות (לפני שהמוסכניק טיפל בך)

וסדק בביצה\סרן לא קורה מלוקר דפוק, אבל לך תדע אם הוא נתפס כתוצאה מהשייבה המיותרת ואז נגרם נזק
איפה הסדק בדיוק? נוזל משם שמן?
היה רעש בנסיעה בכביש וגם בשטח מתי שיש קפיצה קטנה היה רעש שכאילו משהו משוחרר רעש של ברזל.עכשיו החיבור בין הדריישפט לבין הביצה הקדמית נשבר לגמרי ירד כל השמן ופשוט נשבר כל הביצה.השאלה שלי איפה יש מוסך אמין, ויותר נכון מישהו שמבין טוב בויטרה באזור דרום,ואיפה אני יכול להשיג ביצה חדשה.אני ממש צריך עזרה חברים קניתי את הרכב רק לפני שבועיים הכל היה טוב עד היום.

8ball
07-09-12, 23:09
לגבי ביצה אתה יכול לדבר איתי לגבי מוסך - תגדיר כמה דרום, ואם קרוב לך אתה יכול ליצור קשר. יש לי ויטרה ארוכה כמו שלך וקצרה בעברי ככה שמכיר את כל השגעונות שלהן כמעט

raanan
08-09-12, 08:57
היה רעש בנסיעה בכביש וגם בשטח מתי שיש קפיצה קטנה היה רעש שכאילו משהו משוחרר רעש של ברזל.עכשיו החיבור בין הדריישפט לבין הביצה הקדמית נשבר לגמרי ירד כל השמן ופשוט נשבר כל הביצה.
אין קשר ללוקר !

אני ממש צריך עזרה חברים קניתי את הרכב רק לפני שבועיים הכל היה טוב עד היום.
אם באמת הכול היה טוב לפני שבועיים, אז כנראה הנהיגה שלך (בשטח בכול אופן) לא תואמת את יכולות הרכב (האם גלגלים קידמיים "ריחפו" באוויר
בנסיון קפיצה מעל מכשול ? )

ממליץ לך לשקול החלפה לסרן ברזל בכדי למנוע השנות השבירה שוב .
תענוג לא זול (7000 עד 9000 ש"ח) , אבל שווה את השקט.

רענן

razzamataz
08-09-12, 11:47
סתם בודק, אבל אתה יודע שלא נוסעים על אספלט 4x4 נכון? ולא נותנים בשטח לגלגלים לקפוץ באוויר? ובלי מכות גז אלימות?
בכל אופן גם אני חושב שזה לא מהלוקר, פשוט נשברה הביתה מנהיגה פרועה או עייפות החומרת ברח השמן ונסיעה הלאה גרמה לרעשים אחרים

תפנה למוסכניק של סוזוקי, ולא חסר פה גורואים שיעזרו לך

יובלמנ
08-09-12, 14:40
לאחר שהייתי אצל מוסך ופרקנו את הביצה אני רק קורונה 41 שינים מישהו יודע איפה אני יכול לקנות???

ישי.פ
09-09-12, 09:27
המלצתי החמה חכה שניה!
אני מבין שאתה קצת בסערה, אבל זה עלול לעלות לך ביוקר!

לא מחליפים רק קורונה ללא פניון, אלא אם הכוונה הייתה לשניהים?
לאיזה מוסך הלכת?

יובלמנ
09-09-12, 18:27
המלצתי החמה חכה שניה!
אני מבין שאתה קצת בסערה, אבל זה עלול לעלות לך ביוקר!

לא מחליפים רק קורונה ללא פניון, אלא אם הכוונה הייתה לשניהים?
לאיזה מוסך הלכת?

הלכתי למוסך באזור דרום לא מישהו מוכר אבל הוא מבין בגיפים
למה לא מחליפים רק את הקורונה?

יובלמנ
09-09-12, 18:47
אני יכול עכשיו להחליף את יחסי העברה?

Samurai arie87
15-09-12, 05:17
סליחה זה ויטרה או סופה ??? חח

ולגבי הלוקר LOOOLLL על המוסכניק !!!!
ולא הבנתי מה הקשר בין לוקר דפוק לרעשים ו 4 על 4 שלא ניכנס
ועוד משהוא שעכשיו אני חושב עליו
מה קורה נגיד שלוקר 1 נעול ואחד לא זה יכול לשבור תדיפרנציאל ?

-->