PDA

צפייה בגרסה מלאה : SPOT Satellite GPS Messenger מישהוא מכיר יודע?

דיננוזאור שטח
08-09-12, 02:33
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o-CQyao2xpE

בעיקרון בארה"ב המכשיר ספוט 2 עולה 120 (מחיר מלא ) וחבילת שרותים בסיסים עולה 99 דולר לשנה כולל ממשק עידכון לפייס ולטיוויטר
תוספת של 50 דולר לשנה מאפשרת למכשיר להפוך לאיתורן לוויני השולח כל 10 דקות את המיקום של הגיפ לממשק של גוגל מאפס לצרכי שמירת נתיבים וכדומה
ההמכשיר כמובן אטום למים ויש גם מוגני התפוצצות

ויש יבואן בארץ בטח לבחורינו הטובים (באתר כתוב שהמכשיר אסור לשימוש בארץ יום ראשון אדבר איתם)

יש גם מכשיר ה-CONECT שמאפשר בנוסף לכל מה שהספוט עושה לשלוח הודעות EMAIL עד 60 תווים חד כיווני המכשיר מתחבר לפלטפורמות אפל או אנדרואיד בשן כחולה בלוטוט ויש לו אפליקציות שמאפשרות בנוסף לכל הפינקציות של הספוט לשלוח הודעות טקסט חד כיווני לאי מייל ולעדכן פייס עם טקסט ומיקום בעוד שהספוט רק שם בפייס הודעה קבוע מראש כנל גם ההודעות הכל בסדר וזקוק לעזרה בספוט קבועות מראש ובקונקט אפשר להוציא הודעות טקסט משתנות

http://www.youtube.com/watch?v=TFVl_HMEblw

המנוי השנתי כמו בספוט
רכישת 100 הודעות 30$

boaz avrahami
08-09-12, 04:01
יש לגלובלסאט מכשיר יעודי לרכב ואם אני זוכר נכון הוא יותר זול.
קח בחשבון שיש כיום משבשי gps מאוד זולים ויש להניח שהגנבים מצויידים בהם כבר...

דיננוזאור שטח
08-09-12, 07:24
יש לגלובלסאט מכשיר יעודי לרכב ואם אני זוכר נכון הוא יותר זול.
קח בחשבון שיש כיום משבשי gps מאוד זולים ויש להניח שהגנבים מצויידים בהם כבר...

אווו זה לא מיועד להגנה על הגיפ שלי, ...

אני יוצא יותר ויותר לטיולי בדד... לא תמיד יש קליטה של סלולר זה ניראה לי בן לוויה מכובד למסעות מסוג זה...

לא הרכב שלי ולא אני הופכים צעירים מיום ליום, ובכלל ארצנו קטנה ואין תא שטח שאני לא יכול לצאת ממנו לכביש ברגל עם כמה ליטרים מים על הגב גם במצבי הגיריאטרי,

אבל הרעיון לעזוב את המלונה שלי בשטח לחסדי איתני הטבע והבדואים החמדנים גורם לי קשיים בעיכול. 100 דולר בשנה נשמע לי תשלום סביר ובכלל יש לי ילד שאמור מתי שהוא לצאת לדרום אמריקה אפשר לצייד אותו במכשיר כזה ולסכם שהוא לחוץ אחת לכמה ימים על כפתור ה-OK ושולח את המיקום שלו וכמובן יכולתו להזעיק עזרה או SOS

דיננוזאור שטח
12-09-12, 14:56
המחיר בארץ 1400 שקל כולל מעמ

כיסוי מלא בכל הארץ

אפשר לקנות מכשיר משומש בסביבות המאה דולר... באי ביי אין בעיה לעשות אקטיבציה למכשיר ומנוי שרות שנתי

כמובן שאפשר לקחת אותו לחו"ל הכיסוי הוא גלובלי

-->