PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצות למצלמת DVR

tamir128
09-09-12, 22:18
שלום חברים!

אני הולך ומבין כמה שזה חשוב שתהיה מצלמה כזו ברכב (הכביש הוא האספלט הזה שמחבר בין תא שטח למשנהו, ואנחנו מבלים עליו יותר מדי זמן) כאשר לא נוסעים בשטח.
על כל צרה שלא תבוא, כדאי שיהיה מצולם.
למישהו יש נסיון? יש מוצרים מומלצים?
האם חשוב שיהיה מסך צמוד?
כל פרט מידע יתרום.

תודה!

tamir128
10-09-12, 08:16
שלום חברים!

אני הולך ומבין כמה שזה חשוב שתהיה מצלמה כזו ברכב (הכביש הוא האספלט הזה שמחבר בין תא שטח למשנהו, ואנחנו מבלים עליו יותר מדי זמן) כאשר לא נוסעים בשטח.
על כל צרה שלא תבוא, כדאי שיהיה מצולם.
למישהו יש נסיון? יש מוצרים מומלצים?
האם חשוב שיהיה מסך צמוד?
כל פרט מידע יתרום.

תודה!

אף אחד? שום כלום?

eysham
10-09-12, 08:36
מניסיון שלי, לא את הזולות מ-איביי למיניהן.
הייתה לי כזו שמצאה את דרכה לזבל מהר מאוד.

היום יש לי GOPRO
נכון שהיא הרבה יותר יקרה (ולי ספציפית היא הייתה ממש יותר יקרה אחרי שהראשונה טבעה לי וקניתי עוד אחת...)
אבל אין מה להשוות.

איל

Yaloon
10-09-12, 08:51
אם מדובר על מצלמות קטנות, מצטרף להמלצתו של איל,
אין כמו ה - GO PRO HERO 2, התוספת במחיר שווה את זה.
"זהירות" - זו מצלמה ממכרת לחובבי גאדג'טים יש לה כמות מטורפת של אופציות לתוספות ושדרוג החוויה והיכולות.
אחרי שתעבוד איתה כל מצלמה אחרת תיראה חיוורת ומוגבלת לידה.
בהצלחה

liontamer84
10-09-12, 10:40
האם לגו פרו יש אופציה של הקלטה על החומר הקודם במידה ולא "מרוקנים אותה"?

מה גם שלדעתי להשאיר את הגו פרו באוטו קבוע לעומת איזו מצלמה זולה יותר, הרבה יותר קורץ לגנב.

airzax3
10-09-12, 15:23
קניתי 3 "צעצועים" כאלה לפני שנה (צורה זהה אבל ממוכר אחר)
http://www.ebay.com/itm/2-5-Color-LCD-IR-LED-270-Car-Vehicle-DVR-Camera-Video-Recorder-Monitor-Dashboard-/110949215072?pt=US_Surveillance_Digital_ Video_Recorders_Cards&hash=item19d516ab60
המצלמות עובדות ברצף מאז-להפתעתי התוצאה לא רעה בכלל (בניגוד למנהג של הסינים לשדרג את התמונה במודעה, התמונות בקישור מציגות את התוצאה האמיתית)

מצלם אוטומטית עם פתיחת סוויץ ובמחזוריות
יצא לי להשתמש בצילומים כמה פעמים(מבלה הרבה שעות ברכב), זווית הצילום מכסה את כל החלון הקדמי והמחיר נמוך ממחיר המשלוח של הGO-PRO
אז אולי אני לא אוכל לצלם עם זה פרק של TOP-GEAR אבל לצורך כסת"ח זה עושה יופי של עבודה

-->