PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום חברים , וחג שמח!! ( חבר חדש)

Samurai arie87
14-09-12, 16:40
היי מה קורה? אני אריה בן 24 מנתניה ואתמול היתידשתי בסמוראי ארוך פתוח , בעבר היה לי סמוראי קצר סגור אבל הרגיש לי כצת קטן , גם אחרי שהפך לפתוח :-) ( דיסק) , ומאוד נהנתי איתו היה לו תמיגים 215 50:50, ועירגול עלים , והוא עבר שיפוץ , והיה נוסע בכול מקום ,אבל זה היה לפני שלוש ארבע שנים , אחר כך פירקתי אותו לחלקים , ועכשיו הבאתי סמוראי ארוך פתוח עם נעילה טרנספר1000, spoa +ruf, וגם 215 שטח מלא אבל ( נירא כצת קטן עליו עם ההגבעות ואני שוקל בעתיד להחלים ל30.5 מה דעתכם ) בסמוראי הישן שלי פעם 1 ניתקעתי בתופע שלמנוע אין כוח לסובב את הגלגלים , זה היה בבוץ עמוק ודביק של שדות, הגלגלים פשוט סירבו לסובב את כול הבוץ שנידבק :-(. , טוב חפרתי חח מקווה לישתלב בפורום ללמוד ולעזור , למדת מיפה המון ,דרך אגב אני צריך לסדר מלאאא דברים בגיפ , מי שמיתענין אז זה הגיפ הכחול הארוך שהיה ביד שתים לפני שבוע,,, אהההה וראיתי סמואראי טורבו בארץץץ טור ו של רובר 620משהוא מפחיד, אצל אותו בן אדם שקניתי מימנו

Samurai arie87
14-09-12, 16:55
תמונות בפיסבוק שלי אריה ריינר, אני כותב מאיפון וזה בלגן לעלות תמונה עם הגזור הדבק וזה סורי, אגב ההגבעות ברכב שלי נעשו בלי ריתוך תושבות אלה על התושבות הצקוריות והארכת נדנדות, מה דעתכם על כך? עוד משהוא הבנתי שהבעלים הקודם האריך את הדרישפט משהוא קרדן הוא אמר אפשר פרטים על זה ? מה אני יעשה עם הוא ישבר? ועד שאלה אפשר לשים ספיסרים על הסרן? כי הרכב ממש גבוה וצמיגים קטנים יחסית ,אשמח לשמוע כול חוות דעת שיש לכם

GodsFather
14-09-12, 17:41
מזל טוב וברוך הבא.

עכשיו אנא קרא את חוקי הפורום, נסה להבין את רוח הדברים ולמד לפסק ולרווח את הכתיבה שלך כי היא מאד צפופה ולא ברורה, גם אם הכוונות שלך מאד טובות.

מעבר לזה, פונקציית החיפוש תענה לך על רוב אם לא כל השאלות ששאלת כאן. אנא פנה לעצמך כמה שעות טובות ועבור על דפי הפורום השונים לפני פרסום התגובה הבאה.

שיהיה בשעה טובה ושנה טובה.

Samurai arie87
15-09-12, 03:52
תודה מנהל !
ריספקט על הסמוראי שלך !!
אפשר כצת עזרה ?! ניתקלתי בבעיה עכשיו בסמוראי .
ההילוכים לא עוברים ( קלאץ לא מפריד בכלל )
אםם.. והקטע שהאוטו לא סוחב בכלל כאילו לא מצליח לעבור את הפלוס מינוס 3 אלף טורים בהילוכים ! כלומר אני נותן גז והאוטו בקושי בקושי זז בכול הילוך
נירא כאילו הוא לא סוחב וכצת ניחנק בפול גז . ( בקושי נוסע בפול גז )
אםם .. אבל בניטרל הטורים עולים יופי יופי .
וזה כצת נירא כאילו האוטו לא מקבל דלק מספיק בהילוך או אוויר .
מה שמוזר זה שבניטרל הוא עובד טוב !
יכול להיות שכול זה בגלל קלאץ גמור ?
פשוט לא יודע לא מיסתדר לי בראש כול זה כי נגיד ואין קלאץ עדין שאני בהילוך האוטו צריך לינסוע רגיל אבל אצלי הוא לא זז ..
יש לצין שזה קרה אחרי ששילבתי 2 על 4 ובארבע על ערבה נסע בסדר !
אהה ולפעמים אחרי הרבה זמן בפול גז כאילו האוטו מתחיל לחזור לעצמו ולעלות לעט לעט את הטורים .
כבר חשבתי לעשות טיפול פלגים חוטי הצתה פילטר דלק וכדומה ..
לא יודע תופעה מוזרה מישהוא ניתקל בזה ? ..
תודה לעוזרים שתיהיה שנה טובה לכול חברי הפורם !!!

Samurai arie87
15-09-12, 03:58
גם מה שמוזר זה שאתמול האוטו נסע רגיל לכול דבר !!
ופיתאום במכה הקלאץ הפסיק להפריד .. אבל עדין נסע יפה .
והיום שילבתי מ4 על 4 ל 2 על 4 והאוטו ממש לא זז כאילו ניחנק .
בבקשה תעזרו אני לא יודע אפילו ממה להתילה לבדוק חח
ועוד משהוא קטן היום שניסיתי לשלב ל2 על 4 ( ויש לי את הבעיה עם הידית טרנספר והאקלון כמו לכולם חח , היא בחוץ ) בקיצור ניסיתי לעביר מצב וראיתי שכול הטרנפר והדרישפט עולים כצת למלה כאילו יש להכול חופש ..

לא יודע פשוט האוטו שלי כצת משופר ואני לא ממש יודע מה עשו לו בגלל זה מיתיעץ איתכם אולי יש קשר לטרנספר אלף או ההגבעות ?

Samurai arie87
15-09-12, 04:00
פשוט ההגיון שלי אומר שעם נגיד הקלאץ גמור אז האוטו צריך לעלות בטורים מהר , אבל האוטו לא זז , או בקושי זז , אצלי אפילו הטורים לא עולים בפול גז אז את זה אני לא מבין למה זה ,

טוב חפרתי ( כצת סטלה )
יאללה שנה טובה חברייים ושוב תודה לכול מי שעוזר !
***שלום אריה
ברוך הבא לג'יפולוג.
ככל הנראה הרמז של הסנדק לא היה ברור דיו.
אין צורך להגיב ב-18 שרשורים שונים, אצלנו אין ניקוד על תגובות מיותרות, אלא רק למי שתורם לנושא.
לנושאים שונים פותחים שרשורים עם כותרות שמסבירות מה רוצה פותח השרשור.
לבעלי שגיאות כתיב, אנו ממליצים לכתוב את הטקסט בתכנת "וורד" קודם לכן, על מנת לתקן את השגיאות.

קרא את כללי הפורום - זה קישור אליהם! (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2033)

המערכת***

Samurai arie87
15-09-12, 20:01
צודק סליחה היתי צריך לרשום חבר חדש ורוצה לעושת ישור קו או משהוא כזה .
לא מצליח עכשיו לעשות עריכה .
למה אתם לא עושים מאמרים יפים על פרויקטים של שיפוץ ,

מה דעתכם על טורבו לסמוראי ?? למה זה לא תופס חזק בארץ ? ראיתי אחד כזה ונירא מאוד טוב . בטח גם נוסע כך
תוסיפו עד דברים לFAQ.

אני מגיב בשירשורים שיש לי משהוא שמענין אותי בו ואני רוצה נגיד לדעת על זה יותר או משהוא כזה . או שיש לי איזה שהיא דעה . או ידע מסוים

בלי קשר אני עושה ישור קו לסמוראי שלי אסמח לעלות תמונות .

GodsFather
15-09-12, 21:09
דעתנו שתעמיק שוב בלקרוא את חוקי הפורום ובפונקצית החיפוש שתראה לך שיש תשובה גם לשאלות שלך.

אתה יותר ממוזמן להעלות שרשור פרויקט שיפוץ שלך ואם אתה רוצה ליצור כתבה בנושא, מה טוב.

השרשור הזה נסגר.

-->