PDA

צפייה בגרסה מלאה : הבעת תודה מקרב לב-לצוות רוק סוליד

yes1952
20-09-12, 21:56
אני רוצה להודות לצוות רוק סוליד
רפי וארנון וכמובן יוני הקטן(לעומת שני הביריונים הללו))
הגעתי לסדנה עם דרישות של איש עם מוגבלויות שונות
ראשית-כלוב התהפכות שיגן עלי ועל זוגתי מפני תלאות ופגיעות בכבישי ישראל(נעזוב כרגע את השטח)
שנית-מתקן הרמה ייעודי להרמה והורדה של הגלגל הרזרבי ושאר חפצים שמשקלם מעל 7-10 קילוגרם-
שלשית -מיתקון קשת קידמית עם מסילה לברזנט במקום על החלון הקדמי ושחרור מהיר של החלון הקדמי-
זהו-מה כבר ביקשתי?
והם גרמו לי להתרגש-ניתנה להם יד חופשית בתכנון וביצוע-ולאחר שווידאו מה הן המגבלות הפיזיות(נפשיות כבר הסופה מטפלת לבד)-
כלוב התהפכות?אני עוד לא ראיתי כזה ביצוע מושלם בהתחשב בדרישות העתידיות שלי-
מתקן ההרמה-
ראשית הותקן ציר נוסף על מנת להוריד עומס מהדלת (לגלגל הרזרבי) ושיקל עלי לפתוח ולסגור אותה(דלת אחורית כמובן)
בצידו השמאלי אחורי (של הפגוש האחורי) מעל הפגוש האחורי(כן גם הוא חדש)הותקן עמוד בצורה גאונית,עם שליפה מהירה של זרוע המנוף הקטן(בנוי מקוצר על מנת שאני אוכל אפילו ביד אחת להניחו במקום ללא חגורת תמיכת הבטן שלי--
קיצור כבל המתכת על מנת שלא לעמוד בפיתוי להרים ולשנע משאות כבדים מידי(עד 30 ק"ג-עם מרווח קטן לחריגה)
אפילו ההונית שלי לא התאפקה ואמרה"הצלתם לי בעל מטורף מאישפוזים נוספים"
תודה לשלושתם שהחזירו לי את האמון בעצמי ושאוכל לרדת לשטח בשקט וללא פחדים מיותרים כגון --אז מה יהיה אם יקרה...............זה וזה,
אהה וגם שולחן (מדף) קטן מתקפל צמוד לדופן הדלת האחורית-(בשביל להניח צלחות לתבשילי הפויקה בתחרות הבאה)
אז ככה, מחר במפגש ,סופי הירוקה תעמוד לבדיקת כולם ללא ברזנט בנתיים (ונקווה שהיא לא תסמיק מעונג)
בזכות המוסקיטרים מסדנת רוק סוליד(בגלל זה אין עוד תמונות-שתגיעו בהמוניכם למפגש ותראו לבד)
ושוב
תודה, תודה רבה
יוסף

zviki
20-09-12, 22:15
חזק ואמץ. תמיד נעים לשמוע דברי שבח והלל מלקוח מרוצה.

עמוס.מ
20-09-12, 22:42
יוסף ,תתחדש ותהנה!!!!
מחר נראה גם אנחנו

-->