PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני נדהם כל פעם מחדש ולטובה מאנשי הפורום

yes1952
22-09-12, 14:36
הסיוע שקיבלתי מהחברים שמכירים אותי היה לי ברור
אך הגיעו חברים שאני ואתם מכירים רק מכאן-הציגו את עצמם והיה מרתק
אך הפואנטה היא-
כאשר התאספנו בסוף היום להגרלת הפרסים כשלה לי הרגל וצלעתי קשות-מישהו שאינני מכיר תמך בי והנה עוד אחד
בלי שאלות בלי מילה -ישר נתנו כתף כאילו אנו מכירים שנים ועזרו לי ללכת
שלא נדבר על עמוס מ. ושניר היקרים שלא עזבו אותי לדקה
ובזכותם אנשים טובים אלה ובזכות האווירה הצלחתי להתגבר ולהנות מכל רגע
פורום מדהים(כן גם מנהלים נהדרים)
מיפגש מדהים
אנשים מדהימים
אני גאה להיות חלק מהחבורה הזו
תודה
יוסף

BlackStar
22-09-12, 16:23
הכול טוב ויפה אנשים נהדרים אווירה נהדרת רק למה לא היה אוכל לעזאזל ???? אוכל פיתה חומוס נקנקיות שתייה קלה משהואא להעביר את הזמן
היה בחוץ זוג שלוחים צולעים שלא אירגנו את עצמם
רעיון למחשבה למפגש הבא אוכל שתיה אוכל ושתיה חוצמזה היה נהדר :)

lizard
22-09-12, 18:57
כי בשביל אוכל צריך אישורים ולא היו. הבנתי שגם למצוא מישהו שיש לו אפשרות לשים דוכן אוכל, בתשלום, לא היה.

חוץ מזה המחירים של המים היו ממש סבבה והפתיעו לטובה.

raanan
22-09-12, 22:32
יוסי,
אני נדהם מזה שאתה נדהם ...

בריאות ושנה טובה
רענן

lizard
22-09-12, 22:33
יוסי לשבת בשמש ולשתות חצי בקבוק גלנפידיך לא עושה לך טוב!

savyon
22-09-12, 23:04
מה שלא עשה לו טוב זה העובדה שהוא שתה רק חצי,
אם לא היו שותים לו את החצי השני הכל היה בסדר...

לגבי אוכל,(מאחר ומפגש ג'יפולוג מתקיים ברשיון מלא!) לצערנו משרד הבריאות והמועצה הכבידו מידי עם התנאים והדרישות ולא הצלחנו להתגבר על הנ"ל, על כן החלטנו לרדת מזה, שתיה קלה היתה...

סביון

yes1952
23-09-12, 00:28
סביון -הלוואי והייתי שותה חצי בקבוק
מיכה-אספר לך את האמת וגם לכולם
ראשית שתיתי אולי גובה אצבע של וויסקי-אני לא נוהג לשתות בכזה חום-
יצאתי מהבית ללא אוכל מפני שהיה לי התקף מעיים ואז אסור לי לאכול-
ארבע או חמש לגימות וויסקי רק עשו לי טוב-בהתחשב ששתיתי למעלה מליטר של קולה קרה
כנראה ששילוב החום(בערב במוקד אמרו לי שקיבלתי מכת חום) עם התקף המעיים ואם הרגל שפתאום סירבה ללכת(פשוט צירוף מיקרים אומלל)
גרמו לי להרגיש קצת רע-התביישתי לספר שיש לי התקף מעיים(היו שואלים -אז מה יצאת מהבית?)אז אמרתי ששתיתי יותר מידי-
אנו בעלי המוגבלויות קצת מתביישים במוגבלות שלנו ולא נעים לנו שיראו את העיוותים והכאבים-ורק כך -דווקא לצאת ודווקא להציג את הסופה וכן דווקא להיות חלק מכולם זה
האדגר והכח שלנו להתמודד-וראיתי כמה בעלי מוגבלויות בקהל והיה כיף גדול לראות אותם מתגברים על המוגבלות--
אך עמוס מ. שניר ומיכה היו איתי ודאגו שאשתה מים כל הזמן-
הערב גם התברר שיש לי קצת דלקת בעצבי גב תחתון וזה השיתוק (החלקי)הפתאומי שתפס את רגל ימין
ולולא האווירה הנהדרת והעזרה מהחברים הייתי נזקק לניידת שהיתה שם-אך תרופות החרום שיש לי בתיק ייצבו אותי
תודה לכל אילו שצלצלו ודרשו בשלומי-
הכל בסדר עכשיו-מחר אחזור לסידרת בדיקות וכרגיל ננצח
והרווח הכי גדול מהמפגש הינו,,,,,,
הזמינו אותי להציג את המנוף הקטן שבנוי על אחורי סופי הירוקה בבית לוינשטיין (כן הם כבר יודעים מי ייצר את כל המערכת)
כך שאולי אוכל להחזיר לשטח (וכמובן להביא לפורום)עוד כמה שחשבו או חושבים שתהיה או שיש להם בעיה פיזית....
שיהיה לכולם יום כיפור שקט ורגוע
יוסף

אריה פאהן
23-09-12, 01:17
קראתי את ההודעה הזאת ונזכרתי קצת במפגשי גיפולוג הראשונים .
זה התחיל כמפגשים חברתיים של התחום, עדיין לא היו מציגים, לא היו מתחמים, הגעתי אז עם הבלייזר שהתחרתי איתה, אז עוד היה לה רשיון צהוב.
הגיעו עוד בעלי רכבים שהיה שווה להסתכל עליהם. התלהבנו מהחיבור שאתר אינטרנט יכול ליצור בין בעלי התחביב המשותף .
באנו קודם כל בגלל האנשים , הרכבים היו המכנה המשותף של התחביב שחיבר ביננו, אבל קודם כל האנשים.
הייתי אתמול במפגש חצי שעה, מה לעשות הייתי עם רשימת קניות ומטלות שהמפקדת הכינה ליום שישי ;)
באתי רק לומר שלום לאותם אנשים ששתמיד כיף לראות אותם, על הדרך היה נחמד לראות את הדוכנים / המציגים .
אין מה להיות נדהם, לפגוש אנשים טובים במפגש ג'יפולוג זה משהו טריוויאלי ;)

sos4u
23-09-12, 09:39
;)
באתי רק לומר שלום לאותם אנשים ששתמיד כיף לראות אותם, על הדרך היה נחמד לראות את הדוכנים / המציגים .
אין מה להיות נדהם, לפגוש אנשים טובים במפגש ג'יפולוג זה משהו טריוויאלי ;)

+ +1

BackDoorMan
23-09-12, 13:12
היה מפגש ???

zviki
23-09-12, 15:54
סביון -הלוואי והייתי שותה חצי בקבוק
מיכה-אספר לך את האמת וגם לכולם
ראשית שתיתי אולי גובה אצבע של וויסקי-אני לא נוהג לשתות בכזה חום-
יצאתי מהבית ללא אוכל מפני שהיה לי התקף מעיים ואז אסור לי לאכול-
ארבע או חמש לגימות וויסקי רק עשו לי טוב-בהתחשב ששתיתי למעלה מליטר של קולה קרה
כנראה ששילוב החום(בערב במוקד אמרו לי שקיבלתי מכת חום) עם התקף המעיים ואם הרגל שפתאום סירבה ללכת(פשוט צירוף מיקרים אומלל)
גרמו לי להרגיש קצת רע-התביישתי לספר שיש לי התקף מעיים(היו שואלים -אז מה יצאת מהבית?)אז אמרתי ששתיתי יותר מידי-
אנו בעלי המוגבלויות קצת מתביישים במוגבלות שלנו ולא נעים לנו שיראו את העיוותים והכאבים-ורק כך -דווקא לצאת ודווקא להציג את הסופה וכן דווקא להיות חלק מכולם זה
האדגר והכח שלנו להתמודד-וראיתי כמה בעלי מוגבלויות בקהל והיה כיף גדול לראות אותם מתגברים על המוגבלות--
אך עמוס מ. שניר ומיכה היו איתי ודאגו שאשתה מים כל הזמן-
הערב גם התברר שיש לי קצת דלקת בעצבי גב תחתון וזה השיתוק (החלקי)הפתאומי שתפס את רגל ימין
ולולא האווירה הנהדרת והעזרה מהחברים הייתי נזקק לניידת שהיתה שם-אך תרופות החרום שיש לי בתיק ייצבו אותי
תודה לכל אילו שצלצלו ודרשו בשלומי-
הכל בסדר עכשיו-מחר אחזור לסידרת בדיקות וכרגיל ננצח
והרווח הכי גדול מהמפגש הינו,,,,,,
הזמינו אותי להציג את המנוף הקטן שבנוי על אחורי סופי הירוקה בבית לוינשטיין (כן הם כבר יודעים מי ייצר את כל המערכת)
כך שאולי אוכל להחזיר לשטח (וכמובן להביא לפורום)עוד כמה שחשבו או חושבים שתהיה או שיש להם בעיה פיזית....
שיהיה לכולם יום כיפור שקט ורגוע
יוסף

אתה נדהם? אני זה שנדהם. למרות מצב בריאותי כזה או אחר- מאיפה אתה שואב את כל הכוחות ,האופטימיות והמרץ? פשוט מקור השראה, מודל לחיקוי [כבר דיברנו על זה אישית]
רק בריאות

hogi
23-09-12, 20:27
יוסף!

שמחתי להכיר אותך.
בשבילי החיים קורה לעיתים רחוקות שאני פוגש מישהו שיודע להעריך כל רגע בחיים וכל נשימה, זה מזכיר לי להגיד תודה על מה שיש.

להתראות,

אורי

-->