PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנת ניווט לטבלט

יורם-דרומי
22-09-12, 22:52
כיום אני מנווט בתוכנת NaviGuide 5 (חוקית עם רשיון)
המחשב מדגם פוג'יטסו מיושן אבל קשיח ועמיד בטלטולים של הג'יפ

אני בודק אפשרות החלפה למחשב טבלט שישמש גם למטרות אחרות
וכאן השאלה - אלו תוכנות עובדות כיום על מחשבי טבלט והאם יש תוכנה שעובדת על מערכת הפעלה אנדרואיד?

תודה
יורם

erezgur
23-09-12, 00:45
טבלטים יש המריצים חלונות (בדןמה למה שיש לך היום), המריצים אנדרואיד, אייפדים עם IOS וגם PND מגודלים של 7אינטש הנמגרים כטבלטים ומריצים WINCE.

לכל אחת מהמשפחות הנ"ל יש לפחות 2 אפשרויות טובות לניווט שטח בישראל.
על אנדרואיד תוכל להריץ twonav ובקרוב עמוד ענן - שתיהן מגיעות עם מפות מוכנות לשימוש, תוכנה חינמית כמו OruxMaps וממש לאחרונה את אדמה של חבר בפורום רבין המגיעות ללא מפה מוכנה אבל אפ אפשרות להכין מפות מאתרי מפות כמו גוגל-מפות וגוגל-ארץ ועוד.
על אייפד תוכל להריץ עמוד ענן, twonav
על ה- PND-ים תוכל להריץ נאוויגייד, עמוד ענן (צריך לוודא התאמה לפני הרכישה) ועוד.

ארז גור

omri_t
23-09-12, 08:22
אם זה עובד ומתפקד- אל תרוץ לעשות שינויים.
נכון, כולנו אוהבים להתחדש ולהשתדרג. אבל לעיתים השדרוג אינו כזה מוצלח ואינו פשוט ובפועל לוקח אותנו אחורה (מנסיון).
עצתי לך- תחשוב אולי להמשיך לנווט עם המכשיר שישנו כרגע, ולקנות טאבלט חדש לצרכים האחרים שלך אם צריך.

ולשאלתך המקורית-
בהמשך לדברים שכתב ארז.
אישית, אני הייתי מעדיף אנדרואיד ועליו עמוד ענן.
האנדרואיד מערכת נוחה ויעילה. והתוכנה במקור מצויינת כמו גם השירות של יואב במשתמשים. גם המחיר לטעמי הגון.
כיום אני משתמש בעיקר ב LAND, אחותה "המשוכללת" של ה TWONAV על טאבלט עם WIN XP - לא מרוצה מהתוכנה, מאי היציבות, מהשירות ומהמחיר בייחס לאי התמורה.

-->