PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוהל גדול וטוב - המלצות?

Saar
23-09-12, 15:10
הי,

אחרי 4 שנים, נראה לי שאפרד מהאוהל שקניתי בסופר ב 100 ש"ח (אוהל ל 4 אנשים, קטנים :) )
אני מחפש אוהל ל 6 אנשים (כך שיתאים ל 4 ויהיה מרווח יחסית)
אין לי בעיה עם להשחיל מוטות או דברים בסגנון, כך שאני לא צריך אוהל "בן רגע", אבל אני לא רוצה אוהל שלבנות אותו לוקח יום עבודה.

ראיתי אוהל של מודן:
http://www.saleshop.co.il/pl_product~8010201~1825~0.htm

מישהו מכיר?
המלצות לדברים אחרים במחירים האלו לכל היותר?
תודה,
סער

eysham
23-09-12, 15:35
אהלן סער

יש לנו כזה (בכחול, אבל נראה אותו דבר בדיוק)

הוא בא אחרי אוהל 4 דומה למה שאתה מתאר ואין מה להשוות את איכות החיים...

אבל עם זאת הוא סיני, וככזה אחרי כמה שנים הוא מתחיל להראות אותות זיקנה.... מה שגורם לי לחשוב בכיוון של הלינק שפירסמת...

בכל מקרה, בהשוואה למתחרים אחרים שעולים פי-2 ומעלה התמורה לכסף לדעתי טובה.

https://lh3.googleusercontent.com/-szkxNLiS2aA/TduJwGuvQNI/AAAAAAAAI_c/wj0jHylF9yk/s720/IMG_5470.JPG

איל

avishon
23-09-12, 18:09
הי,

אחרי 4 שנים, נראה לי שאפרד מהאוהל שקניתי בסופר ב 100 ש"ח (אוהל ל 4 אנשים, קטנים :) )
אני מחפש אוהל ל 6 אנשים (כך שיתאים ל 4 ויהיה מרווח יחסית)
אין לי בעיה עם להשחיל מוטות או דברים בסגנון, כך שאני לא צריך אוהל "בן רגע", אבל אני לא רוצה אוהל שלבנות אותו לוקח יום עבודה.

ראיתי אוהל של מודן:
http://www.saleshop.co.il/pl_product~8010201~1825~0.htm

מישהו מכיר?
המלצות לדברים אחרים במחירים האלו לכל היותר?

גם אני עברתי מאוהל4 לאוהל6 , והגעתי למסקנה שההבדל הוא שמיים וארץ... פשוט עולם אחר ,
לפחות מבחינת העובדה שאפשר לעמוד בתוכו (ולא להתלבש בישיבה...) .

מבחינת הרכבה/פירוק = עניין של דקות (השחלת מוטות) .

על אותו עיקרון של האוהל בקישורית שלך , באותו הגודל הפיזי , אך "כחול לבן" ובאותו מחיר = אוהל6 של "חגור" ,
ואם אתה מסתפק בגודל של 3.00X2.40 (במקום 3.00X3.00) , אזי המחיר הרבה יותר זול...

גם ב-"אישטח" יש , אך כדאי להרים טלפון בקשר לגדלים , כי באתר מופיעות מידות שונות בתיאור הכללי ובתיאור הפרטני...

omri_t
23-09-12, 19:09
אני עוד לא בשלב של אוהל 6, ועובד עם אוהל 4 מה"משוכללים" למיטב זכרוני הוא של חגור.
אחד היתרונות זה שאין צורך להשחיל מוטות.
לא בגלל מהירות, אלא בגלל החוזק.
באוהלים שבהם הפרקים של השלד מתקפלים ולא נתקעים אחד בשני ודרכם גומי- האוהל עמיד יותר לרוח.
ובכמה טיולים ראינו את הסידור הזה נגזר מהרוח.

לגבי מחירים וכו'
שווה לדעתי לבדוק מחירים גם בקניה מחו"ל.
כל פעם שנכנסתי לחנות קמפינג בחו"ל (תחביב מוזר...) הופתעתי מהמחירים של האוהלים וכמובן מהאוהלים העצומים והמשוכללים שלא רואים במחוזותינו.

Saar
23-09-12, 20:33
תודה.
אבישון, החלונות באוהלים של חגור, לפחות לפי התמונות קטנים מאוד.
חשבתי שגם מה שצרפתי הוא "כחול לבן" - מודן. אני טועה?

לגבי חו"ל, המשלוח הוא הבעיה...
יש באיביי אוהלים נהדרים במחירים האלו, אבל צריך לשלוח אותם לארץ....
סער

Saar
24-09-12, 20:31
הי,

קניתי את האוהל הנ"ל.
400 ש"ח באייס. (מבצע)

פתחתי אותו בסלון, להלן המסקנות:
1. הוא ענק.
מסתבר ש 2.9 על 2.9 וגובה 1.8 זה באמת מאוד גדול.
2. הרכבה:
זה לא אוהל בין רגע. ההרכבה מאוד דומה לאוהלים המוכרים (משחילים 2 מוטות בהצלבה והם מרימים את האוהל) - אבל המוטות ארוכים.....
לקח לי כמה דקות להקים אותו בפעם הראשונה, ללא החלק השני שלו - לא היה מקום בבית :)

בקיצור, נראה מעניין...
סער

נמרוד
24-09-12, 21:15
64552

אני קניתי לפני משהו כמו 5 שנים אוהל משפחתי. הלכתי על "אקסטרה-אקסטרה". הבאתי מארה"ב אוהל ל8 אנשים עם אפשרות הפרדה באמצע, מסוג Eurkea 1210 (כמו בתמונה), עלה כ150$. יש לי אוהל שני אנשים של אותה פירמה שקניתי לפני 10 שנים ומשמש אותי נאמנה עד היום במילואים ובטיולים בהרכבים חלקיים, אז המשכתי איתם. הגודל עצום - זה ממש חדר שאפשר לעמוד בו עם הרבה אוויר מעל הראש (ואנחנו לא משפחה נמוכה). היתרונות - אפשר לישון 4, 5, 6 אנשים ויותר עם מרווח אדיר. הילדות מתות עליו, אנחנו מקימים אותו דבר ראשון, זורקים פנימה את המזרונים ושקי השינה ואז כל הילדים נשאבים פנימה למשחקים. האיכות מצויינת, אין מה להשוות בין אוהל אמיתי לכל אוהלי הזבל הסיניים באייס, כל תפר במקום, כל ריץ' הוא רץ', בד זה בד, מוט זה מוט. הוא די פשוט להרכבה, שני מוטות כמו אוהל רגיל, כשרוב האוהלים בגודל הזה שנתקלתי בהם הם מהסוגים המשוכללים יותר, עם יותר מוטות, וחדרים, ודלתות, ומסובכים להרכבה.

החסרונות - הוא גדול. תופס את הרוח יופי. בכל עונות השנה ובכל מקום, צריך לתקוע יתדות ולקבע אותו. השכבה השנייה שלו די מסובכת להרכבה ובדרך כלל אנחנו לא משתמשים בה. גדול גם באחסון. אני לא מקפל אוהל - הוא מונח סמרטוט בתוך צ'ימידן גדול יחד עם שקי השינה, השמיכות וכולי, על הגג.

-->