PDA

צפייה בגרסה מלאה : סיפור מעצבן שקרה בטסט

moriseven
17-03-05, 21:15
ביום שלישי לפני שבוע הבאתי את הג'יפ למוסך שיעבירו לי אותו טסט, לא לחצתי עליהם ונתתי להם שבוע העיקר שיעשו את זה כמו שצריך, אחרי שבוע התקשרתי לבדוק מה קורה אמרו לי שעושים בעיות בגלל הצמיגים(כן אני זה ששאלתי על שינוי מידת צמיגים) אמרו שהם יסתדרו ויקח זמן אמרתי טוב, היום כבר התחלתי לחשוד שמשהו מסריח, התקשרתי ואז גילו לי שכשהוא היה בטסט כשיצאו מהבור של הבדיקת בלמים(צריך לתת קצת גז חזק בשביל להותיא את הגלגלים האחוריים) המכסה מנוע לא היה נעול ולכן מהמכה עף מכסה המנוע ופגע בקצה הגג וקיבל כיפוף והתקלף הצבע בצדדים של הקימור של המכסה.(ומה מעצבן שבאתי לראות את הג'יפ המוסכניק אומר לי מה זה צבעו לך בשכבה דקה את הג'יפ ואני בעצבים אומר לו, לא זה בגלל הקימור של המכסה בצדדים צבע זה לא דבר גמיש ברור שהוא יתקלף בגלל הכיפוף בפח) ברור שיתקנו לי את זה על חשבונם.(שזה אומר שזה יגיע כבר לשבועיים בלעדיו :cry: )
בקיצור מה שרציתי להגיע אליו זה שאתה מטפח ושומר על הג'יפ כאילו זה הילד שלך ובסוף בגלל שטות של איזה מטומטם קורה כזה דבר (תאמינו לי שאם לא היו מחפשים ג'יפים על כל דבר קטן בטסט ולא היינו צריכים את העזרה של המוסכניק, אף אחד אבל אף אחד לא היה נוגע בו והייתי הולך לעשות טסט לבד ).

מוסר השכל מכל הסיפור אין לי (אולי מישהו ימצא ויכתוב במקומי) פשוט סתם רציתי לשתף רגשות סוערים ועצבים שעוד לא נרגעו מהצהריים עם מישהו שיבין ,כי רוב האנשים שסיפרתי להם פשוט אמרו לי אז מה כך את זה בקלות( :evil: אז מה, אז מה, מה זאת אומרת כך את זה בקלות :evil: ).

בתקווה שיטפלו לי בילד כמו שצריך ויחזור אליי כמה שיותר מהר :(

moriseven
17-03-05, 21:23
איזה קריזה :evil: שאי אפשר לערוך את ההודעות.

עוד משהו ששכחתי אני למוסך הזה לא חוזר אז אם יש לכם מוסך אמין שאתם נעזרים בו בטסט ושאפשר לסמוך עליו( כמה שכבר אפשר לסמוך על מוסכים ) באזור המרכז (קרוב לראשון ועדיף לא חובה שמתעסק בג'יפים) אני אשמח לקבל את המלצתכם ואם להזכיר את שמכם יעזור לי להתחבר עם המוסכניק עוד יותר טוב.

מודה מראש,

מוריס

ERAN NO 1
17-03-05, 21:51
בקיצור מה שרציתי להגיע אליו זה שאתה מטפח ושומר על הג'יפ כאילו זה הילד שלך ובסוף בגלל שטות של איזה מטומטם קורה כזה דבר
בתקווה שיטפלו לי בילד כמו שצריך ויחזור אליי כמה שיותר מהר :(

אני את הילד שלי וגם את הגיפ לא משאיר עם בן אדם זר לעולם .

המהנדס
17-03-05, 22:26
מצטער לשמוע גבר . :cry:

המוסכניק הכי טוב הוא אתה.

six 4 life
17-03-05, 22:45
1. מה שקרה למוסכניק שלך עם המכסה מנוע בטסט-
הוא זלזול בוטה בג'יפ שלך ובעיקרון בכסף שלך.

2. כמובן- להחליף מוסך.

3. לגביי להעביר טסט- זו אופציה מקובלת וחוקית ואני בטוח שיש כמה וכמה אנשים שמכירים ויכלו לשלוח לך בה"פ.

בהצלחה מוריס
והצטערתי לשמוע שפצעו לך את הילד.

להבא- לא לתת יד חופשית למוסך. תמיד להיות ליד הרכב, ולא להשאיר לכאלו תקופות- כאשר כל מה שיש לעשות למעשה לא לוקח יותר מיומיים- וגם זה הרבה.

-ארז 8) -

עירא
17-03-05, 23:00
אם אתה מחפש מוסך שיעביר את הג'יפ בצורה חוקית (יתקן את כל מה שהג'יפ יכשל עליו בלי קומבינות ובלי פוילשטיקים) אני ממליץ על מוסך אודי מזרחי ליד רחובות 08-9410893.
עירא.

לגבי המכסה מנוע, Life's a bitch and then you marry one... תשמע לי קרה כבר כמה פעמים שנסעתי עם מכסה מנוע פתוח, למזלי הוא לא עף אחורה אבל זה רק מזל.

עירא

MAZDA 4X4
17-03-05, 23:05
אני לא מבין איך הבאת להם אותו לשבוע.... , כשהבאתי את הרכב למוסך שיעבירו לי אותו טסט לקח לם כמה שעות.

לדעתי זה מספיק בשביל להחליף מוסך ( עם נעזוב את ענין מכסה המנוע בצד )

אלכס.

שאולי
17-03-05, 23:30
ידידי היקר זהו קישקוש בלבוש
אין מצב בעולם שמכסה המנוע יפתח במצב כזה , מישהו נסע לפחות ב 60 , 70 קמ"ש אם לא יותר עם מכסה מנוע פתוח , אני מוכן להתערב על זה
עובדים עליך

סולי
18-03-05, 08:46
הייתי בסרט דומה, וזה לא היה ביציאה מהבור במוסך.
לחבר בעל מוסך ג'יפים בפ"ת, צומת סגולה.. יש סופה עם שיפורי מנוע שונים.. (אני לא יודע לפרטם, אבל האוטו מאוד מאוד חזק)
הוא לקח אותי לנסיעת התרשמות, שכח לסגור את מכסה המנוע, אנחנו יוצאים, הוא מתחיל ללחוץ - שני, ואופ... המכסה מנוע נפתח בברוטליות כלפי השמשה הקידמית.
זה היה ב-90קמ"ש~... ולא ביציאה בבור מהמוסך.

לדעתי האישית, מכסה מנוע יתרומם בגלל הרוח, ...
אני טועה?

moriseven
18-03-05, 13:18
לעידן אני יודע שמוסכניק הכי טוב לג'יפ שלי זה אני אבל מה לעשות שהוא שנת 82 וצריך אישור מוסך לבלמים.
ולכולם תודה על הסימפטיה וההזדהות, גם אני לא האמנתי לו שזה קרה ביציאה מהבור סתם פשוט סיפרתי את התירוץ שלו ובגלל זה גם אני מחליף מוסך (גם אם זה נגיד קרה ביציאה מהבור ונגיד שזה נסלח התרוץ העלוב דפק את כל האמון וזה חשוב יותר)
עכשיו בקשר לזמן שלקח להם ושהסכמתי להשאיר אותו שם שבוע זה רק בגלל שגם ככה אני לומד כל השבוע ועובד ולא היה לי זמן לבוא לקחת אותו (בזמן שהם פתוחים) והאמת שבזמן האחרון אני שם לב שהם עמוסים בעבודה ויש הרגשה שהטיפולים השוטפים (10K וכו') למכוניות יותר חשובים להם (להכניס כמה שיותר מכוניות למוסך וכסף) ובגלל זה לא משקיעים לי בילד.

זהו סופית אני עוזב ולא חוזר לשם.

תודה לכולם ועירא אני שמעתי על אודי נראה לי שאני אנסה בפעם הבאה (ג'יפ ישן עוד חצי שנה)

ואם למישהו יש עוד המלצות אז אני אשמח גם בפרטי אם אתם מעדיפים.

המהנדס
18-03-05, 16:02
לעידן אני יודע שמוסכניק הכי טוב לג'יפ שלי זה אני אבל מה לעשות שהוא שנת 82 וצריך אישור מוסך לבלמים.

אין בעיה . אתה הולך למוסך הוא מפרק מה שצריך לפרק ובודק מה שצריך לבדוק ונותן אישור (ולוקח סכום סמלי) ואז אתה לוקח את הרכב לטסט בעצמך עם הרשיון והאישור.

אין שום סיבה לתת למוסכניק שלך להעביר אותך טסט או לנהוג לך בג'יפ .

lior_b.s
18-03-05, 18:09
מצטער לשמוע :?
אלה המכונאים שמוציאים שם רע למוסכים :evil:
האמת הכי פשוט זה לקחת את האוטו לבד , לתקן את הליקויים, סה"כ זה בשבילך (לא משחקים בבטיחות).
מה שאני עושה לפני טסט זה לשטוף טוב את תחתית הרכב כדי שלא כל כתם מאיזה שלולית מסריחה יראה כמו נזילה. אם יש גומיות קרועות/סדוקות אני מחליף לבד , כנ"ל לגבי תפוחים.
ברגע שרואים שהאוטו נקי ויש איזה חלק חדש(אני הולך לטסט ישר אחרי ההחלפה) לא מחפשים בנרות, בודקים מה שצריך ומעבירים, :lol: עובר פעם ראשונה כבר 6 שנים :D ויש לי ניבה לא ממש מוותרים שם.
בכל מקרה תדאג שהתיקון יהיה לשביעות רצונך ותדאג שהמכונאי ידע בדיוק מה אתה חושב עליו (סתם בשביל לשפר ת'הרגשה) :wink:

moriseven
18-03-05, 18:14
עידן אולי בסמוראי זה כזה פשוט,אבל גם הותיקים כאן בעלי ה CJ וגם חלק מהסופות נותנים לבעל מוסך להעביר להם טסט כי מה לעשות את הג'יפים האלה מחפשים על כל דבר קטן אז כדי שלא יהיו בעיות לבעלי מוסך יש "דיבור" (לא משהו לא חוקי או משהו כזה) עם הטסטרים שהם מכירים בדר"כ ומעבירים אצלם הרבה רכבים טסט.

תאמין לי שהמחשבה שמישהו זר (גם הקרובים אליי לא יגעו לי בג'יפ בחיים!) נוהג לי בג'יפ גורמת לי לצמרמורת אבל אני מוכן יומיים בשנה להבליג רק כדי שבשאר ימות השנה אני אוכל לנהוג ולפנק אותו (כמו שרק אני יודע) ולהנות כמובן. :wink:

barak4*4
18-03-05, 18:36
שאולי אמר:

אין מצב בעולם שמכסה המנוע יפתח במצב כזה , מישהו נסע לפחות ב 60 , 70 קמ"ש אם לא יותר עם מכסה מנוע פתוח , אני מוכן להתערב על זה
עובדים עליך

נכון, נכון ועוד פעם נכון :!: :!: :!:

מאזדה 4X4 אמר:

אני לא מבין איך הבאת להם אותו לשבוע....
והוא בהחלט צודק, שבוע :?: :!:
מה קרה שבוע :?: :!: הוא יצא עם הג'יפ לטיול בירדן?
המכונאי שלי לוקח את הרכב לחצי יום, מקסימום כל היום, עד היום זה הספיק.
תחליף מוסך, מהר :!:

asafk
20-03-05, 01:25
תירגעו... הסופה שלי היתה פעם שבועיים במוסך בשביל טסט.... קורה. אתם לא יודעים למה ואיך, והבחור בכל מקרה אמר שהוא יחליף מוסך, כי הסיפור לא נשמע אמין... ולאופטימיים ביניכם- אין מה לעשות- כשאתה נכנס עם הג'יפ לטסט, הבוחן חושב שהוא יכול לערבב אותך. כשנכנס מוסכניק לטסט, הוא יודע שהוא לא יכול להכשיל אותו על דברים כמו "אין כפפות בתא כפפות", אז הוא אפילו לא מנסה.

אסף.

המהנדס
20-03-05, 09:48
עידן אולי בסמוראי זה כזה פשוט,אבל גם הותיקים כאן בעלי ה CJ וגם חלק מהסופות נותנים לבעל מוסך להעביר להם טסט כי מה לעשות את הג'יפים האלה מחפשים על כל דבר קטן אז כדי שלא יהיו בעיות לבעלי מוסך יש "דיבור" (לא משהו לא חוקי או משהו כזה) עם הטסטרים שהם מכירים בדר"כ ומעבירים אצלם הרבה רכבים טסט.

אתה באמת חושב שג'יפים זה בעיה ?
נסה להעביר מכונית בת 50 שנה טסט.חצי מהאוטו כבר לא אורגינלי יש הרבה יותר בעיות , ענן עשן מטורף מאחורה וטסטר קנאי ("ואהוו איזה מכונית יפה ...הלוואי והיתה לי כזאת" :evil: ) .
אני יודע שלבעלי מוסך יש "דיבור" אז תסע איתו ביחד באוטו למכון אם צריך.

איציק - 4X6ZH
20-03-05, 11:09
במציאות של השנים האחרונות ועוד יותר של החודשים האחרונים
כאשר במסגרת המלחמה בתאונות הדרכים מחליט משרד התחבורה שהוא ימצא את הפתרון :lol:
היום כל רכב קצת ישן \ קצת חריג \ קצת מיוחד הוא בעיה רצינית בטסט !!!!
המוסכים צריכים את הטסט כמו קוץ בתחת . כן כן זה בלבול מוח ומסכן את רשיון המוסך .
על כל רכב ישן המוסך צריך להוציא אישור רכב ישן אישור בדיקת בלמים ועל כל הכשלה בטסט
נדרש אישור תיקון מהמוסך .
למעשה יש כיסוי תחת מושלם למכון הטסט .
אז נכון כאשר נגרם נזק לרכב זה מאד לא נעים ( ולא חשוב כלל איזה רכב )
אבל כאשר אתה מעמיד את כל התמונה במסגרת אז לא צריך להיות כל כך קיצוני ונחפז בתגובות.
לדעתי המוסך \ כל מוסך ישמח לא להתעסק בהעברות טסט לכלי רכב כאלה .
איציק

moriseven
22-03-05, 17:57
היום סוף סוף חזר אליי הבייבי שלי מתוקן כמו חדש! :lol: אז לרגל המאורע בימים הקרובים אני ישים תמונות שלו באתר(האמת פשוט קניתי מצלמה דיגיטלית חדשה אז נבדוק אותה על הג'יפ)

-->