PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות חמורות עם תוכנת ה-TWONAV בגרסאות החדשות על XP

דיננוזאור שטח
05-10-12, 17:53
ככל שהתוכנה מתפתחת כך היא הופכת פחות יציבה ופחות יעילה ... ולא מדובר על גרסאות בטא כנראה שהפתחים עברו לסביבת חלונות 7 אוו סביבת פיתוח שאיננה תומוכת יותר ב-XP

גרסה 2.6.2 לא שמישה על התקנת XP חדשה וחלקה.

פלטפורמה מחשב ארמור שחזר מטיפול מלא אצל הייצרן כולל עדכון ביוס והתקנת וינדוס XP טאבלט חדשה מאז שכב על המדף אחיו התאום משמש אותי ביום יום לניווט בטרופר.

המערכת חוברה לאינטרנט ועודכנה בכל העידכונים ממיקוסופט וכן הותקנה תוכנת אנטיווירוס איסנשלס של מיקרוסופט

במחיצה אחת מותקנת תוכנת טונאב 2.2

במחיצה אחרת מותקנת טונאב 2.6.2 שהורדה מהרשת

מפות - לבנה וסימון שבילים במחיצה אחת ותצלומי אויר גוגל המחיצה אחרת

העובדה היא שתוכנת 2.2 עובדת בלי שום תקלה יציבה הריפרש במסך מהיר יעיל צריכת CPU סבירה לעומס תלת מימד וטעינת מפות כהרף עיין. כולל מפות הקנויות ותצלומי הלווין בתלת מימד שבגללם קניתי את התוכנה בהתחלה.

תוכנת 2.6.2 מקרטעת לא טוענת את המסך עד הסוף נשארים ריבועים מטודטשים בתלת מימד למשר זמן רב צריכת CPU גבוהה וקבועה הריבועים ניטענים אך ורק עם מזיזים את המפה. התוכנה תוקעת את המחשב באופן רנדומלי במיוחד בעת הזזת מפה מהירות
כל ניסיון לטעון את מפת גוגל שעובדות בצורה חלקה בגרסאות קודמות תוקעת את התוכנה ולפעמים את המחשב...

כניראה בשביל זה כל השרשורים של התקנות במחיצות שונות של גרסאות שונות

פשוט בלתי ניסבל ההמלצה שלי תתרחקו מ-TOWNAV אם בכוונתכם להתקינה על XP

כל זה רק על ויינדוס יתכן ובאנדרואיד ואיפון המצב אחר

omri_t
05-10-12, 20:03
ואתה מאוד עדין ןמפרגן.

אבל עוד מעט יבוא מי שיבוא ויטען שזו בעיה נקודתית רק אצלך ורק במקרה הספציפי שלך....

אני עם LAND אחותה התאומה "והמקצועית" יותר (כמובן יקרה יותר).
התייאשתי והפסקתי לעדכן גירסאות.
אני מחזיק כמו כולם כמה גירסאות בכמה מחיצות- לך תדע מה יעבוד הפעם.
חלק מהפיצ'רים עובדים וחלק לא (גם במחשב הביתי וגם בארמור)

כול עוד מה שיש לי רץ, אני חי עם זה.
אבל ללא ספק קניית התוכנה הנ"ל היתה צעד מאוד לא נבון מצידי ואני מאוכזב.

אין לי צל של ספק שלמערכות אנדרואיד עדיף ללכת על עמוד ענן מכל הבחינות.

וההמלצה שלי: פשוט ללכת על תוכנות אחרות ולא השתיים הללו.
הפיצ'רים הנוספים שמוצעים לא שווים את המחיר וחוסר היציבות.

shyy
05-10-12, 20:11
בגרסת אנדרואיד 2.3 ע”ג טלפון סמסונג גלקסי s1. הגרסה אחרונה נתקעת ורק שינמוך לגרסה 2.4 פתר את הבעיה
בטאבלט אנדרואיד גירסה 4.03 הגרסה האחרונה עובדת ללא באגים ובצורה חלקה ומהירה

raanan
05-10-12, 21:57

תוכנת 2.6.2 מקרטעת לא טוענת את המסך עד הסוף נשארים ריבועים מטודטשים בתלת מימד למשר זמן רב צריכת CPU גבוהה וקבועה הריבועים ניטענים אך ורק עם מזיזים את המפה. התוכנה תוקעת את המחשב באופן רנדומלי במיוחד בעת הזזת מפה מהירות
כל ניסיון לטעון את מפת גוגל שעובדות בצורה חלקה בגרסאות קודמות תוקעת את התוכנה ולפעמים את המחשב...
אבי, תקרא ורצוי שתיישם את המלצת הזהב שלי שבתגובה 6 :
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=68100&p=463784&viewfull=1#post463784

אבל עוד מעט יבוא מי שיבוא ויטען שזו בעיה נקודתית רק אצלך ורק במקרה הספציפי שלך....
עומרי, אני מניח שהתכוונת אליי. לא צריך רמיזות ...
לקטר אפשר עד מחרתיים, השאלה האם זה יפתור לך, לי או לאחרים את התקלות ? אני הגעתי למסקנה שזה מה יש ועם זה נילחם ...
לכן אני מציע אפשרויות לפתרון.

אגב, אני לומד עכשיו את תוכנת הניווט פאוג'י (ברמת פיצרים של הלנד ואולי יותר) .
http://www.fugawi.com/web/index-in.htm
הבעיה השגת מפות דיגטאליות עדכניות ברזולוציה גבוהה כמו שיש בטונאב .

רענן

שמעון2
05-10-12, 22:15
אבי, תקרא ורצוי שתיישם את המלצת הזהב שלי שבתגובה 6 :
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=68100&p=463784&viewfull=1#post463784

עומרי, אני מניח שהתכוונת אליי. לא צריך רמיזות ...
לקטר אפשר עד מחרתיים, השאלה האם זה יפתור לך, לי או לאחרים את התקלות ? אני הגעתי למסקנה שזה מה יש ועם זה נילחם ...
לכן אני מציע אפשרויות לפתרון.

אגב, אני לומד עכשיו את תוכנת הניווט פאוג'י (ברמת פיצרים של הלנד ואולי יותר) .
http://www.fugawi.com/web/index-in.htm
הבעיה השגת מפות דיגטאליות עדכניות ברזולוציה גבוהה כמו שיש בטונאב .

רענן

התוכנה גרועה שרות גרוע וזה גניבת כסף וזה לא נכון זה מה יש ואם זה נלחם מוכר התוכנה חייב לקחת אחריות ולא לזרוק אותה לאתר בחו"ל.
דרך אגב אני קניתי את התוכנה בגללך כי אתה כתבת באתר תוכנה מצוינת יותר טובה מהנויגייד ועמוד ענן והאוזי .חדישה יותר וכו...
בדיעבד לא ניתן לסמוך עליה בשטח ובניווט . הייתי חייב לרכוש תוכנה אחרת אוזי אקספלורר שהיא עובדת מצוין.

sos4u
05-10-12, 22:28
לא מבין מה הבעיה להשאר עם הגירסא הישנה והיציבה ?
אצלי התוכנה עובדת על מספר פלטפורמות, ביניהן WIN XP על XRT ישן מ 2001 ... עם 512 מ"ב זכרון, וכונן פלאש מבוסס CF של 16GB כדיסק קשיח. בה אני מקפיד שלא לעדכן מעבר ל 2.2, אגב היא עובדת חלק לחלוטין, ללא 3D כמובן, אבל על אותו מחשב בדיוק נוויגייד מתרסק כל 10-15 דק.

במכשירים אחרים [ בהם אנדרואיד, IPAD, ו WIN8 ] התוכנה בגירסאותיה האחרונות, עובדת ללא שום בעיה.

אז, אני שואל שוב, מה הבעיה, להשאר עם גירסא 2.2 ? האם חייבים לשדרג ל 2.62 רק בגלל שיש ?

raanan
05-10-12, 22:37
דרך אגב אני קניתי את התוכנה בגללך כי אתה כתבת באתר תוכנה מצוינת יותר טובה מהנויגייד ועמוד ענן והאוזי .חדישה יותר וכו...
חדישה יותר ובעלת יותר תכונות זה עדיין שריר וקיים .
יותר טובה ? "טוב" זה מושג יחסי. מה שלי טוב לא בהכרח לך . לא זכור לי שהגדרתי אותה "כטובה" יותר .. ואם כן, קבל התנצלותי.
אגב, כשיש לך תקלה ברכב, על מי אתה מלין על הייעוץ הרע בבחירתו ?

רענן

omri_t
05-10-12, 22:48
רענן, לא כיוונתי אליך.
גם כשהעברת עלי ביקורת (שאולי צודקת בחלקה) על התלונות\תגובות שלי- לא טענת שהבעיות הללו רק אצלי- זה היה מישהו אחר.
אני מאוד מכבד ומעריך את דעתך ותובנתיך ונהנה להיעזר ולקרוא את שאתה כותב.

ולשמעון, אתה לא יכול לבוא בטענות למישהו בפורום על שבחרת לקנות תוכנה על-סמך דעה שכתב מבלי שתבדוק בעצמך.
אני אישית הגעתי למפגש בו הוצגה התוכנה על יכולותיה, ראיתי את התוכנה וקראתי עליה.
מאוד התרשמתי ולכן החלטתי לרכוש את התוכנה.
טעיתי, "נפלתי"- ולדעתי איש אינו אשם בכך פרט למי שמייצר את התוכנה הזו שלטעמי לא עושה עבודה מספקת.

raanan
05-10-12, 23:04
אין לי ספק שהמפתחים נכנסו ללופ רציני וכול גירסה מחזקת אצלי את ההערכה שאין שם ראש צוות והנהלה רצינית.
לא ייתכן שאין הקפאת תצורה וגירסה מושלמת כול כך הרבה זמן.

אני גם מחזיק בדעתו של יוסי, אם זה עובד אין מה לגעת ולשדרג.
אני התקבעתי על גרסה 2.5.2 ו 2.6 ולא אבחן גירסה מתקדמת יותר לא משנה איזה תכונות משופרות ונפלאות יובטחו בה.

רענן

דיננוזאור שטח
05-10-12, 23:17
רענן קראתי את שכתבת וגם ישמתי לפעמים כניראה מבלי משים אתה מזלזל ביכולות של אחרים
כל מה שכתבת אגב לא רלוונטי הם רק הוכחה שהתוכנה תקולה

הסרת קבצי גוגל מהתוכנה הופך את התוכנה לאכזבה ולתוכנה לא רלוונטית בעבורי העובדה היא שאותם הקבצים עובדים ללא בעיה בגרסאות קודמות כך שהבעיה לא במחשב ולא בקבצים

מה שקרה כאן זה תוכנה שגדלה והתאום בין הסברוטינות שלה נפגע בגלל הסיבוך שלה או שהעבירו את הפיתוח והקיו סי לגרסת חלונות האחרונה.

שמעון2
05-10-12, 23:26
רענן, לא כיוונתי אליך.
גם כשהעברת עלי ביקורת (שאולי צודקת בחלקה) על התלונות\תגובות שלי- לא טענת שהבעיות הללו רק אצלי- זה היה מישהו אחר.
אני מאוד מכבד ומעריך את דעתך ותובנתיך ונהנה להיעזר ולקרוא את שאתה כותב.

ולשמעון, אתה לא יכול לבוא בטענות למישהו בפורום על שבחרת לקנות תוכנה על-סמך דעה שכתב מבלי שתבדוק בעצמך.
אני אישית הגעתי למפגש בו הוצגה התוכנה על יכולותיה, ראיתי את התוכנה וקראתי עליה.
מאוד התרשמתי ולכן החלטתי לרכוש את התוכנה.
טעיתי, "נפלתי"- ולדעתי איש אינו אשם בכך פרט למי שמייצר את התוכנה הזו שלטעמי לא עושה עבודה מספקת.
מי שצריך לקחת אחריות זה מוכר התוכנה .מה שאני לא מבין שכולנו כאן מנסים ליעל ולעזור היחידי שלא מתאמץ ואפילו לא עונה למיילים זה מוכר התוכנה וזה מרתיח אותי עוד יותר , מהטעות שקניתי את התוכנה .שמעון

דיננוזאור שטח
05-10-12, 23:31
לא מבין מה הבעיה להשאר עם הגירסא הישנה והיציבה ?
אצלי התוכנה עובדת על מספר פלטפורמות, ביניהן WIN XP על XRT ישן מ 2001 ... עם 512 מ"ב זכרון, וכונן פלאש מבוסס CF של 16GB כדיסק קשיח. בה אני מקפיד שלא לעדכן מעבר ל 2.2, אגב היא עובדת חלק לחלוטין, ללא 3D כמובן, אבל על אותו מחשב בדיוק נוויגייד מתרסק כל 10-15 דק.

במכשירים אחרים [ בהם אנדרואיד, IPAD, ו WIN8 ] התוכנה בגירסאותיה האחרונות, עובדת ללא שום בעיה.

אז, אני שואל שוב, מה הבעיה, להשאר עם גירסא 2.2 ? האם חייבים לשדרג ל 2.62 רק בגלל שיש ?

אני יכול לחיות עם גירסה 2.2 יש שם בעיה אחת אני כבד ראייה פגיעה מהשרות הצבאי גז חרדל עושה לך את זה והתפריטים מאוד קטנים אני זקוק למשקפי קריאה כשאתה גםנוהג זה עושה את החיים לקשים גודל התפריטים שונה בגרסאות מתקדמות

אבל למה אני צריך להתקע עם גירסה ענתיקה בעצם?

raanan
05-10-12, 23:44
רענן קראתי את שכתבת וגם ישמתי לפעמים כניראה מבלי משים אתה מזלזל ביכולות של אחרים
כל מה שכתבת אגב לא רלוונטי הם רק הוכחה שהתוכנה תקולה

הסרת קבצי גוגל מהתוכנה הופך את התוכנה לאכזבה ולתוכנה לא רלוונטית בעבורי העובדה היא שאותם הקבצים עובדים ללא בעיה בגרסאות קודמות כך שהבעיה לא במחשב ולא בקבצים

מה שקרה כאן זה תוכנה שגדלה והתאום בין הסברוטינות שלה נפגע בגלל הסיבוך שלה או שהעבירו את הפיתוח והקיו סי לגרסת חלונות האחרונה.
כנראה שכולנו מסכימים על דבר אחד, טונאב לא מושלמת !
לא מזלזל ביכולות של אחרים ולא בשלך בפרט.

לעצם העניין, אין הכרח שהמסקנה שהגעת אליה היא נכונה (יתכן גם שאתה צודק).
כלומר,
הלוגיקה שלך שאם התצ"ל של גוגל עבדו בגירסה 2..2 , אז הן תקינות. לכן גירסה 2.6.2 שלא מריצה אותן, היא תקולה.

בתכנות יש סטנדרטים של כתיבה.
יתכן שהתצ"ל מלכתחילה לא היו בסטנדרט המלא, אך גירסה 2.2 "החליקה" בעיה זו. אך בגירסה 2.6.2 ההגדרות הן קשיחות יותר ולכן התצ"ל תוקע התוכנה.
דוגמה פשוטה להמחשה היא בדפדפנים, אתרים שעלו טוב עם אקספלורר 6 לא עולים טוב עם אקספלורר 8. האם זה אומר שהבעיה היא באקספלורר 8 ?

שאלת השאלות ,
גירסה 2.2 עובדת לך נפלא (זאת עובדה שציינת). אז מה חסר בה או מה יש ב 2.6.2 שאתה רוצה לעבוד איתה ?
או שאלה הפוכה,
אם גירסה 2.2 הייתה הקפאת התצורה הסופית, האם היית מרוצה ?

רענן

דיננוזאור שטח
06-10-12, 02:47
כנראה שכולנו מסכימים על דבר אחד, טונאב לא מושלמת !
לא מזלזל ביכולות של אחרים ולא בשלך בפרט.

לעצם העניין, אין הכרח שהמסקנה שהגעת אליה היא נכונה (יתכן גם שאתה צודק).
כלומר,
הלוגיקה שלך שאם התצ"ל של גוגל עבדו בגירסה 2..2 , אז הן תקינות. לכן גירסה 2.6.2 שלא מריצה אותן, היא תקולה.

בתכנות יש סטנדרטים של כתיבה.
יתכן שהתצ"ל מלכתחילה לא היו בסטנדרט המלא, אך גירסה 2.2 "החליקה" בעיה זו. אך בגירסה 2.6.2 ההגדרות הן קשיחות יותר ולכן התצ"ל תוקע התוכנה.
דוגמה פשוטה להמחשה היא בדפדפנים, אתרים שעלו טוב עם אקספלורר 6 לא עולים טוב עם אקספלורר 8. האם זה אומר שהבעיה היא באקספלורר 8 ?

שאלת השאלות ,
גירסה 2.2 עובדת לך נפלא (זאת עובדה שציינת). אז מה חסר בה או מה יש ב 2.6.2 שאתה רוצה לעבוד איתה ?
או שאלה הפוכה,
אם גירסה 2.2 הייתה הקפאת התצורה הסופית, האם היית מרוצה ?

רענן

רענן ענן מפות גוגל לטונאב הן אריחי JPEG שכוילו על ידי נעיצות קואורדינטות תכונה שנמצאת בסל התכונות של התוכנה על פי אלו שמכרו לי את התוכנה, רק מה הקבצים גדולים....

אם היית קורא את שכתבתי היית כבר יודע מה הבעיה שלי עם גירסה 2.2

אני לא אמרתי שגירסה 2.2 מספיקה לי אמרתי שבזה אני משתמש מאחר והיא יציבה ואני אישית לא יכול לסמוך על תוכנה לא יציבה

דרך אגב מחיר התוכנה כולל את העידכונים בגירסה 2 ככה שעידכונים יציבים מגיע ים לי בדין שילמתי בעבורם וגם אני אוהב ללמוד תכונות חדשות ולשפר יכולות יחד עם השתכללות התוכנה

אגב תעשה גוגל ותקבל ים של תלונות דומות של חוסר תאימות לא רק על PC ומכל העולם

דיננוזאור שטח
06-10-12, 06:46
מישהוא יודע מהיכן אפשר להוריד גרסאות העבבר של טונאב

רצוי מקור נקי אמין הכי טוב מאתר החברה אני לא מצאתי

omri_t
06-10-12, 09:10

לדעתי אם תבקש מגיא תוכל לקבל.
שלח לו מייל, בעבר היה מגיב די מהר למיילים ומנסה לסייע.
(מקווה שזה לא השתנה..)

raanan
06-10-12, 09:21
רענן ענן מפות גוגל לטונאב הן אריחי JPEG שכוילו על ידי נעיצות קואורדינטות תכונה שנמצאת בסל התכונות של התוכנה על פי אלו שמכרו לי את התוכנה, רק מה הקבצים גדולים....
זה הענין שלא באמת התצ"ל של גוגל נתמך ע"י חברת התוכנה הספרדית.
בעבר בחור בשם דורון ט. מג'יפטריפ הפיק אותם לשימושו האישי ולכלל המשתמשים עבור גוגל באוף ליין (עוד לפני שהכרנו פה את טונאב),
אני מניח שגיא בדק עם הוורסיות הישנות וראה שזה עובד, לכן בתמימות צירף אותם לאתר האישי שלו.
להערכתי, הוא מעולם לא שלח אותם לבדיקה ולאימוץ רשמי של החברה הספרדית.

אם היית קורא את שכתבתי היית כבר יודע מה הבעיה שלי עם גירסה 2.2
מצטער אבל בזמן שהגבת ליוסי אני הקלדתי תשובה אחרת .

אני לא אמרתי שגירסה 2.2 מספיקה לי אמרתי שבזה אני משתמש מאחר והיא יציבה ואני אישית לא יכול לסמוך על תוכנה לא יציבה

דרך אגב מחיר התוכנה כולל את העידכונים בגירסה 2 ככה שעידכונים יציבים מגיע ים לי בדין שילמתי בעבורם וגם אני אוהב ללמוד תכונות חדשות ולשפר יכולות יחד עם השתכללות התוכנה
למרות מה שכתבת והבעיה הרפואית שלך,
תחשוב שבעצם אם לא היו מוציאים וורסיה יותר מ 2.2 , בסבירות גבוהה לא היית מתלונן כלל .
כי אין לדעתי לאף תוכנה מתחרה יכולת שליטה על גודל הפונט והפקדים.

שלא יהיה מובן לא נכון, גם אני מתוסכל וחושב שאם מוציאים וורסיה מתקדמת, היא חייבת להיות טובה ויציבה יותר מהמוחלפת !

אגב תעשה גוגל ותקבל ים של תלונות דומות של חוסר תאימות לא רק על PC ומכל העולם
זה לא מנחם אותי וגם מחזק את מה שאמרתי כבר בתגובה שלי :

אין לי ספק שהמפתחים נכנסו ללופ רציני וכול גירסה מחזקת אצלי את ההערכה שאין שם ראש צוות והנהלה רצינית.
לא ייתכן שאין הקפאת תצורה וגירסה מושלמת כול כך הרבה זמן.

נקווה שגיא יראה השרשור וימצא דרך לאפשר הורדות גירסאות ישנות.
בכול מקרה, לי יש ואוכל לעזור עם גירסאות 2.4.1 , 2.5.2 ו 2.6

שבת שלום
רענן

shyy
06-10-12, 15:25

יש לי את הגרסאות הבאות :
TwoNavTablet:

2.3
2.4.1
2.4.2
2.5.2
2.6

TwoNavPocket
2.2.5
2.3
2.4
2.4.3
2.5.1

גימל4
08-10-12, 11:23
התיחסויות לנושאים שהועלו כאן:

1. גודל הפונט:
ניתן לשלוט על גודל הפונטים בשני מקומות:
א. גודל הפונטים של נק' העניין: הגדרות > תצוגה > הבא > הצג תוויות > גודל פונט לכל התוויות > להגדיר מספר
ב. גודל הפונט של התפריטים: הגדרות > מערכת > הבא > הבא > תפריט בגודל כפול > כן/לא

2. בעיות/תקלות והמפות שהכין דורון:
א. בכנות רבה שלא ידועה/מוכרת לי הבעיות שנטענו כאן כבעיה כללית.
הדרך היחידה לפתור בעיות שמתגלות היא ע"י פניה לתמיכה בצרוף דו"ח סטטוס מערכת.
ב. WinXP נתמך באופן רשמי ע"י החברה.
ג. המפות "של דורון", ומפות custom אחרות - חלק מהפורמטים (למשל ECW) נתמכים באמצעות שרותים של מערכת ההפעלה.
לכן לדוגמה ECW לא נתמך באנדרואיד/אייפד, ויתכן שיש הבדלים בין Win7\WinXP
שני דברים יכולים לסייע כאן - לוודא שהקבצים הללו (כולל הנתיב) אינם בעברית, להמיר לפורמט RMAP (באמצעות LAND - שמור בשם...)
בכל מקרה צריך להבהיר שגם אם יש לכם מפה לא רשמית (כגון המפה של דורון), יש מקום להפנות את הבעיה לתמיכה.

שמעון2
08-10-12, 18:23
התיחסויות לנושאים שהועלו כאן:

1. גודל הפונט:
ניתן לשלוט על גודל הפונטים בשני מקומות:
א. גודל הפונטים של נק' העניין: הגדרות > תצוגה > הבא > הצג תוויות > גודל פונט לכל התוויות > להגדיר מספר
ב. גודל הפונט של התפריטים: הגדרות > מערכת > הבא > הבא > תפריט בגודל כפול > כן/לא

2. בעיות/תקלות והמפות שהכין דורון:
הדרך היחידה לפתור בעיות שמתגלות היא ע"י פניה לתמיכה בצרוף דו"ח סטטוס מערכת.
ב. WinXP נתמך באופן רשמי ע"י החברה.
ג. המפות "של דורון", ומפות custom אחרות - חלק מהפורמטים (למשל ECW) נתמכים באמצעות שרותים של מערכת ההפעלה.
לכן לדוגמה ECW לא נתמך באנדרואיד/אייפד, ויתכן שיש הבדלים בין Win7\WinXP
שני דברים יכולים לסייע כאן - לוודא שהקבצים הללו (כולל הנתיב) אינם בעברית, להמיר לפורמט RMAP (באמצעות LAND - שמור בשם...)
בכל מקרה צריך להבהיר שגם אם יש לכם מפה לא רשמית (כגון המפה של דורון), יש מקום להפנות את הבעיה לתמיכה.

גיא במלוא הכנות אני לא מבין אתה מוכר לנו מוצר ושולח אותנו לאינטרנט לקבל תשובות אני מבין שאתה רוצה לעשות כסף אבל קצת התיחסות לא תזיק .

DanK
08-10-12, 19:07
ככל שהתוכנה מתפתחת כך היא הופכת פחות יציבה ופחות יעילה ... ולא מדובר על גרסאות בטא כנראה שהפתחים עברו לסביבת חלונות 7 אוו סביבת פיתוח שאיננה תומוכת יותר ב-XP

גרסה 2.6.2 לא שמישה על התקנת XP חדשה וחלקה.

פלטפורמה מחשב ארמור שחזר מטיפול מלא אצל הייצרן כולל עדכון ביוס והתקנת וינדוס XP טאבלט חדשה מאז שכב על המדף אחיו התאום משמש אותי ביום יום לניווט בטרופר.

המערכת חוברה לאינטרנט ועודכנה בכל העידכונים ממיקוסופט וכן הותקנה תוכנת אנטיווירוס איסנשלס של מיקרוסופט

במחיצה אחת מותקנת תוכנת טונאב 2.2

במחיצה אחרת מותקנת טונאב 2.6.2 שהורדה מהרשת

העובדה היא שתוכנת 2.2 עובדת בלי שום תקלה יציבה הריפרש במסך מהיר יעיל צריכת CPU סבירה לעומס תלת מימד וטעינת מפות כהרף עיין. כולל מפות הקנויות ותצלומי הלווין בתלת מימד שבגללם קניתי את התוכנה בהתחלה.

כניראה בשביל זה כל השרשורים של התקנות במחיצות שונות של גרסאות שונות

פשוט בלתי ניסבל ההמלצה שלי תתרחקו מ-TOWNAV אם בכוונתכם להתקינה על XP

כל זה רק על ויינדוס יתכן ובאנדרואיד ואיפון המצב אחר

אבי שלום,
קראתי בעיון את מה שכתבת ואת הדיון שהתפתח. גם אצלי לאחר מעבר גרסא (אני כבר לא זוכר באיזה שלב) התחילו בעיות דומות ואף חריפות יותר. לצערי פנייה לתמיכה ואף פנייה למוכר (שלמרבה התדהמה ביקש תשלום עבור פתרון הבעיה!) לא עזרו.
אחרי שעות של נסיונות שכללו התקנות מחודשות של התוכנה, צריבת אימג'ים ישנים של מערכת ההפעלה וכד' גיליתי כי העברת המפות לפורמט RMAP פותרת את רוב הבעיות. התוכנה עדיין איטית יותר מגרסאות ישנות, אך לפחות רואים את המפות. כמובן שבחישוב פשוט של שעות העבודה שהשקעתי בשטות הזו הייתי יכול לקנות תוכנה(ות) אחרת, אבל זה הפך לעניין של עיקרון.
לסיכום נסה להמיר פורמטים.
בנוסף, יש לי גרסאות התקנה ישנות אם אתה צריך.

בהצלחה

omri_t
08-10-12, 20:22

אז הבעיה היא רק אצלנו... זה הסבר שכבר שמעתי.

udi500
08-10-12, 22:30
א. מריץ את כל הגרסאות על מערכות XP שונות ללא בעיות.
ב. כל בעיה שנתקלתי בה משך השנים שאני משתמש ב- Twonav זכתה להתייחסות של הנציג בארץ, מעולם לא דרש כסף על כל הזמן שהסביר לי איך לתפעל נכון את התוכנה.
ג. כן, יש ירידה ברמת השירות של הספרדים, זמן תגובה יותר גדול וכד׳.
ד. עדיין במבחן ההשוואה Twonav לוקחת בגדול כל מוצר שאני מכיר היום, לפחות לפי דעתי.

שמעון2
08-10-12, 22:43
א. מריץ את כל הגרסאות על מערכות XP שונות ללא בעיות.
ב. כל בעיה שנתקלתי בה משך השנים שאני משתמש ב- Twonav זכתה להתייחסות של הנציג בארץ, מעולם לא דרש כסף על כל הזמן שהסביר לי איך לתפעל נכון את התוכנה.
ג. כן, יש ירידה ברמת השירות של הספרדים, זמן תגובה יותר גדול וכד׳.
ד. עדיין במבחן ההשוואה Twonav לוקחת בגדול כל מוצר שאני מכיר היום, לפחות לפי דעתי.
הרווחת אני רכשתי את התוכנה לאנדרואיד גירסה 2.6 ולקח לי בערך שבוע עד שהצלחתי להפעיל אותה .אח"כ התחלתי לריב איתה .התוכנה היתה נעלמת ,מדי פעם או ,שהמפה נעשת לא ברורה ,הזום היה משתגע ,גם כשיצאתי מזום אוטומטי .והשיא זה חוסר הדיוק בסמן .ושמדי פעם פתאום מופיע סימן שאלה ,חסרים לה נתונים של הגפס .ועוד ועוד באגים אין סופים שתמיד חייבו אותי במכשיר גיבוי פעיל בניווטים לכן רכשתי את האוזי אקספלורר לאנדרואיד .25 דולר .עובד מעולה. ניוטתי בירדן והתוכנה הזאת אני לא פותח אותה יותר .

לירן.
11-10-12, 21:42
ניסיתי את TWONAV בגרסה החינמית שלה מה-GOOGLE PLAY, על גלקסי S3.
התוכנה לא הייתה עובדת חלק, כשהיה צריך להתקדם במפה לפעמים היא הייתה נעלמת והיה רשום eror.
היא הייתה נתקעת מידי פעם גם, לא משהו שאפשר לסמוך עליו.

אם היא הייתה עובדת חלק היא כנראה הייתה טובה כי וויזואלית היא מצויינת ויש לה בערך מיליון אפשרויות בפנים.
אחריה ניסיתי גם את ה-oruxmaps, תוכנה חלקה וטובה שלא עושה בעיות.

ממתין לנסות את עמוד ענן לאנדרואיד שצריכה לצאת.

sos4u
17-10-12, 12:52
כיוון שאני לפני רכישת חבילה - אם ויש מישהו שלא מרוצה מחבילת ה TWONAV שלו, אני מוכן להחליף איתו.
ההחלפה היא של רשיון של NAVIGUIDE חוקי כנגד TWONAV.

sos4u
18-10-12, 10:53
כיוון שאני לפני רכישת חבילה - אם ויש מישהו שלא מרוצה מחבילת ה TWONAV שלו, אני מוכן להחליף איתו.
ההחלפה היא של רשיון של NAVIGUIDE חוקי כנגד TWONAV.

אף אחד לא רוצה ל"הפטר" מה TWONAV שלו לטובת תוכנה "מתקדמת" ורצינית כמו ה NAVIGUIDE ?

אני מוכן גם לרכוש, אם ומישהו לא מעוניין בהחלפה ...

ואני לתומי חשבתי , שאחרי כל ההערות והטענות שעלו פה יהיו מלא קופצים. כנראה שהמצב לא כ"כ גרוע ...

meir alony
18-10-12, 15:19
אף אחד לא רוצה ל"הפטר" מה TWONAV שלו לטובת תוכנה "מתקדמת" ורצינית כמו ה NAVIGUIDE ?

אני מוכן גם לרכוש, אם ומישהו לא מעוניין בהחלפה ...

ואני לתומי חשבתי , שאחרי כל ההערות והטענות שעלו פה יהיו מלא קופצים. כנראה שהמצב לא כ"כ גרוע ...

אם אני לא טועה אין אפשרות למכור את התוכנה היות ומי שקנה אותה יכול להתקין על המחשב שלו עם מספר רשיון אישי שאינו ניתן להעברה.

sos4u
18-10-12, 19:45
אם אני לא טועה אין אפשרות למכור את התוכנה היות ומי שקנה אותה יכול להתקין על המחשב שלו עם מספר רשיון אישי שאינו ניתן להעברה.

אפשר.
אני אתמודד עם בעיה כזו ...

אם לי היו טענות כ"כ קשות, הייתי שש להפטר מרשיון של משהו כ"כ לא מועיל. מפתיע...

מחר היום הקובע, אם ולא יהיו קופצים, ארכוש חדש ..

דידו
19-11-12, 17:40
עבר חודש- אתה יכול לעדכן לגבי שביעות רצונך?
רכשתי מחשב עם התוכנה ברישיון אך מתלבט אם "לשבור את הראש וללמוד אותה או לשדרג נוויגיד 3 ל-5
תודה
ידיד

אפשר.
אני אתמודד עם בעיה כזו ...

אם לי היו טענות כ"כ קשות, הייתי שש להפטר מרשיון של משהו כ"כ לא מועיל. מפתיע...

מחר היום הקובע, אם ולא יהיו קופצים, ארכוש חדש ..

shyy
19-11-12, 18:09
עבר חודש- אתה יכול לעדכן לגבי שביעות רצונך?
רכשתי מחשב עם התוכנה ברישיון אך מתלבט אם "לשבור את הראש וללמוד אותה או לשדרג נוויגיד 3 ל-5
תודה
ידיד

יש הבדל בגרסאות רוב הבעיות נעוצות בגרסת אנדרואיד 2.5 ומעלה
גרסת אנדרואיד מעל 2.4.4 בעייתית משהו ,בעיקר בניווט באזורים נמוכים . 2.4.4 עובדת ללא בעיות נבדק עם מספר מכשירים שונים. כולל שינמוך מהגרסה החדשה והתוכנה מיד התחילה לעבוד לעומת הגרסה החדשה לא הצליחה להתאפס (וכן היתה קליטת לווינים מעולה ותוכנות אחרות עבדו.)

הגרסאות של TwoNavTablet שמיועדת לPC וה TwoNavPocket שמותאמת לwince עובדות נהדר ללא באגים (לפחות אצלי).
אני לא יודע מה קורה עם IOS.
אם יש לך TwoNavTablet אני ממליץ לך לנסות לעבוד איתה לפני שאתה משדרג.

dakar
11-05-13, 12:09
כיצד משנים רצולוצית מסך שיתאים ל320X240 .? [דאבל דין ] קנווד
הכוונה כמובן לטונאב..

dakar
13-05-13, 01:21
כיצד משנים רצולוצית מסך שיתאים ל320X240 .? [דאבל דין ] קנווד
הכוונה כמובן לטונאב..

zerez
13-05-13, 07:52
נ
ממתין לנסות את עמוד ענן לאנדרואיד שצריכה לצאת.

אני מקווה שיש לך הרבה סבלנות, אני התיאשתי.

-->