PDA

צפייה בגרסה מלאה : הארכת שלדה בבאגי sindewinder

yuvalbike
06-10-12, 03:03
אני לקראת תחילתו של פרויקט בנית sindewinder של edg אני מניח שרובכם מכירים את הבאגי, ממה שהצלחתי להבין רוב מי שבנה את הבאגי הזאת או את הפיראנה (שילדה זהה כמאט לחלוטין) האריך קצת את השלדה מהתוכניות המקוריות כיוון שהבאגים האלה מאוד מאוד קצרות,
אני לא גבוהה במיוחד (מטר שבעים וחמש).
מניסיונכם האם הארכת השלדה הכרחית? ואם כן אז בכמה ממומלץ כדי לשנות כמה שפחות את התנהגות הכלי?

תודה רבה יובל

עידו לוריה
06-10-12, 11:46
אהלן יובל ,

את השלדות אללו מאוד מומלץ להאריך , את הארכה רצוי לעשות באזור תא הנהג , המידה של הארכה כזו היה בין 10 ס"מ ל - 15 ס"מ .

עידו

yuvalbike
06-10-12, 17:00
תודה עידו, רק כדי שאני יבין במאה אחוז,
עד כמה שהבנתי עד עכשיו וגם ממה שאתה כותב ניראה כאילו ההארכה רצויה מכיוון שתא הנהג מהתוכנן מאוד מאוד קטן, ועל כן ממולץ להאריך את השלדה על מנת לקבל קצת יותר חופש בתא הנהג, השאלה שלי היא האם הארכה כזו לא משנה יותר מידי את התנהגות הכלי הרי ככול שבסיס הגלגלים יהיה ארוך יותר ככה הכלי יפנה פחות בקלות, תקנו אותי אם אני טועה, ועל כן האם שווה לנהוג קצת בצפיפות ולהתרגל לתנוחת נהיגה קצת צפופה עם כלי שבנוי כפי שתוכנן או לשנות קצת את הכלי ולקבל תנוחה אופטימלית?
מצטער אם אני חוזר על אותה נקודה פשוט חשוב לי להבנין את הענין קצת יותר לעומק.

תודה יובל

עידו לוריה
06-10-12, 18:40
הכלי לא משנה את ההתנהגות שלו בצורה שפוגעת ביכולת הסיבוב שלו , שהיה גרוע בגלל שאין לו דפרנציאל , מה גם שכלים אלו מבצעים סיבוב ע"י כוח המנוע בעיקר .
הארכה כזו היה מתבקשת ורצויה .

עידו

gasgas
06-10-12, 22:46
מצטרף לעידו בהמלצה, 10-15 סמ בתא הנהג יעשו את ההבדל. פשוט מאוד לביצוע ולא יהיה הבדל בהתנהגות.
אני וקרוב משפחה בנינו שני פיראנות, אחד עם הארכה והשני בלי. במוארכת היה נוח יותר ולא הורגש שינוי בהתנהגות.
בהצלחה!

miki sherf
09-10-12, 09:03
יובל יש לי שילדה למכירה תפנה אליי בפרטי אני ישלך לל תמונה ( הפסקתי כי עברתי לדגם של שתי מקומות)

yuvalbike
11-10-12, 19:34
אתה רוצה להרוס לי את כל הכיף?
אבל סתם מתוך ענין אתה מוזמן לשלוח בפרטי כמה אתה דורש עבורה.

יובל

lizard
11-10-12, 19:47
יש לי תוכניות למכירה אם אין לך עדיין.

-->